Švejkování po americku: Jako Nautilus. Nitky se rozplétají

Zprávy z nitra americké politiky chvílemi připomínají zprávy rádia Jerevan.  Spolčení se konalo, ale nejednalo se o kampaň Donalda Trumpa, ale o Clintonovou s globalisty, a nebylo to s Ruskem, ale s Ukrajinou. Speciální vyšetřovatel Robert Mueller odevzdal svou práci.

Mar 23 2019 04:29:30 (EST) You are witnessing the collapse of the largest pre-planned and coordinated propaganda event in modern day history.‘Proj ection’ 101 Q

 

Jen několik dní předtím odstoupil žalobce Andrew Weisman, architekt případu proti Manafortovi a manažer Muellerovy speciální komise, nazývaný „Mueller’s pitt-bull“.

Ukrajinský prokurátor v Kyjevě oznámil zahájení vyšetřování aktivit, které měly ovlivnit průběh amerických prezidentských voleb v roce 2016. 

Server Roklen24 publikuje texty   „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Speciální vyšetřovatel Robert Mueller odevzdává závěry svého vyšetřování americkému ministerstvu spravedlnosti v čele se slovutným Williamem Barrem. Co v ní je, se ještě neví, ale nedoporučuje žádné další stíhání. Lindsey „Lion“ Graham, který po smrti „No Name“ McCaina viditelně ožil, žádá zřízení vyšetřovací komise. Demokraté, kteří rozjeli na dvaapadesát vyšetřování (o přesném počtu se spekuluje) prezidenta USA a podali na dva tisíce předvolání, se tváří, že je Mueller a jeho zpráva nezajímají a chtějí prezidenta, jeho předprezidentskou kariéru i jeho děti vyšetřovat i nadále. O tom, kolik ze zprávy bude zveřejněno, se jedná, neboť podle zákona nesmějí být publikovány informace týkající se probíhajících vyšetřování. Co všechno se vyšetřuje, nikdo neví. Čtyřicetistránkový výcuc připraví Barr kongresu do dvou týdnů.

Těsně předtím se z mediálních hlubin vyrojila divoká zpráva o začerněných obviněních prezidentových tří dospělých dětí a Jareda Kushnera, která byla ale rychle stažena. Na Jareda se prý ale něco chystá!

Uvažovaný autor pee-dossier na Trumpa, generál KGB/FSB Oleg Erovinkin, byl v roce 2017 nalezen ve svém Lexusu v Moskvě mrtev.

Bývalý hlavní poradce FBI James Baker je vyšetřován kvůli únikům tajných informací do krajně levicových médií. Stál také za FISA žádostí o odposlouchávání Cartera Page při pokusu legitimizovat špehování kandidáta Trumpa.

Mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová volá po vyšetřování Brennana, Comeyho i Clappera

Bývalý šéf tajných služeb James Clapper na CNN u Andersona Coopera (ten prý do televizní stanice přišel také ze CIA) háže přes palubu Obamu.

Americké ministerstvo financí vydalo doplňující sérii sankcí na Severní Koreu, které prezident Donald Trump druhého dne zrušil. Abychom se dostali na správnou vlnu, pustili jme si něco miltaristické propagandy.

Jako Nautilus kapitána Nema proráží pravda krunýř globalistické propagandy, jíž masmédia za pomoci IT gigantů utěsňují informace o dění ve vrcholných mocenských kruzích. Nejzábavnějším youtubovým kanálem je (z těch relevantních) jednoznačně I.P.O.D., pod pokličku Deep State nejhlouběji nahlíží George Webb, který se s oficiálními médii zcela míjí, ale ocení jej znalci Kmotra, bondovek a historie tajných služeb. Zrovna říká, že Irsko není součástí NATO, ale je jen spojencem. Asi má zrovna po pařbě, protože mu dokonce vypadlo jméno jednoho špióna, to se ještě nestalo! Zmiňuje ale také slavného Roberta Maxwella a o tom jsme již slyšeli i my. Také je přesvědčen, že i Mike Pence nosí „wire“. Zaujal nás také Black Conservative Patriot, který zrovna vysílá z Paříže a věnuje se „horkým tématům“ zevrubněji, podobně jako vynikající RedPill78. SerialBrain2 jde do nejbohatší rodiny a vysvětluje, jak přesunutím ambasády do Jeruzaléma nad ní Donald Trump také převzal kontrolu a zbavil ji vlivu Deep State.

Republikánem Johnem Rattcliffem zveřejněný (a Q postovaný) přepis úryvku z výslechu Lisy Pageové potvrzuje, že příkaz neobvinit Clintonovou z nedovoleného zacházení s tajnými informacemi přišel přímo od Obamy.

Bývalého právníka striptérky Stormy Danielsové Michaela Avenattiho sebrali za vydírání společnosti Nike, kterou chtěl stáhnout o 25 milionů dolarů kvůli nelegálním praktikám v souvislosti se spoluprací s basketbalovým klubem soutěže NCAA. Prý „misconduct by Nike employees“… Panuje podezření, že jeho spolupracovníkem byl člen The Associated Press a přispěvatel The Wall Street Journal a CNN Mark Geragos, který často zastupuje celebrity včetně Michaela Jacksona, klekajícího fotbalistu Colina Kaepernicka v jeho sporu s NFL či v nedávné minulosti hvězdu seriálu Empire Jussieho Smolletta, jehož mediální story dostala nečekaný spád (kanál Amazing Polly). Avenatti na twitteru zveřejnil foto dnes již bývalého právníka Michaela Cohena a katarského občana Al Rumaihiho z prosince 2016. Co to znamená, nevíme. Roli v tom hraje jakýsi manažer jménem Jeff Kwatinetz, jehož šest klientů/umělců se za poslední dva roky pověsilo na kliku nebo se předávkovalo, včetně jeho bývalé snoubenky Brittany Murphy, která jej opustila a posléze zahynula. O pět měsíců později zemřel i její manžel.

Rozhodnutím státní zástupkyně Cook County Kim Foxxové byl Jussie Smollett (36 let, falešné obvinění z pokusu o rasově motivované lynčování) zničehonic zproštěn všech šestnácti obvinění a celý případ byl zapečetěn… To podráždilo nejen policejního šéfa Eddieho Johnsona a starostu Chicaga Rahma Emanuela, o kterém toho docela dost víme od George Webba, ale také širokou laickou i odbornou veřejnost. Kariéru Kim Foxxové sponzoroval George Soros více než 400 tisíci dolary. Zástupce odboru spravedlnosti na obrazovce s kamennou tváří blekotá, že se spokojí s veřejnými pracemi, které si Jussie již sám a dobrovolně v mezičase odpracoval. Kolem se šíří, že jeho obvinění bylo odloženo na popud bývalé personální šéfky Michelle Obamové Tiny Tchen, která s Kim Foxxovou těsně před zmíněnými událostmi vydatně komunikovala. Smollettovic rodinka, rodiče a šest dětí, účinkovali v jakémsi televizním sitcomu již v devadesátých letech, a jedná se tedy o hollywoodské „insidery“. Co je za tím doopravdy, není v současné chvíli jasné, ale k případu byl převeden federální specialista na násilné trestné činy spáchané na dětech. Jussie byl také nominovám na cenu NAACP, ale tu nedostal. Objevují se náznaky propojení s NXIVM přes Avenattiho a Geragose.

Nancy Salzmanová dostane za svou roli v sex cultu NXIVM od 33 do 41 měsíců vězení. Pod rouškou kurzů osobního rozvoje zde údajně probíhalo organizované pašování lidí a pravděpodobně i dětí. Tajná část organizace se nazývala DOS (Dominus Obsequious Sororium). Organizaci vedl již zatčený a na kauci zase puštěný Ranière, spolu se Salzmanovou v jejím vedení figurovala seriálová herečka Allison Macková a dědička společnosti Seagram Clare Bronfmanová, která u soudu omdlela. Prý dělala špatné věci ve jménu vyššího dobra. To jsou ti, co značkovali ženy železem jako dobytek.

Donald se trochu nafrněně prochází před helikoptérou (brzy dostane novou) a prstíkem ukazuje, který z čivavovitých novinářů na něj může poštěknout otázku. Tím, že je postavil do lajny s vrtulníkem, jednoduše odboural sáhodlouhé samonosné obviňující proklamace místo otázek, jak to mají ve zvyku na tiskovkách v Bílém domě, a otázky i odpovědi odsypávají jedna radost. Skvělé!

Muellerovy vazby rozplétá dopodrobna George Webb, oddaný pravdě. Například té o Lise Pageové, která pracovala pro Nellie Ohrovou (DOJ, CIA) a která je podle všeho íránského původu. V Íránu době jejího narození studoval Peter Strzok, který podle George pracuje pro Bells Helicopters. Muellerův tatík byl silně zaangažován v projektu Manhattan a Robertovy rodinné vazby sahají údajně až do nacistického Německa. On sám orchestruje operace, podrobně Georgem prozkoumávané a průběžně zveřejňované. Přes manželku je prý propojen s rodinou DuPontů. George je trochu jako jeskynní průzkumník s baterkou. Zdá se, že jej pilně sledují čučkaři všeho druhu!

George Webb také rozplétá pavučinu vzešlou z Operace Paperclip. Nebrali jenom vědce, ale také Mengeleho doktory.

Cukrouš oznámil, že odteď bude jeho společnost dbát na soukromí a bezpečnost údajů uživatelů. To bylo asi dva dny předtím, než tatáž společnost oznámila masivní únik dat více než šesti set milionů uživatelů, které si tito profesionálové uchovávali v nezašifrovaném textovém formátu. Trochu to vypadá jako zástěrka jejich byznysu s daty… Nemají na to v Americe nějaký zákon o zacházení s informacemi? A vyšetřuje to vůbec někdo?

Republikánský zástupce z Kalifornie Devin Nunes žaluje Twitter o 250 milionů dolarů kompenzace újmy a 350 tisíc dolarů pokuty. Obviňuje jej z „shadow-banning“, zastiňování konzervativců, jejich zneviditelňování, systematickou cenzuru opozičních názorů a ignorování opakovaných stížností na nevhodné jednání.

Nunes said Twitter was guilty of „knowingly hosting and monetizing content that is clearly abusive, hateful and defamatory – providing both a voice and financial incentive to the defamers – thereby facilitating defamation on its platform.“
„Twitter created and developed the content at issue in this case by transforming false accusations of criminal conduct, imputed wrongdoing, dishonesty and lack of integrity into a publicly available commodity used by unscrupulous political operatives and their donor/clients as a weapon,“ Nunes’ legal team wrote. „Twitter is ‚responsible‘ for the development of offensive content on its platform because it in some way specifically encourages development of what is offensive about the content.“

 

Twitter CEO Jack Dorsey již dříve vypovídal před kongresem, že jeho platforma je „veřejným náměstím“, ale zároveň tvrdil, že Twitter jako soukromá společnost má právo cenzurovat. To bude asi ta kvantová logika!

V souvislosti s nedávným zřícením druhého Boeingu se mezi konspirátory špitalo o tom čipu, co jej prý vlastní Hillary Clintonová, ale nakonec to vypadá, že je za tím jen šlendrián a chamtivost. Předposlední let společnosti Lion Air zachránil pilot mimo službu, který náhodou cestoval s kolegy v cockpitu, a v kritické chvíli jim ukázal, jak vypnout „ze zásuvky“ motor napájející zdivočelý přístroj se softwarem MCAS (Maneuvering Characteristics Augmentation System). Jak je možné, že se tato informace nedostala k ostatním pilotům Boeingů tohoto typu a dokonce ani k týmu, který tuto zachráněnou posádku střídal a se kterou se letadlo vzápětí zřítilo, nevíme. Zato ze Zerohedge víme, že FAA (Federal Aviation Administration) outsourcuje většinu svých certifikačních procesů a certifikace Boeingu 737 MAX z velké části prováděl – Boeing…  Techničtí pracovníci FAA popisují tlak vedení společnosti na urychlování certifikačních procesů a na jejich předávání Boeingu. Ten dal FAA leteckým regulátorům informace, které byly „innacurate“, piloti o přítomnosti systému MCAS (jakýsi vyrovnávající software – to letadlo je, zdá se, v základním stavu nestabilní a všichni to věděli) vůbec nebyli informováni, natož proškoleni, a v pilotním instruktážním manuálu MCAS není ani zmíněn.

Zerohedge je od minulého týdne zabanován na Novém Zélandu a ve velké části Austrálie, protože psal o atentátu, se kterým, jak se zdá, to tak úplně nehraje. Není vidět žádná panika, ty nábojnice na zem opravdu viditelně nepadaly, okna i bílé zdi zůstaly netknuté, ta mrtvola, co pak odešla, tomu nedodala, a o střelbě za jízdy přes netknuté přední sklo ani nemluvíme! Některé symboly z útočníkovy pokreslené zbraně odpovídají těm, které měl na rukou nakresleny na té podivné fotografii John Podesta (14 a rybka…!) a jsou to prý symboly jakési staronacistické organizace. John Podesta jen asi pět dní před teroristickým útokem na Novém Zélandu ukončil své přednáškové turné – na Novém Zélandu. Také se tam před nedávnem vyskytovala Clintonová.

Nový Zéland je spolu s UK, Kanadou, Velkou Británií a Austrálií členem Five Eyes (George říká „7 Eyes“, ale dále to nerozvádí), což v praxi asi znamená, že tomu šéfuje CIA nebo UK. Nový Zéland prý britská šlechta kdysi dávala na hraní druhorozeným šlechticům.

Dne 13. března byl před svým domem na Staten Islandu ve výstavní čtvrtí Todt Hill zastřelen Gambino mafiánský šéf Francesco “Franky Boy” Cali (53), původem ze Sicílie. Žena a děti byli uvnitř. Byl to „tichý hoch ze staré školy“ a specializoval se na heroin a OxyContin. Jedná se o první vraždu mafiánského bosse v New Yorku od té doby, kdy „Dapper Don“ (“Elegantní Don“) John Gotti objednal vraždu tehdejšího Gambino bosse Paula Castellana ve Sparks Steakhouse v Midtownu v roce 1985.

Novinářka Lara Loganová, dnes již bývalá zahraniční korespondentka pořadu 60 Minut stanice CBS (už je propuštěna), popsala v rozhovoru pro Breitbart situaci, kdy se massmédia obrátila absurdně ostře doleva, jako „huge fucking problem“ a také „disaster for this country“. Je to tatáž blonďatá novinářka, která byla v roce 2011 v Káhiře sexuálně napadena davem mužů. Kdo ji tam asi poslal? Bez ochranky?

I na novou demokratickou krev si dá ledaccos najít: Rashida Tlaibová z Michiganu si údajně vyplatila 17 500 dolarů z fondu na kampaň.

Podrobné instrukce o tom, jak zacházet s neúplně potracenými dětmi, přináší New York Times. K překladu se neodvažujeme.

 If it seems unlikely that the baby will survive, the family may choose to provide just comfort care — wrapping and cuddling the baby — and allow the child to die naturally without extreme attempts at resuscitation.
 

NASA hlásí, že Země je díky zalesňovacímu úsilí zelenější než před dvaceti lety.

YouTube přehazuje zodpovědnost za obsah komentářů pod videi na autory videí. Likvidacím je cesta umetena.

Americký oblastní soudce Kenneth A. Mara z Palm Beach County rozhodl, že federální žalobci uzavřeli smírčí dohodu s odsouzeným sexuálním násilníkem Jeffreym Epsteinem (jiné zdroje jej označují za pedofila. Bylo to v Miami v roce 2008 a žalobce se jmenoval Alexander Acosta. „Epstein platil zaměstnance za to, aby mu vodili nedospělé dívky. Epstein pracoval v koordinaci s dalšími, aby se dostal k dětem nejen pro své osobní uspokojení, ale také pro sexuální uspokojení dalších,“ říká soudce. Vyšetřování zahrnovalo více než čtyřicet dívek, ale místo desítek let vězení dostal Epstein třináct měsíců, zaplatil obětím odškodnění a byl zaregistrován jako sexuální násilník. Jeho advokátem byl Alan Dershowitz. Epsteinův ostrov v Karibiku zachvátil požár, píše Newspunch.

Google stále pracuje na čínském kontroverzním vyhledávacím systému. To je ten systém, co o něm Sundar Pichai nedávno před Kongresem tvrdil, že na něm nepracují. Přišli na to zaměstnanci, kteří původně na projektu pracovali. To rozčílilo těch 88 tisíc zaměstnanců, kteří předtím protestovali proti plánům vyrábět systém, cenzurující informace týkající se lidských práv, demokracie, náboženství a klidné protesty. (Nacionalismus ani populismus tam nebyly.)

Navštěvujeme kanál Defango. Zprvu jsme trochu zmateni – novinky přináší uhrovitý huhlající mladík v zajíčkovském či medvídkovském oblečku s kapuckou, a jde hlavně o to, že ta slečna šla s tím druhým stejně jen pro peníze. Od George Webba a jeho ohařů víme, že Defango přináší velmi zajímavé informace, ale jeho gamerovské mimikry jsou na nás trochu moc. Možná ještě nejsme na tento agentský level zralí… Do studia mu volá trochu zmatený James Munder, který má docela důvodné podezření, že po něm jdou. Část posluchačů se domnívá, že je na substanci, ale na to je podle Defanga James příliš zakulacený. Vysvětluje mu, co ti hackeři s jeho zařízením provádějí a jaká je třeba udělat opatření.

Globalizátoři a elity vůbec by podle nás také měli udělat opatření.

A na závěr trochu relaxu: boxersko-komediantská huličská rubrika – Roseanne Barr & Mike Tyson.

Zdroje: George Webb, I.P.O.T., RedPill78, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources
Q Anon/News – Blockade Removed – In Pursuit of Truth Presents – 3.23.19
March 22, 2019 Mueller’s Cabal – Cabells and Pages Everywhere You Look
March 21st, 2019 Was Lisa Page Born In Iran Around The Time Peter Strzok Was Leaving Tehran?
Avenatti, Geragos, NXIVM, Smollett connected! Which Swamp Creature is NEXT?
George Webb March 2019 Summary – Part One, Braverman Blows Whistle On DOGS
Scary U.S Armed Forces – United States Military Power 2018 | How Powerful is USA?
How to Cut Your Own Hair – Short Hair/Bob
M. Brodel: Rashida Tlaib Paid Herself $17,500 in Campaign Funds Post-Election
Day 115.1 Michael Caputo – Bagman For Clintons and Mueller In Moscow 1994
Alan Watts – Let go of controlling everything

Newsletter