Švejkování: Kava-saga & Red October

„Soudce Kananaugh, třel, nebo netřel jste si v létě 1982 penis o jinou osobu?“ zní jedna z otázek v průběhu neuvěřitelného slyšení senátního výboru v aféře jmenování soudce Kavanaugha, kandidáta nominovaného 9. července prezidentem Donaldem Trumpem na místo soudce amerického Nejvyššího soudu, uvolněné odstoupením soudce Anthonyho Kennedyho v červnu.

Ve stejnou dobu obdržela kalifornská senátorka Diane Feinsteinová písemné obvinění soudce Kavanaugha psycholožkou Christine Blasey-Fordové z toho, že se ji na večírku v průběhu studií před 36 lety Kavanaugh pokusil znásilnit. Diane Feinsteinová na dopise „seděla“ sedm týdnů, aby jej vytáhla těsně před hlasováním a pokusila se tak celý proces zastavit. Ačkoliv si Fordová přála zůstat v anonymitě, dopis „unikl“ do Washington Post, a z celého ctihodného slyšení se stal cirkus, neboť bláznivá americká masmédia celou situaci zvrátila do absurdní polohy „kdo není proti jmenování Kavanaugha, souhlasí s násilím na ženách“. Diane Feinsteinová je v současné době vyšetřována.

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Během svého proslovu se soudce Kavanaugh rozplakal nad mediální destrukcí své rodiny a procítěně líčil, jak se jeho starší dcera chtěla za „tu paní“ modlit, aby se vzápětí pokusil odklonit pozornost svou zdůrazňovanou láskou k pivu.

Ve chvíli, kdy měl senátní výbor po dlouhém a nechutném výslechu hlasovat, chyběl republikánský senátor Jeff Flake z Arizony, který zůstal ve vedlejší malé místnosti obklopen demokraty – a na telefonu měl Roda Rosensteina. Po návratu oznámil, že bude hlasovat pro Kavanaugha v případě, že FBI dostane týden na vyšetření celé aféry, a tak se také stalo. Jeff Flake byl těsně předtím přitlačen ke zdi ve výtahu mladými ženami, křičícími, zda jejich utrpení jako sexuálních obětí pro něj nic neznamená. Vyklubaly se z nich aktivistky hnutí placeného Georgem Sorosem

Hlasování senátního výboru bylo tedy po velikém dramatu odloženo a FBI dostala týden na vyšetřování. Christine Blasey Fordová si sice přesně pamatovala, že ji napadl Kavanaugh, nepamatovala si ovšem téměř nic jiného, a tak nakonec vyšetřování FBI proběhlo rychleji než bylo očekáváno. Jí samotnou jmenovaní svědci si jí popsanou událost nevybavují a svá svědectví podali senátní komisi písemně. Její fobie z létání, kterou zdůvodňovala svou neochotu se dostavit před senátní komisi, se ukázala smyšlená – ukázalo se, že pravidelně létá na dovolené a má dokonce i „frequente flying points“. Také její další tvrzení, že neměla zkušenost s testem na polygrafu a ani na něj nikoho nepřipravovala, neodpovídalo pravdě – objevila se svědkyně, již na test osobně připravovala, a dokonce je spoluautorkou psychologické práce na toto téma. 

Otec i bratr Christine Blasey-Fordové pracují pro CIA, ona sama působí psychicky labilně. Její otec vlastní podle investigativce George Webba tři významné společnosti, zabývající se sledováním lidí a obchodem s brýlemi a optikou pro noční vidění. George Webb spojuje jeho aktivity s Peterem Strzokem a s Deep State.

Mezitím se objevilo další svědectví jedné údajně postižené na to, že si o ni soudce Kanavaugh za studií třel penis, a třetí jej obvinila rovnou z „gang rapingu“. Ta poslední, Julie Swetnicková, byla podle George Webba naháněčkou nadějné mládeže z lepších škol pro CIA. Zvala vytipované studenty na mejdany (Beach Days), na kterých pak byli systematicky kompromitováni – za pomoci kamer pro nízké osvětlení. Přihrál ji advokát prostitutky a tanečnice Stormy Danielsové Michael Avenatti, který zvažuje kandidaturu na prezidenta.

Úspěšné hlasování o Kavanaugha proběhlo v napjaté situaci za hlasitého hysterického protestování aktivistek, a před kamery nastoupila celá plejáda nejváženějších postav americké justice, které veřejnosti i aktivistkám vysvětlovaly, jak funguje právo a presumpce neviny.

Demokratický senátor Keith Ellison, který prokazatelně a opakovaně bil své přítelkyně, aktivistky kupodivu nezajímá, stejně jako je nezajímají oběti znásilnění Billa Clintona.

Rod Rosenstein se podle New York Times nabízel, že na sebe připevní nahrávací zařízení, aby pomohl připravit podklady ke zbavení prezidenta funkce podle 25. dodatku Ústavy, tedy z důvodu šílenství. Prý žertoval. Zkoušíme si představit Roda Rosensteina jako vtipálka, ale napadá nás spíše „Joker“… Mediální kavanaughská mlha také zastínila výslech Jamese A. Bakera, top právníka a poradce FBI, profesora na Harvard University Law School, jehož svědectví verzi o „žertování“ nepotvrdilo. Celá aféra „dossier“ byla tedy od samého počátku komplotem demokratů zbavit se prezidenta Trumpa.

Ve stínu Kavanaugha

Mediální cirkus zcela potlačil zájem o rozhodnutí prezidenta Donalda Trumpa o odtajnění žádostí FISA a souvisejících dokumentů, které je podle Q s aférou Kavanaugh úzce spjato, a jež se ocitlo na mrtvém bodu. Q stupňuje napětí: opakovaně zmiňuje Red October (The Hunt for Red October – Sean Connery v hlavní roli strhujícího filmu z roku 1990 o defektujícím ruském kapitánovi ponorky) a změnu demokratického „playbooku“, aby NYT vzápětí přišly s varováním před ruskými ponorkami. K těm se ještě vrátíme! Světová globalistická média se také hbitě přeorientovala na další strašení globálním oteplováním.

Bílý dům dále připravil prezidentský příkaz, který instruuje federální antitrustový úřad a FBI k zahájení vyšetřování obchodních praktik Alphabetu, tedy majitele Googlu, dále Facebooku a dalších sociálních médií, částečně založených za pomocí grantů CIA a NSA pro masové sledování pod názvem Massive Digital Data Systems (MDDS). Na programu se podílely tehdejší IT špičky na univerzitách Stanford, CalTech, MIT, Carnegie Mellon, Harvard a dalších. Také samotný internet byl stvořen v 70. letech na popud tajných služeb a Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA).

Praying Medic z 22. září má půvabný název Goodbye, Mr. Rosenstein, a na obrázku Rosensteinovu hlavu v Q. Při prvním pohledu Q působí jako vázanka, při druhém jako oprátka… Rod Rosenstein se dvakrát pokoušel setkat s prezidentem, ale ten to odmítl. Dnes spolu ale cestovali v Air Force One. Konspirátoři jdou do vývrtky!

Bylo zabaveno 42milionové sídlo Olega Děripasky v New Yorku.

Jeff Sessions veřejně ukázal na nesmírně vlivnou aktivistickou nátlakovou organizaci South Povery Law Center (SPLC), jejíž seznamy nepohodlných organizací a skupin, zejména křesťanských, tzv. „hate groups“, používaly IRS a FBI k jejich šikaně. Bigleagpolitics.com přichází s materiálem o tom, že spoluzakladatel SPLC, South Poverty Law Center, Moris Dees, se pokoušel zneužít svou nevlastní dceru robertkem.

Zaujaly nás také materiály týkající se Operace Gladio, která v průběhu studené války připravovala uspané tajné teroristické buňky v Západní Evropě k teroristickým útokům v případě napadení Sovětským Svazem. Nevyřešené teroristické útoky z posledních dekád by s tím mohly souviset, píšou New York Times. Tato organizační síť byla napojena na černý trh a měla předcházet vzestupu levicových hnutí (Strategy of Tension).

Pokračuje také pátrání po Josephu Mifsudovi, který údajně vyslepičil Papadopoulosovi v Londýně existenci „špíny na Clintonovou“, která se stala záminkou setkání právničky Veselnické s Donaldem Trumpem Jr. v Trump Tower. Po Mifsudovi se slehla zem, jeho CV nesedí a nikdo se k němu nezná.

Tracy Beanz si láme hlavu nad žalobou DNC na Rusko, GRU, Juliana Assange a WikiLeaks, ale také na Trumpovu kampaň, Stonea, Manaforta, Papadopoulose a překvapivě také Josepha Mifsuda, „špiónského profesora“. Co to má znamenat, není jasné.

Bombardier Q400

Na ostrově Puget See Sound Island, na nějž se 11. srpna zřítilo letadlo s označením Q400 společnosti Horizon Air unesené mechanikem Richardem B. Russellem ze Seattlu, se nacházela základna Fedexu a také údajné podzemní zařízení Deep State, které bylo zničeno dvěma vyslanými F15, oficiálně sledujícími unesené letadlo. V tomto zařízení se podle konspirátorů nacházela ponorka na atomový pohon jménem Richard B. Russell (!), vyřazená ze služby za vlády Billa Clintona, z níž byla den před Trumpovým setkáním s Kimem v Singapuru 12. června vystřelena neautorizovaná raketa. Snímky rakety zveřejnil Q. Aktivována prý měla být pod prezidentským letounem Air Force One, který kvůli tomu změnil trasu. Na Havaji byl vyhlášen raketový poplach, který byl posléze prohlášen za „planý“.  Zřícení letadla prý bylo natočeno předem a mělo skrýt útok F15. Dvě třetiny ostrova patří panamskému byznysmenovi a údajnému podvodníkovi Garymu Lundstrenovi, spojovanému s kolumbijskou narkomafií.

Greg Hunter naznačuje, že Rod Rosenstein i Robert Mueller hrají „black hats“, aby odvrátili pozornost, zatímco tiše pracují pro Trumpa a proti globalistům. Praying medic také pracuje s hypotézou, že Snowden je naopak „black hat“, protože tento bývalý zaměstnanec CIA, který později pracoval pro NSA jako kontraktor, zveřejnil nástroje NSA, pomocí nichž se tato organizace pokoušela sledovat nekalé aktivity CIA. Ta k nim neměla přístup, a jeho počin CIA umožnil reagovat. Tomu by také nasvědčovalo, že Glenn Greenwald, který se Snowdenem velmi úzce spolupracoval, je jasný globalista-antitrumpista, který si neumí ověřit fakta a stále plácá o hackerech, kteří prý napadli servery DNC – to jsou ty, které „demokraté“ odmítli FBI ukázat, a celé tvrzení slavných sedmnácti tajných služeb stojí na slově Rusa Dmitrie Alperoviche z CrowdStriku (a také z Atlantic Council), což byl pravděpodobně kontraktor CIA. Greg Hunter také tvrdí, že tzv. „íránská smlouva“ ve skutečnosti nikdy nebyla podepsána…

 

 

Praying medic vysvětluje, že eventuální „tiché vyšetřování“ (Jeff Sessions má přezdívku „tichý zabiják“) by mohlo být důvodem, proč DOJ vytrvale odpírá vydat Judicial Watch žádané dokumenty. Šéf tajných britských služeb Robert Hannigan rezignoval tři dny po Trumpově zvolení. O roli britských tajných služeb v přípravě „pee dossier“ už prý není pochyb.

Praying medic tvrdí, že admirál Rodgers nařídil audit NSA na základě iregularit v evidenci vstupů do databází NSA ze strany kontraktorů. Jednalo se podle něj pravděpodobně o Fusion GPF a CrowdStrike. Šéd sekce National Security Division John P. Carlin odstoupil den poté, co byl přinucen zprávu o těchto iregularitách vydat. Medic se domnívá, že tyto informace Fusion GPS použila k tvorbě FISA žádosti a „pee dossier“. A jsme zase u Nelly Ohrové… Ta požádala v květnu 2016 o rádiovou licenci na HAM radio. Dne 26. října 2016 admirál Rodgers pozastavil přístup kontraktorů do databází NSA – a už jej nikdy neobnovil. Schůzka Bruce Ohra s G. Simpsonem z Fusion GPD stála Bruce Ohra bezpečnostní prověrku.

V Little Rock v Arkansasu přistál, a to dokonce dvakrát, Boeing 757, a letadlo bylo pokaždé naloženo bednami dokumentů. Q vzápětí upřesňuje, že to nesouviselo s Clinton Foundation. To může být buď zastírací manévr, anebo se jednalo o dokumenty, související s mnohaletým pašováním drog na letišti Mena.

PEDO rubrika

Populární moderátor a komik Bill Maher se dostává do trablů: je zvěčněn na Q zveřejněné fotečce v souvislosti s pedofilií. Je na ní skupinka mužů v červených botkách, a je mezi nimi také například Tony Podesta a Anthony Weiner.

James Munder přichází se zprávou, že bývalý detektiv Mark Minne, který rozklíčoval pedofilní ring a napsal o tom knihu, byl nalezen ve svém domě v Jižní Africe s kulkou v hlavě. Policie jeho smrt označila za sebevraždu, rodina to ale vylučuje.

Soudce z Nového Mexika propustil kouče budoucích teroristů, kteří ve svém táboře školili ubohé děti na školní střílení… ale už je zase chytili!

Sexuální predátorství podle Lionela kvete po tisíciletí. Hollywoodská pedofilie je veřejným tajemstvím a rodiče za to prý často berou peníze. Steven Colbert je prý „buddy“ s Johnem Podestou. O Kevinu Spacym prý všichni v Hollywoodu věděli celá desetiletí.

Pedofilní aférku měl dokonce i Indiana Jones ve filmu, s tou krásnou slečnou někde na Sibiři!

Q se pouští do globální pedofilie. Klienty pedofilních sítí jsou prý na Haiti často přímo zaměstnanci humanitárních organizací a skupin. Viděli jsme hodně ošklivá videa z jejich zatýkání a četli podrobné popisy fungování bordelů s dětmi… Clintonovi prý pomohli dosadit vražedné gangy do čela Haiti. Bratr Clintonové zde dostal přidělena exkluzivní těžební práva.

NXIVM je spojováno se zasebevražděnou Kate Spadeovou a Anthonym Bourdainem, stejně jako s Weinsteinem. „Kde jsou pussy-hats?“ podivuje se Lionel, který skáče do řeči sám sobě. „Od určité úrovně prý nemůžete být členem, pokud se neúčastníte,“ říká. Q naznačuje, že o tom vědí. Kdo, to už neříká.

Q pravidelně sleduje 52 milionů lidí. Válka o Q pokračuje a youtubeři se začínají vzájemně „doxovat“, tedy zveřejňovat totožnost protivníků.

Více a více amerických webových stránek je z Evropy nedostupných. Internet se trhá na kusy.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources
https://www.bloombergquint.com/business/2018/09/22/draft-order-for-trump-would-crack-down-on-google-facebook#gs.GzjO4Fs
https://qz.com/1145669/googles-true-origin-partly-lies-in-cia-and-nsa-research-grants-for-mass-surveillance/
DETECTIVE WHO EXPOSED ELITE PEDO-RINGS FOUND DEΛD
https://www.youtube.com/watch?v=XWNuf2W4o-w
https://www.thedailybeast.com/again-and-again-accused-sexual-harassers-kept-their-jobs-under-nbc-news-chief-andy-lack
https://www.thesun.co.uk/news/7319165/celeb-guru-sogyal-rinpoche-sexually-abused-women-dubbed-dakinis/
https://www.breitbart.com/big-government/2018/08/08/expert-170-registered-voters-in-ohios-12th-district-listed-as-over-116-years-old/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20180808
https://www.wanttoknow.info/ia/operation-gladio-false-flag
http://thefederalist.com/2018/08/02/inspect-fisa-applications-closely-mysteries-arise-joseph-mifsud/
https://jonworth.eu/joseph-mifsud-professor-papadopoulos-manafort-revelations/
https://www.zerohedge.com/news/2018-04-04/all-russiagate-roads-lead-london-evidence-emerges-joseph-mifsuds-links-uk
https://nsa.gov1.info/utah-data-center/
Bombardier Q400
https://www.youtube.com/watch?v=LeYVtVg6aGs
Destroying the Illusion – Jordan Sather: [8.13] SeaTac Stolen Plane Incident – A Covert White Hat Operation?
https://www.youtube.com/watch?v=_Ob8jo-qOCU
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/irsky-klaster-smrti-v-septiku-konciy-dve-deti-tydne/r~db3645a4ebc911e3a9c50025900fea04/?redirected=1535066921
Devin Nunes on Russia probe and FISA abuse
https://www.youtube.com/watch?v=xJq0Q1jAAiI
2400, Top FBI Lawyer Admits Clinton Involvement!, 2400
https://www.youtube.com/watch?v=VZ3rfcxzJYM
FBI&DOJ Caught Redacting Key Intel Docs that Implicate Hillary and DNC : Nothing to do with Nat Sec
https://www.youtube.com/watch?v=gAUQ75BnOo8

Newsletter