Koruna po včerejším oslabení v nočních a ranních hodinách část ztrát umazala. Zatím se drží kolem 23,70 korun za euro. Dolar vůči euru stále posiluje. I přes korekci se stále držíme pod hranicí 1,070 EURUSD.

Švejkování: Europhysicsnews – Dáma ve financích

Renomovaný evropský fyzikální časopis Europhysicsnews publikoval studii, v níž došli autoři k závěru, že tři věže Světového obchodního centra zkolabovaly 11. září 2001 díky řízené demolici. Autorem studie je bývalý profesor fyziky na Brigham Young University Steven Jones, emeritní profesor civilního inženýrství na Master University v Ontariu Robert Korol, vesmírný strukturální specialista Anthony Szamboti a ředitel nevýdělečné organizace Architects & Engineers for 9/11 Truth s více než 2500 členy z řad architektů a inženýrů.

David Seaman se pustil do Erica Schmidta, který prý konstruoval celou volební kampaň pro Clintonovou a který má zvukotěsný penthaus vybavený několika modelkami nahoře na mrakodrapu. Lobbistickou práci ve Washingtonu dělal pro Google John Podesta. David Seaman zmiňuje fakt, že Youtube se snaží poškodit autory svého obsahu, a jako všichni ostatní nezávislí novináři se staví za Alexe Jonese, který čelí koordinovanému útoku korporátních médií. My bychom zde ocenili jeho přesnou novinářskou hru s úmyslně nepřesným podáním.

Jason Chaffetz nečekaně oznámil, že nejen, že nebude znovu kandidovat, ale možná ani nedokončí toto volební období. Do televize vykládal, jak se mu stýská po rodině. To vůbec není dobrá zpráva.

Server Yournewswire přináší zajímavou zprávu: Candace Marie Claibornová je první zaměstnankyní ministerstva zahraničí z éry Hillary Clintonové, která půjde do báně. Za velezradu. Porota ji obvinila z defraudace, zprostředkování kontaktů cizím špiónům, obstrukce oficiálních procedur a falešného svědectví FBI.

Podle tiskového prohlášení ministerstva spravedlnosti Clairbornová (60), veteránka ministerstva zahraničí s Top Secret bezpečnostní prověrkou, sdílela své extenzivní kontakty s čínskými tajnými agenty, kteří ji po celé roky zahrnovali dárky za tisíce dolarů, platili jí dovolené, apartmán, elektroniku Apple a výuku v Chinese Fashion School. Také ukázala, co se hezky naučila u své bývalé šéfky Hillary Clintonové – její co-konspirátoři i podřízení měli příkaz smazat veškerou e-mailovou korespondenci i možné důkazy v případě, že by byli chyceni. Clairbornová stráví pravděpodobně zbytek života za mřížemi, a jak žalobce prohlásil, je první z mnoha.

Zemřely dvě osoby spojené s vyšetřováním aféry ve městě Flynn, kde došlo ke kontaminaci pitné vody olovem a zastupitelstvo o tom vědomě a cíleně lhalo, v důsledku čehož bylo jeho dlouhodobému působení olova vystaveno na deset tisíc většinou černošských dětí. Působení olova údajně zvyšuje agresivitu a pravděpodobnost kriminálního chování. Šéf dohledu nad zpracováním vody Matthew McFarland (43) byl nalezen mrtev. Vyšetřování jeho smrti probíhá. Sakaroya Avonna Bellová (19), jedna z prvních, jež se začala domáhat odškodnění za smrt svého ročního syna a organizovat společnou žalobu s dalšími pozůstalými, byla nalezena zastřelena ve svém vlastním domově. Massmédia story ignorují a nezávislí novináři, kteří tato fakta zveřejní, jsou masivně napadáni placenými trolly. Nebo to debilitantní olovo už začalo účinkovat…

Montagraph nás trochu vyděsil, když v maskáčích natřený nazeleno jako vietnamská žába vedl nějaké divné řeči o přicházející potravinové krizi a jak se máme učit od bezdomovců, zatímco během svého vykládání baští z ešusu. Maskování bylo profesionální, ale pro kterou džungli nebo jednotku, nevíme.

Pedofilie se na nás hrne ze všech youtubových pórů.

Bloomberg informuje, že Facebook dává svým zaměstnancům den volna, aby se mohli účastnit protitrumpovských demonstrací. Jak je to s dobrovolností nepíší.

V rámusu kolem událostí v Sýrii zaniká fakt existence videa, mapujícího, jak v roce 2013 BBC a CNN natáčely své falešné „dokumenty“ o chemickém útoku. Spekulace, zda Donald Trump uskutečnil mesalianci s Deep State se prolínají s nadšeným odhadováním komplikovaných geostrategických plánů. Situace je nepřehledná a Pompeovo krvelačné vytrubování snahy o zatčení Juliana Assange jako priority CIA působí podivně.

Catherine Austin Fitts v nesmírně zajímavých dokumentech „US Dollar & US Empire Maintained by Corruption” a “Global Finance & World Affairs” (doporučujeme!) přináší dechberoucí svědectví ze světa velkých financí a víceméně potvrzuje Alexovu linii. Totální mediální útok na Alexe Jonese na sebe nenechal čekat a zahájen byl rovnou žádostí o odebrání jeho dětí, které má ve své péči.

Podle této dámy se vše točí kolem udržení dolaru jako rezervní měny. Finanční systém a trhy závisejí na vládě práva, vysvětluje. S právem to momentálně vázne všude, zdá se.

Federální vláda funguje, vysvětluje Catherine Austin Fitts, a je řízena jako kriminální organizace, pokračuje, a popisuje detaily ze světa makroekonomiky a zákulisí vládní mašinérie. Také zdůrazňuje fakt, že korupce se nenachází pouze na vládní úrovni, ale že drogové mafie fungují ve všech okresech USA. „V nich žijí Američané, kteří tvoří naši zemi,“ nastavuje zrcadlo. Popisuje, jak sama musela „get clean“, jak to celé probíhalo a jak se postupně očišťovala od nepoctivostí ve vlastních aktivitách. Východisko vidí ve vzdělání. My vidíme východisko v Alexi Jonesovi! Ten nakrkne každého tak, že se ponoří do studia i ten nejnatvrdlejší. Problém je s těmi, kteří nechtějí přemýšlet, ale chtějí se prát hned.

Alex Jones působí ale jako holubička míru ve srovnání s Young Turks, z jejichž fanoušků se rekrutuje hned několik posledních amerických masových vrahů, což dohledal internetový rys Mike Cernovich. Ten své ovečky učí slušným mravům pěkně natvrdo ve virtuálnu, a kdo je dle jeho měřítek nezdvořilý, dostane tipec a je vyloučen z komentářů. „Na blbečky nemám čas,“ konstatuje suše Mike. Tak na ně, mileniály!

Catherine Austin Fitts se obává mysl kontrolujících technik i vakcín.Mluví o mocných a nebezpečných technologiích, vyvolávajících závislosti. Také zmiňuje fakt, že Fox je financovám Lockheed Martin.

Server truthuncensored.net přináší článek převzatý ze ztdroje Nachumlist s názvem Obama’s Dead Pool List. Je velmi dlouhý, znepokojivě detailní a obsahuje například jména Michael Hastings, Chris Kyle, John McCarthy Roll, Aaron Swartz.

Infowars přináší děsivou reportáž o pokročilé marxistické indoktrinaci amerických dětí a mládeže skrze vzdělávací systém za pomoci strachu. Historie si odskočila za velkou louži.

Mike Cernovich vykresluje generála Petraeuse jako hlavního prezidentova protihráče. Probíhají také viditelné hrátky s prodlužováním lhůt při udělování bezpečnostních prověrek, kdy jsou celé části Trumpovy administrativy částečně paralyzovány. Něco jako politická hra na varhany.

Akademické vydavatelství MIT vydává publikaci „Communism for Kids“.

Smrtelné škrty prezidentského pera uvádějí desetitisíce těch, kteří visí na washingtonském vládním cecíku a jejich mediální kamarády do pohybu, jež připomíná jakýsi vířící tanec svatého Víta. Návrh rozpočtu obsahuje, mimo jiné, rozsáhlé škrty ve financování agentur jako je EPA, a dále ministerstvo zahraničí (State Department), zdravotnictví, lidských zdrojů a ministerstvo práce a školství. Tyto škrty by se ale podle všeho neměly týkat škol samotných. Další škrty se týkají Corporation for Public Broadcasting (CBS) a humanitní vědy. Při poslechu studentů s totalitně vymytými hlavami se toto rozhodnutí jeví jako pochopitelné a kontakt s realitou je možná žádoucí.

Sexuální predátor Bill O‘Reilly byl odejit z Fox News, oficiálně kvůli sexuálnímu obtěžování, ovšem až poté, co za něj kabelová televize slečnám vyklopila třináct milionů dolarů jako odškodné. Lionel a my se tážeme: „A co ty, které nebyly na obrazovce?“

Nezávislé emancipované Foxice vypadají plastikověji a plastikověji, a každou chvíli se některá ztratí z obrazovky, aby se zanedlouho vrátila s kačeřími rty a ztuhlou grimasou. Je to docela smutná podívaná.

150 terabytů dětského porna bylo nalezeno v prosinci 2016 v Norsku. Policie vyšetřuje pedofilní síť, zahrnující nejméně 51 osob, 20 osob již bylo zadrženo. Jsou mezi nimi bývalí i současní politici, jeden právník, jeden učitel. Anglofonní média se tématu vyhýbají, a prestižní televizní osobnosti jako například Steven Colbert se vysmívají „Pizzagate“, která prý byla odhalena jako „fake news“. Jak byla odhalena a kým, to už nám ale neprozradil. Pro srovnání: celá kongresová knihovna má 600 terabytů.

Univerzita v Berkeley, známá svým historicky pevným postojem za svobodu slova, zkusila zatrhnout přednášku Ann Coulterové, slavné konzervativní právničky a politické komentátorky, protože sněhové fašistické sorosistické vločky pohrozily násilím. Ann se statečně chystá do hadího hnízda.

V roce 2015 zemřelo na předávkování levným heroinem téměř stejné množství Američanů, jako jich zahynulo ve vietnamské válce. Z obrazovky na nás bliká tlustý kardashianovský zadek.

Čtyřicet mil americko-kanadské hranice zůstane na příkaz shora nechráněno, hvízdá Breitbartu tuto zdánlivou absurditu jeden neukázněný velitel Homeland Security. Na texaské hranici propukl skandál se zkorumpovanými místními US činiteli, spolupracujícími s pašeráky drog.

Rozloučíme se lingvistickou rubrikou: své méně intelektuálně zvídavé spoluobčany nazývá náš oblíbený právník a lingvistický kreativec Lionel (Lionel Media) kouzelně „Intellectually sedantery people“.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter