Švejkování: Čekání na doktora Chocholouška

Situace v amerických masmédiích dosahuje tragických rozměrů. Zatímco loni si televizní kabelové předplatné odhlásilo šestnáct milionů amerických domácností, odhady pro letošní rok mluví o milionech dvaadvaceti.

Reklamní průmysl skomírá nepřímo úměrně zvyšující se vzdělanosti amerického obyvatelstva. Twitter, který ještě před několika měsíci lákal RT (dříve Russia Today) ke koupi reklamy za výhodné tarify, najednou otočil a obvinil RT – ze zadávání reklamy. RT se také nově musí registrovat jako cizí agent. „A co BBC?“ ptá se Lionel (Lionel Nation).

Amazon se chystá převzít zásobování Pentagonu.

Bankovní výpisy společnosti Fusion GPS, která měla prsty v tvorbě falešného Trumpova dossier, byly odtajněny federálním soudem a okamžitě anonymně zveřejněny na internetu. Ukazují platby od advokátní kanceláře Perkins Cole, která zastupovala také kampaň Clintonové. Pozornost se zaostřuje na čerstvě vyhozeného člena Muellerova týmu a protišpionážního FBI specialistu Petera Strzoka, který měl například prsty jak v odvrácení stíhání Clintonové v její serverové aféře změnou výrazu „grossly negligence“ (trestné) na „extreme carelessness“ (nedbalost) v Comeyho řeči, tak v přípravě FISA (Freedom of Information Act) žádosti o odposlouchávání volebního týmu kandidáta Donalda Trumpa a Trump Tower. FBI se vzpírá ukázat žádost Kongresu, a pokud se ukáže, že „odposlechy“ byly povoleny na základě falešného dossier Fusion GPS, vyrobeného na zakázku DNC a kampaně Clintonové, jedná se o tzv. „ovoce z otráveného stromu“, kdy nelegálně získané informace nemohou být použity. Také by se mohlo jednat o zneužití tajných služeb za účelem poškození politického kandidáta. Doporučujeme vynikající a výstižný krátký dokument na YouTube: Rep Jim Jordan brilliantly grills FBI Director Christopher Wray.

Fenomén Q, tajemný zdroj znepokojujících otázek s vysokou energetickou prověrkou, publikující na anonymním fóru 4chan, zapříčinil vznik celé laviny nových nadějných analytických kanálů, jež zavalily YouTube: Destroying The Illusion, Anti School, vynikající analýzy Q přináší James Munder, a objevili jsme dokonce poměrně unikátního bývalého mariňáka Stevea Motleyho, který to bere pěkně od podlahy.

Jedním z námi sledovaných kanálů je také April LaJune z Colorada, která jako jedna z prvních přinesla divokou zprávu, která je spodním konspiračním proudům znovu a znovu z různých stran již asi tři týdny potvrzována, o nečekaném blíže neupřesněném výsadku mariňáků, kteří podléhají přímo prezidentovi, v centrále CIA v Langley. Etablovaní komentátoři se tématu štítí a nechávají mládež, ať se konspiračně vydovádí. Informaci ovšem nikdo nevyvrátil, naopak dochází k jejímu dalšímu potvrzování, například naším oblíbeným mariňákem Stevem Motleym (samozřejmě se ale může jednat o cílenou dezinformaci). April LaJune také přináší rozsáhlé shrnutí materiálů, z nichž vyplývá, že střelec Paddock z Las Vegas byl agent FBI v utajení, který pašoval zbraně pro Saudy a ISIS. Při vstupu policie do hotelového pokoje prý došlo k výbuchu a jeden zúčastněný policista prý omylem (!) vystřílel zásobník. Lionel svýni otázkami zase vznáší určité pochybnosti v otázce stáří mrtvoly. Několik svědků masakru prý nečekaně zemřelo, a Montagraph popisuje jakési Sorosovy hrátky s akciemi hotelu Mandalay Bay před tragédií. V Las Vegas v tu noc přebývali dva saudští princové. A Q se ptá, zda tam nebyl také POTUS.

William Campbell se jmenuje svědek Victorie Toensingové z předminulého dílu, který má podat svědectví o úplatcích a vydíráni i kufrech plných peněz v aféře Uranium One, kterou se masmédia pokoušejí přebít hollywoodským harašením. Zkusili jej zabít jen asi šestkrát. Harašil zřejmě trochu i republikánský senátorský kandidát z Alabamy, soudce Roy Moore, kolem kterého se rozpoutalo mediální peklo. Jeho zločinem prý je, že se mu někdy před třiceti lety líbily dorostenky, přičemž několik zúčastněných ženštin bylo odhaleno jako podvodnice, usvědčující podpis v památníku zfalšován a telefonní boti obvolávají celý okres, aby našli další ženštinu toužící po chvíli slávy. Lionel mezitím organizuje anketu v live chatu a ptá se zúčastněných žen, zda byly někdy sexuálně napadeny. Všechny, a často několikrát! Nic nehlásily, neboť by se jim nedostalo zastání – široká veřejnost (včetně části žen) obvykle viní ženu, a to bez ohledu na kontinent, jen u nás je nekamenujeme. My bychom (zde osobní plural maiestaticus) ze sexuálních násilníků mohli postavit batalion, od ostravského hornického učně po francouzského aristokrata…

„Věřím v čistotu myšlenky,“ zasní se Lionel. Neznaboh! A sprosťák!

Mike Cernovich sundal pomocí BuzzFeed z úřadu demokratického kongresmana Johna Conyerse (88 let), který byl nařčen ze sexuálních deliktů a následně zaplaven dalšími a dalšími obviněními ze sexuálního obtěžování, stejně jako demokrat Al Franken. Conyers se schoval do nemocnice, Al Franken se držel sesle zuby-nehty do poslední chvíle. Takhle se vede mediální válka! Jediná prokazatelně falešná nařčení se prozatím ukázala býti ta, která se snažila o likvidaci alabamského republikánského kandidáta, soudce Roye Moora.

Celkově zaplatil americký Kongres za posledních asi deset let více než 17 milionů dolarů daňových poplatníků za nevhodné sexuální chování svých členů, a mezi ženskou částí kongresu koluje tzv. „creep list“, seznam chlíváků. Mají prý na to v Kongresu dokonce speciální kasičku. Poplatníkovi se to, zdá se, moc nelíbí. Obvinení z harašení bylo 264 a jejich seznam, prozatím beze jmen, je na webu Daily Caller. Prezident se prý již vyjádřil pro jejich zveřejnění.

Nejedná se o žádná nevěrohodná nařčení, ale o všeobecně známá mnohaletá veřejná tajemství, o kterých se jen nepíše v novinách. Problém mimosoudního vyrovnání je v tom, že pověst prasáka zůstává netknutá a jeho budoucí oběti bez varování.

Mediální situace je až přízračně nestabilní a Lionel krvežíznivě popisuje její detailní hroucení. Největší mediální bojovníci za ženská práva se ukazují býti sexuálními predátory. Například žurnalistická ikona Mark Halperin či padlá hvězda TV stanice NBC Matt Lauer. Nejedná se o sahání na kolínko před třiceti lety, ale o znásilnění na olympiádě v Soči, a vzápětí se další žaloby začaly jen hrnout… Nikdo z jeho kolegů samozřejmě celá léta o ničem nevěděl, zatímco on měl v pracovním stole nainstalovaný speciální knoflík pro zavírání dveří v případě potřeby. NBC se dohaduje, jestli mu vyplatí 30 milionů dolarů odstupného.

Veřejně masturbující Louis C.K. pozastavuje premiéru svého filmu „I Love You, Daddy!“ z důvodu pětinásobného obvinění.

Ze zdravotních důvodů odchází také dirigent Metropolitní opery v New Yorku James Levine, který s tělesem za čtyři desetiletí oddirigoval 2551 koncertů a teď bude vyšetřován kvůli obtěžování mladistvých.

Alex Jones se naopak obvinění z harašení nebojí: „Já už jsem to všechno stejně vykecal, já si nemůžu pomoct!“ vyznává se.

Podle verbálního impresionisty Lionela jsou problémem lidé, kteří nechtějí nic vědět. Monarchie a BBC podle něj o Jimmym Savilleovi a jeho příchylnosti k umírajícím dětem a nekrofilii musely vědět celá desetiletí. „Víte, jak důkladně jsou prověřováni lidé, kteří se jen přiblíží ke královské rodině?“ ptá se sugestivně. Už Shirley Templeová mluvila o sexuálním obtěžování! Nikdo ale neposlouchal.

„Naším cílem je lidi vzdělávat, ne se předvádět, kolik toho víme,“ uklidňuje Lionel své horlivé konspirátory. Ronald Reagan prý po svém nástupu vyměnil všechny letecké dispečery. Chm.

Tanec je podle Lionela činnost pro cvoky, a „line dance“ je pak pro ty, co neumějí tancovat a jsou militarizovaní. Také se po svém vypořádává s trolly: “Sit on the cactus and rotate!“

Republikánský senátor Rand Paul byl na zahradě svého domu napaden odlišně politicky smýšlejícím sousedem a má šest zlomených žeber.

Cenzura na YouTube postupuje mílovými kroky k mediální diktatuře. Seznam přihlášených kanálů se nám mění před očima, některé kanály rovnou mizí, všichni naši oblíbení komentátoři jsou demonetizováni a jejich videa upozaďována, označována za nebezpečná, zvukově rušena, a James Corbett (to je ten nebezpečný) oznamuje, že mediální válka vypukla. Nabízí svá videa zdarma ke stažení na corbettreport.com a předvídá možnost zmizení svého kanálu. Lionelovi se zasekává video pokaždé, co několikrát za sebou zmíní CIA, celkem asi pětkrát. David Seaman se hlasitě vyptává, kdo v YouTube a Paypal, který jej také zablokoval, je pedofil – a blokace jeho live chatu ihned povolila…

Martin Brodel se chechtá, když popisuje, jak Obama lupe gumové marihuanové medvídky a Lochneska má těžký problém jej přimět k nějaké akci. Tak alespoň dělá předskokana Trumpovi – a prý byl i v Severní Koreji, naznačoval Q! To ale ověřovat nepojedeme…

Časy se mění, jako břitva ostrý Tucker Carlson z Foxu nemůže sehnat demokratické maso na porážku do svého pořadu a musel změnit formát.

V oblasti Jilin v Číně propukl skandál, neboť se zjistilo, že děti byly v mateřské škole píchány jehlami. Není jasné, zda se jedná o ojedinělý incident nebo co se vlastně děje. Jedno dítě mělo dokonce padesát píchanců! Byly jim také podávány podezřelé bílé pilulky a panují podezření na jejich údajné zneužívání ze strany osazenstva blízké vojenské základny.

RYB Education má asi 80 školek a 175 jako franšízu. Jedná se o třetí obvinění ze zneužívání dětí v zařízeních tohoto zřizovatele jen v tomto roce.

Ze Saúdské Arábie přicházejí rozporuplné zprávy. Máme na mysli upozornění Q, že dezinformace jsou nutné, a důležitý je celkový obraz. Jeden z princů se prý vykoupil za miliardu dolarů, druhý, princ Alwaleed, prý tam visí za nohy, psali v Daily Mail. Platil prý také studia Baracka Husseina Obamy a patří mu slušná část amerických médií. Pro tohoto visícího prince prý také pracuje bývalý agent CIA a dnešní hvězda CNN, Anderson Cooper, syn slavné Glorie Vanderbiltové a potomek Cornelia Vanderbilta.

Vypouštění bažiny se evidentně trochu zadrhlo. Podle některých komentátorů došlo v případě nejasné havárie vrtulníku a Cesny u Rothschildů, o níž jsme psali minule, k rychlému protiútoku a zmaření plánované akce. Q ponouká konspirátory, aby do toho šlápli – prý nestíhají!

Kdo vystřelil raketu?

Kdo opravdu vystřelil raketu?

Kde je BO? (Kopíruje Trumpovy cesty, což nám připomíná příhodu z jinak docela nudné knihy korespondenta New York Times v Bílém domě Marka Landlera Alter Egos, kdy Clintonová cestovala po Pákistánu, a kam vkročila, tam těsně po jejím odjezdu útočily Obamovy drony. Takové škádlení.)

Nezávislým komentátorům, jež spojuje obdiv k Georgovi Carlinovi, je běžně vyhrožováno smrtí, ale technologičtí a komunikační giganti svou cenzuru zaměřují úplně jiným směrem – proti nim samotným. Vše směřuje k soudům o svobodu slova, množí se otevřené žádosti amerických svobodomyslných politiků o umlčení jednotlivých kanálů.

David Seaman se s tím nepáře, a co říká o Rothschildových nebo Johnu Podestovi si netroufáme napsat. Také podrobně popisuje WikiLeaks čerstvě uvolněný Vault 8, který obsahuje nástroje CIA, nechávající za sebou hackerské „ťapičky“ ukazující na firmu Kaspersky… „Masmédia dělají z lidí anti-trumpovské psychouše,“ výstižně vysvětluje schizofrenní situaci v masmédiích.

Královna prý vyškrtla Baracka Obamu s Michelle ze seznamu Harryho svatebních hostí.

Stefan Molyneux: „Vinu nemají nevědoucí, ale vědoucí mlčící.“

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter