Švejkování: Dr. Corsi a jeho IT squadra

Youtubového dekódování kryptických vzkazů Q se ujímá dr. Jerome Corsi, neboť přitvrzující cenzurské metody Youtube/Google/Alphabetu, Facebooku i Twitteru, rušící kanály a odstraňující videa, vyžadují o level obratnější prezentaci. Fenomém Q, což je s největší pravděpodobností skupina vysoce postavených členů vojenských tajných služeb v prezidentově okolí, můžeme sledovat zde

Jerome Corsi (ročník 1946) zformoval jakousi hackersko-youtubovou jednotku se správci 8chanu, kteří zajišťují komunikaci s Q a ověřují jeho identitu, protože se ihned vyrojily celé zástupy falešných Q. Ajťáci jsou překvapivě uctiví a respektují Corsiho poněkud těžkopádné tempo. „Nemyslete si, že nám není nasloucháno,“ směje se Corsi s poukazem na tajné služby všeho druhu. FBI se podle Corsiho dostala na úroveň třetího světa: agenti nemají ani ponětí o tom, co je to spravedlnost, a ani je to nezajímá, neboť jsou pohlceni politickým bojem proti vlastnímu prezidentovi.

Dr. Corsi a jeho IT squadra pořádají denní analytické dýchánky, z nichž se rychle formuje kanál #WeThePeople24/7, který jede nepřetržitě, komentuje posty Q, prezidentské tweety a veškeré aktuální dění dávají jednotliví Anonové s hostujícím Corsim do kontextu, který velké části posluchačů často uniká.

Historická a přelomová žádost Kim Čong Una o setkání s Donaldem Trumpem, přednesená vysokým jihokorejským činitelem na tiskové konferenci v přímém přenosu, doplněná o slib zastavení nukleárních zkoušek s překvapivou zmínkou o denuklearizaci poloostrova, byla masmédii (i českými) zveřejněna kolem půlnoci a ráno již většinou nebyla vidět. Několik novinářských papoušků také zmínilo Nobelovu cenu míru – pro Kima. FOX jen o několik minut později nasadil jakéhosi válečného štváče, z jehož rozhořčeného projevu jsme pochopili, že amerického prezidenta bude třeba impeachovat, protože nechce tuto zuboženou zemi bombardovat, a o patnáct minut později ovládla obrazovky FOXu i CNN na několik hodin prostitutka.

Q naznačuje, že se Donald Trump s Kimem již pravděpodobně setkal. Tomu by odpovídala Q před nedávnem zveřejněná fotografie z letadla letícího nad Severní Koreou.

Poslední výbušné posty Q ze soboty 10. března 2018 dávají do souvislosti Angelu Merkelovou s Hitlerem, Rothschildy a Vatikánem. Amerika jde do „Ó“ (nebo spíše do „Q“) a projev Donalda Trumpa téhož dne v Pittsburghu, v němž se bez čtecího zařízení pěkne legračně vytahoval (ale převedl také ukázku seriózní prezidentské nudy na důkaz, že to, co praktikoval Obama, není žádná věda), byl na YouTube rozkouskovaný do pětiminutovek, ačkoliv FOX jeho projevy běžně vysílá i na YouTube bez problémů. Působí to dojmem, že se na základě postů Q tak báli toho, co bude prezident říkat, že projev byl vysílán se zpožděním a teprve po kontrole po kouskách umísťován na net, vždy ovšem označen jako LIVE. To je podle nás podvod, ale na fair play si Google Boys zjevně již dávno nehrají. Jestli si s tím neporadí probouzející se Američané, tak už nikdo a lidstvo je ztraceno.

 

 

Nedávný útok na vysílání Infowars Alexe Jonese, veřejně a nestoudně iniciovaný CNN, jednající z pozice síly a ani neskrývající spojení s mocí, a zneviditelnění jeho videí i jiných kanálů, kritizujících Deep State a analyzujících Q, se setkalo s masivní odezvou a odporem veřejnosti.

Zcela zmizely naše oblíbené kanály Anti School, Dustina Nemose, Destroying the Illusion i celý slovutný Jerome Corsi, jemuž zablokovali i jeho Gmailový účet. Dr. Corsi se mezitím spojil se správci 8chanu, kteří zřídili živé vysílání #WeThePeople #PATRIOTS SOAPBOX 24/7, na kterém už týden visíme, pořádá zde denní analýzy Q a prezidentských tweetů (obvykle kolem 21:00), a dále denně živě komentuje na svém vlastním kanálu a asi pěti dalších, neboť tím zasahuje různé publikum, s nímž živě diskutuje přes LIVE chat. Ericu Schmidtovi poměrně razantně vyhlásil válku (a Dr. Corsi zcela jistě neměl na mysli rozesílání hashtagů), a vzápětí byly jeho účty uvolněny a ze strany YouTube obdržel omluvu s vysvětlením, že se jednalo o zdivočelého zaměstnance („rogue employee“). Ostatní kanály ale uvolněny nebyly a lidé ve vedení YouTube jsou teď už i oficiálně za lháře.

Odstupuje CEO Goldman Sachs Lloyd Blankfein. „Pawn used“, komentuje Q.

Masmédia – ocelová pěst globalistů

Množí se další a další podivné incidenty: vlak, v němž počátkem února cestovala asi stovka republikánů i s rodinami ve Virginii přes všechna bezpečnostní opatření narazil do obrovského popelářského vozu, odstaveného přímo na kolejích. Výsledkem byl jeden mrtvý ve voze (z vozu kupodivu nevystoupil, i když přijíždějící vlak musel být vidět už zdálky) a pět zraněných cestujících. Jak je to možné, když jsou prý dnes všechny popelářské vozy vybaveny GPS, není jasné. Slavní američtí televizní novináři na kameru přečtou předepsanou a pro všechny stejnou zprávu a žádné další otázky ohledně podivuhodných okolností nehody očividně nemají. Jako když oblázek žbluňkne do vody – americká paměť je krátká, a navíc má téměř každý druhý doma autistu a nemá na studování zpráv čas ani kapacity.

Autismspeaks.org : 2014 – 1 z 68 dětí (1 z 42 chlapců a 1 z 189 dívek) 

Sledujeme veřejné grilování šéfů amerických tajných služeb, kteří pláčou, že je zcela ovládají Rusové a že jsou proti nim úplně bezbranní, protože jim Trump nepřipravil „doktrínu“. Je to smutná podívaná. Jedna otázka na šéfa FBI Christophera Wraye zní: „Pracoval Christopher Steele, autor špinavého dossier na Trumpa, pro Olega Deripasku?“ Odpověď prý bude možná až na uzavřeném slyšení…

V souvislosti se střílením v parklandské škole v Broward County na Floridě, distriktu Debbie Wasserman-Schulzové, bývalé šéfky Demokratického národního výboru, se Q i Corsi pouštějí do Big Pharmy, neboť většina střelců je na nejrůznějších antidepresivech (o jejichž upřesnění se média rovněž nezajímají ani zbla) a slyší hlasy.

 

 

Dva členové speciálního Miramax SWAT týmu, trénujícího poblíž školy, v níž se střílelo, detektivové Jeffrey Gilbert a Carl Schlosser, se statečně vydali přes rozkaz „stand by“ od svých nadřízených ihned na pomoc. Za odměnu byli suspendováni bez platu. Úřad šerifa Scotta Israele (to je ten, co se v televizi těsně po spočítání dětských mrtvol sám pochválil za „amazing leadership“) tuto speciální jednotku nekontaktoval – prý jich nebylo potřeba. Jejich kolega Kevin Gonzales byl následně také suspendován, neboť o tom napsal na sociální sítě. Zastaly se jich pouze místní policejní odbory.

Oficiální zdůvodnění zveřejňujeme v originále (zde kopie z Daily Mail), neboť překlad by nám bez něj nikdo nevěřil:

Police response plans across the country have been changed to avoid having cops swarm to scenes. A crowd of arriving law enforcement can cause road blocks needed by ambulances, overwhelm radios and potentially add to more confusion. 

 

Policie v celé zemi změnila plány a na místo zločinu policisty neposílá, protože houfy přijíždějících ochránců zákona by mohly zablokovat cesty, jichž je třeba pro sanitky, dále by tito zahltili rádio a potencionálně přispívali k dalšímu zmatku.

Už se nedivíme, že se Američané tolik modlí!

Q i Corsi hovoří o zneužívaných hollywoodských dětských hvězdách a modelkách. Ti, kdo volají po okamžitém zatýkání a obviňují prezidenta z nečinnosti, nemají ani ponětí o rozsáhlosti problému. Q připomíná elitní umělecké večírky Mariny Abramovic s menu nápojů ze spermatu a menstruační krve. To nás vede k zamyšlení o původu steaků na hlavě Lady Gaga…

Q také zveřejňuje jakýsi „Dětský koutek“ na stránkách CIA, který slouží ke komunikaci se zdivočelými agenty, a naznačuje, že Snowden může být „Black Hat“.

Donald Trump byl svými vlastními tajnými službami odposloucháván až do července 2017, kdy už byl dávno prezidentem. To bylo umožněno nasazením odposlechů FISA Title 1 na údajného ruského špióna, původně agenta FBI Cartera Page, o němž jsme podrobněji psali minule. Title 1 totiž umožňuje, aby bylo odposlouchávání nasazeno na kohokoliv, s kým tento „ruský agent“ nasazený do Trumpova týmu přišel do styku…

Corsi také naznačuje, že letadlo nacpané dolary, které Obama poslal Íránu a prasklo to, byly určeny Hizballáhu, a táže se, zda Hizballáh nemá prsty ve financování Obamových harvardských studií. Obamovo tehdejší trapácké vysvětlování, že nemohou peníze poslat bankovním převodem kvůli sankcím, uvaleným na Írán jeho vlastní vládou, jsme viděli v přímém přenosu a hanba nás fackovala.

Média zcela ignorují svou roli v procesu mentální destabilizace psychicky labilnějších částí obyvatelstva, zčásti na antidepresivech. Díky jejich systematické propagandistické práci vládne v zemi téměř psychotická atmosféra. Pomáhají zdivočelým levičákům ve snaze odzbrojit vlastní občany, kteří ale hodlají hájit svou svobodu (nejen) slova se zbraní v ruce. Na začátku je vždycky slovo.

Médii nepovšimnut zůstal také podivný incident u vjezdu do areálu NSA, kde se střílelo po černé dodávce, která se pravděpodobně pokoušela násilím projet dovnitř a nabourala do bariéry. Tři lidé byli zraněni. Co se přesně stalo, není jasné.

 

 

Mladý muž, který se zastřelil u Bílého domu, pracoval pro organizaci pro opuštěné děti.

April LaJune informuje, že v letadle, které spadlo nedaleko Moskvy, zahynulo několik Rusů spjatých s Rosatomem, aférou Uranium One, Look Capital, MS13 a praním špinavých peněz.

Dr. Corsi v interview s Lionelem také říká, že jej asi před třemi lety kontaktovali jeho známí z tajných služeb a informovali jej, že armáda připravovala puč na Obamu. Ten podle něj distribuoval informace svým lidem v administrativě, aby usnadnil budoucí stíhání Donalda Trumpa.

Lionel jako pravý umělec slova vyťukává informační baletní kroky ve své vrcholné formě a domnívá se, že Q provádí jakousi rekalibraci celého systému. „Nechali byste své dítě jít někam, kde je nainstalováno oblíbené umění Johna Podesty?“ ptá se Lionel. „Vystavujeme děti hororům a odvracíme zrak, protože tu uráží naši citlivost“.

Jeden z jeho spoluchatujících píše, že se spoluzakladatel Hamasu střelil do hlavy. Q zmiňuje Klause Eberweina, haitského vysokého úředníka, který se také střelil do hlavy, jen několik dní předtím, než měl svědčit na FBI o podvodech a zločinech Clinton Foundation na Haiti. Stalo se v Miami v červenci 2017. Jestlipak to byl také distrikt Debbie Wasserman-Schulzové? Byl.

Lionel také bojuje za americkou ústavu v excelentním rozhovoru s Davidem Knightem na Infowars vydatnou ruční flatulencí. Deep State ovládá americkou populaci pomocí strachu, který drží pod pokličkou ignorance. Pokaždé, když už si myslíme, že jsme na absolutním dně, něco se zasekne a otevře se úplně nový level.

Loretta Lynchová, bývalá ministryně spravedlnosti, prý dostala při setkání s Billem Clintonem na tarmaku ve Phoenixu v červnu 2016 příslib pozice zemřelého Antonina Scalii, konzervativního soudce, který zemřel po návštěvě u Baracka Obamy v iluminátském hnízdě, a našli jej s polštářem na hlavě. Pitva nebyla provedena a tělo bylo ihned zkremováno. Dr. Corsi přichází s neověřenou historkou, že ctihodnému nejvyššímu soudci prořízl hrdlo třináctiletý prostitut a otrok, kterému se nelíbily jeho drsnější praktiky. Kam na to pan doktor chodí, nevíme.

Korupce je v této souvislosti něco jako průvodním jevem nadřazenosti ega, které se vyčleňuje z právního universa.

Julian Assange zveřejnil údaje, ukazující, jak si jednotliví vrcholní politici v průběhu vrcholných funcí i poté vylepšili majetky. Jmění Donalda Trumpa bylo odhadováno před jeho prezidentskou kandidaturou na 4,5 miliardy dolarů, dnes je to zhruba 3,5 miliardy. Prezident se také vzdal svého platu a některé operace proti pedofilům prý financuje ze svého.

Z programu pro imigranty a azylanty prý zmizelo asi 800 tisíc lidí. Neexistuje žádná federální agentura, která by se jejich zmizením zabývala.

Sexuální skandály začínají drtit Oxfam i Červený kříž a další NGO. Prozatím se ve světovém tisku píše jen o prostitutkách, nikoliv o vydírání a násilí, natož o dětech, ale zato o tom píše rovnou Le Monde a vysílá France Info. Někde se začít musí!

NOAA, National Oceanic and Atmospheric Administration, zveřejňuje další oteplované grafy.

Apple odstraňuje z kalendáře Velikonoce.

Zdroje: Dustin Nemos, You Are Free TV, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter