Švejkování: Kimův velvyslanec v Bílém domě & Q znovu zasahuje

Za romanticky a zároveň surrealisticky působícím oknem Bílého domu, obrostlým révou, se občas mihne stín. Kamera se nehýbe a moderátoři mají ztišené hlasy. Druhý nejvyšší činitel Severní Koreji Kim Jong-čchol se zde, v Oválné pracovně, setkává s prezidentem USA Donaldem Trumpem. Neplánovaně si sem odskočil z New Yorku, kde po dva dny jednal s americkými protějšky v čele s ministrem zahraničí Mikem Pompeem.

Kim Jong-čchol je také velitelem severokorejských tajných služeb a s Pompeem se již osobně  setkal v jeho funkci šéfa CIA. Asi po hodině vychází delegace ve společnosti překladatelky ven, podávají si ruce, prezident doprovází Kim Jong-čchola po společné fotografii k autu a po jeho odjezdu se bezprostředně otáčí ke klubku novinářů přímo na trávníku, aby je svým bezprostředním způsobem zpravil o průběhu schůzky. „Getting to know meeting,“ charakterizuje setkání. Donald vypadá „tough“ a ve formě a trochu je tahá za nohu ohledně tajemného dopisu, který mu napsal přímo Kim; jsou zklamáni, když nakonec přizná, že jej neotevřel. Zdá se, že novináři v Bílém domě nikdy neslyšeli o Kimovu bratrovi… Anebo slyšeli?

Cesta k vrcholné schůzce 12. června v Singapuru přímo s Kimem je každopádně otevřená.

Juanita Broaddrick, Paula Jones, Kathleen Willey nebo bývalá reportérka Leslie Millwee, to jsou jména, která v nejnovějším rozhovoru NBC s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem nezazněla, zatímco nevinnou aférku s Monicou si berou americká média do huby už desetiletí. S Juanitou Broaddrick, kterou Bill Clinton znásilnil a která byla nalezena se stopami násilí, natočili v roce 1999 v NBC rozhovor, který ovšem ležel v šuplíku 32 dní – přesně do chvíle, než byl proces jeho impeachmentu uzavřen. V následujících letech se její obvinění dokonce opakovaně snažili mediálně zdiskreditovat.

Děti v klecích!

Fotka spících dětí ilegálních imigrantů v policejním boxu s mřížemi obletěla internet a celebrity se čílily spravedlivým rozhořčením nad metodami prezidenta Trumpa, který prý na hranicích odděluje děti od rodičů a strká je do klecí, načež se ukázalo, že foto z pohraniční policejní stanice pochází z roku 2014, kdy byl u kormidla Hussein. A začalo mazání… Prezident Trump také tweetem vysvětlil, že se současné opatření rušit nebude, neboť se týká pouze těch ilegálních imigrantů, kteří cestují s dětmi, za jejichž rodiče se lživě prohlašují, nebo ty, jejichž rodiče jsou v kriminálním vyšetřování. To mohl každý novinář vědět, kdyby si ovšem text vyhledal. Upřesnění už ale média ignorovala.

FBI agenti se bojí svědčit, ale 28 těch statečných se nechalo slyšet, že když dostanou předvolání, rádi se dostaví. Osudy těch, kdo se stali whistleblowery, jsou varující a odchod ze služby je ten nejjednodušší. Epstein ovšem nebyl agentem FBI, ale CIA.

V Arizoně bylo sdružením veteránů objeveno jakési podezřelé kempovací místo s bunkrem, kde se válela spousta dětských věcí. Panuje všeobecné podezření na „sex child trafficking“ aktivity. Z Arizony je nejen arizonská pěnice, ale také John McCain, který svým „mokrým startem“ způsobil jako pilot v roce 1967 smrt 134 mariňáků.

Hop a je tu Valerie!

Senzace televizní sezóny, sitcom Roseanne Barr, byla stanicí ABC zrušena okamžitě po jejím tweetu špatného vtipu naznačujícím, že poradkyně Baracka Obamy vznikla křížením Muslimského bratrstva a Planety opic. Roseanne tweetovala na svém soukromém účtu ve volném čase ve dvě ráno jako soukromá osoba: „muslim brotherhood & planet of the apes had a baby = vj“, vj znamená Valerie Jarrett, Obamova pravá ruka, která s ním a s Michelle bydlí ve vile.

Televize ABC Roseanne vzápětí jako rasistce zrušila její veleúspěšný sitcom, její kolegové a spolupracovnice se jí veřejně zříkají jako Pavka Korčagin, a dokonce bylo zrušeno i reprízování jejího původního sitcomu, který slavil úspěchy již před dvaceti lety. NBC prý chce pokračovat v seriálu bez ní. Jak to chtějí udělat, když se to celé jmenuje Roseanne, neřekli. Mezitím se ukazuje, že Valerie Jarrett je íránského původu a není afro-američanka. A Roseanne to stejně nevěděla (což tvrdí Lionel, který se s ní kamarádí osobně, a my mu to věříme, protože jsme to taky nevěděli), a urážka jedné osoby je zde považována za urážku celé rasy, což je nesmysl. Jak to ale vysvětlila levičácká novinářská legenda Glenn Greenwald, který se proslavil spoluprací s Edwardem Snowdenem, Roseanne je rasistka a všichni to vědí, protože před lety kritizovala Palestince, to znamená Araby, a kdo kritizuje Araby… S Glenem je něco v nepořádku – že by logika? Začínáme chápat Scotta Adamse a jeho kontext poslední internetové smyslové hříčky „Yenny a Laurel“. 

Scottovy intelektuální piruety nás neodolatelně přitahují, ačkoliv nezáživný výběr jeho témat je občas nuda sama, a sám je optimisticky přesvědčen, že lidstvu nastávají „zlaté časy“. No konečně! Také přivádějí zpět ke zdravému rozumu nemálo zbloudilých silikonových oveček, přestože se zásadně odráží od CNN nebo NYT a podobných propagandistických dinosauřích médií.

Špatné vtipy může ale dělat jen globalistická levice: Bill Maher byl jen jeden z mnoha, kdo přirovnávali Donalda Trumpa k orangutanovi, zatímco hloupý a vulgární Keith Obermann jej rovnou nazývá „motherf….r“. Joy Raidová se před nějakou dobou klidně navážela do homosexuálů, aby teď hloupě lhala, že to byli hackeři (nebyli), a Samatha Bee, jejíž skript k show schvaluje hned několik úrovní týmů, nedávno nazvala Ivanku „neschopnou pí..“  – ale na obrazovkách se všichni drží bez problémů!

Roseanne a její show chtěl převzít Netflix, tomu to ale zatrhli Obamovi, kteří nedávno s Netflixem uzavřeli padesátimilionovou smlouvu na spolupráci při vytváření obsahu. Co to přesně znamená, nevíme, ale jde zjevně o podobný princip jako při vydávání knih v milionových nákladech bývalými politiky. Michelle i Barack uz také vydávají. Zrušení sitcomu, který sledovalo v dnešní youtubové době neuvěřitelných osmnáct milionů televizních diváků, ze dne na den kvůli jednomu vtipu, a ostrakizace této výrazné Trumpovy příznivkyně nestačily – chtějí jí sebrat i její Grammy… Američané začínají poznávat totalitní levičácké globalistické praktiky na vlastní kůži. Celá ta legrace bude mít zcela jistě právní dohru, protože těch vyhozených sto dvacet lidí jejího štábu zcela jistě mělo uzavřené nějaké pracovní smlouvy.

Jen několik dní předtím se svět dozvěděl, že slavný britský nezávislý tisk je již dlouhodobě pod kontrolou a poslouchá jako hodinky, a to když policie zabásla aktivistu, novináře a rowdieho Tommyho Robinsona v Leedsu. Milý Tommy streamoval a kladl otázky kolemjdoucím před budovou soudu, v níž se odehrával proces se členy jednoho z pákistánských znásilňovačských gangů, které řádí v zemi již desetiletí a specializují se téměř výhradně na hodně nezletilé bílé dívky z nižších společenských tříd. O tom se ve Velké Británii nepíše už nějakých patnáct let. Píše o nich ale například báječná spisovatelka, blogerka a taxikářka Iva Pekárková.

Petici za Tommyho osvobození je možno nalézt zde. Protože už byl za „narušování veřejného pořádku“  v podmínce, byl během pěti hodin zadržen, obviněn a odsouzen na třináct měsíců natvrdo. O situaci v britských věznicích svědčí případ Kevina Crehana (35) z Bristolu, který byl odsouzen na rok natvrdo za házení slaniny na mešitu a v prosinci 2016 jej našli na cele mrtvého. Tommy Robinson byl ve vězení již několikrát napaden, a to i kyselinou (pokus), a svědci mluvili o plánech jej polít vřelou vodou. Veřejně se spekuluje o tom, jak dlouho přežije. Na informace o jeho zatčení byl uvalen „gag order“, mediální náhubek, který byl uvolněn až asi o pět dní později. Na FB se objevilo svědectví hasiče, který byl po dvaadvaceti letech ve službě propuštěn, protože sdílel informace o Tommyho zatčení.

Napjatě očekávaná zpráva generálního inspektora Horowitze by měla být zveřejněna 11. června 2018. Horowitz má k dispozici 470 vyšetřovatelů, a jak vysvětluje Michael Trimm, věci postupují pomalu, aby nedošlo k pochybením a zejména k rozvrácení společnosti. Tracy Beanz publikuje analýzu již známé části, aby ukázala, jak se s takovými komplikovanými materiály pracuje, a jak je nutné to dělat seriózně. Z její ukázky nám jde hlava kolem (srovnává oficiální záznamy nejrůznějších rozhovorů s publikovanými zprávami a oficiálními svědectvími, a z toho tvoří jakousi časově-informační linku, z níž je jasné, kdo se co kdy dozvěděl a kudy informace „tečou“), ale postupně vysvítá, že James Comey, jehož tvrzení se dostalo do rozporu s McCabeovým (bývalý Comeyho zástupce) ohledně úniků informací z FBI, tentokrát s největší pravděpodobností nelhal, a že McCabe úniky neorganizoval na jeho pokyn, ale z vlastního rozhodnutí, a trestal pak za ně své podřízené.

Předseda kongresové komise pro dohled nad tajnými službami Devin Nunes naznačuje, že pro vydání FISA TITLE 1 povolení k odposlechu Cartera Page, člena Trumpovy kampaně a agenta FBI, který se zničehonic proměnil v agenta ruského, aby infiltroval Trumpovu kampaň, nebyly předloženy žádné jiné tajné informace, ale bylo uděleno na základě „mema“ zpracovaného Rodem Rosensteinem, o které se teď vede divoká bitva. TITLE 1 umožňuje špehovat kteroukoliv osobu, s níž osoba pod TITLE 1 přišla do styku; Carter Page byl tedy „radioaktivní“. Devin Nunes a Trey Gowdy se tak-tak vyhnuli nastražené léčce, kdy je ministerstvo spravedlnosti pozvalo na schůzku a o den později se v médiích objevily detailní úniky o špionáži v Trumpově kampani. Tyto úniky byly bezpochyby na Nunese a Gowdyho nastraženy a kdyby schůzku neodřekli, byli by z nich obviněni oni. Gowdy také provádí podivuhodné názorové piruety.

Tracy Beanz přichází se jménem Erica Garnera, které vyčenichala ve spisech. Jde o Afroameričana, který zemřel v rukou FBI na srdeční příhodu a vyšetřování jeho smrti bylo odloženo. Loretta Lynchová jeho případ použila k přitlačení na agenty FBI.

Analýza Tracy Beanz „dirty dossier“ na Trumpa je fantastická a ukazuje v něm, že dossier popírá samo sebe. Hned zezačátku je v něm jasně uvedeno, že Donald Trump žádné obchody s Rusy nedělal a nic na něj nemají, a to je na tom právě tak podezřelé, že to budou vyšetřovat…

Také dopodrobna rozpitvává dostupné informace o Weinerovu laptopu. Kolem toho se točí celá spirála informací a dezinformací, včetně vysoce podezřelého zdroje Sarcha Faal, který se tváří jako ruský špionážní kanál.

Michael Trimm dává do souvislosti Pieczenikův „coup“ a „countre-coup“, tedy „puč“ clintonovců a „proti-puč“ těch na straně Donalda Trumpa, s vojenskými tajnými službami, Julianem Assangem a Q. Považuje za pravděpodobné, že jejich akce byly a jsou koordinovány. WikiLeaks jsou podle něj někdy zhruba od vydání Vaultu 7 obsahujícího informace o IT nástrojích CIA, které umožňují nastražit „ruské“ stopy při hackování, pod kontrolou CIA. Q se od 22. května odmlčel, opuštění hackeři pláčou a youtubeři pokračují v bratrovražedné válce, v níž vyniká vysoce inteligentní (to je mezi youtubery docela vzácnost) a poněkud psychopaticky působící autor kanálu Lift the Veil s divnýma očima, který Q napasovává na izraelskou problematiku a z toho vyvozuje závěr, že Q je falešný. Q ovšem mezitím zveřejnil sekvenci fotografie, prokazatelně pořízené z paluby Air Force One při podzimním přeletu nad Čínou a zveřejněné hned na začátku svého působení. Nově zveřejněná fotografie byla evidentně pořízena jen o několik sekund později, jak se může každý přesvědčit studiem červánků na obou fotografiích. Válka o Q ovšem pokračuje a celé to rozpoutali Jerome Corsi s Alexem Jonesem, když Q poukázal na to, že si na něm někteří mastí kapsy, a sdílel link, v němž Alexův advokát vysvětluje, že jeho klient dělá show a ne seriózní politický pořad. Není jasné, zda se jedná o koordinovanou operaci nebo o soupeření zduřelých eg.

Q znovu zasahuje

Q se po deseti dnech „temnoty“ v neděli 3. června znovu objevil: BOOM. BOOM. BOOM. BOOM. A WEEK TO REMEMBER. DARK TO LIGHT. BLACKOUT NECESSARY. Q

Lionel považuje za základ veškerého vzdělání vzdělání četbu (kdo umí číst a chápat text, ten už se pak může naučit cokoliv, a četba je navíc nikoliv pouhou informací, ale stává se osobní zkušeností), dále hudbu a kulturu stolování.

Provádí tzv. „cryptoflatulenci“ a nejbravurnějších výkonů dosahuje, když má některá z jeho oveček narozeniny. Na trumpetku už ale kvůli dětem a pejskům netroubí. Také se zamýšlí nad hnutím Flat Earth, jež bylo podle některých pramenů připraveno CIA jako návnada k tomu, aby se Američané s nižším vzděláním naučili myslet – a ti si hbitě založili nový kult…

„Netroluj, máme tady emoji válku,“ varuje Lionel ztraceného nezdvořilého trolíka, „a může to být ošklivé!“ (Emoji = emotikon)

Newsletter