Švejkování: Jak se tvoří nepřítel / A ty jsi taky Hitler!

Už i komentátorům korporátních médií začíná docházet, že u násilníků jsou ideologické rozdíly pouze kosmetické – sbližuje je myšlenka dobra, páchaného na druhých pomocí násilí.

Hvězdný troll trollů Milo Yiannopoulos zveřejňuje rozhovor s vyhozeným seniorním ex-googlem Jamesem Damorem, který má na sobě loajálně vypadající googlovské tričko. Až při zaostření mu na hrudi přečteme GOOLAG. Trollování mu docela jde! Málomluvný James dá k dobrému, že mu bylo vyhrožováno fyzickým násilím, a to zevnitř firmy…

Popisuje, jak seniorní zaměstnanci Googlu ovlivňují vyhledávací algoritmy zcela dle svých emotivních preferencí. Vypadá to, že jim tam zdivočel celý houf paranoidních Sheldonů!

„A přesně to je důvod, proč jsme zvolili Trumpa“, vysvětluje zkoprnělému inženýrovi z Harvardu Damorovi Milo, jak se stalo, že najednou stojí na Donaldově břehu. Američané uplatnili moc bezmocných, chtělo by se říci.

Američtí dorostenci se mezitím chopili hákových křížů, a, pravděpodobně kvůli diverzifikaci, také srpů s kladivem, a pořádají jakési hromadné reality show, aby se dostali do médií a stali se slavnými. Telefony ve zdvižených pravicích lze rozeznat až při pohledu na fotografie zblízka. Masmédia se zatím zmítají v předsmrtných křečích, hvězdné novinářské platy klesají volným pádem a na místa zodpovědných redaktorů nastupuje „baby management“.

Infekční Obamovy zbytky se organizují a napadají americkou společnost vnitřním terorem. To obrací směrem k Trumpovi už i původní radikály. Shlédli jsme jímavé svědectví mladého hispánského rozhněvaného muže, který dle svých vlastních slov doteď „honil trumpíky“, protože médiím uvěřil, že Donald Trump je rasista, a teď pro změnu honí Antifu. Že by mohl začít myslet jej ještě nenapadlo. Zdá se, že Trump rozčísnul Ameriku jako blesk!

My bychom připomněli, že svolavatel manifestace a tzv. vůdce neonacistů v Charlottesville, Jason Kessler, je tak strašný nacista, že v roce 2008 volil Obamu.

Nedostatek nacistů v USA se projevuje tím, že Antifa ze zoufalství začala napadat i novináře New York Times, a tento slovutný list, asi pro vylepšení své již bývalé profesionální reputace, musel uveřejnit celkem pět oprav textů, v nichž systematicky špatně citoval části prezidentova projevu, kdy „špatně citovaná“ část byla použita jako důkaz jeho náklonnosti k nacismu a k obviněním z rasismu. Jako na základce: „A ty jsi taky Hitler!“

Demokraté jsou podle jednoho nezávislého komentátora „naprdnutí už od dob, kdy jsme jim zrušili otroctví“. Ku-Klux-Klan, jak ctěný čtenář jistě ví, je také demokratickým vynálezem.

Horké hlavy v Texasu, který (malinko) známe, chladí katastrofické přívaly vody a opravdová tragédie masivních povodní. Média konečně ubrala a dělají svou práci, tedy informují. Tragédie ponecháme serióznějším kolegům s pevnějšími nervy. Nás zaujal příběh padlého slavného milionářského televangelisty Joela Osteena z Houstonu, jehož „church“ má 16 800 míst k sezení, 40 milionů členů, je největší kongregací v USA, a odmítl za současné katastrofy otevřít potřebným až do chvíle, kdy se to objevilo v médiích. Sledovali jsme jeho vystoupení, v němž tento neupřímný slizoun vysvětloval, že obětem povodní kostel neotevřeli, protože prý neměli dostatek dobrovolníků na to, aby mohl pomáhat. Nedostatek křesťanů… A může za to město, které je prý nepožádalo o pomoc. Tento manipulátor vytahal ze svých důvěřivých tele-oveček desítky milionů dolarů, které samozřejmě nedaní. Neopomněl ovšem ihned v přímém přenosu požádat o finanční pomoc („God bless!“) do kostelních fondů, asi, aby mohli pomáhat někdy příště. Hnus, velebnosti! Mimořádně odpudivý hnus, jednu jeho „performanci“ jsme kdysi v rámci našeho privátního výzkumu slizu shlédli, dokáže kulaťoučkými tlusťoučkými důvěřivými americkými křesťany naplnit stejně velký stadion, jako Madonna. Vida, a ani k tomu nepotřebuje koblihu!

Lionel provádí svou „hand flatulence performance“ (překladu si netroufáme) a barvitě popisuje boj o pozornost, kterou se na sebe snaží strhnout jak média, tak Sorosovi komparsisti. Upozorňuje na podobnosti současného amerického dění s děním dřívějším na Ukrajině, kde prý ovšem George Soros i USA podporovali fašisty proti ruským vlivům.  My jsme z těch rozvědek celí tumpachoví…

„Lidé jsou jako děti v místnosti se zločinci, a nedávají pozor“, vystihuje situaci docela přesně.

Roger Stone upřesňuje, že generál Flynn získal seznam elitních pedofilů, o němž měla být řeč v jednom z jeho napíchnutých telefonních hovorů s ruským protějškem, od holandských důstojníků. Také potvrzuje, že Izrael zachytil komunikaci mezi generálem McMasterem a Georgem Sorosem. Ten by měl možná své úsilí přesměrovat – energie, kterou levičáci věnují rozvratné činnosti, by určitě dávno stačila na postavení zdi s Mexikem!

„Když Donald Trump vypadá jako ten rozumný chlapík v místnosti, znamená to, že máme problém“, hodnotí situaci Styx. Vtipy nestárnou…

Lee Stranahan, reportér, jenž se ukázal býti příliš radikálně pravdomluvným i pro Breitbart, jejž zastupoval v Bílém domě, než ho vyhodili, vede svou skupinu začínajících novinářů na YouTube a vysvětluje základy novinářské praxe LIVE. Zabývá se, stejně jako my, zásadní rolí CrowdStriku v celé ruské motanici. Tato firma byla nedávno nucena opustit své sídlo. Lee Stranahan také říká, že James Comey a jeho bratr byli jako teenageři uneseni masovým vrahem a násilníkem (známým jako Ramsey Rapist – Daily Mail: The crime that haunts James Comey), který nikdy nebyl dopaden, a znovu připomíná, že Comey pracoval také jako poradce pro Lockheed Martin. Velmi, ale opravdu velmi nás zaujala informace, kterou nedokážeme ověřit, a to, že CrowdStrike byl financován částkou sto milionů dolarů skupinou Alphabet (Google). „Globalističtí neomarxističtí bastardi“, říká Lee.

Tvrdí, stejně jako Lionel, že titíž lidé, kteří stojí za současnou protiruskou kampaní, stáli také za děním na Ukrajině. Odkazuje na veřejné zdroje CIA, ukazující financování některých na Ukrajině působících skupin. V čele CrowdStriku stojí Dmitri Alperovich, narozený v roce 1980 v Moskvě, člen Atlantic Council. Hackerských lužeb této skupiny prý využíval také Barack Obama.

Na světě se mezitím dějí se nejrůznější divné věci, objevily se například podivné závažné zdravotní potíže amerických diplomatů na Kubě, kdy nikdo neví, cose  dělo, ale noviny okamžitě píšou, že by to mohla být supersonická zbraň. Jakpak na to přišli? A kdopak rozdává médiím denní narativy? I Lionel se této otázce umně vyhýbá, a všechny cesty vedou do Reuters…

Tomi Lahren, slavná novinářka a youtuberka, bude novou foxí hvězdou. Do řady blondýn vzhledově zapadne, uvidíme, zda zapadne také intelektem.

James Corbett (Corbett Report) označuje celý zelený hoax za kult smrti, neboť ze „zeleného hlediska“ by bylo nejlepší, kdybychom všichni spáchali sebevraždu, a připomíná Římský klub 1991, který plánoval vzbudit v lidech pocit viny. Něco jako křesťanství. „Jde o kontrolu a její ospravedlnění,“ říká James vážně.

Daily Caller publikuje docela zajímavé informace o Apple, jehož druhým největším trhem je Čína. Na její naléhání firma odstranila NYT aplikaci ze své nabídky. Nikdy v životě by nás nenapadlo, že budeme chápat Čínu! Časy se evidentně mění.

V UK se objevil podivný případ chemické mlhy (píše The Sun), která se zničehožnic objevila na pláži Beachy Head východně od Sussexu, a v jejímž důsledku muselo být zasažených 238 lidí dekontaminováno v nemocnici.

Skupina Podesta Group byla předvolána před Muelerovu komisi a retroaktivně vyrábí potvrzení o své zatajené spolupráci s ruskými partnery.

Není zcela jasné, kdo je vlastně “alt-right”, protože teď jsou všichni fašisti, ale snad by tam mohl patřit slavný britský youtuber Carl Benjamin aka Sargon of Akkad, při jehož poslechu nám zaskočilo (volně: „…a v každé britské hospodě sedí tlupa tlustých ošklivých ženských, které si stěžují, že je nikdo nechce oš..at. No, já to nebudu!“) vedle něhož i Styx působí jako žáček. Jejich rozhovor na The Thinkery Podcast srdečně doporučujeme!

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter