Švejkování: Da Vinci Q

#17, píše Q. Také píše: MOAB! (Mother of All Bombs) Dne. 17 dubna za letu explodoval motor Boeingu 737 společnosti Southwest Airlines. Letadlu se podařilo přistát, zemřela jedna žena.

John Miranda (novinář na volné noze, politický analytik, bývalý člen US Navy a US národního plaveckého týmu, spolupracovník YouTubového kanálu WeThePeople24/7 – “hackeři”, kteří na 8chanu komunikují přímo s Q), večer stejného dne zveřejňuje podivuhodnou informaci, že právník Michael Cohen, u něhož v úřadu i doma zasahovala FBI a u něhož si žádal radu také Sean Hannity z Foxu, což způsobilo mediální zemětřesení, byl také právním zástupcem Jeffreyho Epsteina. Epstein je, jak jsme psali podrobněji dříve, kamarád prince Andrewa i Billa a Hillary Clintonových, majitel Lolita Expresu a orgy-ostrova Little Saint James v Karibiku, na němž se prý teď rychle zasypávají podzemní chodby. Vynaložil na to 29 milionů dolarů, upřesňuje Q. Epstein je také odsouzený pedofil.

Vzápětí se roztrhl pytel s oznámeními, že 50 000 sms „love birds z FBI“, Petera Strzoka a Lisy Pageové, budou zveřejněny. Používali Gmailovou adresu, kde si vzkazy nechávali jako „drafts“. Kdo všechno k nim měl přístup není jasné. Nastává pořádná mela. Desinformace a zmatek, nikdo neví, kdo je vlastně má a kdo má pravomoc co zveřejnit a jak to udělat, když některé z nich zcela jistě  obsahují i tajné info, a objevuje se dokonce neověřená zpráva, že jeden z textů zní: Barry Soetoro: 187 Trump. 187 je kód pro „kill“.

Utajněná obvinění, jejichž počet je odhadován na více než deset tisíc, se začínají odhalovat, a jedno z prvních by mělo být pro Clintonovou. Dezinformační činnost je ale tak propracovaná, že se část konspirátorů domnívá, že ta ženská už je dávno pod kontrolou.

 

 

Multi-level marketingová organizace NXIVM v Albany, NY, zabývající se zvyšováním kvality lidského vědomí (ve skutečnosti sex kult a konspirativní jazýčky špitají o child sex trafficking, sexuálním obchodu s dětmi), přišla o svého zakladatele Keitha Raniera, který si své sexuální „ovečky“ značkoval jako dobytek. Zatčena byla také bývalá televizní hvězdička Allisson Macková, která sektu vedla, a která kontaktovala například Emmu Watsonovou a Emilly Clarksonovou. Vrcholní představitelé sekty údajně přispívali na kampaň Clintonové. V čele stála Nancy Salzmanová a sestry Bronfmanovy, dcery miliardáře Edgara Bronfmana (1929-2013), který stál v letech 1981-2007 v čele Světového židovského kongresu. Clare W. Brofmanová mu podle serveru Americandigitalnews.com do počítače sama nainstalovala špehovací virus (Edgar si nechtěl otevřít obrázek sám). Times Union píše již v roce 2015, že vrcholní představitelé NXIVM si najali jakousi kanadskou firmu (Uranium One byla také kanadská firma, a Clinton Foundation byla založena v Kanadě), aby šmírovala finanční záznamy nejen Bronfmana, ale také dalších činitelů Jewish World Congressu, šesti federálních soudců a senátora Chucka Schumera… Fjůůů! Budeme sledovat!

Nancy Salzmanová a sestry Bronfmanovy jsou také členkami Clinton Global Initiative, kde je členství pouze na pozvání a roční příspěvek je minimálně 15 tisíc dolarů na osobu za rok.

Q zveřejňuje fotografii: Mike Pompeo se již před nějakou dobou setkal s Kim Čong Unem. Dochází k historickému průlomu v desetiletí zablokované situaci mezi oběma Korejemi, připravujícími se na odzbrojení a denuklearizaci. Běžící historií rozmazleným ajťákům to ale nestačí – zde vidíme celkem pochopitelný „americanocentrismus“, kdy jim nedostatečný rozhled zabraňuje vidět celého „golema“, jehož nám náš informační patchwork pomalu vykresluje. Historické události hýbou světem a americká média se věnují prostitutkám. Tu vyžilou blonďatou vystřídal na obrazovkách bývalý ředitel FBI James Comey, jenž si svého profesora Richmonda, kurýra, operativně přebírajícího a předávajícího „mema“, jak se zdá, pojistil jako klienta a ještě ho dokonce snad sám zaměstnal u FBI. Ti kurýři byli prý celkem až tři. Comey teď běhá po televizích a s vyžehleným obličejem vykládá, jak se v případě jeho „memů“ nejednalo o únik…

Sankcemi postižený Oleg Děripaska odstoupil z funkce ve společnosti Rusal. „Skřípání“ Skripalovy aféry a spolupráce všech zúčastněných – přes širokou skepsi veřejnosti – naznačuje, že se mohlo jednat o operaci za účelem nastolení těchto sankcí. Odstěhuje se do Humpolce?

 

 

Bill Still opatrně, jako vydutou konzervu, otevírá otázku, zda za střelbou v parklandské škole, kterou globalistická levice dokonale využila k útoku na druhý dodatek americké ústavy, zaručující americkým občanům právo držet zbraň, nebyla sama FBI. Není jasné, zda její nečinnost vůbec někdo vyšetřuje. Mediální analytik Lionel podrobně popisuje, jak funguje korupce slávou – přeživší studenty uchvátila masmédia a povinně nastoupili do boje za odzbrojení svých spoluobčanů. O tom, jak to pod demokratickou taktovkou bezvadně funguje v Chicagu, zřejmě ještě neslyšeli.

Generální inspektor Michael Horowitz otevírá vyšetřování možného zneužití FISA soudu, který patrně sloužil k legalizaci protiústavního špehování amerických občanů.

Rudy Giuliani se připojuje k Trumpovu oficiálnímu právnickému týmu a organizuje setkání s vyšetřovatelem Robertem Muellerem, jehož temná postava se jako komtur tyčí nad prezidentstvím Donalda Trumpa.

Vysvítá, že John Brennan (šéf CIA 2013-2017), který podle všeho konvertoval k wahábismu a nedávno se prý také vzdal amerického občanství a odstěhoval se oficiálně do Irska, si udělal malý výlet do Moskvy těsně předtím, než ruští agenti připravili ex-agentu MI6 Christopheru Steelovi jeho slavné „pee-dossier“ na Trumpa.

„My daily dose of Q“

Lionel konečně obdržel vytoužené stříbrné youtubovské tlačítko za dosažení mety sta tisíc followerů. Popisuje nevybíravé způsoby, jakými si někteří diskutující přivlastňují témata a snaží se ostatním zabránit o nich mluvit, jako jakýsi verbální fašismus. Své ovečky, které pilně denně v 18:00 SEČ vyučuje mimo jiné nekonfliktní komunikaci, označuje za „conspirateers“, podle vzoru „musketeers“, a jeho Live chat je nejkultivovanější a nejlegračnější ze všech!

Kolem Q se rozpoutala divoká válka. „Je pravý? Je to LARP?“ (Life Action Role Playing). Celá debata ovšem postrádá smysl, protože když nikdo neví, kdo to je, tak nemůže ani potvrdit či vyvrátit jeho pravost (trochu jako Bůh!). Validita jeho kryptických informací se prokazuje průběžně už od konce října, a na tom, kdo to přesně je a co si o tom kdo myslí až tak nezáleží, ale argumenty těch, kdo se snaží jeho informace znevěrohodnit, jako například již zmíněný podezřelý a útočný kanál American Intelligence Media (Douglas Gabriel, prohlašující se za opravdového zakladatele sociálních sítí, jemuž bylo jeho dílo ukradeno, používající jméno jednoho z otců-zakladatelů USA a zároveň současného zřizovatele internetového média The True Pundit, Thomas Paine), jsou liché. David Seaman, který se nechal napálit, svůj omyl uznal a vrací se do hry. Argumenty jsme slyšeli, zúčastnění si jen přihřívají svou vlastní polívčičku a snaží se zasít rozkol.

Grand Torino, tzv. „baker“, jeden ze správců 8chanu (vlastníkem je Mr Cold Monkey, který chrání Q identitu čtyřmi nebo pěti bezpečnostními levely), je v kontaktu přímo s Q a podílí se na postupně se strukturujícím vysílání kanálu 24/7 We The People, vypadá jako brácha Gregora McConnera (občas do toho šlápnou i naživo s kamerami) a má tři zlaté retrievery. Psisko má také Thumper a vysílání WeThePeople Patriot Soapbox 24/7 bývá pravidelně narušováno všemožnými útoky, technickými závadami a výpadky zvuku, zejména ve chvílích, kdy se hlásí dr. Jerome Corsi, ale poslední poplach nezpůsobil zákeřný útok Deep State, ale hackerská kočka, která „vyšlápla“ příslušný kabel…

Martin Brodel má psů a štěňat celou smečku a Nemo V, neboli náš oblíbený Dustin Nemos, jehož klidné a věcné zpravodajství hodnotíme velmi vysoce, své dva flekaté rošťáky (jeden má černé ucho a druhý hnědé) krmí dobrotami v přímém přenosu při vysvětlování ekonomických souvislostí současného divokého dění. Narodilo se mu také miminko!

Jediný Lionel odolává – prý nemůže mít pejska, protože to se pak jeden zamiluje a je v háji… O tom my něco víme!

Lionel se zúčastnil smutné youtubové debaty na téma cenzury, kam bylo pozváno dalších pět cenzurovaných youtuberů a kterou v podstatě ovládl jeden levičácký salónní intelektuál sedláčkovského typu, který přišel bez omluvy pozdě a smrděl (říkal Lionel). Debatu zahájili mladí hipsteři, neschopni vnímat realitu jinak než prizmatem svého osobního pohledu. Každá věta začíná „já“ a centrem každého projevu je zásadně mluvčí sám; odhalují naprostou neschopnost hovořit o jakémkoliv tématu odděleně, bez osobního filtru. Fascinující byla chvíle, kdy Lionel vrátil zpět do debaty téma cenzury: aniž by si to uvědomovali, jako mávnutím kouzelného ideologického proutku začali mládežníci mluvit z mocenské pozice, na kterou si za osm let Obamova rozvratu zvykli, a mudrovat o tom, jak cenzurovat ty ostatní, kteří nemají ty správné názory… Ukázka identifikace s mocí.

„Red Castle, Green Castle“, píše tajnůstkářsky Q. Zamotal tím nejednu americkou makovičku, ale postupně vysvítá, že Green Castle je jméno lokace organizace The Army Corps of Ingeneers, která má ve znaku – Green Castle! A bude prý stavět zeď.

Server Churchmilitant.com přináší materiál o dalších skandálech Vatikánu a homosexuálních kněží, obviněných z vydírání, zpronevěry a dalších zločinů. Hrdinou tohoto materiálu je otec Luca Morini a jeho „eskort“ Francesco Mangiacapra.

Hollywoodský prasák a masturbátor Harvey Weinstein byl obviněn z obscénností, vyhrožování smrtí a násilností. Měl několik skupin naháněček, které mu systematicky naháněly oběti, byly svědky jeho erektilních injekcí a také po něm uklízely. Na své oběti si sháněl kompro, aby nemluvily, a těm, které se bránily, zničil kariéru. Obvinění je více než padesát.

Americký Omnibus bill, o jehož ostudném schvalování jsme psali nedávno, odhalil, že americký roční rozpočet na obranu ve výši 700 miliard dolarů bude navýšen o dalších 70 až 80 miliard (zdroje se liší). Jen toto navýšení je vyšší než celý obranný rozpočet ruský. Američtí vojáci brání svou zemi ve stovkách misí po celém světě a mají asi 800 oficiálních zahraničních vojenských základen (neoficiální zdroje hovoří o 1400), zatímco ochrana jediné vlastní problematické hranice je nad jejich síly. Kdo tomu tam velí?? A nevzdělaným, vystrašeným a médii zinfantilnělým Američanům na tom nepřijde nic divného… ti studují gender, přičemž si nedokážou spočítat, že svá nesmyslná studia budou splácet po zbytek života. Obsese sexem, vybičovaná z jedné strany jeho potlačováním intenzivním a agresivním náboženstvím a z druhé šílenou pop-kulturou, dělá divy!

 

 

Čteme poměrně iritující rozhovor s mladým anarchokapitalistou o dobrovolném financování – a proč to tedy nefunguje? Malý „trouble“ vidíme například v tom, že nejvíce peněz získá vždycky a všude ten nejobratnější manipulátor, a introvertní vědec s ušňupanými brejličkami bude nahraný. Lidé nejsou racionální, ale emocionální bytosti, a čím dříve to pochopíme, tím dříve se podle toho můžeme zařídit. „Já stát nepotřebuju!“ vykřikuje každý druhý americký anarchista, zatímco si kope bunkr na zahradě a nakupuje falešné poukázky na neexistující nigerijské zlato či nějakou novou vysoce podezřelou kryptoměnu, a ignoruje skutečnost, že jej banální zánět slepého střeva nebo zlomená noha zadluží až do třetího kolena, protože americký pojišťovací byznys je jeden velký podvod, založený na strachu (možná trochu přeháníme, ale snad si naši nadsázku laskavý čtenář se smyslem pro humor přebere).

Pro studium oligarchické povahy doporučujeme pro začátek Christmas Carol od Charlese Dickense s upozorněním, že konec je pohádkové sci-fi, aby děti neplakaly hrůzou nahlas. Také bychom zkusili Jak chutná moc od Ladislava Mňačka a článek v Salon.org „8 disturbing ways the Kochs have amassed their fortune“….

Celý koncept vlastnictví čehokoliv vychází z osobního chápání vlastní existence a jedná se o uplatnění osobní moci. Kdo ví, že mu patří svět, nepotřebuje si to dokazovat ovládáním jiných!

Ani trochu nevěříme, že světová finanční krize byla pro Big Boys nějakou neočekávanou a překvapivou událostí, protože ve výsledku se nám – čistě z pohledu laika – zdá jasné, že došlo k finanční konsolidaci (symbolicky se 99:1 změnilo na 99,999 : RR). Jediným padlým z celé té Wall Street vlčí party byli Lehman Brothers. Hm, to je zajímavé – nedávno jsme se nějak proklikali na jinak nesmírně nudný rozhovor s A. J. Granoffem z roku 1969 z Trumanlibrary.org (11m dlouhý, měřeno klikáním mezerníkem při výšce obrazovky cca 25cm), který hrával poker s Trumanem a zasloužil se o jeho souhlas s rozdělením tehdejší Palestiny, a tedy de facto o vznik Izraele, a zaujalo nás, že asi v pátém metru tohoto sáhodlouhého ITV tento říká něco v tom smyslu, že kdoví, jak by to se vznikem Izraele bylo, kdyby nebylo Hitlera, protože vlivní němečtí židé prý byli proti této myšlence. A také říká, že senátor Lehman byl anti-zionista a také proti.

Také přemýšlíme, jak je možné, že zemědělci, tedy producenti základních potravin, si na sebe nedokážou vydělat a potřebují dotace, a Lockheed Martin, který se už kolik let patlá s jednou nepovedenou stíhačkou, vydělává miliardy?

Proč se „racionální“ Evropané můžou „zvencnout“ a vzápětí si málem zničit celý kontinent při pohledu na fotečku jednoho utopeného Syřánka, kterou ve stejný den publikují úplně všechna evropská i světová média, zatímco bombardované jemenské dětičky mají všichni „v paži“?  Co oko nevidí…

Všichni máme pravdu!

A v tom je ten problém: jazyk nám neumožňuje vyjádřit komplexitu života v celé jeho šíři (když pomineme skutečnost, že nevíme, co to život vlastně je, kterážto skutečnost zase odhaluje – mimo jiné – nesmyslnost celé americké obsese potraty, kdy jsou vlastně všechny argumenty validní, a záleží čistě na tom, kdo rozhoduje). Mlčeti zlato… konečně to začínáme chápat!  – ale, jak si pobavený laskavý čtenář pravděpodobně povšiml, stále si neumíme pomoci. Jediný, kdo to umí, jsou někteří buddhisti (kromě roztomilého Ajahna Brahma).

Playboy opouští Facebook.

Camilla se rozvádí a bojí.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter