Švejkování: Lochneska v přímém přenosu & Mediální harakiri

Státnickou schopnost kompromisu a ochotu ke spolupráci prokazuje americký prezident Donald Trump souhlasem s prozatímním otevřením vlády na tři týdny. Následovat bude buď dohoda o zdi nebo stav nouze, „the emergency state“. Demokratičtí představitelé v čele s Nancy Pelosiovou a Chuckem Schumerem nejeví o zprávy o pašeráctví dětí a žen, drog a zbraní sebemenší zájem.

Nám se líbí, když prezident mluví s novináři před nástupem do vrtulníku Marine One. Má to takový prezidentský „říz“, zejména když ke konci podrobně líčí drastické poměry na americko-mexické hranici. Zatvrzelí demokraté z toho nevycházejí nejlépe, neboť otázky po jejich motivaci se začínají ozývat i docela nahlas.

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Před několika dny Trumpova Amerika zaržála smíchem. Asi třicet minut před odletem zrušil prezident Donald Trump veřejnosti původně utajenou zahraniční cestu Nancy Pelosiové do Bruselu (NATO, Davos), Egypta a Afghánistánu armádním letounem. Výletníci byli již na cestě na letiště, když zpráva o zrušení cesty prezidentem dorazila, a modrý armádní autobus poté kroužil v přímém přenosu kolem dokola kongresu tak dlouho, než se zuřící demokraté dohodli, kdo bude čelit vysmátým novinářům. Z autobusu nakonec vystoupili Nancy Pelosiová a Adam Schiff – bez komentáře. Ve skupině cestovatelů bylo údajně celkem sedm demokratických členů kongresu (jména prozatím nezveřejněna, z autobusu před kamerami nevystoupili), na třicet členů ochranky a devadesát tři rodinných příslušníků (!).

Stalo se tak poté, co prezident svou vlastní účast v Davosu kvůli „shutdownu“ zrušil, a také poté, co jej Nancy Pelosiová vyzvala k odložení nejvýznamnějšího projevu roku „State of the Union“, protože prý kvůli „shutdownu“, tedy zavření vlády, které se týká asi 20 procent federálních úřadů a 800 000 úředníků, nebude možno zajistit bezpečnost. Tento vzkaz se dá vyložit různě… Department of Homeland Security (DHS) a další zodpovědné instituce ihned kontrovaly, že jsou s to bezpečnost zajistit bez problémů. Pelosiová přesto následně oficiální pozvání prezidenta do kongresu zrušila, což se v historii USA ještě nestalo. Teprve po několika dnech kočkování se Donaldovi povedlo pozvání znovu vymámit.

Mezi konspiracionisty putují story o plánovaném dvojitém atentátu, kdy by se po odstranění Trumpa i Pence stala prezidentkou Pelosiová. Tomu nahrávají potvrzené (a masmédii ignorované) zprávy o zadržení chlápka v Georgii, který chtěl zaútočit na Bílý dům protitankovou střelou, kterou mu měl opatřit agent FBI, se kterým celý projekt podrobně projednával.

Globalistická propagandistická masmédia (MSM) se pustila do prezidenta (zbytek se stále ještě chechtá), a otázka, proč si Pelosiová organizuje utajený „rodinný výlet“ zrovna v době shutdownu, kdy by měla z podstaty své funkce s prezidentem vyjednávat v zájmu „amerického lidu“, jim ani nepřišla na mysl. Investigativec George Webb podrobně popisuje její moc nad trilionem dolarů, který každoročně míří do NATO. Pelosiová nakonec přijala poněkud škodolibý návrh prezidenta a odletěla druhého dne komerční linkou. Kolik rodinných příslušníků vzala s sebou, nebylo komunikováno. MSM její cestě nevěnují žádnou pozornost.

Kontrolní organizace Judicial Watch za pomoci žádosti FOIA (Freedom of Information Act) zdokumentovala, že za prvních deset měsíců roku 2010 použila Pelosiová a její rodina Air Force letadlo 43krát. Kromě cest do Iráku, Afghánistánu a do Německa podpořit „our troops“ na jejich nebezpečných misích (copak asi dělají „naši vojáci“ v Německu? Chrání Angelu před tsunami?) se jednalo o rezervace většiny víkendů.

Prohlášení Pelosiové o „nemorálnosti“ zdí kontruje perzekvovaná novinářka Laura Loomerová, která uspořádala spolu se třemi ilegálními imigranty z Guatemaly manifestační výlet na pozemky Pelosiové v Kalifornii, obehnané zdí. Na piknikovou plátěnou stříšku rozvěsili fotky zavražděných obětí kriminálních ilegálních imigrantů. Přivolaná policie byla v absurdní situaci.

Princip zdi mezitím Američanům překvapivě ukázal – Jim Acosta ze CNN! Odvysílal živý vstup o bezproblémové hranici z místa, kde zeď již stojí, a vůbec mu nedošlo, že tím její roli potvrzuje… Zde je reakce novinářského matadora Glenna Becka s původním videem (které se nepodařilo dohledat) od 0:58.

„Shutdown“ neznamená jen to, že část vládních zaměstnanců je chvíli bez peněz (ty jim budou doplaceny později), ale i to, že ti zbylí zaměstnanci mohou konečně dělat svou práci, protože podle očitého vysoce postaveného úředníka 85 procent z nich pracovalo PROTI vlastní vládě, tedy prezidentovi.

Znamená také přerušení toku peněz ve vybudovaných finančních „tunelech“, které, jak víme od Catherine Austin-Fittzové i dalších, fungují podobně jako v Evropě dotace a napájejí Deep State. Jak se asi staví finanční, do systému zabudované Deep State gangy k politice voluntarismu?

Rozkvět youtubové scény

Martin Brodel přináší zajímavý „konspirační“ materiál o pozadí moci Pelosiové, mafii a Black Nobility. Dalším zajímavým zdrojem se ukazuje býti kanál RedPill78, který je informačně uspokojivější než malinko propagandisticky působící X22Report. Osvěžující zpravodajství pro své nevychované ovečky přináší April LaJune, která si to se svými trollíky vyřizuje LIVE ručně a stručně.

Numerologickým hrátkám ve vysokém levelu se oddává chlápek, který si říká SerialBrain2 a rozprostírá se na křesťanském kanále AndWeKnow i dalších. Obraz reality je zde zcela odlišný než ten masmédiální a občas vzbuzuje něco jako „numerologickou závrať“. Úmrtí Johna McCaina i G.H.W.Bushe byla prý ve skutečnosti tajnými exekucemi na základě rozsudků utajených vojenských soudů. Bushovo úmrtí podle některých komentátorů souvisí s podivným tweetem bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho na téma smrti starého pejska Benjiho ze 14. listopadu 2018, což má být opravdové datum Bushovy smrti.

Podobně se spekulovalo o možném úmrtí nebo udržování na přístrojích pětaosmdesátileté soudkyně nejvyššího soudu a zastánkyně potratů Ruth Bader Ginsburgové, která nedávno – po již prodělané rakovině tlustého střeva a slinivky – spadla a zlomila si tři žebra, a při následné operaci u ní bylo objeveno a posléze odstraněno rakovinné ložisko v plicích. Momentálně se prý zotavuje po zákrocích, ale posledního zasedání Nejvyššího soudu se poprvé od roku 1993 nezúčastnila. Teprve po dlouhých několikadenních dohadech se objevila na koncertě v Národním Ženském Muzeu, kde hrála v orchestru její snacha a kde ji posadili někam do kouta, pravděpodobně tedy živou. Fotografování nebylo povoleno.

Show of Force“ (George Webb)

Svaly předvedla FBI v pátek 25. ledna, kdy v šest hodin ráno vyhmátli rozespalého Rogera Stonea, bývalého poradce Donalda Trumpa v počátcích kampaně a jeho silného stoupence s jasným tajňáckým pozadím. Již hodinu před zásahem, jehož se zúčastnilo sedm dodávek a dvanáct ozbrojenců („Více, než nasadili na Usámu bin Ládina!“ stěžuje si rozhořčeně Roger), oxidovala na místě CNN – prý „novinářský instinkt“… Jeho neslyšící manželku prý vytáhli ven v noční košili a bosky. Roger se obával, aby ji nezastřelili, protože neposlechne příkazy… Obviněn je ze sedmi zločinů, do kterých jej jako do nastražených pastiček povětšinou zatáhla sama FBI při Muellerově vyšetřování nedoloženého zločinu spolčení s Ruskem, jako je lhaní kongresu a manipulace s důkazy. V pozadí se krčí „zločin“ neprokázané  spolupráce s WikiLeaks, jež jsou bez důkazů a nepřímo vydávány za ruskou špionážní aktivitu. Chtějí Rogera Stonea obvinit, že předem věděl o zveřejnění e-mailů Clintonové touto platformou, což prý dokazuje to, že zapomněl nahlásit jeden telefonní hovor. Fakt, že tato korespondence ukazuje kriminální pozadí Clintonové a potažmo celého Deep State, masmédia nereflektují. Zcela opomenut zůstává v globalistických médiích fakt, že tyto e-maily byly prokazatelně získány nikoliv hackováním, jak Muellerovci tvrdí, ale, jak si laskavý čtenář jistě pamatuje, byly odcizeny tzv. „leakem“, tedy uniknutím či krádeží zevnitř, neboť rychlost přenosu jasně vyloučila možnost přenosu přes internetovou síť, ať už do Ruska či jinam, což potvrzuje například významný bývalý vysoce postavený vedoucí pracovník NSA a posléze whistleblower William Binney.

Mediální seppuku (harakiri)

Aféra katolických „Covington kids“ definitivně položila část „liberálních“ médií. (Ano, příliš mnoho uvozovek, ale jak nazvat fašizující média, která se sama nazývají liberální?)

Opinion department, Hispanic department, Gender department… BuzzFeed, Huffington Post a další propouštějí stovky pisálků, jež jejich dětinská nenávist k vlastnímu prezidentovi dohnala k šílenství. Liberální americká masmédia spáchala, slovy mediálního analytika Lionela, seppuku. Najatý indiánský děda s bubínkem nakráčel nedaleko Kapitolu do houfu středoškolských studentů z katolické školy v Covingtonu, demonstrujících za právo na život, a usmívajícímu se Nickovi Sandmanovi, který neuhnul z cesty, mlátil na buben přímo před obličejem, aby jej a jeho spolužáky vzápětí obvinil z rasové nenávisti a verbálního napadání. Prý když viděl MAGA čepice, vzpomněl si na pět set let útlaku.

Ačkoliv se hned druhého dne vyjasnilo, že video bylo neúplné a že se jedná o levicového profesionálního aktivistu, který se lživě vydával za vietnamského veterána a který nebyl studenty ohrožen ani verbálně napaden, jak lživě tvrdil, ale naopak aktivně napochodoval do jejich hloučku a o celé situaci do médií lhal, strhlo se něco neuvěřitelného. Zdá se, že se do propagandistických sítí zamotali sami ti, kdo s nimi mají pracovat!

Hysteričtí novináři se vrhli na ty spořádané dospívající katolické děti s tak neskrývanou zuřivostí, že to vyrazilo dech i zkušeným komentátorům. Studenty, jejich rodiny i samu školu zaplavila vlna výhrůžek násilím i smrtí, příspěvky líčily, jak drastickou smrt jim pisatelé přejí, jeden dobrák je chtěl předhodit žralokům, a jeden novinář dokonce vyjádřil přání je zavřít do školy – a zapálit ji… Přispěvatelka pořadu Saturday Night Live Show Sarah Beattie vyhlásila, že poskytne blowjob komukoliv, komu se podaří dát Nickovi pěstí. Filmový producent Jack Morrisey (Beauty and the Beast) je chtěl naházet do řezačky dříví. Studenty odsoudil dokonce i sám katolický biskup z Covingtonu, kterému trvalo týden, než se (nerad) omluvil. Škola musela kvůli výhrůžkám dokonce na jeden či dva dny zavřít!

Nastalo velké mazání a omlouvání, a téměř vzápětí se dal dohromady „dream team“ právníků, kteří nabídli své služby zadarmo a chystá se vlna žalob. Jeden aktivní demokratický kongresman navrhuje zákaz MAGA čepicí pro teenagery. Až to v Americe projde, dáme vědět!

Do soudních trablů se dostává také Monsanto. To je pokrok!

Americký ministr financí Steven Mnuchin zrušil sankce týkající se tří Děripaskových firem, v nichž si tento snížil vlastnický podíl. Jeho osobní sankce zůstávají v platnosti. O Muellerově zoufalé důkazní situaci svědčí také to, že z Thajska zacvrlikala Děripaskova Rybka – a už je z thajského vězení venku a zpět v Bělorusku! Ale prý si to jen vymyslela… Také to ale může být jen malá součást nějakého komplexnějšího dohodového balíku.

Lionel přemítá nad třeštěním mladých demokratů v čele s údajně sexuálně bujarou demokratickou poslankyní Kamalou Harrissovou, Alexandrií Ocasio Cortezovou (přezdívanou Ocasional Cortex nebo O’Crazio Cortex) či čerstvě Rashidou Tlaibovou, v jehož důsledku se může jistému typu voličů Clintonová jevit jako relativně rozumná osoba. Do příštího prezidentského klání se hrnou desítky demokratů i republikánů, a zdá se, že to má něco společného s jakousi kandidátskou imunitou.

Bláznivá americká „levice“ stále nemá dost: ve Washingtonum D.C. se objevilo „fake“ vydání listu Washington Post (rozvádějící se Bezos), jehož titulní stranu zdobí veliký nadpis UNPRESIDENTED a celé falešné „vydání“ zpracovaná situaci v USA po pádu prezidenta. Celé číslo komentuje událost, která se nestala.

Velkou ránu zasazuje zdivočelé americké „levici“ hnutí #WalkAway, které odstartoval svým videem “The Great Awakening” – Breaking the Chains of the DNC Brandon Straka. (!)

Také tzv. „zajišťovák“ není jen českou specialitou. Bývalá federální žalobkyně Sidney Powellová v rozhovoru s jako vždy skvělým špičkovým novinářem Markem Levinem (12 min.) popisuje, jak v rámci aféry „Enron“ zlolajně podané trestní oznámení zlikvidovalo firmu Anderson, přičemž si FBI „vytvořila“ zločin kreativním zkombinováním dvou trestných činů. Obvinění FBI, v jejímž čele tehdy stál Robert Mueller, bylo začerněno a firma s osmdesáti pěti tisíci zaměstnanci se zřítila jako domek z karet, protože být obviněn z trestného činu je pro velkou mezinárodní finanční korporaci smrtící. Klienti zmizeli ze dne na den, parneři přišli o peníze a Anderson byl roky tahán po soudech.

Andrew Weissman je „poster boy for a prosecutorial misconduct“, říká žalobkyně Powellová a popisuje zmanipulovaný proces. Andrew Weissman je žalobce a dlouho pracoval pro ministerstvo spravedlnosti. Dnes maká v Muellerově komisi.

New York si odhlasoval možnost potratu do poslední chvíle před narozením – dítěte. To je šílené. Je zajímavé se dívat, kdo oslavuje.

Paperclip Babies“

Pilnému studiu mezinárodního zločinu pod rouškami tajných služeb, charitativních organizací a internacionálních sborů se věnujeme u George Webba, který se pohybuje zásadně „pod“ mediálním povrchem a na potvrzení svých zdánlivě šílených vývodů si musí většinou 1-2 roky počkat. Věnuje se například Flynnově aféře či agentovi Michaelovi Caputovi, který byl prý „bagmanem“ pro Clintonovy a Muellera a přičinil se také, podle George, o zvolení Jelcina ruským prezidentem. Zajímavý je jeho popis osobního setkání s mafií v Praze v roce 1994 (8:40).

Podrobné informace sbírá za pomoci svých youtubových spolupracovníků a přináší zcela nové poznatky například o operaci Paperclip, kdy byla do USA po druhé světové válce nejrůznějšími způsoby přivezena německá vědecká elita, která se zasloužila o rozkvět NASA – a tajných služeb.

Celkově to vypadá, že globalistické mocenské elity úmyslně a organizovaně povzbuzují náboženské, lovecké a zabijácké sklony určitých typů či skupin lidí a štvou je jako vzteklé psy proti sobě, přičemž preferují politiku středně silných dlouhodobých konfliktů a přičinlivě vyzbrojují všechny zúčastněné strany. Podrobně před námi vyvstávají jednotlivé struktury Lochnessky a je nám trochu úzko. Pochycená zmínka o Sorosově návštěvě v jednom malém budoucím stbáckém království před několika lety nám nedodala…

V Paříži sněží. Vše se v těchto vzácných chvílích zklidní. Ne, že by šílení pařížští řidiči zpomalili – ale ti nejbujnější, stejně jako uřvané smradlavé scootery, daleko nedojedou…

Zdroje: George Webb, RedPill78, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, https://brassballs.blog/, FOX News, independent sources
President Trump Delivers a Statement Upon Departure
Nancy Pelosi’s Wall Jumped by Alleged Illegal Aliens Led by Right Wing Activist
M. Brodel: this is the most important video I have ever done:the coup; Pelosi, the Mafia and the Blk Nobility
Ginsburg makes 1st public appearance since cancer surgery
Bayer Desperately Attempts to Prune Evidence in Monsanto Trial
Native American elder Nathan Phillips, teen Nick Sandmann give versions of encounter
Far Left Now Printing Fake WaPo Newspapers As If the Real WaPo Is Not Crazy Enough
Trump associate Stone arrested, faces obstruction charge
Day 101.3 The Cabal Who Set Up Mike Flynn – Joe Schmitz, Leidos, and Blackwater
SEIZED! Government Seizes Over 12M In Assets In Human Trafficking Case From Clinton Donor!
 

Newsletter