Švejkování po americku: Na cvičišti rozvědčíci cvičí & Barr’s Tab

Demokratické „deepstejťáky“ v americkém Kongresu omývají. Ačkoliv mají přístup k celé Muellerově zprávě, v níž jsou v pro ně určené verzi začerněny, tak, jak to nařizuje zákon, pouze informace týkající se současných vyšetřování před velkou porotou a osobní údaje zúčastněných, ani jeden demokrat o přístup ke zprávě nepožádal. Zoufalý ryk se týká právě těch začerněných pasáží.

Jerrold Nadler, předseda mocné House Judiciary Committee, si chtěl znovu předvolat ministra spravedlnosti Williama Barra, ale ten jeho pozvání opakovaně svědčit (a nechat se hulvátsky urážet: neuvěřitelné vystoupení havajské demokratické kongresmanky Hirono zde) odmítl. Barr sám prohlásil, že, aby v této bezprecedentní situaci vyhověl tlaku na urychlené zveřejnění Muellerovy zprávy, což je samo o sobě velmi neobvyklé, musel „overrule“ několik nařízení.

Demokraté jej okamžitě nazvali lhářem a měl by podle nich být impeachován, odvolán a zavřen (malinko zestručněno). Nadlerův syn Michael pracuje pro společnost Gibson Dunn & Crutcher LLP, která se snaží dostat k finančním dokumentům Donalda Trumpa pomocí nejrůznějších soudních procesů.

Server Roklen24 publikuje texty    „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Vypjatou situaci shrnuje výstižně skvělý Tucker Carlson na Fox News – doporučujeme od 1:30, kdy dokonce i další tzv. „ex-agent“ CIA Anderson Cooper, toho času hlavní moderátor na CNN (operace Mockingbird!), nevěřícně lapá po dechu, když demokratický kongresman z Tennessee Steve Cohen vyhrožuje, že si ministra spravedlnosti Williama Barra nechají předvést násilím. Další demokratická výtečnice mu dokonce vyhrožuje pouty… Pořád máme náskok, na medvěda stále ještě nedošlo!

Tento Cohen představuje mimořádně odpudivý politický exemplář. Nechal se provokativně nafotit se smaženým kuřetem v ústech přímo na lavici (jakože Barr je „chicken“) a zapózoval nadšeným novinářům s bílou slepicí. To už zavání mafiánskými způsoby…

Chtějí si předvolat také Muellera – na to se tedy těšíme moc a moc! Trey Gowdy marně vysvětluje, že Mueller, jako zaměstnanec ministerstva spravedlnosti (DOJ), nesmí podle vnitřních předpisů zveřejnit jakékoliv negativní informace o osobě, která nebyla obviněna. Muellerovo slyšení bylo nakonec potichu zrušeno.

Nezapomínáme na to, jak Robert Mueller vezl osobně, jako ředitel FBI, v roce 2009 vzorek obohaceného uranu v aféře „Uranium One“ do Moskvy. George Webb mu přezdívá „high enriched“ Mueller.

Jerrold Nadler a jeho vypečení kolegové si tedy Williama Barra zkusili, po jeho odmítnutí jim předat Muellerovu zprávu zcela odtajněnou (aby věděli, koho a co DOJ vyšetřuje), předvolat ještě jednou, aby se do něj mohli pustit Nadlerovi právníci – „staff“. To je bezprecedentní. Barr se nedostavil, plnou odtajněnou zprávu do pondělí do 9:00 nepředložil (tak znělo ultimátum), a teprve o den později se ozval s návrhem dalšího setkání, tentokráte v jeho režii. Ještě aby si ministr spravedlnosti USA nechal hulvátsky nadávat před celým světem! Bullying jako vyšitý! Nadler Barrovi poslal předvolání Kongresu s pohrůžkou obvinění z pohrdání úřadem (contempt). Barr se tomu decentně, ale přece jen vysmál. „To musí být rekord, kdy je ministr spravedlnosti obviněn z pohrdání úřadem před uplynutím 100 dní,“ narážel na obvyklou „dobu hájení“ čerstvě jmenovaných vysokých vládních činitelů. Jdeme tedy s dobou…

Nadler nakonec nechal dramaticky odhlasovat budoucí hlasování o Barrově obvinění z pohrdání úřadem. Celá lapálie má jednu zásadní chybu. William Barr nic neutajuje, naopak musel zrušit několik opatření, aby zprávu mohl zveřejnit co nejrychleji a v co největším rozsahu. Speciální verze pro členy komise s prověrkou, přístupná ve „SCIFu“, odcloněné místnosti bez možnosti kopírovat či si dělat poznámky a se zákazem o obsahu hovořit (chachaa!) demokratické činitele nezajímala, ačkoliv je odtajněná z 98 procent: nepřišel si ji přečíst ani jeden. Republikáni si v ní četli ještě téhož dne tři.

To, co požaduje Nadler, je protizákonné (jedná se o ochranu špionských nástrojů, postupů tajných služeb a zejména identity zúčastněných, o něž jde podle mnohých komentátorů „deepstejťákům“ především) a Nadler to, jako právník, samozřejmě musí vědět.

Člen jeho senátní komise demokrat Richard Burr si opětovně předvolává Donalda Trumpa Jr., který již svědčil 29 hodin a bylo mu přislíbeno, že je to naposledy.  Odpudivý Richard „Dick“ Blumenthal jej chce, pokud se nedostaví, poslat do vězení. To je ten kongresový podvodník, který léta vykládal o svém hrdinství ve Vietnamu, až se nakonec ukázalo, že tam vůbec nebyl. Globalistům teče do bot!

Ministr spravedlnosti Barr ve snaze o ochranu informací, jejichž utajení nařizuje zákon, nakonec sám požádal Bílý dům o uplatnění „executive privilege“ – a bylo mu vyhověno. Je docela dobře možné, že to byl cíl demokratů již od začátku…

Nadler v pátek večer 10. května návrh na hlasování zrušil.

Předseda republikánů v Kongresu Mitch McConnell považuje celou věc za uzavřenou.

Rachel Maddow z MSNBC den po Barrově vystoupení ubylo půl milionu diváků.

Právní expert Gregg Jarret na Fox News peprně komentuje pozici Jamese Comeyho, který se s kruhy pod očima toulá po obrazovkách a ležérně diskutuje jako o život. Vůbec to pro něj nevypadá dobře… Nabiflovaný Jarret je fantastický a nějak se jim podařilo umlčet i zezadu pokřikujícího Seana Hannityho, který jinak svým hostům nedá prostor ani na holou větu – pokud je tedy vůbec pustí ke slovu, to už jsme také viděli!

George Webb informuje v souvislosti s nepřehledným děním ve Venezuele o tom, že Eric Prince z Blackwater (Academi) svolává snipery do Venezuely. Prý jich potřebuje 5000! Je v tom snad nějak zapojen Emilio Papadopoulos. Z přístavu v Dubaji vyplouvá jakýsi miliardový náklad – do Venezuely. Zbytku moc nerozumíme. Také to podle něj vypadá, že snipeři na Majdanu byli Wagnerovci, řízení Jevgenijem Prigodzinem. Ti prý představují levnější variantu Blackwaters. Nejlevnější jsou ale údajně hrdlořezové z El Salvadoru.

George také líčí detaily venezuelské operace. Koordinují ji podle něj stejní lidé jako puč proti Trumpovi. Venezuelská situace nevypadá v tuto chvíli dobře. Přemýšlíme, jak to souvisí s uzavřením „největší rafinérie na západní polokouli“ HOVENSA na karibském ostrůvku Saint Croix v roce 2012, kde před lety pracoval náš nejprve oblíbený klient v jednom pařížském irském pubu, kde jsme si tehdy přivydělávali na živobytí jako barmanka. Poté, co se zamiloval do pařížské kadeřnice Céline, která se nechtěla stěhovat do nekulturní Ameriky (v Paříži je úprava vlasů umění), se z něj stal náš prima kolega, nakonec se ale rozešli a firma svého inženýra se zlomeným srdcem nejen vzala zpátky, ale poslala jej pro jistotu na Panenské ostrovy, kam nás po letech pozval, když jsme si léčili zlomené srdce zase my. Připadali jsme si jako doma: hučení továrny nás kolébalo ku spánku jako kdysi železárny v Ostravě… Dovnitř nás ale nepustili, pravděpodobně se domnívali, že jsme také špiónka! Z rafinérie poté zbyla na místě jen Limetree Bay, která slouží jako ropný sklad. HOVENSA se ale připravuje na znovuotevření jako ArcLight Capital Partners a spekuluje se o roli BP v pozadí. Rafinérie byla specializovaná na venezuelskou ropu.

Bývalý prezidentský kandidát a skvělý politický komentátor Mike Huckabee tweetuje, že prezident Trump má (údajně!) v úmyslu přejmenovat Gitmo na „Comeyho Island“, kde budou ubytováni „dirty cops“, intel agenti a konspirátoři, kteří se podíleli na ilegálním špehování prezidenta.

Rumors are that @realDonaldTrump will rename Gitmo „Comey Island“ and will use it to house the dirty cops, intel agents and co-conspirators who used lies to illegally SPY on a President. Conspiracy, Cover-up, and attempted Coup. Katie, BARR THE DOOR!

 

Katie Kavalec z tweetu byla zástupkyně asistentky ministra zahraničí a v říjnu 2016 e-mailem varovala speciálního agenta FBI Stephena Laycocka, šéfa oddělení pro Euroasia kontrašpionáž, který nyní, pod Christopherem Wrayem, pracuje jako ředitelský náměstek (assistant director for intelligence), před neseriózností Christophera Steela. To bylo osm dní předtím, než FBI předložila FISA soudu žádost o vyšetřování údajných Trumpových spojení s Ruskem – na základě Steelova „pee-dossier“. Takže to všichni zodpovědní věděli. Jak si laskavý čtenář jistě vybaví, FBI se Steelem již dříve přerušila spolupráci, protože pouštěl informace do médií.

Rod Rosenstein (krátké video v článku) se loučí s DOJ: „Spravedlnost je v dobrých rukou. Je ve vašich rukou!“ Rod je teď u komentátorů za „grey hat“, protože to bylo přece jen jeho memo, které ponouklo prezidenta k vyhození proradného Comeyho z křesla ředitele FBI, a nakonec spolupracoval s Barrem na přípravě Muellerovy zprávy ke zveřejnění. Ono je docela dobře možné, že spousta z těch „black hats“ jsou prostě zarytí kariéristi, kteří jdou s proudem, jako všude jinde. Každá ideologie, i ta, která se nám líbí, je pouhým výtvorem intelektuálů, kteří popírají své vlastní temné stránky… A uplatnit ji – kteroukoliv – je možné pouze a jedině „silou, Katuško, silou!“

Ze dvou nezávislých zdrojů (z podobné formulace ale odhadujeme, že se bude jednat o tentýž původní zdroj) slyšíme stručnou informaci, že Rothschildové se údajně spokojí s pěti procenty a stáhnou se.

Martin Brodel se domnívá, že svět čeká celková změna finančního systému a že si Donald Trump poradí s FEDem i s centrálními bankami. Q je jednou všechny vyjmenoval, bylo jich, pokud si dobře vzpomínáme, 128.

Operace OX – Oregon Exercise: poněkud znervózňující branné cvičení na přelomu dubna a května na téma „Úmyslné rozšíření moru během velké události v Portlandu.“ O přístavu v Portlandu hodně mluví George Webb. Nepříjemně mnoho teroristických útoků se v USA odehrává na pozadí „cvičení“, např. na střední škole v Portlandu na Floridě… a 9/11 jich probíhalo rovnou 46! V Pentagonu tomu všemu prý velí jakýsi Yoda, vlastním jménem Andrew Marshall.

Nancy Pelosi na trávníku Bílého domu na shromáždění v souvislosti s osvětou o epilepsii: “Vždy je to o dětech.“ No právě!

Jakýsi George O’Neale – prý Rockeffeller – bude prý, jak se doneslo Georgi Webbovi, zanedlouho zadržen. Prý to bude „Slap and seal“. Zadrží, zaručí domácí „vězení“, propustí a zapečetí dossier. To je ten, který organizoval sérii večeří vlivných lidí s Marií Butinou. Kdo asi byli účastníci?

Chelsea Manningová se vdala.

Fascinující a komplexní přehled pro laskavého čtenáře « ropovodního » s Georgem zde. My celou tu ropovodní změť nepobereme, ale zdá se, že si ropáci dělají tajné ropovody po celém světě a podstatnou roli v tom hrají Green Zones, pro něž zajišťoval privátní komunikační okruhy generál Mike Flynn.  My se ovšem v petrolejářském průmyslu moc nevyznáme, a Dynastii jsme také nesledovali, tak jsme trochu pozadu.

Z komentářů v chatu GW: Autonomous Collective. Did You Know: Mueller authorized Russian oligarch Deripaska to fund an off-the-books FBI operation in 2009 . That same operation had a British operative from MI6. Operative’s name : C. Steele

 

Jak si laskavý čtenář jistě povšiml, naše youtubové toulky se zahušťují agenty a špióny natolik, že si občas připadáme poněkud osamělí…

Další školní střelba, tentokrát v Coloradu. Jeden student je mrtev, osm dalších bylo zraněno. Střílel tentokrát fanoušek Obamy a použil malou zbraň, tak to globalistická masmédia nemohou použít jako argument pro odzbrojení Američanů.

Omlazená Clintonová se mezitím opět vynořila na CNN a vyzývá Čínu k hacknutí Trumpových daňových přiznání z IRS. To je ta ženská, která chtěla, v případě svého zvolení prezidentkou, rozpoutat válku s Ruskem v případě „cyber napadení“, jež, jak dnes víme, sama s DNC a FBI zorganizovala…

RedPill78 – doporučujeme poslech od 11:30 min, kdy Saymour Hersch telefonicky (a šťavnatě) hovoří o Sethu Richovi a o tom, co se podle něj vlastně stalo. Má svůj vlastní vysoce postavený zdroj (od 17:00), jež přichází s pronikavou analýzou: “Byla to Brennanova zasr.ná operace!“

Dnajlion7 (Daniel Lee) informuje (a uvádí prameny, které ale nestíháme zapisovat) o praktikách v Arizoně, kde na rodiče, odmítající své dítě po opadnutí horečky odvézt na pohotovost, poslaly úřady jednotku SWAT (jako na Bin Ladina) a ty dítě unesly. Toto se prý děje již od 70. let. Svědectví o hrůzách na floridských chlapeckých školách se dají dohledat například zde.

FB blokuje uživatele, postující články Zerohedge.

Microsoft  pracuje na AI, sloužící ke špehování a cenzuře, pro čínskou vojenskou univerzitu.

Skvělá Candace Owens to v Kongresu po svém úvodním únorovém vystoupení natřela demokratickému poslanci Lieu, který si myslel, že si ji namaže na chleba, a Nadlerovi to docela ostře nandává od 5:35.

Muellerova zpráva rozhodila i anti-trumpovské WikiLeaks.

Cukrouš blábolí o cenzuře politických vyjádření. V současnosti jsou přitom sociální sítě zneužívány k veřejnému hanobení a zastrašování zcela nepokrytě!

Na Youtube se znovu objevil vzdělávací kanál Prager U s otřesnými dokumenty o dění ve Švédsku a jeho vymytých Vikinzích.

George Webb popisuje fungování Aspen Group (cca od 8:00). Mají tam take “Night crew”. A nahrávají.  A investují. O tréninku mladých sniperů George hovoří cca od 12 :30. Ze špiónského a ropovodního rojení v jeho vyprávěních se nám dělají uzly na mozkových závitech…

CIA se nedá rušit a představuje novou zbraň.

 “To je naše bitva o Británii!”, burácí Pat Condell v silném videu Our Battle Of Britain. Současná situace ovšem nevypadá příliš dobře.

Stále ještě zaznívají bláboly o otevřených hranicích. A zeptal se těch zmanipulovaných nevzdělanců někdo, zda si zkusili představit, co nastane, až se to rozkřikne v Číně?! Tam v roce 2015 zemřel papá Římského klubu Maurice Strong! Strong řídil OSN a Klimatický panel.

Strong has been variously called “the international man of mystery”, the “new guy in your future” and “a very dangerous ideologue”.

 

Pamela Anderson je po návštěvě Juliana Assange v britském vězení viditelně otřesena a volá o pomoc.

Smutná rubrika lidského psýché… a několik dnes poněkud neetických experimentů, u kterých lelkujeme při čekání na tzv. „Comeyho Report“, o němž mluví v posledním skvělém vydání I.P.O.T. v klipu z Fox News top právník Joe DiGenova.

 Q zveřejňuje meme s na silnici osaměle stojícím Comeym a přímo na něj se řítící MOAB – „Mother Of All Bombs“. Následovat bude Horowitzův IG Report, Huberův Report a DECLAS.

A na závěr excelentní příklad moderní youtubové žurnalistiky s ráznou Judge Jeannine, která už vypadá skoro na třicítku: SerialBrain2: Mueller-Rosenstein-Comey: The Infernal Trio. Jeho trochu legrační hrátky s biblistickou numerologií ustupují do pozadí a sledujeme tak trochu gamerovsky laděné zpravodajství! Plameny pekelné, ovíjející se kolem tří titulních hrdinů, jsou naopak docela ilustrativní, a nezapomenutelný je rozrušený Piers Morgan, líčící Omarosu (Reality show, bývalá a vyhozená asistentka Donalda Trumpa v Bílém domě), která jej ponoukala k sexu před kamerou – prý mohou být slavní! 

Zdroje: George Webb, I.P.O.T., X22 Report, RedPill78, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

https://www.youtube.com/watch?v=p4Zcv722Q0g

Sen. Hirono to Attorney General: „You knew you lied and now we know.“ (C-SPAN)

https://en.wikipedia.org/wiki/Jerry_Nadler

https://bigleaguepolitics.com/exclusive-jerry-nadlers-son-works-for-firm-suing-trump-which-presents-conflict-of-interest/

https://www.youtube.com/watch?v=vERVscmcSDs

Tucker: Democrats were certain of Russian collusion

https://www.breitbart.com/clips/2019/05/09/blumenthal-trump-jr-should-be-jailed-if-he-doesnt-comply-with-subpoena/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20190509

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2015/05/the-rooms-where-congress-keeps-its-secrets/451554/

https://www.youtube.com/watch?v=M81AbTgF1g0

Donald Becnel​

https://www.youtube.com/watch?v=Lr_LmBjQlO0

McConnell delivers remarks on the Mueller report

https://www.thegatewaypundit.com/2019/05/gregg-jarrett-comey-knows-hes-going-down-on-the-canvas-for-a-10-count-hes-in-deep-serious-legal-jeopardy-video/

https://duckduckgo.com/?q=steve+cohen+chicken&atb=v144-1&iax=images&ia=images

https://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Cohen

https://www.youtube.com/watch?v=t0mVR6FPxx0

https://www.academi.com/

https://www.youtube.com/watch?v=5Vps-C44O5I

https://www.youtube.com/watch?v=OuovU8Hun3A

May 11th, 2019 Biden’s Son Vs Trump’s Son – Battleground Ukraine, Gazprom Again

https://www.youtube.com/watch?v=4x8XqsP0gKg

Huckabee Tweets POTUS: Military Tribunals At Gitmo

https://www.thegatewaypundit.com/2019/05/coup-plotter-rod-rosenstein-takes-a-veiled-shot-at-james-comey-during-farewell-ceremony-video/

https://www.nytimes.com/2018/02/16/world/europe/prigozhin-russia-indictment-mueller.html

https://www.facebook.com/100023899787214/posts/441218953351427?s=688840857&v=i&sfns=mo

https://www.reuters.com/article/us-refinery-virginislands-idUSKBN1JS1TZ

https://thehill.com/opinion/white-house/443710-state-departments-red-flag-on-steele-went-to-a-senior-fbi-man-well-before

https://www.youtube.com/watch?v=pAwoox_sPNg

https://www.youtube.com/watch?v=CEe5taNswVI&t=89s

May 12th, 2019 Papadopoulos – Sisi-Schmitz Cash And Carry Man? Yet Another Blackwater Coup?

https://www.youtube.com/watch?v=ytGgxdWeLMo

Peculiar sense of humour? Hillary Clinton ‚asks‘ China to hack Trump’s tax returns

https://www.youtube.com/watch?v=uk_1LYt0HbI

NSA FOIA Reveals SR/WL Comms, ND Fire Started By Computer Glitch???

https://www.youtube.com/watch?v=zQjggTwZ7yk

FL & AZ Medical Kidnappings, POTUS Deals Major Blow to Child Sex Trafficking Hub

https://www.breitbart.com/the-media/2019/03/12/facebook-temporarily-blocks-users-from-posting-zero-hedge-articles/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20190312

https://www.breitbart.com/tech/2019/04/11/microsoft-worked-with-chinese-military-university-on-ai-development/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20190411

https://officialwhitehouseboys.org/the-mens-stories

https://www.breitbart.com/tech/2019/04/12/wikipedia-editors-post-fake-news-on-summary-of-mueller-probe/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20190412

https://www.breitbart.com/tech/2019/04/05/mark-zuckerberg-proposes-regulating-political-discussion-immigration-debate/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20190405

https://www.youtube.com/watch?v=QCE_vEdA9WU

Comment marche l’immigration musulmane en Suède ?

https://www.youtube.com/watch?v=OWMkmljltvo

The Psychology of Obedience and The Virtue of Disobedience

https://www.youtube.com/watch?v=XCHkZN2zDY4

https://www.youtube.com/watch?v=isfr1pn9iXY

Pat Condell : Our Battle Of Britain

https://www.youtube.com/watch?v=HOsV6PJyKTg

Pamela Anderson appelle à „sauver“ Julian Assange | AFP News

https://quadrant.org.au/opinion/doomed-planet/2010/01/discovering-maurice-strong/

https://www.youtube.com/watch?v=_qH2q59pSZc

10 Psychological Experiments You Would Never Believe Happened

https://www.youtube.com/watch?v=70w48fRN4ME

Q Anon/News – No Sleep in DC – In Pursuit of Truth Presents – 5.13.19

https://qanon.pub/

https://www.youtube.com/watch?v=NDfIEGPMbcw

SerialBrain2: Mueller-Rosenstein-Comey: The Infernal Trio

Newsletter