Švejkování: Čekání na Donalda & „Project Veritas“

Americká, a tím i světová média se ocitla ve víru propagandistické vichřice, jakou nepamatují ani ostřílení vlkové z dob Mccarthismu v 50. letech. Zevšeobecněné bláboly se hrnou ze všech kanálů, a tak se můžeme například dočíst, jak časopis Verge obviňuje Jeffa Bezose, že během blahopřání Donaldu Trumpovi mu nahlas nevyčetl rasismus, fašismus a xenofobii, a tvrdí, že se tím Jeff Bezos snaží vlísat Donaldovi do přízně, aby jej pak mohl vystřelit do vesmíru. Mladí neomarxisti blbnou…

Dočítáme se zajímavou zprávu, že bolivijský prezident Morales vykázal Rothschildovy bankovní kartely ze země. Také jsme vyčetli, že Amazon uzavřel v roce 2013 smlouvu se CIA o poskytnutí cloudových služeb v hodnotě 600 milionů dolarů.

Don Lemon, „kotva“ CNN a ostuda mainstreamové žurnalistiky, jež se na Silvestra potácel na obrazovce v přímém přenosu opilý, se nechal slyšet, že kdyby to bylo na něm, žádný prostor by ve vysílání Trumpovým tweetům nedal. Výborně – televizní hlasatel si chce hrát na Boha a rozhodovat o cenzuře zvoleného amerického prezidenta!

Donald Trump si mezitím vesele provozuje něco jako „Daily Tweet Show“, a zdá se, že Američané jsou s tím srozuměni. Na mediálním pozadí se však rýsují zásadní změny, z nichž ta nejzákladnější je, že budoucí americký prezident komunikuje přímo a se všemi a jeho poselství neprochází nemocnými vymytými mozky lidí, jež psali články jako „Jak si vykládat předvolební odhady“ v době, kdy začalo být viditelné, že s vítězstvím Clintonové to možná bude trochu váznout. Utěšovali ty zoufalce, jež si nevypracovali dostatečnou kapacitu logického uvažování, vysvětlováním, že problém je v tom, že dostatečně nechápou komplikovanost volebního procesu.

Julian Assange na nás vykoukl na Foxu v rozhovoru se Seanem Hannitym, vypadal jakž-takž odpočatě, zopakoval pro nedoslýchavé americké operativce, že to nebyli Rusové, kdo se jim „krabal“ v kasičce, a znovu důrazně opakoval, že jeho nezletilé děti se tomuto neupsaly. Zamrazilo nás.

Rozhovor byl veden na ekvádorské ambasádě, ale na žádné osobní dotazy nedošlo.

 

 

Bývalý CEO Clinton Foundation, Eric Braveman, o němž jsme čtenáře informovali již dříve, jehož do nadace přivedla Chelsea, je s největší pravděpodobností od 23. října 2016, kdy údajně žádal o azyl na ruské ambasádě v New Yorku, nezvěstný. Mainstreamová média tuto malou komplikaci ignorují, a jeho manžel a rodina žádnou pozornost neburcují.

Lionel (Lionel Nation Media) nás velmi potěšil, když poctivě uznal, že význam volby Donalda Trumpa dlouho podceňoval. Popisuje, v souvislostí s úmrtím Fidela Castra, operaci Northwood, kdy CIA již v 60. letech plánovala falešnou leteckou nehodu nad územím Kuby a následné použití dronů. Co nám to jenom připomíná… Zabránil tomu tehdy JFK.

Že je to konspirační teorie? Zvykejte si!“, houkne Lionel nezvykle tvrdě přímo do kamery. Také připomíná, jak Castro kdysi slíbil uvolnit (samozřejmě po splnění spousty nestydatých požadavků) rodinné příslušníky kubánských emigrantů, a místo toho jim poslal lodě plné mentálně postižených pacientů ze svých blázinců a zločinců ze svých vězení. Lionel pochází z Tampy (Florida) a kubánské emigrantské prostředí dobře zná. Popisuje hrůzy, které Castro svým lidem a zejména svým nepřátelům připravil, a zvrácenosti, kterým je vystavil v jejich vlastní zemi. Spolu s námi považuje za vyloučeno, aby tento zločinec vládl tak dlouhou dobu bez souhlasu USA, a připomíná, že Che Guevara byl zavražděn na jeho pokyn.

Připomíná Američanům, že jejich prezidenti byli vždy pěkná cháska, a že například prezident Warren G. Hardy (ve funkci 1921-1923) prohrál celý Bílý Dům v pokeru! Proti tomu je krádež porcelánu a obrazů, které šlohli Clintonovi, úplnou bagatelou.

Bill Gates po setkání s Donaldem veřejně upozorňuje na paralelu s JFK, a není sám. Co nejprve vypadalo jako otevřené varování Trumpovi se při druhém pohledu dá ovšem také chápat jako varování určené tajným službám i veřejnosti.

 

 

Styx (uživatel Styxhexenhammer666 na YouTube) i další nezávislí komentátoři se nejdříve pošklebovali Jill Steinové („hippie grandma“) ohledně nesmyslného přepočítávání hlasů, ale nakonec se shodli, že to Donaldovi může jedině pomoci – a taky, že ano. Donaldova čísla poskočila nahoru, „špatně“ fungujících volebních přístrojů (přičítajících hlasy pouze Clintonové, bez ohledu na volbu voliče) bylo odhaleno asi tisíc. Jill Steinová na přepočítáváni vybrala přes sedm milionů dolarů, tedy násobně více, než na celou svou kampaň Strany Zelených, a existují svědectví o pravidelně kapajících malých platbách v intervalu minut z účtů spojených se Sorosem, jež umožnily celý tento tyátr.

V Michiganu nakonec museli celé přepočítávání zastavit, protože na to mají jakýsi obskurní zákon z roku 1954, který říká něco v tom smyslu, že když jsou v přepočítávání hlasovacích lístků velké nesrovnalosti, nesmí se hlasy přepočítávat. Aha. V Detroitu hlasovalo pro Killery více lidí, než je registrovaných voličů, a nesrovnalosti jsou obrovské. Všude. Propagovaný záměr upoutat pozornost na samotnou organizaci a transparentnost voleb byl úspěšný, stejně jako „Project Veritas“ (velmi doporučujeme), jež zmapoval volební manipulace „LIVE“a zveřejnil tyto ostudné praktiky na YouTube. Provaření účastníci byli z demokratického týmu vyhozeni – a jede se dál, močálem černým kolem bílých skal… Ani velmi silně věřící Američané již snad nemohou říci, že tomu nevěří, ačkoliv černobílé vidění je v nich hluboce zakořeněno a nechtějí si jej nechat rozmazat nějakými hloupými fakty.

Zdá se, že má nakonec pravdu Donaldův kamarád a pravděpodobně jakási bývalá velká šarže, zpravidla velmi dobře informovaný analytik Martin Brodel, který opakovaně tvrdí, že Clintonová podle jeho odhadu nedostala více než 20-25 milionů hlasů – a zbytek byl zfalšovaný. Všude. Taky optimisticky říká, že tzv. „Powers that be“ se mění na „Powers to were“.

S překvapením konstatujeme, že Styx má anglické, německé a – světe drž se! – slovenské kořeny! Není tedy divu, že je to hlava otevřená a jeho geopolitické analýzy a předpovědi, týkající se Evropy, považujeme za excelentní. Také jsme si všimli, že při svých analýzách často jmenuje jednotlivé středo- a východoevropské země, jež podle něj díky nepříliš dávné okupační zkušenosti dobře vědí, jak je současná situace nebezpečná, ale Česká republika mu ve výčtech vždy chybí. Buď je to zakuklený slovenský nacionalista, nebo shlédl video našeho pana prezidenta na rybníčku.

Styx se také zabývá například Calhounovým experimetem s myšmi, jež v ideálních podmínkách po několika generacích zdegenerují. Výsledkem jsou (autorům studie se omlouváme za zjednodušující interpretaci) submisivní a egocentričtí myšáci bez zájmu o sex a množení, a na druhé straně převaha agresivních dominantních samic. Také tedy potřebují nepřítele a adrenalin!

Alex Jones tvrdí, že holywoodským hvězdám bylo před volbami běžně vyhrožováno, a jmenuje například Bruce Willise. Mluví o odstraňování nepohodlných hvězd v minulosti a poukazuje na případ Kanye Westa, jež byl po výzvě, aby lidé dali Donaldu Trumpovi šanci, hospitalizován na psychiatrii…

Jeho častý host a bývalý agent Roger Stone, poradce devíti republikánských prezidentských kampaní, včetně Donaldovy, má vlastní internetové rádio. Zaujala nás zmínka o Alexově soukromém bunkru někde u Austinu, a také konstatování, že zločiny Clinton Foundation není ani možno katalogizovat.

Další vlna násilí a terorismu (Anděla tedy rozhodla, že se tomu tak smí říkat, a proto takto rychle činíme) ukazuje, že proces civilizace člověka pokračuje mílovými kroky vzad.

Religiozní způsob myšlení Američanů zasahuje i racionálně fungující mozky, zde zástupkyně aktivistů ze skupiny „Volební integrita“: „Je třeba věřit v demokracii!“. My bychom si dovolili nesouhlasit. V reálu není žádná demokracie/strana/úřad, jsou jenom jednotliví lidé, plnící určité funkce, a ti jsou/nejsou poctiví. A poctivost je třeba i hřebíčkem hledat.

A pak zkorumpovat.

​​​​​​​

Newsletter