Švejkování: Kde je ten server? & Slza veterána

Z pódia v Kansas City odchází čtyřiadevadesátiletý veterán se sedmdesáti lety ve službě, Alan Q. Jones, a spolu s námi zamačkává slzu. Nese si podpis prezidenta a pozvání do Bílého domu i s rodinou. Donald podřadil, zjemnil účes i způsoby a sálá z něj slunečná pohoda.

Summit Trump – Putin přinesl masmédii téměř ignorovanou koordinaci v řešení situace v Sýrii a spoustu dalších novinek a posunů, kterým se věnují někteří seriózní komentátoři. Těm americkým to zjevně není povoleno. Nás zaujala především důrazně přednesená otázka amerického prezidenta Trumpa: „Kde je ten server?“ Jednalo se o jeho reakci na novinářskou provokaci, kdy měl stvrdit svou důvěru tajným službám, pokoušejícím se jej delegitimizovat. Ať už měl na mysli server DNC (Demokratické národní komise), který žádné americké tajné služby nevyšetřovaly, neboť k tomu nebyly připuštěny Crowdstrikem a DNC, nebo ten server Pákistánce Imrana Awana, zmizelý z kongresu a nahrazený jiným, vyčištěným od kompromitujících informací, zaznělo to jasně a důrazně. Taky si jej kvůli tomu podali…

Server Roklen24 publikuje texty „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Taktéž masmédii ignorovaná Putinova zmínka o 400 milionech nezdaněných dolarů, které byly za pomoci amerických agentů převedeny od Hermitage Foundation na kampaň Clintonové v nezávislých médiích široce rezonuje. Tato zpráva následovala Putinovu infarktovou nabídku pomoci při vyšetřování 12 ruských subjektů obviněných Muellerovou vyšetřovací komisí z ovlivňování amerických prezidentských voleb, které se uskutečnilo, jak se zdá, nákupem několika inzerátů na facebooku. Cukrouše se kupodivu nikdo na nic neptá. Žádní američtí občané na tomto ovlivňování podle vyjádření samotného náměstka ministra spravedlnosti USA Roda Rosensteina vědomě nespolupracovali, a volby tím nebyly ovlivněny. Vyšetřování těchto Putinem zmíněných amerických agentů by podle Putina mohlo být recipročním gestem USA za pomoc při vyšetřování Muellerových „inzerentů“. Američany omývají… Arogantní američtí punditi se tomu hlasitě vysmáli, aniž by si uvědomili, že tím ukazují nejen svou nadutost, ale také to, že Muellerova obvinění neberou vážně.

Šéfem Hermitage Foundation je Bill Browder, který od 90. let v Rusku podle Putina vydělal přes 1,5 miliardy dolarů. Browder si také najal Fusion GPS, která se podílela na tvorbě dirty dossier na Trumpa. S Browderovou pomocí kongres v roce 2012 schválil tzv. Magnitsky Act, který zakazuje vstup do USA osobám podezřelým z aktivit spojených s potlačováním lidských práv v reakci na násilnou smrt sedmatřicetiletého právníka Sergeje Magnitského v roce 2009 v ruském vězení.

Novinkou je také to, že stejnou společnost Fusion GPS si prý najal před nějakou dobou také sám Putin, aby pracovala na dirty materiálech na Magnitskeho.

Demokraté a Deep State ovládaná globalistická masmédia, která prezidentovi obvykle vyčítají jeho obhroublé móresy, se chystají Donalda Trumpa impeachovat, protože Putinovi nedal v přímém přenosu do báni a dvě hoďky si spolu špitali – prý mu určitě vyslepičil nějaké tajnosti!

Ještě zajímavější je ale zatím nepotvrzená konspirační novinka, která se rychle šíří, a tou je, že Vladimir předal Donaldovým lidem 160 terabytů odposlechů, mailů, faxů a dalších materiálů, týkajících se osob spojených s falešnou „Russian collusion“, falešnými chemickými útoky v Sýrii, snahami o zabránění Brexitu, nekalými aktivitami Clintonové, ale také s financováním terorismu na Blízkém Východě i v Evropě. To by vysvětlovalo současné mediální šílenství a hysterické snahy o rozpoutání konfliktu. Informace pochází od bývalého agenta FBI, novináře s divokou pověstí a „bílého supremacisty“ Hala Turnera. My na bílé supremacisty (ani na bývalé agenty) moc nevěříme, protože prozatím, kamkoliv zaostříme, nelézáme pouze agenty-provokatéry (jako je tenhle). Informace jsou ovšem třaskavé a jejich validitu pochopitelně nedokážeme ověřit, necháme to tedy na samotném laskavém čtenáři, více zde

Je tam i fotečka kazety se zmíněným USB klíčem, který nebyl v tom fotbalovém míči!

Když světla zhasnou…

Trumpova neochota vyjádřit na mezinárodním pódiu důvěru americkým tajným službám, které na něj chystaly několikavrstvý puč, vedla ke konferenci, na níž své nešikovné vyjádření opravil, a vzápětí v Oválné pracovně zhasla světla. Nejen nám se zatajil dech…

Evidentně začíná jít do tuhého, a americká „levice“,  tedy Deep State, zabalený do nefungující ideologie, snažící se rozpoutat konflikt, aby nedošlo k odhalení jejích nepravostí, leze po stropě. Média předvádějí nevídané šílenství a jejich paniku potvrzuje po dvaceti dnech absence také Q, náš průvodce, jehož ikonka se při novém příspěvku na chvíli zbarvuje dozelena.

Pozornost budí Devin Nunes a Juditial Watch, kteří konečně získali dlouho očekávané podklady pro žádost o FISA Title 1 odposlouchávání Cartera Page, agenta FBI, který se operativně proměnil v ruského agenta a byly na něj nasazeny odposlechy nejvyššího kalibru. Title 1 znamená, jak si laskavý čtenář zajisté pamatuje, že tajné služby mohou sledovat kohokoliv, ke komu se milý Carter, který se nechal naverbovat jako dobrovolník do Trumpovy kampaně, i jen přiblížil. Tolik k naivy propagované myšlence dobrovolnictví… Masmédia tvrdí, že dokument vyvrátil Trumpovo tvrzení o honu na čarodějnice; z čeho tak soudí, není jasné, neboť naprostá většina dokumentu je začerněna, takže se z něj nic nedozvíme – ani data! Podivuhodné! Celá Muellerova ruská honička, zdá se, je postavena na dossier, které bylo zpracováno Fusion GPS na základě FBI a DNC placených materiálů od ruských agentů, poskytnutých „renomovanému novináři“ Michaelu IsikoffoviChristopherem Steelem z MI6… To vysvětluje britskou zaťatost ohledně Juliana Assange – kolik toho asi nevydal?

 

 

James Clapper v CNN háže přes palubu Obamu (který se provokativně během své návštěvy v Keni prohlašuje za keňského občana) a veřejně tvrdí, že za vším stál on.

V USA zdivočelá média naladila zmanipulovatelnou část obyvatelstva tak, že ruským špiónem se stává každý, kdo nechce Rusko bombardovat, jako to slibovala v prezidentských debatách Killary, která výslovně řekla, že by šla do války s Ruskem i kvůli cyber-útokům. To jsou asi ty, které si US tajňáci nacvičují na chůvičkách a troubách, Sony filmech, a také elektrických sítích ve Vermontu, kde jim to hezky zmonitoroval Styx. Nástroje k tomuto počínání zveřejnil Julian Assange ve Vaultu 7.

Další bezzubé slyšení zástupců IT gigantů Google, Apple a Twitteru v komgresu jasně ukázalo, že americkým kongresmanům jde o řízenou kontrolu informací, nikoliv o informační svobodu. O vzdělání, slušném vyjadřování, chování a vůbec celkové kultivovanosti není v uřvaných amerických médiích slyšet ani slovíčka. Hokynářský střet Whoopi Goldbergové a Judge Jeanine, která byla jejím „hostem“, ukázala, že dalším krokem už je jen násilí – milá Whoopi, která se proslavila na tělo sedící rolí potrhlé jeptišky, na Jeanine řvala ještě na schodech vybraná slovíčka: „F… you! Get the f… out of this building!“, a svou performanci prý zakončila plivancem. To už ale na videu pochopitelně není.  

Demokraté v Senátu žádají pro posouzení schválení soudce Kavanaugha do nejvyššího soudu milion dokumentů. Prý to není obstrukce.

Bibi nabízí Íránu poměrně překvapivou „enviromentální technologickou pomoc“. Ivančin manžel Jared Kushner rejdí po Blízkém Východě a vyjednává širokou mírovou koalici.

Q, o něhož se teď vede youtubová válka (od 4. do 24. července se odmlčel), zveřejnil nedávno fotečku Google biku a zmínku o dvou a půlhodinovém setkání.

Anti-Q koalici zastupuje nejvýrazněji Alex Jones a jeho Infowars, Jerome Corsi a Isaac Green z Anti-School, zatímco Lionel i většina dalších zajímavých komentátorů přijímají Q jako zajímavý a tajemný zdroj informací a jakýsi zaostřovač pozornosti. Perfektní „lidové“ pojetí má kanál „Truth and Art TV“, pochybnosti vzbuzuje „Lift the Veil“.

Debaty nad „pravdivostí“ Q jsou ztrátou času, neboť Q sám hned zpočátku upozornil, že dezinformace jsou nutné. Jeho „publikum“ je značně různorodé – od nejrůznějších novinářských joudů po hackery i tajné služby, Five Eyes i Mossad, a vůbec kde koho. Jeho poslední žertík, kdy na fotečce z Air Force One trikem vykouzlil ze stínu lampy v prezidentské létající pracovně nakousnuté jablko, se nám moc líbil, a vzpomínáme na Lionela, který několikrát líčil, kolik úrovní bezpečnostních služeb existuje NAD prezidentem USA (kolem padesáti), a že sahají až do Applu…

Apple a Google vydávají appku „Q Drops“, která je k dispozici v App Storu. Umožní notifikace Q postů a obsahuje kompletní archív dostupný také offline, sdílení dekódování a lexikon, to vše anonymně, by BPFP (By Patriots For Patriots).

Facebookové kontrolní mechanismy, vyhledávající hate speach, označují americkou Deklaraci nezávislosti.

Objevují se svědectví, že agenti FBI jsou přímo cvičeni k ohýbání či rovnou nerespektování zákonů. To ale přece ví každý, kdo viděl pár amerických filmů!

Q v červnu publikoval fotky letadla JetBlue na newyorském mezinárodním letišti Johna F. Kennedyho, chystajícího se ke startu do Los Angeles, jehož kapitán hlásil poruchu rádiové komunikace a pokus o únos. Média celou záležitost prohlásila za omyl a poruchu rádia, ale desítka policejních aut s majáčky na místě a ozbrojení těžkooděnci přímo v letadle, stejně jako svědectví cestujících, kteří museli sedět se zvednutýma rukama (jeden z nich měl kuráž udělat fotečku a hodit ji na Twitter) svědčí o něčem jiném. Fotky Q jsou zpoza letadla přímo z rolovací dráhy… Konspirátoři spekulují, zda byl na palubě Julian Assange či jeho matka. Federal Aviation Administration (FAA) událost vyšetřuje.

Q také navrhuje výslech terapeuta střelce z Marylandu i těch dalších. Všichni byli, jak to vypadá, „pod psychiatrickou kontrolou“, a nějak to vše, domnívají se konspirátoři, souvisí se svobodnými zednáři – a s těmi zneužívanými dětmi.

Kim prý, podle některých ne zcela ověřených zpráv, již dříve Donaldovým lidem předal blíže nespecifikovaný server… což by, čistě teoreticky, mohlo souviset s profláknutým výletem Erica Schmidta do Severní Koreji v roce 2012. A s těmi dětmi!

Hillary Clintonová oznámila svou kandidaturu na prezidentsku USA v roce 2020.

Bývalý manažer kampaně Clintonové Robby Mook byl v roce 2017 spolu se zaměstnancem administrativy newyorského starosty de Blasia Jacobem Schwartzem zadržen za držení dětské pornografie. Jednalo se o 3000 fotografií a 89 videí dětí, z nichž nejmladšímu bylo šest měsíců.

Bývalý basketbalový hráč kalifornské univerzity v Los Angeles Billy Knight spáchal sebevraždu. Byl obviněn ze zneužívání mladistvých – v šesti případech.

Zakladatel startupu ze severní Kalifornie Yain Jaffer (29), CEO společnosti Vungle, byl obžalován ze sexuálního zneužití batolete.

Disney režisér James Gunn (Guardians of Galaxy) byl vyhozen na základě svých pedofilních tweetů, které vzápětí vymazal, a které veřejnosti za pomoci Anonů odhalil Mike Cernovich. Hollywood, „krysí hnízdo sexuálních perverzit“ (Lionel) se vrhl – na Cernoviche. Na Gunnovu obranu se postavila docela slušná část Hollywoodu (také někteří z hnutí #MeeToo), například komička Sarah Silvermanová, proslulá svou análně-sexuální posedlostí.

Breitbart.uk informuje, že britské vládní úřady věděly o řádění znásilňovacích gangů v Rotherhamu zhruba desítku let předtím, než začaly jednat, z materiálů zpracovaných Univerzitou v Lutonu (dnes Bedfordshire).

Washington Post informuje, že NSA smazala 685 milionů záznamů o telefonních hovorech a sms. Jeden z anonů se táže Q, zda se jednalo o záznamy o hovorech Clintonové, McCabea, Strzoka, Pageové, Rosensteina. Q odpovídá, že se maže jen to, co již nebude potřeba.

Brian Ross, zkorumpovaný novinář ABC, byl konečně propuštěn. Milý Brian byl v prosinci 2017 suspendován na čtyři týdny bez výplaty, neboť publikoval falešnou zprávu, že prezidenstský kandidát Donald Trump pověřil generála Flynna o zprostředkování kontaktu s Ruskem, což je pro kandidáta nepřípustné. Ukázalo se, že jej Trump požádal o nastavení komunikace po volbách, což je zásadní rozdíl a nejedná se o nic nelegálního.

Tato Rossova nepravdivá zpráva poslala akciové trhy o 350 bodů do kytek, a prezident Trump tehdy navrhoval, aby oškubaní akcionáři ABC žalovali… Na této „chybičce“ podle našeho finančně nekompetentního názoru někdo moc hezky vydělal!

Zerohedge vede filipiku proti imperialismu a podivuje se nad tím, že trhy připomínají Ponziho schéma. My bychom připomněli, že jmění jedné superbohaté rodiny je lidmi z velkých financí odhadováno, jen tak “vod vočka”, na 500 trilionů USD. Kolik je to v eurech, nevíme, ale myslet si, že někde existují nějaké zcela nezávislé trhy, si zaslouží medaili naivity!

Finanční krize z roku 2008 podle Breitbartu stála více než Marshallův plán, cesta na Měsíc, dluhová krize, Korejská válka, New Deal, invaze do Íráku, Vietnamská válka a NASA dohromady.

Ekonomická rubrika Alana Wattse (15 min), zde

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Prayingmedic, Neon Revolt, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter