Švejkování: Lochneska na lopatkách

Liberal World Order, R.I.P., zní název článku Richarda N. Haasse, prezidenta Komise pro mezinárodní vztahy (Council on Foreign Relations), bývalého speciálního vyslance G.W. Bushe pro Severní Irsko a koordinátora pro budoucnost Afghánistánu, kde USA úspěšně válčí již šestnáct let.

Teskně pěje o liberálních hodnotách, o vládě práva a ochraně lidských práv, což mělo být aplikováno na celý svět. (Výsledky nechť posoudí čtenář sám.) Liberální světový pořádek stál nejen na ideových základech, ale také na tvrdé síle, píše na rovinu (nezmiňuje ovšem, v jakém poměru). Nástup populismu (= zdravého rozumu) dává nenápadně do souvislosti s „humanitární noční můrou” (!) v Sýrii a Jemenu. USA byly podle něj hlavním architektem liberálního světového pořádku. Pokusy o vytvoření globálního rámce prý selhávají. (To bude asi ten rámec, pomocí něhož se globalisti pokusili udělat ze Spojených států zemi třetího světa, občany odzbrojit a zbavit svobody slova, a Američanům trvalo jen asi třicet let úpadku, než si toho všimli.) Naznačuje, že se svět řítí do totality jako v Rusku, Číně a Turecku, a neopomene si kopnout do Maďarska a Polska. V poslední větě vyhrožuje, že svět bude méně svobodný, méně prosperující a méně mírový.

Liberální dnes neznamená, že si můžeme svobodně a jednoduše zřídit firmu a živit se vlastní prací či myšlenkami, ale že světu i vládám diktují korporace (dříve se tomu říkalo fašismus) a že máme volně soutěžit v produktivitě práce s čínskými dělníky a dětskými kobaltovými otroky v Kongu. Možná světu prospěje, když se budou USA chvíli starat samy o sebe!

Tento významový posun nám také naznačuje, proč se Noam Chomsky věnoval lingvistice, propagandistické zbrani č.1.

„Když prezident CFR řekne ‘It is over!‘, je to monumentální den a chci, abyste to oslavili,“ komentuje Lionel (Lionel Nation). „CFR, Trilaterální komise a Bilderberg mají větší moc, než si umíte představit,“ vysvětluje, a pokračuje vykládáním o psychóze, kterou charakterizuje jako odtržení jedince od reality celku.

 

 

Jak bezvadně funguje oposmluvní americká demokracie jsme viděli v přímém přenosu při nedávném schvalování tzv. „Omnibus bill“. To je něco jako předběžný (a nezávazný) rozpočet o 2232 stranách, který demokratičtí a republikánští lídři v dojemné shodě předali kolegům ke schválení jen několik hodin před hlasováním, takže si jej nikdo nemohl přečíst. Kupodivu to nikomu kromě prezidenta, který jej podepsal se skřípajícími zuby, nevadilo. Média se zaplnila desítkami odborníků, plkajícími o materiálu, který (už zase) nikdo nečetl, sličné plastikové foxice se překřikovaly v rozhořčení nad tím, že jej prezident podepsal, a tento byl zatracen dokonce i Alexem Jonesem, no považte!

Komentátor American Intelligence Media, používající jméno Thomas Paine („in the ass of the establishement“, jak sám říká), tvrdí, že Eric Schmidt dostal neomezené množství peněz od tajných služeb a skoupil celý obor.

Cukrouš a další akcionáři se masivně zbavují akcií Facebooku.

Trey Gowdy nedávno rezignoval a spekuluje se o vytvoření druhé nezávislé vyšetřovací komise. Zdá se, že si téměř nikdo nevšimnul, že ministr spravedlnosti Jeff Sessions nedávno v rozhovoru pro FOX News uvedl, že již pověřil nezávislého vyšetřovatele. Jeff Sessions také zažaloval Kalifornii, kterou její guvernér Jerry Brown prohlásil za „sanctuary state“. Bohatí Kaliforňané si chrání své bezprávné otroky, jimž nechtějí dát možnost legalizace. Zbytek se stěhuje.

Reputaci si získává mladý veterán James Munder (byl zasažen dvěma kulkami), který sice bojuje s mírnou dislexií, ale materiály má prvotřídní. Jeho mladistvé rozhořčení nad vyskakujícími okny a trollskými útoky je autentické: “Co tu děláš? Vypadni!“

James i Q upozorňují na smrt Johna Perryho Barlowa, básníka, esejisty, rančera a cyberlibertariána, emeritního profesora Harvardské univerzity, jehož přednáška v roce 1996 zásadně ovlivnila mladého Aarona Swartze. James také informuje o zadrženém muži, který se pokoušel proniknout do losangeleského vězení s průkazkou a vybavením FBI. Kohopak tam asi hledal?

FBI udělala razii v sídle scientologické církve a zahájila vyšetřování Q. Vyplývá také napovrch, že 26 hodin před odchodem do důchodu vyhozený zástupce šéfa FBI Andrew McCabe zadal vyšetřování vlastního ministra spravedlnosti Jeffa Sessionse…

 

 

Alex Jones na Infowars po útoku CNN, Googlu a YouTube a shození svých kanálů nasazuje dvojité interview se svým stálým hostem, vojenským psychiatrem dr. Pieczenikem, a katolickým gayem Milem Yiannopoulosem, přičemž si prozpěvuje píseň o tom, že hledá povětrnou ženštinu. Pieczenik při svých rozborech situace na Blízkém Východě, odkud se nenechá za žádnou cenu vytáhnout, machruje propracovanou prací rukou a poprvé jej při debatě s Milem vidíme se zplna hrdla chechtat. Blízkovýchodní chaos prý zúčastněným stranám vyhovuje. My si tak nějak myslíme, že ne všem… Dr. Pieczenik také kritizuje neschopnost FBI, CIA i dalších organizací i jednotlivých politiků. S dr. Pieczenikem je to ale těžké, podle něj byl neschopný i Edgar Hoover…

Američtí youtubeři „redpillují“ (podle červené pilulky z Matrixu) své posluchače, až se jim od mikrofonů práší, a dohadují se, čí kanál zmizí jako další na řadě, ale zdá se, že se situace zklidnila: naučili se mluvit tak, aby googlovské algoritmy neodhalily, o čem mluví. První cenu získává jednoznačně Lionel, který to někdy, jak se zdá, neví ani sám, ale dělá to velmi originálním způsobem.

Zerohedge zveřejňuje rozsáhlý materiál o nové tváři imperialismu, který osvětluje, že novodobí plutokrati a oligarchové se nezajímají o země nebo vlády, ale o peníze, moc a vliv. Web také analyzuje nebezpečnou situaci kolem použití novičoku, který byl vyvinut v laboratořích v Uzbekistánu, a dochází k závěru, že důkazy o ruské účasti na pokusu o vraždu vyměněného špióna s česky znějícím jménem Skripal a jeho dcery neexistují a jedná se pravděpodobně o provokaci. Lehce zmanipulovatelní idioti z masmédií si podle autora analýzy nekladou žádné otázky. Globalisté mají nahnáno!

Dr. Corsi si osedlal youtubového oře a z obrazovky téměř neslézá, až se chvílemi zdá, že je sám se sebou v zákrytu. Pravidelně analyzuje příspěvky Q i prezidentské tweety hned na několika kanálech a jeho kniha „Killing the Deep State“ se stává hitem. Vlákno CBTS (The Calm Before the Storm) na Redditu bylo zrušeno, stejně jako loginy Anonů, podílejících se na vysílání kanálu #WeThePeople24/7. Pedofilní i jiná nekalá vlákna cenzorům z Redditu zjevně nevadí.

Televizní lesbická hvězda Ellen Degeneres se účastní pochodu za odzbrojení Američanů se svou šestičlennou ozbrojenou ochrankou. Matt Damon se i s rodinou stěhuje do Austrálie.

Martin Brodel tvrdí, že poslouchat rady Warrena Buffetta je ztráta času, protože ve chvíli, kdy tento o investicích hovoří v médiích, je již dávno po všem. Tihle chlápci mají podle něj tolik peněz, že dokážou rozhoupat jakýkoliv trh, a jsou zkorumpovaní až na půdu. Stejně jako Catherine Austin-Fittzová nedůvěřuje bitcoinu, ale máme pocit, že se spoléhají na převzaté informace, nikoliv na vlastní analýzu. Catherine také upozorňuje, že trh kryptoměn je prostě příliš malý na to, aby nemohl být velkými hráči podle potřeby zmanipulován. „Mueller je zkorumpovaný jako hyení noha!“ oznamuje Martin halasně do éteru.

YouTube si najal deset tisíc cenzorů, pracujících pro Southern Poverty Law Center, kteří monitorují nenávist. Celkem 30 miliard dolarů, které zůstanou Američanům po snížení daní, označila demokratická kongresmanka Nancy Pelosi za „drobky“.

O Broward County, kde se nachází parklandská škola, v níž se nedávno odehrál nevídaný masakr, který nyní hýbe médii a demokraty zmanipulovanou mládeží, jsme již psali v souvislosti s podivnými úmrtími žalobců. Jedná se o distrikt Debbie Wasserman-Schulzové, bývalé šéfky DNC. Vychází najevo, že policisté dostali příkaz „nespěchat“ do budovy školy, kde se střílelo do studentů.

Bernaton Whisenant, floridský žalobce, který byl v květnu 2016 nalezen mrtev v obleku na floridské pláži Hollywood, se zabýval podvody s udělováním viz, a pravděpodobně narazil na víza bratrů Awanových, které Debbie léta zaměstnávala jako kongresové IT pracovníky bez kvalifikace, zato s výjimečně vysokými platy. Jestlipak se někdo zabývá tím, jak pákistánská rozvědka ovlivňovala americký kongres za vlády Baracka Obamy?

Dalším mrtvým žalobcem byl ve stejném období Klaus Eberwein, který prý spáchal sebevraždu den před svým plánovaným svědectvím před haitskou senátní komisí ohledně managmentu PetroCaribského fondu a zpronevěry mezinárodní pomoci pro Haiti ze strany Clinton Foundation. Střelil se zničehonic do hlavy.

Sebevraždu spáchal také Peter W. Smith, operativec republikánské strany, který se svěřil WSJ se svými vyšetřovacími úspěchy při dohledávání chybějících e-mailů Clintonové. V Aspen Suites v Rochesteru si jen o několik dní později natáhl pytlík přes hlavu a pouštěl si do něj hélium.

Massmédia ale na takové drobnosti nemají čas, chystají se totiž prezidenta impeachovat, protože popřál ruskému prezidentovi ke znovuzvolení, přestože dostal od již bývalého bezpečnostního poradce McMastera hůlkovým písmem instrukce, že gratulaci posílat nemá. Vzápětí to „někdo“ frustrovaně pustil do médií a druhý den byl McMaster venku. McMaster pracoval do roku 2007, ještě za doby svého působení v armádě, pro IISS, londýnský think-tank, financovaný Sorosem, Čínou a Ruskem. Jeho nástupce ve funkci poradce, krvelačný  John Bolton způsobil mediální zemětřesení, zatímco podivuhodná blízkovýchodní mírová konference v Bílém domě, organizovaná Jaredem Kushnerem, které se zúčastnili zástupci Izraele, Bahrainu, Quataru a Saúdské Arábie, proběhla téměř bez povšimnutí. Palestinci chyběli.

 

 

Propagandistická rubrika: Na YouTube kanále Paradigm Shifting vyplaval fantastický rozhovor s agentem KGB Jurijem Bezmeněvem z roku 1985 s půvabným názvem „How They Brainwash A Nation_ we are in stage 3“, v němž tento odborník na sovětskou propagandu podrobně vysvětluje, co je to ideologická subverze a jaká jsou její stádia. Bezmeněv utekl na Západ v roce 1970. „Není v tom žádné tajemství“, říká, „ve skutečnosti se jedná o viditelný proces, který nemá moc společného se špionáží. Můžete jej sledovat na vlastní oči, stačí si vyndat banány z uší,“ vysvětluje Američanům. Nám to vysvětlovat nemusí… Ve skutečnosti jen asi 15 procent zdrojů směřuje na aktivity špionážní. Zbytek je pomalý proces „active mesures“, aktivních opatření, neboli ideologická diverze či psychologická válka. Realita je mnohem méně romantická než James Bond: jde o proces vymývání mozků, který je velmi pomalý. Jde podle něj, i podle jiných přeběhlíků jeho kalibru, jak sám říká, o to, změnit vnímání reality každého Američana, jeho rodiny i okolí do takové míry, aby navzdory veškerým dostupným informacím nikdo nebyl schopen dojít k rozumným názorům, jež by jim pomohly bránit sebe, svá společenství a svou zemi. „It’s a great brainwashing proces“, pochvaluje si s potutelným úsměvem.

První stadium je DEMORALIZACE, kdy je obyvatelstvo vystaveno nepřátelské ideologii. To znamená, že marxismus-leninismus je pumpován do měkkých hlav alespoň tří generací amerických studentů bez toho, aby došlo ke konfrontaci se systémem základních amerických hodnot. Toto období trvá 15 až 20 let, během kterých se vychová celá nová generace studentů a především učitelů. Většinu z toho dělají sami Američané Američanům díky chybějícím morálním standardům, usmívá se. Střet s reálnými informacemi a pravdou již v této fázi není podstatný. Demoralizovaná osoba není schopna vnímat fakta a realita pro něj nic neznamená. I když takového člověka zasypete fakty a dokumenty, dokonce i když jej vezmete na prohlídku gulagu, odmítne tomu uvěřit, dokud mu policie nevykopne jeho vlastní dveře.

Druhá fáze je DESTABILIZACE: subvertora již nezajímá, co si myslíte či co jíte a konzumujete, ale během 2-5 let pronikne do ekonomického a zejména obranného systému. Nikdy by prý nevěřil, že se marxismus v USA dostane tak daleko tak rychle, a jeho vliv je obrovský.

Třetí fáze je KRIZE, která trvá jen asi šest týdnů, a jako příklad uvádí Střední Ameriku.

Po násilném ovládnutí mocenských struktur a ekonomiky země nastává fáze cynicky nazvaná  NORMALIZACE, která je posledním stádiem. Jako příklad uvádí Československo a nástup Velkého Bratra a imituje Brežněva. „Všichni vaši američtí levičáčtí profesoři, učitelé i aktivisté jsou esenciální pro fázi destabilizace národa, a těší se, že to budou oni, kdo se chopí moci. Samozřejmě se mýlí – dále jich již nebude třeba, vědí příliš mnoho, a po deziluzi se z nich často stávají největší nepřátelé marxismu. Budou postaveni ke zdi a zastřeleni, nebo se postřílejí sami mezi sebou“, zakončuje cynicky. Jako příklady uvadí Nicaraguu, Grenadu, Afghánistán, Bangladéš.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter