Švejkování: CrowdStrike reviduje – Section 212(f)

Voice of America na serveru voanews.com píše, že americká cyber bezpečnostní firma CrowdStrike zrevidovala a vzala zpět svá tvrzení, jimiž podložila své závěry o ruském hackování DNC serverů v průběhu loňských prezidentských voleb. To se stalo poté, co VOA podal zprávu o tom, že společnost misreprezentovala data ukrajinských ztrát, publikovaná vlivným britským think-tankem International Institute for Strategic Studies (IISS).

CrowdStrike loni v prosinci tvrdil, že má důkazy o tom, že se Rusové nabourali pomocí malwaru skupiny „Fancy Bear“ X-Agent do aplikace ukrajinského dělostřelectva, a to prý díky umožnění zaměření tohoto malwaru Rusy via GPS utrpělo až 80% ztráty zbraní „D-30 howitzer“ v bojích. Tento  X-Agent byl označen za důkaz, že se jednalo o Rusy. Na základě údajného nálezu totožného malwaru v počítačích DNC CrowdStrike usoudil, že to museli být také Rusové. Laskavý čtenář ale dobře ví, že WikiLeaks nedávno zveřejnily Vault 7 s podrobnými informacemi o IT nástrojích, díky kterým mohou americké tajné služby, ať už je jich kolik chce (poslední zmateční údaj je 22), takovéto malwery používat jako návnadu a zametat stopy. Kromě toho to také vypadá, že je vše k dispozici na temném netu, kde si to může koupit – kdokoliv.

Ukrajinský ministr obrany tyto CrowdStrikem deklarované ztráty popřel, IISS se ozvala proti manipulaci s daty a zmíněný malware prý navíc vůbec nepoužíval GPS, na jejímž základě měli ruští zaměřovači „howitzery“ lokalizovat a zničit. 

CrowdStrike údajné zničení ukrajinského dělostřelectva používal jako důkaz, a zdá se, že na tom stála také celá jeho důvěryhodnost. IISS, která sídlí v Londýně a publikuje „The Military Balance“, něco jako ročenku světových vojenských sil, ve své zprávě následně prudce snížila své odhady ukrajinských dělostřeleckých ztrát. Údaj o ztrátách (80% howitzerů) totiž čerpali od jakéhosi ruského bloggera…

CrowdStrike také nikdy nekontaktoval Yaroslava Sherstyuka, který je autorem zmíněné medvědí aplikace. V mediálních rozhovorech Dmitri Alperovich podporoval dojem, že vše je jasné jak facka. John McAfee naopak u Larryho Kinga tvrdí, že pokud to vypadá TAKHLE jasně na Rusy, může garantovat, že to Rusové zcela jistě nejsou. Ovšem kdo by důvěřoval McAfeemu, když máme Alperoviche!

Alperovich, narozený v Moskvě, seniorní člen Atlantic Council (stejně jako Evelyne Farkas), spoluzaložil CrowdStrike v roce 2011. Atlantic Council je pro-ukrajinský think-tank, spolufinancovaný americkým State Departementem. Zaujalo nás ale velice, že společnost zaměstnávala dvě bývalé těžké váhy FBI. Jedním byl Shawn Henry, který měl na starosti globální cyber vyšetřování, a druhým Steven Chabinsky, jenž byl agenturním top cyber právníkem v Obamově cyber komisi v roce 2016. Chabinsky ještě v témže roce CrowdStrike opustil.

Jeffrey Carr, hvězdný novinář specializovaný na cyber kriminalitu, považuje důkazy, předložené ve zprávě CrowdStrike, za chatrné a nedostatečné. „Víme, že source code X-agent malwaru mají k dispozici i subjekty mimo Rusko“, tvrdí. 

Hackerské skupiny Fancy Bear a Cozy Bear prý nejsou v žádném spojení s ruskými tajnými službami. Jsou identifikovány pomocí nástrojů, jež používají, dále časem, ve kterém se věnují své činnosti, druhem cílů útoků a dalšími charakteristikami, založených na historii průniků v minulosti.

Alperovich sám ještě v červnu 2016 tvrdil, že  „CrowdStrike is not sure how the hackers got in” a „we don‘t have hard evidence“.  (Washington Post June 14, 2016)

Zerohedge publikuje zajímavý článek, v němž cituje komentáře mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marie Zacharovové o ruské frustraci z toho, že Obamovo ministerstvo zahraničních věcí velmi často poté, co požádalo svůj ruský protějšek o mlčenlivost, nechávalo cíleně unikat diplomatické plány. Na závěr varuje, že by tyto tajné informace mohla média jednoho dne také publikovat, a uzavírá:“ Believe me, this could be very interesting information.“ Už se těšíme!

Navy Seal důstojník Craig Sawyer v rozhovoru s Alexem Jonesem podrobně rozebírá situaci, kdy za dva měsíce vlády prezidenta Donalda Trumpa došlo k zadržení více než 3 000 osob, spjatých s pedofilií, a k osvobození několika desítek dětí, které byly jako sexuální otroci drženy v klecích. Tuto zprávu přinášejí také další nezávislá média. MSM mlčí.

Korporátní média (MSM) se zabývají převážně identifikací osob, které poskytly předsedovi kongresové komise pro dohled nad tajnými službami, Devinu Nunesovi, možnost nahlédnout do tajných materiálů, k nimž mu tajné služby opakovaně fyzicky odmítly přistup, ačkoliv na to má ze své funkce nárok. Podstata věci, tedy jejich obsah, prokazující zneužití tajných služeb bývalým prezidentem Barackam Obamou a jeho administrativy (Susan Rice) pro špionáž týmu prezidentského kandidáta a později zvoleného prezidenta Donalda Trumpa, je nezajímá. Nechutné přiklady tohoto bojkotu podstatných informací můžeme vidět na tiskových konferencích Bílého domu, kdy novináři, včetně Johna Robertse z Fox News, zběsile útočí na mluvčího Seana Spicera ideologickými bláboly a obtěžují diváky svými malichernými hrátkami, místo aby dělali svou práci.

Section 212(f), states: „Whenever the President finds that the entry of any aliens or of any class of aliens into the United States would be detrimental to the interests of the United States, he may by proclamation, and for such period as he shall deem necessary, suspend the entry of all aliens or any class of aliens as immigrants or nonimmigrants, or impose on the entry of aliens any restrictions he may deem to be appropriate.“

Zákon byl využit prezidenty Reaganem, Bushem, Clintonem i Obamou.

Ukazuje se, že oba soudci, Judge Chuang a Judge Watson, jež druhý „travel ban“ zamítli, ve svém oficiálním právním zdůvodnění citovali nikoliv finální text, ale nedokončený a z Departement Homeland Security nelegálně uniklý návrh tohoto prezidentského výnosu. „Unikl“ do AP.  

AP a CNN spolu s Reuters jsou hlavní korporátní média, z nichž čerpá téměř výhradně evropský tisk, většinou pouze doslovně přetiskující jejich texty, často pocházející, jak laskavý čtenář již ví, z propagandistické dílny amerických tajných služeb (operace Mockingbird), pracujících pro Deep State.

Jeden ze soudců, ten z Havaje, kde paradoxně žádní uprchlíci nejsou, protože se tam nemají jak dostat, dokonce zdůvodňoval své rozhodnutí tím, že se mu nelíbílo, co Donald Trump říkal někdy před rokem v kampani… Tomu říkáme profesionalita!

Breitbart popisuje, jak v kontrastu s Američany, jež nemají s válkou na svém území zkušenost již několik generací, je více než polovina jemenské populace (24,8 milionů osob) v podstatě denně v ohrožení drony. Záběry tohoto teroru se ale do médií nedostanou. Co to dělá s psychikou lidí je obtížné si představit. Laskavý čtenář si možná vzpomene, jaký šok utrpěl Mike Rowe, televizní „hard worker hero“ a opravdová hvězda s vlastní show na CNN a dnes s vlastním pořadem „Dirty Jobs“ na Discovery, když mu jeden špízoval kolem domu – jen tak tak, že jej nesestřelil svým Mossbergem 500!

Republikány kontrolovaná komise pro Oversight and Government Reform s Jasonem Chaffetzem v čele schválila návrh na audit Fedu a jeho měnové politiky.

Fox News informuje, že nonprofitní školy Ivy League stály ve fiskálních letech 2010-2015 daňového poplatníka (toho, který nestuduje, ale pracuje a platí daně), včetně nárokových plateb, 41 miliard dolarů.

Tom Perez, leader demokratů, tvrdí, že Donald Trump volby nevyhrál.

  1. Christian Adams, právník, specializovaný na volební podvody, potvrzuje až čtyři miliony mrtvých demokratických voličů.

Historický milník, tak označuje březnové setkání prezidenta Donalda Trumpa a saúdského vyslance a korunního prince Mohammeda bin Salmana agentura Bloomberg. Vyslanec a princ ocenil prezidentovo hluboké porozumění problémům Blízkého východu a vyjádřil pochopení pro „travel ban“ jako opatření pro posílení bezpečnosti amerických občanů.

„Saudi Arabia does not believe that this measure is targeting Muslim countries or the religion of Islam. This measure is a sovereign decision aimed at preventing terrorists from entering the United States of America.”

 

Dobrá zpráva na závěr je, že ti méně natvrdlí fanoušci Bernieho Sanderse, například vynikající novinářka Lisa Haven (BeforeItsNews.com), si pod dojmem fanatických útoků zkorumpovaných médií a fašizující se levice začínají uvědomovat, že Donald Trump to myslí vážně. Svou důvěru vyjádřila jasně a přesvědčivě.

Méně dobrá zpráva je, že slavná, chytrá a blonďatá novinářka a youtuberka Tomi Lahren z The Blaze, „Trumpite girl wonder” (doporučujeme!) s proříznutou pusou přišla o svůj FB účet se čtyřmi miliony fanoušků, který jí zabavil její šéf Glenn Beck, protože napsala:  “I’m for limited government, so stay out of my guns, and you can stay out of my body as well.”  To si vyložili jako podporu potratů – a už to jelo. Zdá se, že měla ve smlouvě nějaké divné věci, když jí nepatří ani FB na její jméno, a když se nesmí vyjadřovat jinak, než že je přece prima, když bude pět stovek starých chlapů rozhodovat o její děloze.

Mike Cernovich jí okamžitě nabídl angažmá za 100 tisíc dolarů ročně!

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Bloomberg, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter