Švejkování: Co vzkázala chicagská mafie Trumpovi?

Studentští organizátoři přednášky Milo Yiannopoulose na univerzitě v Berkeley, jež byla záminkou k ukázce levičáckého teroru zčásti ignorantských a zčásti koupených Sorosových antifáků, dostali od děkanátu již předem napařeno 6500 $, prý jako speciální poplatky na bezpečnost, protože univerzita obdržela telefonické výhrůžky. Aha. Tím divněji potom ale vypadá policejní nečinnost na místě.

Náš oblíbený Martin Brodel, investor a komentátor, jenž kdysi pracoval na kartely ovládané mexické hranici a místní poměry velmi dobře zná, a to včetně výhrůžek smrtí, se vytasil s nabídkou reformy vězeňského systému. Také navrhnul krácení federálních peněz pro Berkeley. Moc jej potěšilo, že přesně tohle Donald Trump také udělal! „Trump is on the move,“ říká, „a s ním celá Amerika!“

Upozorňuje na to, že obrovské množství studentských půjček bude větším problémem, než si většina ekonomů připouští, a že z důvodu nedostatku pracovních míst hrozí lavinovité nesplácení. A k tomu všemu Southpark prý odmítá natočit parodii na Trumpa!

Martin Brodel se také domnívá, že existuje vysoká pravděpodobnost, že v Evropě vypukne válka.

CNN uspořádala další kolo falešných debat, kdy účastnice předčítá svou mnohařádkovou komplikovanou otázku z vytištěného Gmailu s viditelným řádkem Předmět: Your Question.

Internetem koluje petice za vydání mezinárodního zatykače na George Sorose, jehož nepřátelsky si počínající NGO vyhostilo např. Maďarsko.

Demokratická stále-ještě-senátorka Elisabeth Warrenová si stěžuje, že jí nebylo dovoleno v Senátu veřejně urážet budoucího ministra spravedlnosti Jeffa Sessionse – samozřejmě, jak to mají tzv. demokraté ve zvyku, v proxy zastoupení: chtěla číst jakýsi dopis z roku 1986, v němž se pisatel ohání M.L.Kingem jako nunčákem. To jí nebylo dovoleno, a teď si Sorosovo děvče vylévá srdce na Facebooku.

V krátkém videu Senator Elizabeth Warren Exposed foxí hvězda Sean Hannity představuje Elisabeth Warren, která se, aby zvětšila své šance na přijetí na Harvard jako profesorka práv, kdysi vydávala za americkou Indiánku (Cherokee). Když ji pak načapali, což se stalo v průběhu její kandidatury do Senátu v roce 2012, vymlouvala se, že měli doma obrázek Indiánů, že vyrůstala mezi indiánskými příběhy, a že mají v rodině výrazné lícní kosti. Ano, a také přispěla do indiánské kuchařské knihy, je tam dokonce její jméno… Aha. Proto jí Donald říkal Pocahontas!

Pastor Darrel Scott z New Spirit Revival Center v průběhu tiskové konference veřejně předal Donaldu Trumpovi vzkaz od chicagských mafiánů, kteří vyjádřili prezidentovi respekt a nabídli zklidnění situace. Prý předchozí administrativě nedůvěřovali. Bývalý chicagský „community organiser“ byl Barack Obama. Půvabná Alexova Info-válečnice s úsměvem uvádí, že současný starosta Rahm Emanuel je jejich kápem.

Lionel (Lional Media) zmiňuje hnízdečko lásky v horním patře knihovny Billa Clintona, v níž, jak nám všem sdělil Collin Powell ve svém nejslavnějším zveřejněném e-mailu, se extenzivně zabývá činností zvanou „dicking bimbos“.

Lionel poměrně barvitě popisuje, že členové souborů divadel na Broadwayi jsou zcela mimo realitu a nejsou schopni ani jednoduché logické úvahy. Nejhorší jsou prý zpěváci! Detaily se ale nedozvíme, protože Lionel, jako správný hrdý intelektuál, nesbírá drby a zůstává vágní. Všechny konkrétní drby zná jeho žena, která na videích nevystupuje.

Lionel se vytasil, stejně jako Martin Brodel, s jakousi rámcovou vzdělávací koncepcí, a zdá se, že to má propracováno i podrobněji. Také si vyhrnul rukávy, oznámil nám, že legrace končí, a pustil se do výuky kritického myšlení a novinařiny.

A jako z krabičky opět na čísi povel vyskakuje Al Gore s globálním oteplováním. Něco jako „Being Al Gorovich“ (bez Johna Malkoviche). O čem vykládá, nevíme, my jsme již před lety přesedlali na Lorda Moncktona, a svět začal zase dávat smysl. Jeho ohromný luxusní dům přímo na pláži za moc milionů, který si koupil přesně ten rok, kdy vyhrožoval zvýšením hladin moří a oceánů asi o tři metry za deset minut, stále stojí. Také na nás vyskočilo pět set miliónů dolarů pro Klimatický panel OSN (slavné podvodnické IPCC vedené celá léta železničářem), jež uvolnil jen několik hodin před Trumpovou inaugurací odcházející Barack Obama. Kolikpak z nich bude asi určeno na poradenství?

Styx (Styxhexenhammer666) se pro změnu orientuje na geopolitické strategie. Mimo jiné navrhuje, jako jeden z mála (třeba Martina Brodela to ještě nenapadlo, což nás malinko znervózňuje), přestat uprchlíky vyrábět bombardováním. O problematiku se zajímá, neboť do jeho městysu ve Vermontu, kde lišky dávají dobrou noc, jich mělo být přivezeno kolem stovky. Nakonec dorazily jen dvě rodiny (pod deset osob), protože „trump“. Dochází k názoru, že americká demokracie byla oslabována, ať už záměrně či zneužitím původních dobrých úmyslů (kde už jsme to…), již od T. D. Roosvelta přes Kennedyho a definitivně skončila 9/11. Za funkční systémy považuje Švýcarsko, Irsko, Island, možná Norsko či Finsko. „Švédsko již v podstatě neexistuje,“ říká. „Ani USA již nejsou republikou. My ani nevíme, co se děje, natož abychom byli zastupováni“, konstatuje. Provádí ve svých videích poměrně rozsáhlé geopolitické analýzy, a něco nám říká, že jej možná občas sleduje i Steve Bannon.

Mike Rivero shrnuje komplikovanou situaci v Sýrii po svém: “A to všechno proto, že Asád nechce na svém území plynovod, pomocí něhož chtěl Izrael zásobovat Evropu ukradenou ropou.“ Mike je silně protiizraelsky zaměřen, ale kromě toho oplývá zdravým rozumem a dobrými informacemi. Bankéře popisuje jako bandu upírů terorizujících v podstatě celý svět. Vykládá historku, jak mu do studia volal nějaký Bulhar v náladě, že prý Bulhaři kam vstoupí, to zkrachuje, a naposledy to byla EU. „Můžu tě seznámit se Sorosem?“ reaguje Mike.

Podrobně mluví o nedávném rozsáhlém vyšetřování pedofilie a zneužívání dětí ve skotském školském systému. Jedná se o šestnáct zařízení, mezi něž patří i několik elitních ústavů…

Robert Kennedy Jr. byl Donaldem Trumpem jmenovám do čela komise, jež má započít vyšetřování možného spojení očkování a autismu. Jiný autor upřesňuje, že ve vakcínách byly nalezeny jakési nanočástice. Jeden z posluchačů se táže po Berniem Madoffovi, a tvrdí, že chybí ve vězeňských databázích. Chm.

Těsně před inaugurací prý hackeři vyřadili z provozu 75 procent washingtonských TV sítí. Sundali 123 ze 187 zařízení a žádali výkupné. To nebylo zaplaceno a technici zařízení jednoduše restartovali.

David Seaman potěšeně hlásí, že se sněhové vločky začínají zajímat o Donalda Trumpa. To to trvalo! Také tvrdí, že teorie ploché země, která před nějakou dobou zaplavila a oblbla ignorantskou část internetu, byla testem, zda lze lidi infikovat i takovýmto kalibrem. Lze.

Psychiatr a operativec Steve Pieczenik tvrdí, že se USA nenacházejí v žádné občanské válce, jak by se z médií dalo lehce soudit, ale sledují bublání zmírajících institucí. V tom se shoduje s Lionelem. Great minds go along! Alespoň někdy!

Newsletter