Švejkování: Konec generála, Obamův „soft coup“ & Generace Z

Významný žalobce Jay Sekulow, mimo jiné také předseda American Center for Law and Justice, odhalil v průběhu vyšetřování skandálu, který vedl k odstoupení generála Mikea Flynna, tajnou mocenskou síť, připravenou ex-prezidentem Barackem Obamou v období po zvolení Donalda Trumpa.

Dnes 3. ledna, tedy sedmnáct dní před koncem svého prezidentství, Obama podepsal prezidentský výnos („executive order“), jímž v podstatě vytvořil jakousi novou vnitřní strukturu šestnácti utajených tajných služeb, kterým dal rozsáhlé pravomoci, jimiž předtím disponovala pouze NSA. Odtud pramení všechny ty úniky. Jay Sekulow popisuje, že došlo ke změně v tzv. „signal inteligence“, tedy mechanismu cirkulace informací.

Generál Michael Flynn dal viceprezidentu Mikeu Pencovi neúplné informace (nelhal tedy, jak uvádějí média) o svých hovorech s ruskými protějšky. Tyto hovory, na nichž nebylo nic nezákonného ani neetického, nýbrž byly součástí jeho práce pro budoucího prezidenta, byly nahrávány nejen Rusy a příslušnou americkou tajnou službou, ale také těmito Obamovými tajnými strukturami, jež jsou pravděpodobně stále řízeny ex-prezidentem.

Prezident Donald Trump na své tiskové show jasně vysvětlil, že Mike Flynn odchází kvůli tomu, co Mikeu Penceovi neřekl. To nás trochu znervózňuje, a nejen nás.

Exprezident také pomocí své organizace, již propaguje i na své webové stránce, NGO zvanou Organizing for Action, OFA, distribuuje trénovaným aktivistům cvičební příručku, jak trollovat republikánské kongresmany. OFA je registrovaná jako „social welfare non-profit“, což jí umožňuje nezveřejňovat dárce. Má 250 poboček po celé zemi, 32 tisíc organizátorů, a 25 tisíc dalších prochází šestitýdenním tréninkem,  jež se velmi podobá tomu, jímž Obama sám prošel v Chicagu. Ten byl inspirován Alinskyho agitačními taktikami.

Marxistický organizátor Saul Alinsky, “the father of community organizing”, věnoval svou knihu „Rules for Radicals“  Luciferovi. Alinsky byl také velkým vzorem Hillary Clintonové, která mu věnovala svou závěrečnou práci. Ta byla utajněna tehdejším prezidentem Wellesley College na pokyn administrativy Bílého Domu Billa Clintona. Dnes je dostupná na internetu.

V pobouření z omezení vstupu imigrantů ze sedmi rizikových zemí výnosem Donalda Trumpa (“entry ban“), jež bude co nevidět přeformulován (Lionel: „Dali mu podrobný návod, jak to napsat neprůstřelně.“), úplně zanikla informace o výnosu Baracka Obamy z ledna, jímž po desetiletích zrušil přijímání těch kubánských uprchlíků, jimž se podaří dostat se na americkou půdu (tzv. „wet foot, dry foot“). Budou posílat uprchlé Kubánce zpátky napospas Raúlu Castrovi.  Americké levici je to jedno.

Fidel Castro kdysi vyprázdnil kubánské věznice a psychiatrické léčebny a poslal tyto zločince a psychicky vyšinuté lidi Američanům, kteří se domnívali, že přijímají rodinné příslušníky Kubánců již v USA žijících. Fidela tehdy evidentně podcenili. Totéž prý později udělalo Mexiko a některé jihoamerické státy. A dnes, říká Martin Brodel, totéž dělají země Blízkého Východu. Neposílají je ale do USA, ale do Evropy.

Martin Brodel, díky němuž můžeme tak trochu nakukovat do Donaldovy kuchyně, v investování nedůvěřuje bitcoinu. Hezky po kapitalisticku nabádá své kolegy investory k „výběrovým“ investicím. Tvrdí, že demokraté si podřezávají větev v přímém přenosu. Také říká, že Obama svým prvním prezidentským výnosem utajnil všechny své písemnosti. Proč asi? Dále znovu opakuje, že Elisabeth Warrenová se ze všech sil bije za George Sorose a že k tomu má jistě pádný důvod. Také se domnívá, že americké a ruské vojenské síly v Sýrii již spolupracují, nebo alespoň koordinují.

Domnívá se, že Rand Paul možná našel v Donaldu Trumpovi spojence, jenž mu pomůže auditovat Fed. K jmenování Jeffa Sessionse říká jediné: „Je třeba jít po pedofilii.“

Hlupákům, dodnes blábolícím o „popular vote“ Clintonové, doporučuje Martin Brodel shlédnutí série Project Veritas, v němž investigativní novinář James O’Keefe ukazuje volební podvody demokratů „live“, například sypání celých pytlů hlasů pro Donalda Trumpa rovnou do koše. Odpadkového. „Jen počkejte, až se spočítají mrtvé duše!“ huláká investor a basketbalista Martin do kamery.

Bill Still varuje, že George Soros, žijící ve státě New York, má pět dětí, které se potatily a sdílejí jeho ideje i metody. „Možná přišel čas vyslat signál, že nezákonné metody při podpoře politických kandidátů nebudou nadále tolerovány,“ říká vážně.  George Soros prý přišel po zvolení Donalda Trumpa o více než miliardu dolarů. Maďarsko vypovědělo jeho fondy ze země. Thajsko jej prý označilo za válečného zločince.

Styx označuje činy bývalých amerických vlád za zločinecké.

Bill Still také bez komentáře pouští video muslimského imáma, který posluchače podrobně instruuje, jak správně bít ženu, aby to nezanechalo stopy. Jakási etiketa bití žen. My bychom potřebovali etiketu blití…

Alex Jones se podrobně věnuje informacím od ve Švédsku žijící Češky Kateřiny Janouchové, která popisuje švédskou realitu, a její následné mediální perzekuci. Poměrně depresivní je také jeho rozhovor se švédskou novinářkou Celií Farberovou, z jejíhož svědectví vyplývá, že Švédové na svou zemi a kulturu v podstatě rezignovali. Alexovy pokusy vlít bývalým Vikingům trochu bojovnosti do žil vyznívají do ztracena. Země prý patří těm, kdo na ní žijí. No právě! A Švédové svou zemi opouštějí!

O Švédsko se na své „tiskovce“ otřel také Donald Trump a Švédsko otisklo oficiální reakci (na Donalda, ne na Alexe) ve Washington Post – švédská vláda prý neví, o čem americký prezident mluví (vyplývá z titulku, dále se nedostaneme). To nás bohužel příliš neudivuje.

Den po historické tiskové konferenci, evidentně uspořádané pro pobavení lidu, na níž se prezident nevídaně opřel do nepoctivých mainstreamových novinářů, byl „Trump“ na titulní straně tohoto kdysi respektovaného deníku a dnes pouhého propagandistického nástroje moci, zneužívaného Jeffem Bezosem, 35krát!

Současný akční prezident Američanům běhal po obrazovkách v nejrůznějších pořadech asi třicet let, během nichž si kupodivu ani jedna z 25 tajných služeb nevšimla, že se v podstatě jedná o ruského agenta (tuto početní informaci čerpáme od Martina Brodela, jemuž důvěřujeme přece jen o fous více než Hillary Clintonové, podle níž jich bylo sedmnáct… ale časy se mění a dnes jsme na pětadvaceti). Mainstreamová média se vůbec příliš soustřeďují na to, co kdo říká, a nevěnují dostatečnou pozornost tomu, co kdo dělá

Soudit muže činu podle jeho slov je pošetilé.

NAACP (National Association for the Advancement of Colored People) je organizace, která připravovala protesty proti uzákonění ověřování identifikace voličů pod záminkou, že se jedná o nařízení rasistické. Označovat „barevné“ za hlupáky, kteří si nejsou schopni vyřídit průkazku, ovšem rasistické není vůbec… Nebo to záleží na barvě pleti mluvčího? A to taky není rasismus? Pro účast na protestech proti ID bylo vyžadováno – ID s fotkou…

Martin Brodel, kromě občasného úsměvného posílání posluchačů do kostela, komentuje také různé investiční a ekonomické zprávy, a při otázce na nákup jednoho investorského mogula říká: „Vůbec nezkoušejte tyhle hochy napodobovat!“.  My si myslíme, že tam už nejde o peníze. Ono od nějakého bodu se už stává nástrojem moci/ega vše, a ego, jak jsme si předpředminule vysvětlili, je kreací těch 4procentních mozkových pochodů, která si o sobě moc myslí.

CNN zveřejnila sledovanost největších TV kanálů k 13. únoru 2017 – prime time: CNN 1 567 milionů diváků, MSNBC 2 084 a Fox News 3 566.

Kde je Alex??

Lionel tvrdí, že obrazovky jsou plné exhibicionistů, jejichž jediným účelem je propagovat sama sebe. Každý vlastně jen dělá konkurs na své příští vystoupení. Ti mladí to klidně řeknou na kameru: „Že se nemá pálit vlajka? No a? Účel to splnilo, jsem v televizi!“ Aha, tak ne idejí nebo svobody, ale hollywoodského kultu osobnosti se nám, infantilním egocentrickým přechytralým spratkům, zachtělo!

Generace Z

Na závěr bychom dodali jednu povzbudivou zprávu: dospívající americká Generace Z (to je ta následující po Milleniálech, kteří masivně sedli na lep pětasedmdesátiletému marxistickému revolucionáři Berniemu Sandersovi), první youtubovská, která se přicucla rovnou na smarťáky místo na televizi jako celé generace předtím, se jeví jako „samovzdělávací“ – a velmi konzervativní!

Paul Joseph Watson i Styx přinášejí osvěživé informace o vzdělaných a zdrženlivých (tedy civilizovaných) mladých lidech, kteří si utvářejí názory sami a nehodlají mrhat svými těly ani duchy jen tak pro něčí zábavu. Ostatně zfašizovatělá a proislámská „levice“, kterou dnes reprezentuje kostnatý zadek jedné obstarožní popice, ve své ignoranci a korupci zároveň (ano, to jde!) prakticky dychtící po válce a fúzující s korporátními propagandistickými masmédii i tajnými službami, nejeví se býti pro mládež příliš přitažlivou.

Newsletter