Švejkování: FISA Inferno & Deep State

Americké sociální sítě se zmítají v zuřivé válce o odtajnění obsahu opakovaných žádostí FISA (povolující špehovat cizí agenty), jejichž obsah a podpisy visí nad Muellerovou komisí a globalisty jako globální mediální gilotina. Napětí i tlak stoupají, nervy praskají, média se zmítají zabalená do vlastních propagandistických pavučin.

„You must declassify!“ říká rozhodně a důrazně prezidentu Trumpovi do kamery investigativní novinářský ohař George Webb na svém youtubovém kanále, kde rozplétá nitky mezinárodní špionážní sítě, organizující v globálním měřítku transfery drog a zbraní (a možná také lidí).

„The time is now, Mr President!“ povzbuzuje prezidenta z obrazovky Lionel i další vlivní youtubeři.

„DECLASS“, rozšifrováváme hravou šifřičku Q.

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Prezident Donald Trump vydal pokyn k odtajnění klíčových dokumentů FISA a návazné korespondence v pondělí 17. září 2018. Jedná se o dokumenty související s vyšetřováním FBI údajného ruského zasahování do prezidentských voleb 2016, 21 stran žádosti FISA o odposlouchávání Cartera Page (který se z agenta FBI stal zničehonic agentem ruským), ale také další s ním spojené dokumenty, textové zprávy zneuctěného ex-super-agenta FBI Petera Strzoka a právničky Lisy Pageové, Jamese Comeyho i Andrew McCabea, ale také záznam výslechu vysoce postaveného úředníka ministerstva spravedlnosti Bruce Ohra, jehož manželka Nellie Ohrová byla zároveň zaměstnána ve Fusion GPS.

Rozplétající se aféra „Pee dossier“ (neboli Jak utopit Donalda Trumpa ve spolčení s Ruskem) se rozlézá do médií, a vypadá to, že kouzelníkem Oz tahajícím za nitky byl profesor „špionologie“ Stefan Halper. Ten má americké i britské občanství a v současné době pobývá v Londýně. Zdá se, že by si s ním docela dost washingtonských činitelů, jako například Devin Nunes nebo Trey Gowdy, rádo promluvilo. Třiasedmdesátiletý profesor má své druhé sídlo v Severní Virginii, co by kamenem dohodil od Langley, kde má sídlo také CIA.

« BIG BIRD-9 NOW OFFLINE. »

« GCHQ Bude sent DISTRESS SIG 8:09 EST. NSA NO MORE. Q »

Interesantní věc se, podle Q https://qanon.pub/ a námi akreditovaných seriózních konspirátorů, povedla tzv. „white hats“ 30. srpna: sedm důležitých špionážních satelitů CIA bylo vyřazeno z provozu. Podle zajímavého zdroje principia-scientific.org Pentagon odmítá situaci komentovat, zatímco anoni spekulují o sedmi trpaslících, několikrát zmiňovaných Q na začátku jeho působení loni v listopadu (první Q post se objevil na 4chanu kolem 28. října 2017, zveřejněn na youtube 7. listopadu, na výročí VŘSR). Q v sérii postů průběžně informoval o postupujícím vyřazování satelitů jednoho po druhém, a zdroje zevnitř tajných služeb postupně nesměle potvrzují, že sedm základních satelitů celé sítě je mimo provoz. MI5, MI6 a britská špionážní centrála GCHQ v Británii (Government Communications Headquarters, asi 50 špiónů) jsou podle těchto zdrojů v panice – a „ve tmě“. Přišly také o přístup do NSA. Jedná se podle všeho o precizní koordinovanou vojenskou operaci, která také pravděpodobně znamená konec všech „black ops“ Signal Intelligence (SIGINT) a Satellite Communication (SATCOM). Schopnost CIA komunikovat je vážně narušena.

Pokud by Qanonova parta měla pravdu, pak by to znamenalo, že elita, sloužící pouze sama sobě, jež se donedávna domnívala, že vládne světu (tzn. tajným službám v CIA a NSA), je nyní hluchá, němá a částečně slepá.

Docela sháňka je po nedávno zmíněném profesoru Josephu Mifsudovi, o jehož osudu není nic známo již od prosince 2017; objevují se četné spekulace, že je již po smrti, ale také se prý ozval jeho údajný švýcarsko-německý právník, podle něhož má Mifsud, který šeptal tajemství o ruském vměšování se do amerických prezidentských voleb do ouška Papadopoulosovi v Londýně, novou identitu a skrývá se v programu na ochranu svědků. Co z toho je dezinformace si můžeme vybrat… Zajímavé je, že celá jeho profesorská existence se ukazuje býti pofidérní a účelová, a veškeré pokusy o něm zjistit něco zásadního selhávají. Linky nefungují, instituce neexistují… Jeho těhotná přítelkyně mu mezitím porodila dítě – a Mifsud nikde! Papadopoulos vykládal, že mu také špital o Hitleřiných e-mailech, ale vzápětí to sám popřel. Papadopoulosovy aktivity a prohlášení se rozcházejí natolik, že zamotal hlavu i skvělé analytičce Tracy Beanz!

Ztratil se také Holanďan Arien Kamphuis (46), cybersecurity expert spojený s WikiLeaks, který byl na dovolené v Norsku. 20. srpna si vyrazil na túru s tyčemi a bagáží, a už jej nikdo neviděl. Panují dohady, zda jej unesli Rusové, CIA, MI6, Islamisti nebo Clintoni, a situaci nepřidává ani to, že v Bodo, nejbližším norském městě, se nachází hlavní norská vojenská základna. Vyšetřovatelé sice nic nevědí, ale určitě vědí, že jeho zmizení s tou základnou nemělo nic společného. O Barnevernetu nepíšou.

Neon Revolt přichází s analýzou, ukazující, že také mezi saúdskými miliardáři se to hemží agenty Mossadu, a například Adnan Khashoggi vystupoval jako muslim a arabista. Zdá se, že to tajné služby mají pod palcem všechno – a všude…

Američané se chystají na zkoušku Emergency Broadcast System, Krizový vysílací systém, kterým prezident USA může komunikovat přímo s občany. Něco se chystá a Amerika je v pozoru. Ekonomové straší jako vždycky krizí a krachem, křesťané Armageddonem.

Alex Jones prý zastupuje organizaci zvanou Stratfor, a Q naznačuje, že by mohl být řízen cizí agenturou. „Co když je jeho Free Speech Systems LLC, tedy Infowars,  spojen s MOS?“ ptá se Q, a není jasné, zda troluje nebo ne. Útok ze strany high-tech gigantů by mu v tom případě měl dodat kredibilitu v očích veřejnosti.

S těmi giganty se ale také začíná houpat židle, neboť vyplouvá na povrch, že za v podstatě všemi významnými technologickými počiny stály granty projektu Massive Digital Data Systems (MDDS), což byl sice neutajený, ale vysoce kompartmentalizovaný program – pod vedením vojenských a tajných kontraktorů… Ministr spravedlnosti Jeff Sessions zvažuje vyšetřování jejich cenzorských aktivit.

Dustin Nemos přichází se zajímavou informací, že významným akcionářem Applu je Švýcarská národní banka.

Akcionáři Facebooku se prý chystají svrhnout Cukrouše. Facebook aktivně sleduje nejen své uživatele, ale i jejich rodinné příslušníky, a to i ty, kteří si aplikaci již odinstalovali.

Množí se podivné zprávy o Elonu Muskovi a jeho Tesle. Elon Musk se nedávno nechal slyšet, že uvažuje o zprivatizování Tesly. Investorů přibývá. Údajná plánovaná dvoumiliardová investice George Sorose s tím pravděpodobně nějak souvisí. Vědí něco, co my nevíme? Myslíme na ty konspirační teorie, podle nichž byl Nicola Tesla zlikvidován a jeho vědecké poznámky ohledně volné energie zdědil John G. Trump, Donaldův strýček, ten, co se mu podobá Julian Assange. Sázky na pokles akcií společnosti jsou masivní, zároveň se objevují zprávy o tisících vyrobených aut – uskladněných pod plachtou někde v poušti…

Zároveň nám v hlavě krouží špionské okruhy popisované divokým investigativcem Georgem Webbem. Jedna nitka pracuje s hypotézou nukleárního centra, vybudovaného Íránem v severní Sýrii, kde teoreticky mohla skončit část „žlutého koláče“ z aféry Uranium 1. Doprovodné kruhy tvoří nejasné konspirační teorie o nukleární fúzi…

Hrdinové Watergate Carl Bernstein a Bob Woodword se svou podporou globalistického „demokratického“ establishmentu a tutláním pravdy postupně stávají hrdiny smutnějšími a smutnějšími. Neschopnost (či neochota) přiznat omyl v současnosti přepisuje vnímání celé aféry z minulosti, která byla vlastně jen lehkou ukázkou toho, jak funguje Deep State. Deep Throat se jmenoval Mark Felt (1913-2008). Současným anonymem z NYT je podle některých komentátorů Fiona Hill, členka Národní bezpečnostní rady a specialistka na Rusko i Sovětský svaz.

Prezident Trump odňal bezpečnostní prověrku bývalému šéfovi CIA Johnu Brennanovi, který na něj otevřeně útočí a tajné informace „monetizuje“. Brennan se chce soudit, protože prý jde o útok na svobodu slova. Brennan se do vysokých funkcí dostal poté, co zařídil pomocí jakési hackerské skupiny (!) vymazání informací o Obamově cestě do Pákistánu z databází. Jeho cesta proběhla v době, kdy měli držitelé amerického pasu vstup do Pákistánu zakázán. Tyto věci jsou mediálně skryty za aférou s Omarossou, bývalou (a jak se zdá i současnou) účastnicí Trumpových reality show.

Nesmírně zajímavý materiál, mapující do hloubky rozsah a fungování militaristicko-průmyslového kongresového komplexu, tedy Deep State v širším pojetí, zveřejnil Paul Craig Robert v Zerohedge

Před tímto komplexem varoval již generál Eisenhower ve svém historickém projevu v roce 1961. 

Všechny vládní úrovně, byznys, charity, sociální služby, enviromentální a kulturní instituce jsou propojeny s armádou. V rozpočtu ministerstva obrany je zastoupen obchod na všech úrovních. Největším kontraktorem je pochopitelně Lockheed Martin a další dodavatelé zbraní a zbraňových systémů. Střední, malé i nejmenší obchodní podniky jsou přichyceny na Pentagonu jako na vánočním stromku, což podporuje všeobecné populární mediální oslavování nebo alespoň ticho týkající se rozpočtu na obranu.

Mezi největší kontraktory patří také například publikační domy McGraw-Hill, Greenwood, Scholastic, Pearson, Houghton Mifflin, Harcourt, Elsevier a další. Tyto vazby v oblasti literatury, sci-fi, technické literatury, ale také v oblasti vydávání učebnic byly v minulosti jen zřídka zmapovány. Vliv na celkově malou, ale významnou část veřejnosti, která se vzdělává a čte, a také celý systém školství by mohl vysvětlit ticho čtenářské veřejnosti a vzdělaných lidí obecně, stejně jako de facto neexistenci protiválečného hnutí.

Vojenské základny v USA i ve světě jsou ekonomickými centry obcí a měst. Americká militaristicky orientovaná ekonomika také přináší vysoké investiční výnosy nejen pro výkonné manažery a další bohaté, ale i pro ty ze střední i nižší třídy, stejně jako pro církve, dobrovolnické a kulturní organizace. Lukrativní fondy jako například Vanguard či Fidelity a další významně investují do výroby zbraní. Kongres je mocným armádním spojencem. Příspěvky na politické kampaně ze strany sdružení kontraktorů PACs (Political Action Committee) jsou štědré a rozsah lobbování je obrovský. Tzv. „Super PACs“ dokáží zajistit v podstatě neomezené prostředky od korporací, odborů, asociací i jednotlivců.

Nevýdělečné organizace a instituce jsou zapojeny nepřebernými způsoby: Boy Scout, Girl Scout, Červený kříž, veteránské charity, militaristické think-tanky jako RAND, Institut pro obranné analýzy, American Enterprise Institute, Atlantic Council, a vlajkovou lodí je Council for Foreing Relation, Komise pro zahraniční vztahy.

Většina univerzit je téměř zaplavena smlouvami a armádními programy, armádní činitele a kontraktory nalezneme ve vedení a v dozorčích radách. Studie mapující 100 nejmilitarizovanějších univerzit zahrnuje jak vysoce prestižní instituce, tak ty, které slouží jako výrobny diplomů pro nejrůznější zaměstnance agentur tajných služeb a kontraktorů.

Méně nápadné jsou armádní vazby v oblasti filantropické, kulturní, sociálních služeb, enviromentálních a profesionálních organizací. Existuje nesčetné množství nejrůznějších propracovaných vedlejších studijních a sponzorských programů. V nedávných letech se výrobci zbraní stali zapálenými environmentalisty.

Nevýdělečné instituce, stejně jako kolektivní i individuální penzijní fondy ve všech sektorech široce investují do fondů jako State Street, Vanguard, BlackRock, Fidelity, CREF a dalších, které mají významnou část portfolia ve zbrojním průmyslu.

Členové správních rad a šéfové největších korporací – výrobců zbraní, slouží také ve vedení mnoha neziskových institucí. Goodwill Industries učí a zaměstnávají postižené, bývalé vězně, veterány i bezdomovce.

Existuje nespočet smluv a druhů spolupráce s univerzitami, nemocnicemi a lékařskými subjekty; jako příklad, jak daleko tyto kontakty sahají, nám poslouží 800 tisíc dolarů pro lékařský výzkum pro Oxfordskou univerzitu.

Individuální investoři možná neznají portfolio svých fondů; instituce je ale obvykle znají. Nový projekt World Beyond War propaguje investice do vojenských fondů pro státní i lokální penzijní fondy pracujících: policejní, hasičské, učitelské a další. Tyto fondy v jednotlivých státech jsou analyzovány. Vysoké procento v vojenských fondech drží California Public Employees Retirement System (šestý největší penzijní fond na světě), California State Teachers Retirement System, New York State Teachers Retirement System, New York City Employees Retirement System, a New York State Common Retirement. Neuvěřitelné! Právě newyorští učitelé byli kdysi pyšní rodiče dětí „s rudými plenkami“…

Zerohedge přináší analýzu více než 4000 stran nedávno zveřejněných dokumentů, ukazujících, že Pentagon se přímo podílel na tvorbě 410 hollywoodských filmových trháků, například Black Hawk Down, Zero Dark Thirty, Lone Survivor; Earnest Saves Christmas, Karate Kid 2, Mlčení jehňátek, Twister, Iron Man, Pitch Perfect 3. Americká vláda stála za více než 800 filmy a 1000 televizních inscenací. Semi-tajné oddělení Pentagonu pro vztahy s Hollywoodem vedl Phil Strub. Pentagon upravoval dialogy i charaktery postav, aby uspokojily armádní potřeby.

Západní Virginie impeachovala celý vlastní vrchní soud.

„CNN sucks!“ skandují mnohatisícové davy na stadionech, kde Donald Trump pomáhá kandidujícím republikánům v kampani. Z komentářů při meetingu v Ohiu:

Jesus is King! Donald Trump is King! Satanists are trumped! Triumphant Trump! Trump is gay! We are Q! Europe, get your act together! EU RIP! Moonshiners for Trump!

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter