Švejkování: Neotepluje se. A Kongres chce kvůli tomu vyšetřovat

Americký Kongres se chystá vyšetřovat Národní úřad pro oceán a atmosféru (NOAA), protože se neotepluje. Mainstreamová média se věnují převážně hurikánu Irma. Televizí moderátoři nahodili pláštěnky a statečně se vystavují bouřícím živlům. Už sice nereportují z kajaku jako ta slečna před několika lety, protože náhodní kolemjdoucí, kteří se prošli v přímém přenosu před kamerou, všem ukázali, že vody bylo v místě reportáže nad kotníky a kajak byla docela velká nadsázka, ale pořád to stojí za to. Až potopa biblických rozměrů zchladila horké hlavy, ovládané davovou psychózou.

Lionel podrobně a fundovaně (Obama, Soros a Clintonovi nejsou evidentně sami, kdo studoval Saula Alinskyho) vysvětluje, jak se připravuje taková lidská manifestační výbušná směs: „ A nějaké ty anarchisty a marxisty spolu s Black Lives Matter, a pár supremacistů vedle…“ , kdy vám manipulátoři, tedy organizátoři, namíchají dav podle Sorosova gusta.  „Terorismus je dojná kráva.“ To vidíme!  O pokračování války v Afghánistánu: „Donnie, be good!“

„Věci se mění chaoticky a monumentálně,“ sděluje svým ovečkám vážně Lionel. „Taková dezintegrace všeho, replatformizace politické krajiny“, lingvisticky se rozvášňuje. „No shit!“ ozývá se v nás náš malý privátní Cernovich. Lionel blahopřeje Georgi Sorosovi k narozeninám, k nimž si tento chtěl evidentně nadělit občanskou válku. Prozatím je to válka žáků Saula Alinskyho, který se narodil v Chicagu v roce 1909 ruským židovským imigrantům… Zdalipak se Alinsky učil také na školách KGB?

Anderson Cooper, který přešel na pozici hlavního moderátora CNN téměř rovnou ze CIA, podle Lionela vycucne život z každého příběhu. Jeho náhledy na život a vesmír jsou inspirující: zatímco se lidstvo soustředí na sex a technologie, je to láska, která hýbe světem. Ideologie a náboženství jsou jen pasti na zvědavost. Pohlcovače lidského vědomí. Upozorňuje na novodobou tribalitu, podporovanou médii.

 

 

John Lennon, jehož Lionel hudebně příliš nemusí, ale jako člověka si jej nesmírně váží, podle něj věci pěkně rozdmýchal a hodně naštval Hoovera.

MKUltra, program CIA na kontrolu mysli, je podle něj skutečný, stejně jako spousta dalších tajných programů. “A pak se jim to vymklo a teď můžeme mluvit! Bože, díky za to!“

Podle materiálu v Gizmodo byl program CIA nazvaný MKUltra určen k testování biologických a chemických zbraní, radiace, testování drog na indiánském a „cizím“ obyvatelstvu, a v roce 1953 nasypala CIA do pití LSD dokonce i samotným vědcům, kteří ho přijeli zkoumat přímo do Marylandu. Popíjeli spolu cointreau a agenti se jim se svým tajemstvím svěřili, až když byly sklenice prázdné. Jeden z účastníků, Dr. Olson, se z toho ale nevzpamatoval a začal mít paranoidní a schizofrenní příznaky. No bodejť! Jeho nadřízený, důstojník CIA, mu zařídil speciální léčení v New Yorku, kde se po příjezdu Olsona ujal další agent, který se také původního experimentu účastnil (jako travič). Nějak se stalo, že Dr. Olson, poté, co s agentem strávil večer a objednal si ranní budíček, prorazil zavřené okno a zabil se pádem z desátého patra.

Projektu MKUltra se účastnilo na 86 univerzit a 12 nemocnic, kde se dělaly testy na pacientech trpících rakovinou. Testováni byli také sexuální psychopaté ve třech věznicích. Za odměnu dostali svou oblíbenou drogu. Záznamy o těchto většinou nedobrovolných a zcela jistě neetických pokusech na lidech byly zničeny v roce 1973 na příkaz tehdejšího ředitele CIA Richarda Helmse. Všechny pokusy o napadení těchto pokusů u soudu byly smeteny se zdůvodněním, že CIA musí chránit své zdroje.

Lionel se také pošklebuje mužské potřebě družit se pospolu. A rozvádí, že jelikož si ženy na svaly většinou moc nepotrpí, svalovci z fitka vlastně makají, aby se líbili jiným mužům. Asi by tam neměl chodit moc často…  Mluví o testosteronu a argumentuje boxem: “Jsme dementní!“ Severní Korea je podle něj veliká hora uhlí, kterou chtějí USA kontrolovat. Jako by Big Boys sháněli žrádlo pro Elona!

Alex Jones přichází s novinkou, že Young Turks dostali 20 milionů dolarů od demokratického národního výboru (DNC). Tedy od clintonovců poté, co byl podvodem vyřazen Bernie Sanders. Jeho stoupenci se, v protikladu k jeho marxistickému učení, nesoudí s DNC o spravedlnost, ale o peníze, které mu darovali ve víře, že se ten legrační revolucionář doopravdy uchází o Bílý dům. Asi pětadvacetiletý kameraman Shawn Lucas, který pracoval na dokumentu ze soudního jednání, zničehonic zemřel. Podrobnosti zveřejňuje vynikající youtubová novinářská skupina Newsbud, vedená Jamesem Corbettem, Sibel Edmondsovou a Spirem Skourasem, pojmenovaná podle Rosebud, tajemství slavné scény z filmu Orsona Wellse Občan Kane.

 

 

Stefan Molyneux přináší rozhovor s překvapivě vysoce inteligentním bývalým antifákem, který dospívá k poznání, že v oficiálně nestrukturovaných anarchistických levičáckých buňkách se přirozeně vytváří hierarchie primátů. V podstatě to vypadá, že si chlapci, často děti svobodných matek, projektují stát jako Big Daddyho. Na feminismus si taky nehrají. Z pedagogického hlediska nás zaujala pasáž, v níž líčí, jak se celé dětství pral, a teprve někdy ve třinácti mu jeho nejlepší kamarád  „zbabělec“ ukázal, že se nemusí pořád prát, ale může s protivníkem také diskutovat. Do té doby ho to nenapadlo.

Stefan Molyneux také zveřejňuje krušný rozhovor se zástupcem již zmiňovaných podvedených fanoušků socialisty Bernieho Sanderse, kteří zažalovali DNC za podvod a chtěli hezky pokapitalisticku vrátit peníze. Prohráli. Soud jim v podstatě řekl, že si měli přečíst stanovy a že DNC jim může lhát, jak se jim zachce. Bernieho fanoušci zvažují tvrdá protiopatření: přestanou DNC posílat peníze, a příště možná dokonce nebudou ani volit demokratického kandidáta! Tak to má Donald 2020 v kapse!

Stefan Molyneux se domnívá, a my se obáváme, že se zde mýlí, že pokud většina ztratí důvěru ve vládu práva, bude nemožné tuto uplatňovat. My z vlastní zkušenosti víme, že to možné je, a to dokonce i u bezpráví, a že silové složky státu nejedou na důvěru. Znepokojivě velká část amerických streamujících komentátorů se domnívá, že mocenský boj se odehrává na Twitteru nebo na YouTube.

Daily Caller píše, že podle posledního výzkumu je na amerických „college“ příliš mnoho bílých knihovnic. Budou je postupně nahrazovat podle rasového klíče.

Studenti Univerzity v Mississippi se hroutí, protože někdo hodil na strom banánovou slupku (rasová mikroagrese). 

Ukazuje se, že ministerstvo vnitřní bezpečnosti (DHS) označilo Antifu za organizaci domácího terorismu již loni. Začínají se organizovat také veteráni a vytvářejí vlastní jednotky, aby vyvažovali Deep State, který dobře znají.

Juditial Watch tvrdí, že Huma Abedinová, pravá ruka Clintonové, ji doslova krmila informacemi, které pak toto papouškovala. Huma vyrůstala v Saúdské Arábii a její manžel Anthony Weiner, bývalý kongresman a kandidát na starostu New Yorku, se proslavil drsným sextováním s patnáctiletou. Ve společném manželském laptopu si schovával bezpečnostní složku s asi 600 000 e-maily, a to prý včetně těch 30 000 e-mailů Hillary Clintonové, které prý FBI nedokázala dohledat a které byly vymazány speciálním programem BleachBit. Tady žádné úniky nejsou, celá Weinerova záležitost je v mediální tmě. Jen se Lionel tázal, zda nemá sklony k sebevraždě.

Náš oblíbený šerif David Clarke z Milwaukee si dovolil dát veřejně do souvislosti výzvy Black Lives Matter k zabíjení policistů a skutečné vraždy policistů, a z reakce moderátorů se zdá, že si dovolil příliš. Z rasismu jej obvinit ale nemohou, protože je sám černý. Nikdo jiný si netroufá. Šerif Clarke má ocelové nervy, které jsme nejvíce obdivovali v rozhovoru s velmi nezdvořilým Piersem Morganem, který zcela přišel o svou britskou vytříbenost a agresivně šerifa napadal. 

 

 

Internetem koluje petice za to, aby prezident Donald Trump prohlásil George Sorose za teroristu.

Google/YouTube, který shrábne 75 procent celého marketingového trhu, jednoznačně poškozuje nezávislé komentátory, zatímco si platí nejvlivnější instituce a lobbisty přes institut Kato po Antitrust organizaci, jakkoliv je to neuvěřitelné. Jedná se o stovky, možná tisíce společností. Obvykle antikorporátní levice ale tentokrát bojuje za cenzuru.

Ministerstvo spravedlnosti neposkytne žádné e-maily Hillary Clintonové (spousta lidí je docela zvědavá, co přesně vlastně dělala), protože prý na tom není veřejný zájem. Komentátory nejprve oblévalo, ale my se domníváme, že se spíše jedná o bezpečnostní opatření, protože by v případě jejich zveřejnění pravděpodobně nastala pořádná mela.

Mike Dice si prý slušně poškodil mozek. Nezúčastnil se ale historického zápasu světového šampiona MMA Connora McGregora s násilníkem na ženách a boxerem Floydem Mayweatherem, který má sedm přítelkyň a 25 automobilů (například Bugatti, Ferrari) jen v Las Vegas a pro něhož se jednalo o 50. výročí v kariéře, ale cen MTV.

Zdroje: Scott Adams, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, FOX News, independent sources

Newsletter