Švejkování po americku: „No collusion“ & Obnažování moci

Ministr spravedlnosti USA William Barr potvrdil před kongresem existenci špionáže v kampani Donalda Trumpa. Prý se na to podívá blíže. Globalistická masmédia se jako kobra otočila proti němu i Muellerovi. CNN mluví o špionáži čínské.

Zajímavě zareagoval James Comey, který je momentálně na svém knižním turné. Prý jej nenapadlo pokládat elektronické sledování za „špionáž“. Situaci velmi dobře shrnuje informační kanál s krátkými videi Headlines With a Voice.

Tisková konference ministra spravedlnosti byla krátká a stručná. „No collusion!“ zdůraznil hned na začátku. Za ním stojí poněkud vyblitě působící Rod Rosenstein, který to měl celé pod palcem. Barr mu děkuje za třicet let obětavé práce a upřesňuje, že ačkoliv se RR chystal odejít ze státních služeb, vyhověl Barrově žádosti a spolupracoval. Prezident byl z celé aféry frustrován (z upřímného přesvědčení, že se Muellerova komise snaží podkopat jeho prezidentství, píše Mueller), ale Bílý dům s komisí plně spolupracoval a poskytl jí veškeré vyžádané materiály. Bílý dům se také vzdal svého „executive priviledge“, tedy práva na úpravy textu Muellerovy zprávy, což by bylo konzistentní s dosavadní praxí. Ruské vměšování prý bylo systematické.

Server Roklen24 publikuje texty „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Hned druhý dotaz blonďaté novinářky ministra Barra vpodstatě obvinil, že pracuje pro prezidenta (my bychom čistě laicky řekli, že tak to má ve spořádané demokratické Americe být, ale nebudeme jim do toho kafrat), na což Barr zareaguje tím, že to o prezidentově „upřímném přesvědčení“ je napsáno v Muellerově zprávě, nejde tedy o tvrzení jeho samotného. Po několika podobně nepřátelsky laděných dotazech Barr malinko znechuceně tiskovku ukončuje.

K tomu bychom ještě dodali, že ti obvinění z Trumpovy kampaně jsou povětšinou agenti do kampaně nasazeni FBI, DNC či jinými subjekty. O CIA (nebo raději C_A, jak nás konspiračně učí Q) nikde ani zmínka.

Globalistická masmédia (MSM) pokračují v blábolech o obstrukci. Obstrukci čeho, když se žádný zločin nestal? Rachel Maddow na MSNBC blouznivě věští: „A budeme vyšetřovat a vyšetřovat…“ Link nedáme.

Pelosiová a Schumer si chtějí předvolat Muellera…

Ihned poté naskakuje George Webb LIVE a přichází s podivuhodnou informací: vojín Bradley Manning, dnes Chelsey Manningová, pochází ze cyber-hackerské rodinky! Její otec Brian Manning pracoval přímo v „Cyber Warfare“ („Strategic Command One“ – co to přesně znamená, nevíme). Ale ale… Po matce původem z Walesu měla Chelsey také welšské občanství, a tedy i britský pas. MSM nám toho hodně neřekla! Manning měl také jakési vazby na zemřelého Aarona Swartze, tvůrce DropBoxu/SecureBoxu (a také spolutvůrce RSS a Redditu). SecureBox byl Deep Statem za Obamy použit jako pastička na whistleblowery, kteří byli posléze systematicky perzekvováni a vyhazováni z práce. Celá dvouletá Muellerova operace může podle George Webba být součástí velikého cyber tažení proti WikiLeaks, vedeného Crowdestrikem (Dimitrij Alperovich je členem Atlantic Council a jeho tatínek byl také cyber špión. Ruský. Do USA prý emigrovali…). Sídlo celé C_A kabaly je podle George v Potomacu v Marylandu.

Jeden „chatař“ píše, že Donald Trump používá DECLAS jako leverage na GB a GCHQ, aby dostal Assange ven. Uvidíme!

Julian Assange byl vytažen z ekvádorské ambasády chlápky v oblecích. Za asistence policie jej vytáhli nikoliv nohama, ale bílým fousem napřed, a napěchovali do přistaveného policejního vanu. Kamera neznámého novináře, který měl zjevně jako jediný povoleno filmovat, zachytila Julianovy dvě ruce v poutech, držící knihu „Gore Vidal: History of the National Security State„. Pletla se tam ale ještě ta třetí ruka…

Zajímavé pozadí operací kolem WikiLeaks (poslední „dump“ je zde) přináší poněkud rozháraný James Munder a naprosto famózní výkony předvádí na toto téma George Webb.

Zatímco CNN a další kanály i nadále otevřeně a bezostyšně manipulují, jediný, kdo uhodil hřebíček na hlavičku, je jinak občas vysmívaný Tucker Carlson na Foxu, což peprně komentuje oblíbený a štiplavý Jimmy Dore. Proč je Tucker jediný, kdo mluví o Assangeovi pravdu? A proč mu bylo dovoleno říkat pravdu o Sýrii? Protože všichni ostatní jsou koupeni – a jmenuje jednoho maníka z MSNBC, který je agent CIA televizí naoko zaměstnaný. Těch ale podle nás je…  „Žijeme v oligarchii,“ uzavírá Jimmy Dore pochmurně.

Reakce Treye Gowdeyho je zde, a jeho slavný výstup s Peterem Strzokem je k pokochání se zde (od 3:00).

Prezident Donald Trump zvažuje nasměrování desetitisíců migrantů do „sanctuary cities“ v Kalifornii, které se překvapivě ohradily a je z toho zajímavá polízanice. Otočila i Cher.

Vstupenky na Clintonovic show klesly z několika ticíc na dvě stovky, a nedávno prý až na devatenáct dolarů, jak nám škodolibě „bonznul“ Lionel. Šťávu jednomu jejich večeru dodal až mladík, který na Clintona zakřičel, ať publiku povykládá o Epsteinovi. Soudce Robert Sweet, který Epsteinovu případu předsedal, v 96 letech zemřel.

Bývalý ředitel National Intelligence James Clapper podle svých slov kongresu v roce 2013 nelhal, když tvrdil, že NSA špehování Američanů neprovádí. Prý neporozuměl otázce, a místo na sekci 215 zákona Patriot myslel na sekci 702 zákona o sledování cizinců. Aha.

Peter Schweizer, jehož kniha „Clinton Cash“ se stala neocenitelnou pomůckou všech, kdo se zabývají vyšetřováním činnosti clintonovských nadací, připomíná, že Hunter Biden, syn demokratického prezidentského kandidáta Joea Bidena, přezdívaného „Creepy Joe“ pro svou zálibu osahávat dámy i dětičky před kamerami, obdržel 1,8 milionu dolarů od ukrajinské společnosti Burisma Holdings, a to v době, kdy jeho otec jako americký viceprezident zařídil Ukrajině americkou mezinárodní pomoc ve výši – 1,8 milionu dolarů. Jo takhle!! USAID!! Joe Biden cestoval za dobu svého působení na Ukrajinu celkem sedmnáctkrát, naposledy jen několik dní před inaugurací Donalda Trumpa. Hunter taky udělal jakýsi miliardový byznys s Čínou… A další se synem premiéra Kazachstánu, a také dostal nějaké peníze ze švýcarského konta, údajně zapleteného do praní špinavých peněz. Schweizer spekuluje o monetizaci Bidenovy viceprezidenstské moci. „Takový deal jako tahle malá firma neměl s čínskou vládou ani Goldman Sachs, Bank of America nebo Deutsche Bank!“

Lionel vypráví o lidsko-právním aktivistovi a bývalém Obamově poradci Al Sharptonovi. Jestli to dobře chápeme, ten funguje v Harlemu jako jakýsi „Don“, kterému chodí demokraté při návštěvě New York City „políbit prsten“ – také například Kamala Harrisová či Bernie Sanders.

Puč na Donalda

Skvělý Mike Huckabee, bývalý prezidentský kandidát, politický komentátor a mediální osobnost (celý pořad zde), konstatuje, že otočil i slavný Bob Woodward (že mu to ale trvalo!) a pozval si kromě Rudiho Giulianiho také slavného právníka Joea Di Genovu, bývalého FISA právníka, ke shrnutí situace (zestručněno): „Bylo to nestoudné spiknutí, vytvořené Hillary Clintonovou a Johnem Brennanem jako součást schématu za účelem poškození Donalda Trumpa. Čtyři roky probíhala ilegální sledování. Pozvali si na to čtyři kontraktory FBI. Budou potřebovat právníky. Budou padat obvinění a kriminální obvinění, ustanoveny velké poroty. John Brennan nebude potřebovat jednoho právníka, ale pět.“ Jmenuje také Sally Yatesovou, bývalou ministryni spravedlnosti a zástupkyni. FISA Court již komunikoval s ministerstvem spravedlnosti (DOJ). FISA je v centru celého komplotu. Hrdinou je zde, jak si laskavý čtenář jistě pamatuje, admirál Mike Rodgers, který o odpoleších informoval Donalda Trumpa, jehož kampaň den poté opustila Trump Tower a přestěhovala se do New Jersey.

Vyšší špiónská s Georgem Webbem

George Papadopoulos (zde jeho rozhovor spolu se Simonou Mangiante, jeho roztomilou italskou manželkou, jejíž přízvuk je podle George Webba ruský, a Whoopi Goldbergovou jako jednou ze tří panelistek docela odporného programu The View – ale nemá moc cenu poslouchat, co vykládají) pracuje podle George Webba také pro Mossad a prodělal pětidenní kurz zaměřený na sociální sítě – v Izraeli. „Tam se neučí Excel,“ směje se George. Už si také (Papadopoulos) vzpomněl, že znal profesora Mifsuda i dříve, než původně tvrdil v listopadovém rozhovoru s Donem Bonginem na Foxu. No bodejť, když u něj studoval na jeho londýnské špiónské! Stefan Halper, další „špiónský profesor“,  údajně pracuje pro MI6 a Five Eyes. V Anglii má svou Cambridge group. Halper také v srpnu přiletěl za Papadopoulosem na návštěvu. Five Eyes prý slouží zúčastněným vládám také pro špionáž opozice, protože jednotlivé tajné služby nesmějí sledovat vlastní občany. Sledují tedy ty cizí – na oplátku… Proto ty protesty proti DECLAS, ohlášené a podepsané Trumpově deklasifikaci utajených dokumentů. Možnosti a postupy klasifikace utajení jsou přesně vyjmenovány zákonem – jen není úplně jasné, kdo to kontroluje.

Vysoce postavený úředník ministerstva spravedlnosti  (DOJ) Bruce Ohr byl v jakémsi pravidelném spojení s přístavem Jefferson, jeho manželka Nellie Ohrová pracovala na dlouhodobém programu, který do USA přiváděl (nejen) ruské předvybrané studenty i akademiky. Americké přístavy jsou prý postupně prodávány arabským společnostem. Nellie Ohrová byla zároveň zaměstnána společností Fusion GPS v čele s Glennem Simpsonem, bývalým investigativním novinářem Wall Street Journal, a podílela se na vypracování „pee dossier“ na Trumpa za pomoci Steelovy špíny od ruských agentů. Sledujeme Operaci Mockingbird v reálném čase!

George Webb vysvětluje, že se pozornost zbrojařských elit postupně přesunula k „programům nízké intenzity“, jako například dříve v Irsku či Libanonu. Také mapuje léta fungující „extradikci“ patentů do Pákistánu (bratři Awanovi). Pákistánské tajné služby podle něj těsně spolupracují s těmi britskými. Pozornost také věnuje automatické synchronizaci přístrojů, zejména značky Blackberry. Jejich kód, například ten pro Christophera Steela, je prý psán holadskými tajnými službami.

V souvislosti s celosvětovým terorismem popisuje operaci „Globální Gladio“ (stručně Martin Brodel), jak sám výstižně říká. Jak si laskavý čtenář jistě vzpomíná, Operace Gladio, řízená CIA a možná také Vatikánem, měla za úkol provádět v Západní Evropě teroristické útoky v dobách studené války tak, aby se z nich daly obvinit komunistické režimy a mohly posloužit jako pádný důvod k represím. Teroristické útoky v Itálii v 80. letech byly její součástí. Významnou úlohu hraje London Policy University a Malta, jejíž vydávání diplomatických pasů dosáhlo takového rozsahu, že to George Webb charakterizuje slovy „Club Med for Deep State“. Také popisuje vývoj diplomatických zavazadel od diplomatického kufříku po dnešní kontejnery.

Popisuje také postupnou systematickou sexuální korupci vojáků v terénu, kdy se postupně snižuje věk „přítelkyň“, až nakonec můžete vidět čtyřicetiletého chlápka v Sarajevu, jak si vede „tu svou“, dvanáctiletou…

Také často hovoří s lidmi z Hondurasu, kde je prý mládež dlouhodobě trénována pro gangy; jedná se o program běžící již celá desetiletí.

Poměrně zásadní zprávou je ta o obvinění bývalého Obamova poradce Grega Craiga, který byl partnerem ve společnosti Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, jež dohlížela na vytváření zprávy o Tymošenkové pro ukrajinského prezidenta Janukoviče v roce 2012. To je prý porušení Foreign Agents Registration Act (FARA). Všechny cesty vedou na Ukrajinu! Craig byl obviněn z nepravdivých a zavádějících prohlášení jak vyšetřovatelům Muellerovy komise, tak vyšetřovatelům z DOJ National Security Division’s Foreign Agents Registration Act (FARA) Unit. DOJ je ministerstvo spravedlnosti. Ačkoliv ukrajinské úřady potvrdily platbu pouhých dvanácti tisíc dolarů, na Manafortově „off shore“ kontě přistály asi 4 miliony dolarů.

Lochnesska se obnažuje

Absolutně Amazing Polly z Kanady otevírá vějíř kontaktů bývalého právníka a prezidentského kandidáta Avenattiho, který půjde za podvody do vězení asi na tři sta let, a zajímavou problematiku otevírá například zde či zde. Amazing Polly si koupila „MAGA hat“ poté, co viděla útok sněhových vloček na červenou čepici, kterou měl jeden „fašista“ na hlavě. Vlasy nám vstávají hrůzou při poslechu dalších možných souvislostí s čerstvými teroristickými útoky na Srí Lance, které neumíme ověřit, neboť už i DuckDuckGo se topí v záplavách „globalovin“ a spousta zajímavých informací je v nich jednoduše „pohřbena“. Polly připomíná, že v době balistického poplachu na Havaji 13. ledna byli na ostrově také manželé Clintonovi. John Podesta byl na Novém Zélandu jen pět dní před útoky, a radil tamější vládě, jak má cenzorovat FB. Michelle Obamová se nacházela, podle fotografie v Daily Mail, na lodi na Seině v době požáru Notre Dame a hořící katedrála se jí odrážela ve sklenici vína – to se ale zdá trochu přitažené za vlasy i naší konspirační mysli… Našli jsme to jen na Infowars, tak odtud asi vítre vane… Na Srí Lance byla v únoru radit ohledně cenzury Samantha Power. Nancy Pelosi byla v Londonderry v době, kdy byla zastřelena novinářka Lyra McKee (29). Tu naložili policajti a pak prý zemřela.

Q naznačuje, že „Anoni“ mají u tajných služeb připravenou půdu.

Zaznamenáváme pokles intenzity kvikotu z Hollywoodu. Herce ale nemá cenu moc poslouchat, ti povětšinou dělají, co se jim řekne. Navíc to zřejmě souvisí s univerzitním skandálem, kdy prasklo, že si celebrity v čele se Zoufalkou Felicity Huffmanovou a seriálovou hvězdou Lori Loughlinovou vytvořily podvodný systém, aby dostaly své děti na prestižní univerzity, například tím, že je vydávaly za sportovce, úplatky či posíláním dublérů na testy. Zatčeno bylo přes 50 osob, 2 administrátoři, podvodu se účastnilo 9 trenérů prestižních univerzit a 33 rodičů. Zadržen byl také manžel Loughlinové, ale William H. Macy, hvězdný manžel Felicity, obviněn nebyl.

AOC, Alexandra Ocasio-Cortezová, je mnohými považována za biologickou Trumpovu zbraň na rozložení Demokratické strany.

Hudebník R. Kelly byl obviněn ze zneužívání mladistvých.

Probíhající zásahy proti pedofilům podrobně mapuje náš oblíbený Dnajlion7, který to nedávno trochu přehnal se svým misionářským nadšením a poslal všechny, kdo slaví Vánoce, do ohňů pekelných, a ti mu to pak spočítali v komentářích. Dnajlion7 ale také počátkem února podrobně informoval o biologické hrozbě, podrobně zdokumentované kanálem  I.P.O.T., a kterou zlikvidoval zásah speciálních jednotek (pravděpodobně Army Delta Force)  v Los Angeles, které pod pláštíkem cvičení, o kterém ale nikoho neinformovali a které poděsilo část obyvatelstva, neboť se v centru města proháněly vojenské vrtulníky a speciální jednotky. Komentátoři s militaristickými znalostmi vylučují, že by se takovýmto způsobem konalo cvičení. Zásah se týkal Guatemalského kulturního centra (Guatemala House od Culture), jehož pronajímatelem je Eduardo G. Sanchez. Akce snad souvisí přes právníky s farmaceutickými koncerny a pašováním dětí. Budova byla oficiálně prázdná. Na záběru vidíme skupinu asi šesti mužů v ochranných oblecích vynášet z budovy nějaký objekt v pytli a v zákrytu stromů jej nakládat do helikoptéry přímo na ulici.

Další zářez je přímo z justice.gov. Oficiální materiál je detailní.

Hoří Notre Dame.

Zaujala nás agresivní reakce Sheparda Smithe (od 0:29) na Foxu na pokus francouzského mediálního analytika Philippeho Karsentyho dát incident do kontextu reálného protikatolického násilí ve Francii v posledních letech. Ano, hlavně ne kontext!

Spirituálně hudební rubrika: How do we get out of here?

Zdroje: George Webb, I.P.O.T., RedPill78, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources
Comey On Barr’s Spying Comment: ‚I Have No Idea What The Heck He’s Talking About‘
Comey: „I’ve Never Thought Of“ Electronic Surveillance As „Spying“
Comey: Surveillance Isn’t Spying
The Jimmy Dore Show: Tucker Carlson Defends Assange. Huh?
Only a heckler can improve an evening with the money-grabbing Clintons
Clapper: ‘I Didn’t Lie’ to Congress About NSA Spying — ‘I Just Simply Didn’t Understand’ the Question
ASSΛNGE’S STUNNING SECRET; DEΛD MAN ‚SWITCHED‘
M: Brodel: amazing:Operation Gladio: The Unholy Alliance Between The Vatican, The CIA, & The Mafia
Spygate Swamp Lawyer Has a Surprising Client
Foxes and Wolves
Trey Gowdy on Barr’s spying claims, Greg Craig indicted
Gowdy on the future of investigations in wake of Mueller report
Simona Mangiante and George Papadopoulos 2019 ‚Hollywood Beauty Awards‘ Red Carpet
George Papadopoulos and wife Simona Mangiante discuss being questioned in Russia investigation
Clinton Connected Dem Arrested for Pedophilia
MIL OP? Practice? – In Pursuit of Truth Presents – 2.8.19
David R. Hawkins – You Are Only Subject To What You Hold In Mind
The Animals – We Gotta Get Out Of This Place (1965)
 
 
 
 
 

Newsletter