Švejkování: Doba teroristická & Ropou a krví

FBI přiznává, že Trumpovu prezidentskou kampaň infiltrovala špióny. Carter Page byl jen jeden z nich. George Webb se domnívá, že jich bylo alespoň sedm. A že se jich několik stále pohybuje v Bílém domě.

Před americkými volbami přituhuje. „Demokraté“ vytáhli z klobouku králíka Obamu, který zajíkavě vykřikuje, že ekonomické úspěchy Trumpovy vlády jsou ve skutečnosti jeho zásluhou. Prý má ale nějaké trable s účastí…

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Migranti z guatemalské karavany, mířící k hranicím USA, které je prý „musí“ přijmout, mají přes rameno sorosovské mošničky s názvem jedné z jeho charitativních organizací a v transportu jim pomáhají nákladní vozy. Svůj vřelý vztah ke své vysněné vlasti dokládají pálením amerických vlajek. Nabídku mexického azylu odmítají. Žen a dětí v karavaně viditelně ubývá, informací o MS13 a islamistech přibývá. K hranici jim prý zbývá asi tisíc kilometrů – jak to chtějí do úterních voleb stihnout? Aha, už jsou připravené busy…

Série 14 falešných bomb byla doručena americkým vrcholným levicovým představitelům: Georgi Sorosovi jako prvnímu, dále Obamovým, Clintonovým, Ericu Holderovi, Maxine Watersové a dalším, ale také CNN, Johnu Brennanovi a Robertu de Nirovi. Po počáteční panice se ukázalo, že nebyly funkční. „Vyrobeny“ a doručeny byly Cesarem Sayocem alias Altierim, který se stal republikánem v roce 2016 – do té doby byl registrovaný demokrat – a chip’n’dale, striptér. Bydlel u maminky a posléze ve svém přívěsu, polepeném umnými trumpovskými nálepkami, a vystupoval ve stejném klubu jako Stormy Danielsová letos v dubnu. Kde sehnal adresy a jak proběhl proces doručování, není prozatím jasné, protože sám to stihnout nemohl. Pracoval také ve škole Stone-Douglasové, kde se odehrálo další z nedávných masových střílení, a byl součástí čtyřsetčlenné militantní skupiny Hard Rock, která zajišťuje ostrahu sítě kasin. Altieri také na svém profilu komusi docela seriózně vyhrožoval, a jeho konkrétní výhrůžka (zmiňoval projížďku na moři tichým člunem) přivedla George Webba k úvaze, zda nemá něco společného s loňskou smrtí žalobce Berantona Whisenanta, který měl v kriminální jednotce v Miami na starosti nejvýznamnější případy, v nichž figurovali imigranti. O jeho smrti jsme psali několikrát.

Bláznivá americká masmédia okamžitě obvinila prezidenta Trumpa osobně. Nezávislí komentátoři opatrně naznačují, že existují známky „false false flag“, a že by se mohlo jednat o další operaci Deep State, který ztrácí půdu pod nohama. Donald Trump je podle masmédií zároveň antisemita.

Střelba v pittsburgské synagoze se strašlivým výsledkem jedenácti mrtvých a šesti zraněných už ale maže úsměv z rtů rudých všem… Techničtí giganti využili toho, že střelec Robert Bowers používal nezávislou platformu Gab – a zařízli ji.

Lochneska se vynořuje, pokryta ropou a krví

Média se téměř přestala zajímat o tzv. Khashoggiho aféru (z praktických vyhledávacích důvodů se přidržíme anglického přepisu, přestože není foneticky přesný), o níž má laskavý čtenář přehled z denního globalistického tisku. Světová masmédia se do vraždy Jamala Khashoggiho pustila s takovou vervou, jako by za jeho smrt mohlo globální oteplování. Interpretace události a reakce na ni oddělují zrno od plev: tento novinář byl zejména a především synovec a nástupce ve své době nejbohatšího překupníka zbraní na světě a pravděpodobně i v historii, Adnana Khashoggiho (1935-2017) , a po 40 let vysoce postavený spolupracovník tajných služeb nejen Saúdské Arábie, ale i USA – píše Wikipedie, do níž se evidentně žádný masmediální novinář neobtěžoval nahlédnout, a potvrzuje to i s dalšími děsivými detaily George Webb. Jeden z nejmocnějších obchodníků se zbraněmi v historii Adnan Khashoggi, narozen v Mecce v rodině tureckého původu, stál za vzestupem Muslimského Bratrstva a jeho synovec Jamal asistoval u jednoho každého z článků „arabského jara“, které čistilo cestu jednomu tajnému ropovodu, budovanému Děripaskou a Rusy (zkráceno).

Jamal Khashoggi s tureckými kořeny byl dlouhá léta poradcem samotného krále Abdullaha, mediálním vydavatelem a vůbec pilířem saúdsko-arabské monarchie, a kritikem SA se stal až po loňské změně režimu, kdy se k moci dostal korunní princ Mohammed bin Salman, jehož pokusy o modernizaci země zkřížily mnoho plánů. Jde zejména o zbrojní kontrakty za 110 miliard dolarů, o moc nad saúdským ministerstvem financí a o to, kdo bude ovládat zbrojní kanál, tedy zda se budou smlouvy uzavírat „over the table“, tedy oficiálně (Trump a MBS), nebo „under the table“ (Khashoggi a Brennan).

Z informací George Webba vyplývá, že by se mohlo jednat o Brennanův pokus o vyostření vztahů a odstoupení od smluv, které by se po zavedení sankcí (a poškození světové ekonomiky) měly podepsat „potmě“. Hlavním vyslýchajícím, pod jehož rukama Jamal Khashoggi údajně dostal při „jednání“ srdeční záchvat, byl médii opomíjený přítomný ruský specialista na výslechy. Představě, že by se tento údajný dlouholetý dodavatel čtrnáctiletých děvčat do harémů arabských šejků na stará kolena zamiloval a chtěl se mermomocí oženit, se George usmívá. Poslední turecké novinky ale jsou, že byl uškrcen, a Turky zmiňované video nikdo neviděl. S čím se vrátila z návštěvy Turecka šéfka CIA Gina Haspelová nebylo zveřejněno. S celou podivnou událostí je spojován také Khashoggiho hlavní poradce Saud al-Qahtani.

Jamal Khashoggi pracoval přímo pro prince Prince Turkiho al-Faisala, který šéfoval saúdskoarabským tajným službám dvacet let, až do svého odstoupení čtrnáct dní před 9/11. Jamal Khashoggi  byl také blízkým přítelem Usámy bin Ladina, jehož smrti hluboce litoval.

Mezi „klienty“ jeho strýčka Adnana patřil například Lockheed Martin, Raytheon, Grumman Aircraft a Northrop Grumman. Adnanovým otcem byl Mohammad Khashoggi, jenž byl osobním lékařem krále  Abdula Azize Al Sauda, a jeho sestrou spisovatelka Samira Khashoggi, provdaná za Mohammeda Al-Fayeda, otce Dodiho Al-Fayeda, pozdního milence princezny Diany… Adnan založil společnosti ve Švýcarsku a Lichtenštejnsku, které pak navazovaly kontakty se zástupci CIA a vysoce postavenými byznysmeny, spjatými s prezidentem Nixonem.  Jeho jachta Nabila byla ve své době největší na světě a hrála v bondovce Never Say Never Again. Adnan Khashoggi ji poté, co se dostal do finančních trablů, prodal

Brunejskému sultánovi, ten ji dále přeprodal Donaldu Trumpovi, který ji pak v rámci záchrany svého kasína Taj Mahal prodal princi Alwaleedu bin Talalovi (to je ten, co ho MBS pověsil v Ritzu za nohy). George Webb se zamýšlí nad jejím vybavením.

Adnan Khashoggi se také například podílel na operaci Írán-Contra a na komplikovaných operacích s neblaze proslulou bankou Bank of Credit and Commerce International (BCCI).

CALPERS, California Public Employees’ Retirement System, největší americký penzijní fond  a jeden z nejvlivnějších institucionálních investorů, nabídla vysoký investiční post čínskému úředníkovi s americkým občanstvím jménem Yu Ben Meng. Ten momentálně pracuje pro čínský úřad pro zahraniční měny (State Administration of Foreign Exchange) a stál prý také za čínskými manipulacemi s měnou. Meng (Hongwei) se ale také jmenoval ředitel Interpolu, kterého během jeho návštěvy v Číně unesly čínské tajné služby. Jeho zmizení 29. září vyšetřuje na podnět jeho manželky francouzská policie a globalistická média se o něj kupodivu vůbec, ale vůbec nezajímají.

Lionel drasticky líčí, jak z lásky ke své milované ženě, Mrs L., absolvoval několikahodinový večírek – a čas mu zkolaboval do nekonečna… Také tvrdí, že není tolik důležité, kdo co říká, ale kdo koho poslouchá. Nechápe, jak může Donald Trump pod tlakem na něj činěným vůbec fungovat, protože podle něj není jen „na mušce“, ale přímo v zaměřovači Horowitze! To jsou ty dělostřelecké zbraně, figurující v materiálech o Ukrajině, na jejichž počtu Crowdstrike lživě dokazoval podvratnou činnost Cozy Bear a Teddy Bear, dvou údajně ruských hackerských jednotek. Tato jejich zpráva byla prokazatelně nepravdivá, jak jsme zde již podrobněji popisovali dříve. Lionelovi „live chataři“ uvádějí, že podle jakýchsi speciálních analytických programů, kterým nerozumíme, není počet jeho sledujících LIVE kolem 2 000, ale 43 000. Lionelovi málem zaskočilo! Youtubové manipulace s počty sledujících jsme měli možnost několikrát sledovat naživo, kdy se nám čísla měnila před očima – směrem dolů.

Stále více youtubových kanálů mizí úplně.

Ve svých genderových litaniích (jeho oblíbeným je „cryptogender“) dochází Lionel k hypotéze, že se možná jedná o obyčejné frustráty. „No Russia – No NATO!“ vysvětluje také rázně a stručně podstatu nedávného mediálního šílenství kolem summitu Trump – Putin. „Média nám nemohou říct, jak je svět temný a zlý,“ vysvětluje trpělivě. „Temné síly, které jej řídí, by byly odhaleny a eliminovány…“ No vždyť!

Donald Trump podle Martina Brodela dobře ví, do dělá. „Zkuste pro změnu udělat něco dobrého!“, vyzývá státní správu, jejíž masivní dlouhodobé selhávání a systematická korupce vyplývají na povrch. „Třeba se vám to zalíbí – a nakonec si zvyknete!“

Kontrolní otázka k odhaleným a popraveným americkým špiónům v Číně: kdo byl v roce 2010 ministryní zahraničních věcí USA s nelegálním a nezabezpečeným serverem ve sklepě?

Po dlouhé době se objevují zmínky o záložních serverech s komunikací Clintonové ve společnosti Platte River, o níž jsme psali v našem úplně prvním díle před dvěma lety. Kolik jsme toho tehdy ještě nevěděli…

Hororové zprávy ze Švédska potvrzují, že „civilizační džihád“, jak procesu masmédii nazývanému “migrační vlna” (dříve uprchlická), říkají ti imámové, které jsme měli tu kuráž si poslechnout (s titulky), zdárně postupuje. Snahy o rozvrácení Evropy a právního rámce evropské civilizace úspěšně pokračují, ale Steve Bannon zasahuje a v Belgii zakládá evropskou populistickou buňku.

Pedofilní skandál

123 dětí bylo zachráněno v rámci společné operace policejních sil, US Marshals a dalších organizací ve Wayne County v Michiganu.

Youtubový kanál SGT Report přináší svědectví přeživší oběti satanistického rituálního sexuálního zneužívání Fiony Barnettové. V globálním měřítku má podle ní sexuální pašování a zneužívání pod kontrolou CIA a britská koruna. Laskavý čtenář si jistě pamatuje kamaráda prince Charlese a mnohaletou hvězdu pořadů pro děti, Jimmyho Savila, pedofila a nekrofila, který měl údajně v některých nemocnicích a ústavech pro postižené děti dokonce vyhrazený svůj vlastní pokoj. Svědectví Fiony Barnettové ani následující informace pochopitelně nedokážeme ověřit, ale 800 dětských mrtvolek v septiku v Irsku je skutečností.

Fiona Barnettová podrobně hovoří o technikách programování mysli (jako Jason Bourne) a o psychologických i drogových postupech k tomu používaných. Hovoří o významné roli otce Nicole Kidmanové, klinickém psychologovi  z Technologického Institutu v Sydney a Royal North Shore Hospital Antonym Kidmanovi, který v roce 2014 po jejím obvinění z dlouhodobého sexuálního zneužívání a vražd dětí v souvislosti s exkluzivním elitním pedofilním ringem uprchl z Austrálie do Singapuru, kde náhle zemřel. Fiona se také zmiňuje o případu Sarah Ruth Ashcraftové, který se nedávno vynořil na Twitteru a pořádně zamíchal celou youtubovou scénou (viz níže). Fioninu strašlivou story ověřit neumíme, ale Antony Kidman byl obviněn z organizace pedofilních aktivit, z Austrálie utekl a následně v Singapuru zemřel.  

Sarah Ruth Ashcraftová na Twitteru rozšířila obrovskou vlnu ohledně svého údajného zneužívání oblíbenou hollywoodskou hvězdou (Forest…) a kamarády jejího vlivného otce. Je to, zdá se, skutečná osoba a Lift The Veil (Nathan Stolpman) její svědectví považuje za věrohodné, ale není (celkem pochopitelně) k zastižení, takže její obvinění zůstávají v „éteru“. Takových divokých historek přibývá den ode dne; některé (Corey Feldman) jsme zde již laskavému čtenáři přiblížili. Jejich protagonisté se ale následně často stávají obětmi internetové šikany, kdy si každý youtuberák myslí, že kdekdo má jakousi povinnost se vystavovat veřejnosti na jejich kanále, jinak…

Hluboký „luciferianismus“ je údajně zakořeněn také ve vysokém bankéřství, a pokud se to nepodaří utnout teď, kdy máme po mnoha staletích šanci, bude to dále pokračovat donekonečna. Největším nebezpečím jsou lidé, kteří „nechtějí vědět“. Q říká, že to bude naše volba – vědět…

Již minule jsme psali o operaci Underground Railroad, která zachránila desítky haitských dětí ze spárů sexuálních predátorů. Je zarážející, že se na ní podílejí bývalí agenti CIA a DHS, specializovaní na pašeráctví dětí. A co dělají ti současní??

Obavy nezávislých komentátorů shrnuje v desetiminutovém videu Black Pigeon:

Trump Entering the ASSASSINATION ZONE?

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources
https://truepundit.com/fbi-admits-it-used-multiple-spies-to-infiltrate-trump-campaign/
https://www.reuters.com/article/us-usa-stocks-tech/u-s-tech-sector-getting-by-without-facebook-and-alphabet-idUSKCN1MC1CK
https://en.wikipedia.org/wiki/Adnan_Khashoggi
https://nypost.com/2018/10/09/123-missing-children-found-in-michigan-during-sex-trafficking-operation/?utm_campaign=iosapp&utm_source=facebook_app
https://www.breitbart.com/big-journalism/2018/10/10/juanita-broaddrick-blasts-cnn-for-describing-rape-allegation-against-clinton-as-harassment/
https://www.amazon.com/dp/1979834245/ref=cm_sw_r_cp_ep_dp_LkczAbNK8R9N3
https://www.breitbart.com/economics/2018/09/19/largest-u-s-public-pension-fund-looks-to-hand-control-over-to-chinese-official/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20180919
https://www.independent.co.uk/news/world/europe/interpol-chief-missing-france-police-meng-hongwei-where-president-lyon-latest-a8569876.html
https://heavy.com/news/2017/05/beranton-whisenant-attorney-federal-prosecutor-jr-j-bernaton-miami-beach-photos-hollywood-florida/
http://blog.chinadaily.com.cn/thread-1878061-1-1.html
http://themillenniumreport.com/2017/01/why-was-antony-kidman-at-the-middle-of-an-australian-pedophile-ring/
https://independentaustralia.net/life/life-display/antony-kidman-dies-amidst-child-abuse-allegations,6918
Operation Underground Railroad
https://www.news.com.au/entertainment/tv/current-affairs/sunday-nights-matt-doran-goes-undercover-with-operation-underground-railroad-to-bring-down-haiti-child-sex-ring/news-story/dcecf5950ca5b6d501c48ed927127bc3
https://www.youtube.com/watch?v=FH5IxkTFM4Y
Trump Entering the ASSASSINATION ZONE?

Newsletter