Švejkování: Chobotnice & Co nejhoršího by se mohlo stát Sorosovi

To nejhorší, co by se Georgi Sorosovi mohlo stát, je, že by se lidé setkali a podali si ruce!

Milo Yiannopoulos, troll trollů, s donaldovsky blonďatým přelivem do čela konstatuje, že tzv. levice se proměnila ve skupinu, založenou na tzv. „identitě“, která si osobuje právo soudit ostatní na základě „virtue signaling“, tedy kázané falešné morálky. Považuje současnou levici za hnutí „zla“. Mladí Američané objevují Ameriku!

Masivní dehonestační kampaň jeho osoby vychází z jednoho delšího rozhovoru, v němž mluvil (v odpovědi na otázku redaktora) o své vlastní mladické sexuální zkušenosti, a z kontextu a jeho ušklíbání vyplynulo, že se mu to líbilo a nejednalo se o žádné násilí. Tato osobní část rozhovoru, který jsme slyšeli celý a v němž mimo jiné argumentačně roznesl na kopytech novodobý válečný feminismus, který se dostává pod kontrolu lidí spjatých s Muslimským bratrstvem, byla účelově zneužita masmédii k Milovu obvinění z propagace pedofilie, a jeho vydavatel zbaběle vycouval z podepsané smlouvy. Milo si knihu Dangerous vydal sám a na Amazonu trhá prodejní rekordy.                                                         

Uvádí mrazivý příklad atmosféry ve společnosti, kdy Justin Bieber zatweetuje Seleně Gomez, a ta dostane 80 tisíc výhrůžek smrtí. Justin Bieber má ale také jiné starosti…

Tragické události v Charlottesville byly podle většiny nezávislých komentátorů z větší části zinscenované Sorosovými naháněči nabusovaných aktivistů, kteří infiltrovali obě strany, přičemž si několik podivných figurek přihřálo mediální polívčičku. Žádost o poskytnutí většího prostoru (který byl k dispozici) poté, co se ukázalo, že účast bude větší, než organizátoři původně počítali, byla místní radnicí zamítnuta. Policie měla, dle svědectví samotných frustrovaných policistů, příkaz nezasahovat.

Lionel se pouští na ožehavou půdu a ve svých denních videodispozicích seznamuje své ovečky s historií. V jeho podání to má pořádné grády, neboť se soustředí na mediální manipulaci a práci s masami, kterou američtí ideologové od dob studené války přivedli k dokonalosti. „To je kontrolovaná demolice naší společnosti“, komentuje vážně události v Charlottesville. „Kdo jsou ti lidé?“ ptá se. Média to ale nezajímá a jdou po krku Donaldovi. „Samozřejmě, že chtěli, aby došlo k výtržnostem! To nejhorší, co by se Sorosovi mohlo stát, je, že by se lidé setkali a potřásli si rukama!“

James Corbett zveřejňuje další díl své temné série „Requiem for the Suicided“, který zasvětil osvětlování zasebevražděného novináře Dannyho Casolara v roce 1991. Danny Casolaro pracoval na obsáhlém materiálu, který měl pracovní název Chobotnice (Octopus), a který podrobně mapoval světovou mocenskou síť a její fungování. Našli ho v jeho hotelovém pokoji s podřezanými žilami. Podle členů rodiny měl celoživotní fobii z injekcí a fyzických zásahů do organismu, a to do takové míry, že neznal ani svou vlastní krevní skupinu. Podle přátel se v poslední době velmi obával o svou bezpečnost, a podle lékařské zprávy šlo o sebevraždu, ačkoliv si deset až dvanáct řezů na obou zápěstích těžko mohl způsobit sám. Na jeho pohřeb se v závěru nečekaně dostavil neznámý armádní důstojník a na rakev mu beze slova položil medaili. Identita tohoto důstojníka zůstává neznámá.

Přestože měsíce pracoval na svém největším díle, žádné materiály v jeho hotelovém pokoji podle policejní zprávy nebyly a nikdy se oficiálně nenašly.

Prezident Donald Trump se rozhodl zastavit financování “sanctuary cities”, měst, která hostí ilegální migranty. Proslulý starosta Chicaga Rahm Israel Emanuel oznámil, se se bude s federální vládou soudit.

V Evropě, a zeména Velké Británii, se dle všeho začíná rozmáhat novodobé otroctví. Týká se to 20 zemí z 28. Ředitel britské Národní kriminální agentury Will Kerr odhaduje počty otroků v desetitisících.

Server Miami Herald přišel s podivuhodnou zprávou, že vlivný venezuelský zákonodárce Diosdado Cabello vyslovil rozsudek smrti nad floridským senátorem Marcem Rubiem, kterému říká „Narco Rubio“, a ten jej pro změnu nazval venezuelským Pablo Escobarem.

Redstatewatcher.com zveřejňuje memo nesmírně mediálně vlivného Davida Brookse (Bezosovy New York Times, Sorosova Media Matters) s plánem „Jak na Trumpa“ (volný překlad). Je to velmi zajímavé čtení, ukazující ledví tvůrců propagandy. Základním mottem jeho mediálního plánu na podlomení Trumpovy vlády je, že na to mají morální právo a proto vyhrají. Metodou má být stará známá diskreditace názorových oponentů. Velké internetové firmy a sociální média jako Google a Facebook již nebudou bez následků umožňovat hostování „fake news“ webů a propagandistů, píše David Brooks. Zajímavé. Také je tam bod o potrestání alt-right sociálních médií. Kdo a jak bude koho trestat (a zejména jakým právem) už ale plán nerozvádí.

David Brooks je mediálně nesmírně mocná mediální osoba a je jedním z vyhlášených nepřátel nezávislého youtubera a novináře Davida Seamana, který se zabývá Pizzagate. Vlivová organizace Media Matters stála za kampaní, která vedla k odstranění Billa O‘Reillyho z Fox News a která měla odstrašovat sponzory Seana Hannityho, když začal mluvit o Sethu Richovi.

The International Institute for Strategic Studies (IISS), Mezinárodní institut strategických studií, v němž je národní strategický poradce H.R. McMaster jedenáct let registrovaný jako seniorní poradce, před několika dny přidala v reakci na reklamaci Breitbartu na webový seznam svých sponzorů Sorosovu Open Society Foundations a další Sorosem financovaná skupinu. IISS se sama definuje jako “world-leading authority on global security, political risk and military conflict”, tedy něco jako „Světová autorita pro globální bezpečnost, politický risk a vojenský konflikt“. To zní docela hrozivě…

V Arizoně pozitivně testovali vši. Na mor.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter