Švejkování: Irelevantní média & pop teror

Duchovní aspekt inaugurace Donalda Trumpa možná zůstal trochu v pozadí řítících se událostí, ale byl velice zřetelný, a to jak v předvečer této události, tak v neděli poté, kdy se Donald Trump zúčastnil jakési ekumenické bohoslužby (National Prayer Service) ve Washingtonské národní katedrále, obřadu ctihodného a majestátního, se zástupci jednotlivých náboženství, zatímco se mu Washingtonem potloukalo stádo bučících „pussies“.

Jedna slavná popová teroristka si nahonila triko vystoupením v rámci ženského pochodu, spoluorganizovaného Lindou Sarsourovou z Arabsko-americké organizace v New Yorku, zastánkyní a propagátorce šaríi, a vyzývala k (tentokrát) teroristickému aktu. Dokonce jim tam halekal nějaký imám! Zase jednou zfašizovatělá přihlouplá levice se objímá s islamismem ve zvrácené touze deprivanta po mizející moci.

V kongresu ovšem sedí 100 procent křesťanů. Ani mezi „demokraty“ nenajdete jediného ateistu! Faktem je, že ateista je v USA nevolitelný. Civilizované křesťanství by se ale snad mohlo stát jakýmsi morálním východiskem z marasmu, do něhož zkorumpované elity naši civilizaci zavedly. Protože ti Američané, kteří nejsou křesťany, věří v UFO.

Z diskuse:
A tak nakonec to dospělo až sem: Američané se nechali ošálit mediálním lhaním a strašením, a nechali se zatáhnout do špinavé práce ujařmování zbytku světa za použití amerických kulek a bomb.”

 

Statečný Milo Yiannopoulos, konzervativní gay a katolík, novinář a publicista řecko-britského původu, technický editor Breitbartu, jehož několik přednášek v rámci provokativní Dangerous Faggot Tour bylo násilně narušeno přecitlivělýmo „vločkami“ a posléze i zrušeno, nahodil neprůstřelnou vestičku, shodil kudrny a sladil se do stylu „military“. S army kšiltovkou do čela vesele vtipkuje o toleranci islámského náboženství, zásoben fakty, čísly a statistikami, zatímco ozbrojená ochranka, kterou dostal od posledního střílení před přednáškovým sálem, postupně odvádí zuřící ženy v šátcích. Jeho odvaze vzdáváme hold.

Tentokrát na univerzitě v Berkeley vzplály i plameny a jeho přednáška byla zrušena. Podle nejrůznějších videí to ale nevypadá, že by násilí páchaly studentské sněhové vločky, chvějící se o svůj safe space. Ty bojůvky byly organizované a z prvního identifikovaného zadrženého raubíře se vyklubal – zaměstnanec univerzity v Berkeley… Systém atakuje sám sebe, aby přesvědčil propagandou oblblé obyvatelstvo – o čem vlastně?

Jde to pomalu, ale jde to, a současné nechutné představení médií, jež ztratila pud sebezáchovy, umožňuje i těm hůře informovaným zaostřit. CNN odmítla vysílat prezidentskou tiskovou konferenci, a trapné podvádění s inauguračními fotkami ji poslalo v podstatě do kopru.

Čerstvě také přestal Bílý dům vysílat své zástupce do jejích pořadů. Není se čemu divit, provokativní a hulvátský výstup Jima Acosty na první prezidentské tiskovce jsme shlédli několikrát (evidentně chtěl být vyveden a udělat z toho skandál) a také bychom se s takovým nezdvořákem nebavili!

Sympatický mluvčí Bílého Domu Sean Spicer se jeví býti schopným a kompetentním (zejména v porovnání se svým cynickým předchůdcem, jež jednou neudržel nervy na uzdě a hystericky se chechtal na kamery, když měl mluvit o novinářské cti a upřímnosti) s vynikajícím smyslem pro rytmus, což je velmi důležité, protože schopnost umlčet novináře dobře načasovanou novou otázkou novináře dalšího je stejně kritická jako odpovědi. Spicer září a řídí tiskovku jako Jiří Bělohlávek orchestr. Prostořeký prezident mu ovšem dává zabrat!

Poradkyni a bývalou šéfku kampaně Kellyanne Conwayovou by měl prezident Donald Trump vyvažovat zlatem. Nejen, že murdoší média povětšinou ignorují přelomový fakt, že je první ženou v americké historii, jež dovedla prezidentskou kampaň až k vítěznému konci, ale moudrost a porozumění se linou éterem a uklidňují naši duši, když je tato žena s brilantní myslí na obrazovce, a to i když se ji snaží skřípnout Chrise Wallace!

Nejen že vystudovala Trinity College ve Washingtonu, D.C, Oxfordskou univerzitu a práva na George Washington University Law School. Má také diplom World Champion Blueberry Packer – ve sbírání borůvek ! Když se nechala slyšet, že nechce přijmout vysokou funkci, neboť se chce přece jen trochu věnovat svým čtyřem dětem, pustily se do ní jak feministky, tak konzervativci. Skoro bychom řekli, že ta ženská má koule, ale to už bychom zase byli u LGBT.

Trochu to připomíná mumraj, jež vyvolala současná opatření Donalda Trumpa týkající se časově omezeného pozastavení udělování víz občanům sedmi rizikových zemí, jejichž seznam vypracovala administrativa Baracka Obamy (neboť se v nich nacházejí teroristické výcvikové tabory), jehož šestiměsíční zákaz vstupu občanům Iráku v roce 2011 ovšem žádné pozdvižení nevyvolal. Teď se mluví o tzv. „muslim ban“, což je lež a manipulace. A hrůza hrůz, 109 lidí na cestě se o pár hodin zdrželo, za což byl Sean Spicer na tiskovce málem lynčován. Trochu se zapotil, než odkázal zlotřilou novinářku do patřičných morálních mezí, ale povedlo se mu to bravurně.

Ještě jednou: tyto země byly vytipovány jako rizikové administrativou Baracka Obamy.

Barack Obama vydal zákaz vstupu Iráčanům po dobu šesti měsíců již v roce 2011 – bez mediální odezvy. Zběsilá mediální reakce svědčí o tom, že se „levice“ utápí ve vlastní nenávisti.

Konec TPP prošel téměř bez povšimnutí.

Činorodé dění kolem kroků těžce se rodící vlády sledujeme spíše zprostředkovaně, ale soudíme, že dokud řvou ti správní globalisti a slyšíme pláč a skřípění zubů z té správné strany, dělá to Donald dobře. Ekonomice příliš nerozumíme, ale sledujeme v praxi jeho talent sestavit schopný a výkonný tým. To nám potvrzuje i Martin Brodel, investor a obchodník, komentátor a také Donaldův kamarád. “Ti lidé bojují o vlastní svobodu, proto bojují tak urputně,“ říká. Také tvrdí, že lidé v tajných službách vědí, jak je situace ve skutečnosti strašná, a že kdyby obyčejní lidé věděli, jak špatné to s korupcí ve skutečnosti je, vypuklo by povstání. Z Martina Brodela se také vyklubal bývalý a stále aktivní baskeťák, a tento objev nás moc těší, neboť máme basketbalistické kořeny!

Také upozorňuje na málo zmiňovaný fakt, že Paul Ryan, republikánský kongresový mluvčí, má manželku z vysoce postavené a velmi bohaté demokratické rodiny, a žije si tedy ve vatičce, obklopen demokraty.

Říká také, že Google vyhodil Podesta Lobbying Groupe poté, co najal Erica Bravermana. Ten je tedy naživu a v bezpečí! Jednou se snad dozvíme celý příběh tohoto bývalého spolužáka Chelsea Clintonové, která si ho před několika lety pozvala do Clinton Foundation udělat pořádek, načež milý Eric po nějaké době zmizel a objevily se jen nejané zprávy o jeho žádosti o azyl na ruské ambasádě!

Melania Trumpová je na titulní straně časopisu Vanity Fair – v Mexiku.

Nejrůznější ekonomičtí vykukové vysvětlují, že zvyšování deficitu prezidentem Trumpem nepřinese ekonomické výsledky, a ignorují osekávání státní správy a rušení nesčetných státních organizací, například těch, jež byly založeny na hloupé lži, že CO2 je toxický plyn (to jsme, prosím, četli na titulní stráce jednoho slavného francouzského deníku!), jako například Global Climate Change Iniciative (1,29 miliardy dolarů). Celá ta oteplovací legranda svědčí o neschopnosti vzdělávacích systémů všech druhů naučit lidi, co to je fotosyntéza.

Z diskuze o Obamacare vyplynulo, že se od začátku jednalo o jeden velký tunel směrem k Big Pharma průmyslu, jakýsi legální „bail out“. Stát totiž neměl vůbec žádné vyjednávací pravomoci. Vyjednávaly za něj totiž – farmaceutické společnosti samy se sebou! To se nám to hoduje…

Nesmírně zajímavý rozhovor s docela rozčileným Johnem Pilgerem na RT z počátku ledna nás velmi zaujal a rádi bychom jej čtenáři v rámci naší kulturní rubriky doporučili. John Pilger, australský novinář, válečný korespondent a dokumentarista žijící ve Velké Británii, mimo jiné říká totéž, co my, že Donalda Trumpa již od začátku nikdo neposlouchal, a teď se všichni tváří překvapeně. Otevřeně označil média za nástroj propagandy a tvrdí, že Henry Kissinger měl být již dávno obžalován. Pokračování jeho anti-kissingerovké tirády je přehlušeno hlasitou hudbou. Této metody jsme si povšimli již vícekrát – citlivá část je občas akusticky překryta. Hip hop jako rušička.

Upozorňuje na nepřijatelný fakt, že Clinton Foundation přijímala peníze od Saúdské Arábie a Kataru, zatímco Hillary Clintonová jim ze své funkce ministryně zahraničí udělovala povolení k nákupu amerických zbraní. Opakovaně připomíná, že jsme se o těchto skutečnostech dozvěděli z e-mailů samotné Clintonové, zveřejněných WikiLeaks.

Upozorňuje na smutnou roli médií, jež situaci neanalyzují a celý tento chaos umožňují. To, že se na něm média aktivně a řízeně podílejí, už ale alibisticky neřekl!

Nedávné Lionelovo volání po vystoupení jednotlivých individuálních představitelů tzv. „levice“ („I know who you are, you, left!“ výrazně vyslovoval, tvrdě se dívaje do kamery a nám tuhla krev v žilách) a jejich distancování se od současné chaotické situace, hrozící přerůst v násilí, ale nebylo vyslyšeno. Jaká levice? Poslušný Bernie Sanders? Nebo něco čekají od Hillary Clintonové, která i s Billem paří v New Yorku, než vyhlásí další kandidaturu, tentokrát na starostku tohoto města? Začíná to vypadat, že vůdkyní levice je jedna PR znalá okoukaná popová hvězda!

Reportér Paul Joseph Watson ve svých silných videoreportážích pro Infowars názorně ukazuje, jak americká mainstreamová média začínají otevřeně podporovat násilí, a ukazuje, jak se antifašistická Antifa fašizuje a fyzicky napadá sympatizanty Donalda Trumpa. Kde už jsme to… Soros bojuje o život, říká vážně. Mluví o infiltraci Antify policií, a nakonec to vypadá, že policajti bojují sami se sebou v rámci řízených provokací. Kde už jsme to… Hollywood!

Watson důrazně varuje před eskalací provokací a podpory násilí ze strany nezodpovědných mainstreamových médií.

Zpravodaj jako zpravodaj!

Vybavujeme si, jak nedávno Jeff Zucker, šéf CNN, otevřeně vyhrožoval anti-trumpovským terorem, vyvoláním nepokojů na Středním Východě a konfliktu s Čínou. Také nám to připomíná rozsáhlé materiály, jež jsme našli, ale nepřečetli, o personálním propojení CIA a CNN. Zpravodaj jako zpravodaj! Začínáme chápat, proč to někdy vypadá, že jsou na světě samí „low information people“, řečeno politicky korektně s novinářským ohařem Davidem Seamanem. Protože všichni ti trochu chytřejší jsou zjevně nalezlí v nejrůznějších tajných službách a manipulují námi blbečky!

Mimochodem, jedna z těch tajemných 17 tajných amerických služeb, co slouží jako stafáž pro hrátky hochů ze CIA a jejichž jména neznají ani kongresmani, je Pobřežní hlídka.

Pamelo! Edwarde! Juliane! Byl dvacátý leden, inaugurace čas…

Newsletter