Koruna po včerejším oslabení v nočních a ranních hodinách část ztrát umazala. Zatím se drží kolem 23,70 korun za euro. Dolar vůči euru stále posiluje. I přes korekci se stále držíme pod hranicí 1,070 EURUSD.

Švejkování: Klimatický hoax je cupován na kousky

Klimatický hoax je postupně a potupně cupován na kousky. Doporučujeme slyšení Lorda Christophera Moncktona v kongresu: „Global Warming Fraud“ či záznam senátora Teda Cruze, jak to docela slušně nandává prezidentovi Sierra Clubu Aaronovi Mairovi, který nechce ze stránek klubu stáhnout lži o oteplování, které již 18 let neprobíhá.

Sierra Club je mocná enviromentalistická organizace. Úžasná je také přednáška Dona Easterbrooka ze Západní washingtonské university (Professor Emeritus of Geology) před Energetickou, enviromentální a telekomunikační senátní komisí (k shlédnutí na youtube kanále Alex Alexander): „Global Warming Is A blatant LIE“.

Dotazy amerických senátorů bohužel jasně ukazují, že fyziku za dob svých studií považovali za zbytečný předmět, a „data“ mají za něco, o čem se dá hlasovat. Fascinující, a intelektuálně skvěle vyzbrojený, profesor Easterbrook předkládá data a údaje, rozcupuje stokrát opakovanou lež o 97% konsenzu a předkládá petici, podepsanou 31 tisíci vědci. Vysvětluje „omyly“, týkající se měření teplot, jak je to s kyselostí oceánů i táním ledovců, které hladiny oceánů prokazatelně nezvyšuje. „Úvod poslední zprávy IPCC byl psán skupinou, v níž nebyl jediný vědec,“ smečuje. 

Nepřátelsky naladění poslanci chtějí diskutovat o tom, proč by měli jeho datům „věřit“. Takhle se asi domlouvá korupce, jinak si to neumíme vysvětlit. Stručně: Antarktida netaje, ledovce jsou taky v poho, CO2 následuje zvyšování teplot, nikoliv naopak, atd. Také zmiňuje, že WaPo bere pravidelně peníze od ruské vlády přes projekt „Native advertising“.

Kanál Jessica Sky zveřejňuje půvabné video (omlouváme se za poněkud nevhodný a neúplný název) „Jason Chaffetz IS PISSED, Found Out James Comey illegally facial recognition“, kde republikánský předseda kongresové vyšetřovací komise Jason Chaffetz klade otázky FBI Deputy Assistant Director Kimberly Del Greco, kterou vyslalo do boje ministerstvo spravedlnosti (DOJ). Chaffetz vyšetřuje dlouhodobé a ilegální masivní používání programů pro rozpoznávání obličejů ze strany FBI. Na právnicky formulovanou otázku, jak je možné, že ze strany FBI nebyla dodržena zákonem daná opatření na ochranu soukromí („privacy impact assesment“), nervózní slečna odpověděla, že odpověď přenechá DOJ. „Vy jste DOJ“, říká mírně Chaffetz. Zdá se, že zadržuje smích i vztek. „Vás sem poslali, abyste odpovídala na naše otázky. Vy jste měli podle zákona uplatnit opatření na ochranu soukromí – a neudělali jste to. A teď vám máme důvěřovat se stovkami milionů tváří… Proč bychom vám měli důvěřovat?“ Slečna vykládá, že tato opatření byla uplatňována od roku 2008, kdy pracovali na pilotním projektu. Aha. „My vám nevěříme,“ odvětí Chaffetz. „Vy jste to měli zveřejnit, a neudělali jste to, po celé ty roky, kdy jste to používali.“ (Zkrácený překlad, právnickou hantýrku bohužel neovládáme v žádném jazyce.) Frapantní a děsivá ukázka absence chápání osobní zodpovědnosti. A FBI pro-aktivně sbírá ksichty. Všechny.

Bloomberg publikuje text, naznačující možnost manipulace DB s třistamilionovou půjčkou, kterou u nich má Donald Trump, a spekuluje o možnosti, že v případě jejího nesplácení by DB mohla „go for his assets“. Že oni mu chtějí sebrat klíčky od Bílého domu!

Vědečtěji zaměřeného laskavého čtenáře bychom rádi upozornili na náš oblíbený web Musings from the Chiefio – Techno bits and mind pleasers (chiefio.wordpress.com), kde nalezneme například kouzelnou vědeckou stať s názvem „There Is No Shortage of Stuff“. Autorem webu je E.M. Smith, což bude pravděpodobně pseudonym, evidentně jakýsi hravý vědec v.v., a je to fantastické čtení na dlouho. Stručně: Paroubek měl pravdu! Ne všemu rozumíme, ale např. podrobně statisticky doložené a pečlivě zpracované stěhování teploměrů na kalifornskou pláž nás poučilo i pobavilo.

Studenti UCST (United Church Schools Trust) protestují proti přednášce Dalajlámy. Systém chrlí totalitně vymyté mozky.

Kalifornská univerzita zakazuje studentům jezdit do států, jež nejsou nakloněny LGBT: Kansas, Missouri, Severní Karolína a Tennessee. Saudskou Arábii nezmiňují.

Za poinauguračními úniky informací z Bílého domu NYT a dalším globalistickým médiím stojí Kate Walsch, členka hnutí Never Trump, která mimo jiné kontrolovala prezidentův rozvrh a měla přístup k vysoce tajným informacím – další otázka zní, zda to dělala s vědomím šéfa zaměstnanců Bílého domu Reinse Priebuse, nebo zda ji úkoloval někdo jiný. Zjistili to tak, že ji krmili nesprávnými informacemi.

Objevují se opakované spekulace o tom, kdo je ve skutečnosti vlastníkem agentury Reuters, která prý působí jako PR agentura JPMorgan. Také se objevily poměrně divoké spekulace, že Cukrouš je vnukem přednedávnem zemřelého Davida Rockefellera, což by mnohé vysvětlovalo, ale snad nám laskavý čtenář odpustí, že se to nebudeme pokoušet ověřovat. USA vlastní, podle vyjádření J. Bidena z 30. září 2016, 4018 jaderných zbraní.

Martin Brodel se smíchy plácá do stehen, když se probírá e-maily Johna Podesty, který píše o Hillary Clintonové, že se chová jako „retard“. Martin jí říká „Pooppy pants“. Sdružení amerických čarodějnic vyslovilo nad Donaldem Trumpem kletbu. Reddit cenzuruje diskusní vlákna obsahující slovo „Rothschilds“.

Jako správná „investiční konzerva“ Martin Brodel radí držet se dál od bitcoinu, a také říká, že se migranti nastěhovali na pozemek sídla George Clooneyho v Itálii u jezera Como, kde to známe a kde je strašně krásně. George tam s nimi své panství nesdílí. DB se připravuje na obrovské ztráty (vydělává prý v daňových rájích). EET na ně! Martin také nedůvěřuje doktoru Pieczenikovi, psychiatrovi a CIA specialistovi, který u Alexe Jonese vykládá, že Bush Sr. a Henry Kissinger jsou „good boys“. Jinak jsou ale jeho informace zasvěcené a přesné, a tak tyto řeči považujeme za „úlitby“ (nikoliv bohům). Steve Pieczenik, psychiatr a specialista na psy-op tajných služeb, je taková pozitivní vystrčená tlapka Shadow Government směrem ke konspirativcům. Alex Jones ovládá umění znevěrohodnit pravdu tak, že odpuzuje intelektuály, což mu umožňuje ji rozhazovat plnými doušky a dělá skvělou práci. Vynikající jsou reportáže Paula J. Watsona, který se lepší měsíc od měsíce. Jeho intenzita je téměř hmatatelná, zejména když tvrdí, že FBI by měla vyšetřovat Google, FB a Twitter za manipulace při volbách. To je upřímné, ale poměrně naivní přání.

Steve Pieczenik také mluví o WikiLeaks jako o „my“.

Philipp Schindler, Google’s chief business officer, vede znepokojivé řeči o „guidelines“, které by rozhodovaly, jaký obsah bude na platformě povolen. Už je to tady.

The YouTube team is taking a hard look at our existing community guidelines to determine what content is allowed on the platform — not just what content can be monetized.”

 

Youtubeři hlásí změny a zdá se, že korporátní videa budou sofistikovaně preferována tak, aby zahubila menší youtubery. Došlo k „demonetizaci“. Youtubeři se brání, vytvářejí sítě, doporučují a linkují jeden druhého a hromadně se stěhují na Vidme a Daily Motion. Budeme sledovat!

Youtuberská scéna košatí: Styx rozjel řadu okultismu, zahradničení a vaření, Lionel se pustil do kytary. Má rád blugrass i blues jako my!

Novinář George Webb ve svých videích dokládá, že kolem Clintonů byli odposloucháváni úplně všichni, a to po celá desetiletí. A McCabe mluví o „deep dive surveillence“, a tvrdí, že informace vynesl Eric Braverman. Peníze z letiště Mena v Arkansasu šly do dvou bank BCCI. Jedna je v Georgii a jedna na Floridě, a patřily jednomu ze štědrých dárců Clinton Foundation, obchodníku a podvodníkovi, zloději a vyděrači jménem Marc Rich s podivuhodnou historií. Jeho bodyguardy trénoval Mossad a v roce 1983 mu hrozilo 300 let žaláře za v té době největší daňový únik v historii! FBI také překvapivě vypustila těsně před volbami 129 stran dokumentů (David Axelrod, bývalý Obamův poradce: ”Federal Bureau of Intervention“), souvisejících s Richovým vyšetřováním bez odsouzení v roce 2005. To vypadá jako pomsta Hillary Clintonové Billovi, který ji v kampani pomohl potopit. Zdá se, že se Amerika propracovává, byť ne zcela dobrovolně, k transparentnosti.

Lionel Nation, který nás okouzlil mimo jiné svou živou a bublající fenomenální slovní zásobou, udílí hraběcí rady jednotlivým mediálním odvětvím, a občas útrpně poradí i zrazeným levičákům, jak na to, aby nebyli za úplné blbce. Z komentářů: “Ah, Lionel in the morning, my intelectual AM orgasm!“

Lionel zmiňuje svého oblíbeného youtubera, jehož popsal jako „vampíra ve sklepě“ – neodolali jsme a podívali jsme se na diskusi, kde jsme zahučeli (čtenářsky) do čtyř do rána. „Lionel objevil Styxe!“, rozezněly se tamtamy, a hned druhý příspěvek navrhoval, aby Lionel také referoval v kožené bundičce s odhalenou chlupatou hrudí, jako to někdy dělá Styx… Zdá se, že se formuje jakési youtubové sdružení s názvem „Styxomaniacs“!

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter