Švejkování: Merry Christmas, Ho Ho Ho!

Prezident USA Donald Trump v tichosti podepsal 21. prosince 2017 „Executive Order Blocking the Property of Persons Involved in Serious Human Rights Abuse or Corruption“, v němž konstatuje, že závažné porušování lidských práv dosáhlo takové úrovně, že ohrožuje stabilitu mezinárodního politického a ekonomického systému, a vyhlašuje national emergency, národní pohotovost. Zmrazení veškerého majetku se týká jednotlivců i entit, spojených s hrubým porušováním lidských práv a s korupcí. V příloze prezidentského příkazu je (nezveřejněn) rovnou seznam „postižených“.

Twitterový účet Juliana Assange zničehonic zmizel, čímž připoutal světovou pozornost, aby se vzápětí znovu objevil, napojen na 24 účtů, které tzv. „sleduje“. Podle analytiků jsou mezi nimi titíž, kteří figurují v příloze prezidentského konfiskačního výnosu.

Jestlipak bude americká centrální banka (Fed) také jednou z dotčených „entit“? A Clinton Foundation? A Open Society Foundation, která nedávno dostala nezdaněných 18 miliard dolarů?

Q, tajemný, leč svou integritu opakovaně potvrzující insider či skupina insiderů z nejbližšího prezidentova okolí, používající mimo jiné militaristické kódy a předpovídající obsah i timing prezidentských tweetů, zveřejňuje slavný obraz George Washingtona, překračujícího řeku Delaware 25. a 26. prosince 1776, čímž Washington zahájil americkou válku za nezávislost.

Ve stejný den odstupuje Eric Schmidt z vedení Alphabetu (Google).

Santa nemá letos bílý plnovous, ale oranžovou kštici.

Masmédia všech námi sledovaných obou kontinentů, jak se zdá, tuto zprávu přebíjejí UFO a Elonem Muskem. Postupně vysvítá, že všechny tzv. úspěšné IT projekty (Google, Apple, Facebook, Amazon) byly jen tváří Deep State. Eric Schmidt měl na starosti nejen googlovskou prezidentskou kampaň Clintonové, ale také obě kampaně Obamovy. Po tom se slehla zem, stejně jako po Georgi Sorosovi. Konspirátoři, podporovaní Q, spekulují o Sorosově předvánočním pobytu v Camp Davidu, kde prý je „interogated“. Zprávy o jeho srdečním záchvatu v Maďarsku se ukázaly býti hoaxem.

Od nástupu Donalda Trumpa do prezidentského úřadu bylo v souvislosti s pedofilií zadrženo více než 6000 osob. Pozornost se stáčí na Silicon Valley, kde se prý ujala móda „botiček“ či náramků na kotníky, jako je nosí Clintonová a McCain. Silicon Valley našlo nečekaně ve Washingtonu, DC, spojence: Davida Kocha. To jsou věci!

Q zveřejňuje seznamy desítek odstupujících CEO a dalších vysoce postavených činitelů všeho druhu. Také dává do souvislosti islámského vůdce Fethullaha Gülena, kterého do USA přivezli na poslední chvíli před jeho zatčením v Turecku Clintonovi. Od té doby si spokojeně organizoval své islámské hnutí i nezdařený převrat v Turecku z Pensylvánie, kde v klidu léta žije a dostává štědrou apanáž od CIA. Gülen se také kamarádil se saudsko-arabským princem Alwaleedem – to je ten, co ho údajně vyslýchají Blackwater v hotelu Ritz-Carlton v Rijádu. Zakladatelem Blackwater byl původně bratr současné ministryně školství Betsy de Vos, Eric Prince. Blackwater byla v roce 2009 přejmenována na Xe Services, od roku 2011 operuje pod jménem Academi.

Skandál YouTube „Elsagate“ způsobuje emocionální explozi. Ukazuje se, že ačkoliv se YouTube soustřeďuje na pečlivé monitorování všech nezávislých komentátorů, které postihují nejrůznější IT problémy a kalamity od přerušovaného zvuku, pravidelné zasekávání videí a rušení v nejdůležitějších momentech, blokace živých vysílaní i chatu, až po úplný kolaps počítačů, pěstuje si podivuhodný a stále funkční kanál určený dětem, kde nabízí videa, v nichž vulgární batolata chlastají se Spidermanem a přivozují si nejrůznější těžká zranění. Obsahují také témata defekace, urinace, perverzní sexuální tematiku, a také podivné kódy a kódovaná videa, zjevně související s pedofilií a MK-ULTRA, projektem CIA pro programování a ovládání lidské mysli. Nejedná se o nějaké opomenutí, ale o stovky videí a miliony shlédnutí. Aféru krátce, výstižně a zhnuseně komentuje například vynikající Joe Rogan, komentátor MMA. V souvislosti s pedofilií se opakovaně objevuje téma „goat“, koza („I love my goat“ zní celé téma), a to jak ve videích, tak v nejrůznějších debatách, ale jasnou souvislost jsme prozatím nevypátrali.

Velvyslankyně USA v OSN Nikki Haley oznamuje snížení amerického příspěvku pro chod organizace v sezoně 2018-2019 o 285 milionů dolarů.

Příslušníci ozbrojených složek OSN údajně operují v Chicagu spolu s policií, po akci ale „zmizí“. Není jasné, kde se tam vzali, na jakém legálním základě operují, kolik je jich celkem a kdo tomu velí.

Alfred Gwynne Vanderbilt a J. Pierpont Morgan zmeškali Titanic. Anderson Cooper, hvězda CNN i CIA, jehož matkou byla Gloria Vanderbiltová, se utápí v hrůzných podezřeních.

Andrew McCabe, zástupce ředitele FBI, jehož manželka obdržela na svou kampaň 700 tisíc dolarů od Clinton Foundation, zničehonic oznámil svůj odchod do důchodu do 90 dnů.

Andrew McCabe je ale také „Andy“ ze záštiplných anti-trumpovských tweetů vysokého úředníka FBI, presumptivně politicky neutrálního Petera Strzoka, který svůj „Trump derange syndrom“ nechal proudit ve svých SMS své milence Lise Pageové (resumé: Trump i Sanders jsou idioti). S jeho manželským svazkem to nevypadá dobře. Peter Strzok je také tím profesionálem, který v létě 2016 vyslýchal Clintonovou bez přísahy a bez záznamu, což zjevně odporuje všem předpisúm, zvyklostem i zákonům FBI, jen asi tři dny po podezřelém setkání tehdejší ministryně spravedlnosti Loretty Lynchové a Billa Clintona na tarmaku ve Phoenixu v Arizoně, jež se masmédia pokusila utajit. Vyšetřování Clintonové mělo speciální status. Peter Strzok také zmiňuje „insurance policy“ v nepravděpodobném případě, že by Donald Trump vyhrál volby.

Zerohedge odhaluje podrobnosti financování Clintonovic z Ukrajiny, která je na prvním místě seznamu dárců, před Anglií a Saúdskou Arábií, následuje Německo, Irsko, Indie a Kanada.

Clinton Body Count, shrnující obrovské množství (až 160) neobvyklých úmrtí v Clintonovic okolí, doplnil lékař Dr. Dean Lorich (celebrití chirurg, který dělal i Bona), kritizující od roku 2010 situaci na Haiti, jehož našli v jeho newyorském bytě 10. prosince 2017 s kudlou v hrudi. Prý sebevražda… Nezasvěcenému čtenáři bychom ještě jednou doporučili The Clinton Chronicles na YouTube.

Seth Rich, zavražděný 10. července 2016, zemřel pravděpodobně rukou gangu MS13, najatého bývalou šéfkou kampaně Clintonové, Debbie Wasserman-Schulzovou. Byl prý tzv. „arkansawed“, arkansasován.

Dustin Nemos, náš nový a výborně informovaný zdroj, stručně a přesně popisuje současné divoké dění a zavádí nový výraz: „Q-relevancy“. Jeho cílem je probudit „normies“. Hovoří o podezřelých „letových událostech“ v souvislosti s prchajícími miliardáři a o 604 zadržených agentech FBI v souvislosti s přerušením podzemního vedení elektřiny na letišti v Atlantě. Vedení prý bylo přerušeno úmyslně a odborně se záškodnickými úmysly. Jedno letadlo ovšem odstartovalo. Zmiňuje Podestovu sbírku zvráceného umění (slabším povahám zde googlování nedoporučujeme) i Obamovu objednávku hotdogů z Chicaga za 65 tisíc dolarů do Bílého domu uprostřed noci.

Twitterové účty globalistů se prý odmlčely: poslední tweet Baracka Obamy se objevil 14/12, později zveřejněná vánoční fotografie je z roku 2013. Poslední tweet Clintonové 23/12, Billa Clintona 18/12. Quitmo (Guantanamo) se prý připravuje na „special guests“. Také potvrzuje, že tvrdí policisté z NYPD, New York Police Departement, byli po shlédnutí pedofilních videí z laptopu Anthonyho Weinera, manžela Humy Abedinové, bývalého kongresmana a kandidáta na starostu města New York, otřeseni natolik, že plakali, a pohrozili svým nadřízeným, že materiál zveřejní, pokud nedojde k zásahu ze strany ministerstva spravedlnosti.

Něco z toho bylo pravděpodobně předloženo také vybraným youtubovým komentátorům, například vynikající Q analytičce Tracy Beanz a dalším, kteří šokovaně potvrzují, čemu se normální lidská mysl i duše zdráhá uvěřit: chov dětí na orgány a k satanistickým sexuálním rituálům. Tracy Beanz i další otřeseně říkají: „Že tomu nevěříte vy, není podstatné. Podstatné je, že tomu věří oni.“

Tracy Beanz také sledovala Q zveřejněný link na jiný Executive Order, který ale z webu Bílého domu již zmizel (404). Prohrábla se historií a našla ho. Tento zmizelý příkaz zakládá poradní komisi pro volební integritu.

WikiLeaks zveřejňují 65 giga materiálů.

You Are Free TV popisuje paniku amerických miliardářů, kteří se podle všeho pokoušejí uprchnout ze země svými letadly (Atlanta) i jinak. Letadlo LAX do Tokia, které se v polovině letu otočilo a letělo zpátky údajně kvůli pasažérovi se špatnou letenkou, což je samo o sobě nesmysl, má pravděpodobně souvislost s exekutivním prezidentským příkazem, s Clinton Foundation a pašeráctvím dětí. Zadrženy byly čtyři osoby.

Podivná sebevražda kanadského miliardářského páru (Big Pharma), která bez kontextu proběhla i některými českými médii, je o to podivnější, že se prý nenašly mrtvoly. Analytici se shodují, že sebevražd i „sebevražd“ bude přibývat.

Q upozorňuje, že bohatství dnešních „super rich“ je založeno na patentovém zákoně.

Také dává do souvislosti pašeráctví dětí a Červený kříž. V Saúdské Arábii prý v souvislosti s převratnými událostmi, o nichž masmédia neinformují, bylo osvobozeno na 3000 dětí, určených k prodeji a sexu. Uranium One dává Q do souvislosti s nečekaně rychlým „vývojem“ nukleárních zbraní v Íránu a Severní Koreji. My, na rozdíl od části naivních Američanů, z vlastní zkušenosti dobře víme, že diktátorský komunistický režim, který neumí vyrobit ani auto, zcela jistě nedokáže bez pomoci vyrobit balistickou raketu či atomovou bombu. Součástí Obamova „íránského dealu“ bylo také propuštění jednoho obchodníka se zbraněmi v jednom malém stbáckém království.

V těchto dnech na území Spojených států amerických probíhá podle Q 19 tajných vojenských operací.

Video našeho oblíbeného mariňáka Steva Motleyho o výsadku mariňáků v Langley přesáhlo 300 000 shlédnutí. Steve také nepřekvapivě tvrdí, že až usedne prach a dým, bude bažina vypuštěna.

Michael Trimm zveřejňuje podrobnou analýzu projevu JFK pro Secret Society Speech, odtajněnou docela nedávno a odhalující šokovanému divákovi, že si o fungování vlastní země nedělal žádné iluze. Bohužel si je zřejmě dělal o vlastních tajných službách, které jej měly chránit…

Infiltrace místo invaze, subverze (mind control) místo voleb, zostouzení místo svobodné volby, guerillová noční válka místo denního boje regulérních armád. V angličtině to zní téměř poeticky. To bylo před více než půl stoletím.

SNAFU Radio uvádí, že na 1600 auditorů provádí audit Pentagonu. Podrobně popisuje, jak jsou citlivé politické aféry kompartmentalizovány, tedy účelově rozděleny, a klíčové části jsou pak převedeny do utajeného režimu. Jako příklad uvádí aféry White Water a Iran Contra.

Isaac Green, roztomilý a skvěle informovaný koloušek na YouTube kanále Anti-School zveřejňuje informaci, že National Air Traffic Control Organisation si platí slizského demokratického kongresmana Adama Schiffa. Isaacovi sundali rovnou celé internetové připojení a vysílá z telefonu. Ukazuje na obrazovku seznam dostupných wi-fi, kde se mu mezi jinými zobrazuje síť FBI/Server1.

USA se také před nedávnou dobou prohnala jakási silná akustická vlna, kterou zaznamenalo a na YouTube zveřejnilo velké množství svědků. Zvuky jsou to hlasité, podivné a nelibé, mediální ticho je ohlušující. Zdalipak to nějak souvisí s problémy na americké ambasádě na Kubě a s v Severní Koreji umučeným Ottou Warmbierem?

Americké univerzity, vyžadující kapitalistické školné, si pěstují zabedněné levičáky jako králíky. Těm vůbec nepřijde divné, že budou desítky let zadluženi jen kvůli mocensky omezenému přístupu k informacím, a budou se bít za své zvrácené ideály až do vašeho hořkého konce. Tímto vzdáváme čest Aaronu Schwarzovi (†26), jehož příběhu jsme se věnovali již dříve .

Podle Jamese Huntera je sídlo New World Order na ostrově Bouvet, někde mezi Jižní Amerikou, Afrikou a Antarktidou. Ostrov patří Norsku, které tam má meteorologickou stanici, a nedávno tam bylo zemětřesení.

Kalifornský guvernér Jerry Brown prohlásil celý stát za „sanctuary“, a Pákistán se dal na pochod. Přes Mexiko.

Město Denver v Coloradu schválilo zákon, jež legalizuje kadění na ulici – prý aby se ilegální imigranti (což je protimluv) cítili lépe…

Zdroje: Dustin Nemos, You Are Free TV, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter