Švejkování: Barack Obama je na válečné stezce

Vrabci na střeše si štěbetají o plánech CIA na zavraždění Donalda Trumpa v den inaugurace. Do Polska se přemisťují na čtyři tisíce amerických vokáků, čekajících, až ruskému prezidentu Putinovi selžou nervy, nebo, jak se domnívá náš oblíbený zdroj Mike Rivero ve své rádiové show „What Really Happened“, až budou ukrajinské T72 natřeny „na rusko“ a použity k provokaci. Opakovaně upozorňuje, že tyto tanky Ukrajina podezřele koupila v roce 2014 od Maďarska, ač byly z větší části provozu a boje neschopné (500 USD za kus) a sama Ukrajina je nepoužívá vůbec.

Čas medailí a skartace

Odcházející Obamova administrativa zachází s vlastními občany jako s nesvéprávnými blbečky, zesměšňuje vlastní tajné služby (všech sedmnáct) a pokouší se vyprovokovat konflikt na několika místech planety zároveň.

Obama také stihl podepsat zákon, který zabírá velkou část Utahu, odkud pochází mocný republikánský kongresman a předseda reformní komise Jason Chaffetz, a prohlásil celou oblast za přírodní památku. Zřizování přírodních památek bylo oblíbenou metodou Billa Clintona, jak zablokovat minerální zdroje.

Udělování medailí probíhá simultánně se skartacemi materiálů Clinton Foundation.

Dovolili bychom si přeskočit aféru s falešnou ruskou kompro složkou na budoucího prezidenta Donalda Trumpa – laskavý čtenář si jistě dokáže vzpomenout na českou verzi téhož příběhu a zaměnit jména sám.

Na mediální scéně nás zaujalo, že server Breitbart přebírá do svých služeb veterána finanční žurnalistiky Johna Carneyho (jež se má stát ředitelem finanční a ekonomické sekce) od – Wall Street Journal! Bude mít pod sebou celou novou skupinu přispěvatelů (s fyzickou docházkou se již evidentně nepočítá), mezi nimiž je nejvýraznějším jménem komentátor a analytik Lawrence Kudlow, jenž pracoval již pro prezidenta Ronalda Reagana a dlouhá léta měl vlastní pořad na televizním kanálu CNBC v hlavním čase.

Maintreamová média se vymykají z kloubů, ale jejich osud je zpečetěn. Donald Trump zatřásl dobrým bydlem, jež měli zajištěno vybraní novináři usazení přímo v Bílém domě, a rozhodl otevřít prostory i pro nezávislá média. Na Alexem Jonesem podávané zprávy z Bílého domu se již moc těšíme.

Náš oblíbený Mike Rivero se ve své radiové show z Havaje domnívá, že John McCain, jenž „legitimizoval“ údajnou ruskou špínu (ve skutečnosti „fanfiction“, tedy výmysl z nějakého antitrumpovského webu) ex-špióna MI6 Christophera Steela. Ten byl nejprve placen nejmenovaným republikánem a posléze demokraty na Donalda Trumpa a předal ji CIA, je rothschildovský agent, stejně jako Hillary Clintonová. Vyzdvihuje statečnost Donalda Trumpa s tím, že každý, kdo se „těmto silám“ postaví, riskuje vše (od dob JFK to prý zkusil jen Reagan, než ho postřelili) a upozorňuje na velké množství úmrtí aktérů v posledních měsících prezidentské kampaně. Zmiňuje podivnou smrt generála Johna Rossiho, který spáchal údajnou sebevraždu 31. července 2016 ve svém domově v Alabamě. Stalo se tak pouhé dva dny před jeho plánovaným povýšením a jeho převzetím funkce velitele raketových jednotek (army space missile comande). Žádný důvod pro sebevraždu se nenašel, pětapadesátiletý generál a absolvent West Pointu měl spořádané rodinné poměry, tři velké děti a malou vnučku.

 

 

Internet podle Mikea Rivera fundamentálně změnil tok informací společností. Staré mediální struktury, tedy korporátní média, se na novou situaci nedokáží adaptovat a budou odsouzena živořit v jakýchsi svých rezervacích. Oznamuje také, že Jason Chaffetz oznámil zahájení nového vyšetřování Clinton Foundation.

My bychom rádi připomenuli rozvážné a pečlivě formulované vyjádření Henryho Kissingera, jenž se nechal slyšet, je Donald Trump je prvním budoucím prezidentem, který není nikomu za nic zavázán. Jinými slovy jej označil za prvního opravdu nezávislého prezidenta v historii USA. Zdá se, že to pochopil i tzv. Deep State – a bojuje ze všech sil.

Na druhé straně vidíme nezávislé novináře, budující nová média, za pochodu vznikající nové způsoby práce s informacemi a formování občanského internetového žurnalismu.

Elity v Davosu se, tvrdí Mike Rivero, dohadují, zda je myšlenka globalizace stále ještě aktuální, a dochází k závěru, že „elity“ žijí v bublině s minimálním kontaktem s realitou. Existuje zaznamenaný rozhovor s Johnem Kerrym, jenž rozvážně mluví o tom, jak sledovali vzestup ISIS a doufali, že se jim jej později podaří ovládnout. Jak prosté, milý Watsone! Mike Rivero navrhuje povinné psychiatrické vyšetření osob, ucházejících se o vysoký úřad, neboť se podle něj z velké části zjevně jedná o sociopaty. Na to, jak přinutit sociopaty v Kongresu, aby si schválili vlastní psychiatrické vyšetření, ale nepřišel ani on.

Připomíná zapomnětlivcům, že Clintonová pracovala pro organizace bojující za práva žen, protože ji vyvalili od právnických zkoušek. Zamýšlí se také nad Obamovou závěrečnou řečí, kdy o sobě budoucí bývalý prezident mluvil celkem 75krát. Také připomíná, že v desetitisících uniklých e-mailů není ani zmínka o ničem z toho, co by mělo být pracovní náplní všech těch zločinců, tedy práce pro zemi a její občany – veškerá komunikace se týká pouze jejich soukromých korupčních zájmů.

Přibližuje posluchačům ilegální operaci Mena (zbraně za drogy), pojmenovanou podle letiště v Arkansasu, kde si CIA s pomocí Clintonových, jež tam tehdy řádili, zřídila jakýsi hub.

Navrhuje také výsadek Johna McCaina s baťohem kousek od Moskvy, a tvrdí, že G7 slouží pouze ke zneužívání slabších zemí.

Martin Brodel nás informuje, že Mark Zuckerberg je chycen v právním sporu o dvě miliardy dolarů kvůli jakémusi WR start-upu, založeném na ukradené technologii.

Fanoušci Hillary Clintonové chtějí zabít Boccelliho!“

Pavlovský ruský strašák na propagandou zmasírované a vyděšené Američany stále zabírá. Jindy poměrně zdrženlivý a intelektuálský Lionel (Lionel Nation Media) dochází ke zjištění, že jeho spoluobčané jsou blbci. „Crétins“, říká doslova. „Obama slouží jako Pinocchio vládnoucí třídě/Deep State/Shadow Government“, uplatňuje intelektuálně přiměřenou formu vysvětlování stavu věcí.

Zeširoka upozorňuje, že nenávist vůči Donaldu Trumpovi vede demokraty k destrukci společnosti. Mocné tohoto světa nazývá „závisláky“, a trpělivě vysvětluje, že CIA ani nikdo jiný žádné důkazy o ruském hackování nepředložil, o důkazu ovlivnění voleb nemluvě. Připomíná Lutsitaniu, Pearl Harbor, JFK, Tonkinský záliv, zbraně hromadného ničení v Iráku, Benghází. Také vysvětluje, že Meryl Streep docela hloupě kritizovala Donalda Trumpa za něco, co před rokem neudělal – nedělal si legraci z postiženého žurnalisty, jak to přednesla, ale udělal nepříliš estetické gesto, jež v podobných momentech používá k expresivnímu vyjádření poměrně často. Že si to média zlomyslně vyložila jako výsměch postiženému, je důkaz jejich neprofesionality, a na Youtube existují celé kompilace téhož gesta z průběhu kampaně. Že by si budoucí prezident měl ovšem podobná gesta odpustit snad není třeba komentovat.

Lionel dále hlásí, že Hillary Clintonová zničehožnic důkladně paří v New Yorku (kde se prý snaží kandidovat!) a že Anthony Weiner se schovává u maminky v Queensu.

Opatrně také vysvětluje, co se vlastně dělo v Benghází. Naznačuje, že si tam přes Obamův zákaz CIA, tehdy pod vedením generála Petraeuse, vodila oběti k vyslýchání a mučení. To je válečný zločin. Tím se vysvětluje vysoký počet pracovníků CIA, evakuovaných z místa den po ataku. Odpadá také otázka, proč tito vycvičení specialisté napadenému a posléze zavražděnému velvyslanci Christopheru Stevensovi a jeho třem kolegům nepomohli.

Pozdější odstranění generála Petraeuse z čela CIA pomocí jeho biografičky a milenky Pauly Broadwellové, s níž sdílel několik utajených informací, což jej stálo kariéru, bylo tedy Obamovou reakcí na tyto události.

Věnuje se také přesunům vojsk k polsko-ruské hranici a ptá se: “Co by se asi dělo, kdyby se Rusové proháněli v tancích u amerických hranic někde řekněme u Buffalla?“

Všechna nezávislá média, jež sledujeme, silně a jednoznačně varují před americkými vojenskými provokacemi v Evropě i v Sýrii, neboť válka by zcela jistě přebila vše. I Clinton Foundation.

Americká polovička našeho mezinárodního novinářského týmu si znechuceně brblá něco o banánové republice. Vítej v klubu!

 

Newsletter