Švejkování po americku: Přituhuje & Čeření hladiny

Tajemný Q šponuje napětí a celá americká mediální scéna je na nohou. Sean Hannity, který ubral na kňourání a přidal na informacích, přichází se základním přehledem situace a stupňuje očekávání událostí příštích a Q to nepřímo potvrzuje. Osvěžující a hravé Q-zpravodajství přináší mladistvý, ale profesionální youtubový kanál I.P.O.T. – In Pursuit of Truth. Tento formát se liší od ostatních zejména humorem, svižností a spontaneitou komentátora, čímž si získává naši pravidelnou pozornost.

Q zveřejnil 17. února text, který vypadá jako přepis rozhovoru nového ministra spravedlnosti USA Williama Barra se speciálním vyšetřovatelem (čeho vlastně?) Muellerem a obsahuje také otázky určené bývalému zástupci ministra spravedlnosti Rodu Rosensteinovi – ty ale bez odpovědí. Poslední otázka Muellerovi zní: „„Proč jste i nadále aktivní a pokračujete ve vyšetřování zločinu bez důkazu?“ Celá ta legrace stojí evidentně pouze a jedině na Steelově „pee“ dossier. Tím, že se jednalo o nepodložené a nedůvěryhodné materiály, se prý nikdo nezabýval: „Those facts were never taken into consideration.“ FISC (United States Foreign Intelligence Surveillance Court) to schválil, tak o co se jedná. „Byl FISC srozuměn se všemi detaily týkajícími se dossier?“ „No.“ 

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Otázky pro Roda Rosensteina jdou na tělo: “Jaké oprávnění jste měl – bez vyrozumění Kongresu – k rozšíření mandátu za účelem hledání zločinu mino R spolčení? Jaké počáteční konkrétní zákonné důvody/fakta existovaly pro zdůvodnění ustanovení speciální komise? Proč jste doporučil, aby se Sessions (bývalý ministr spravedlnosti, pozn. aut.) vyloučil? Proč nebyly na požádání kongresu poskytnuty pověření/rozpočet spolu s pravidelnými zprávami? Proč je všechno drženo v utajení a pod nepříslušnou klasifikací? Bylo účelem vyšetřovat zločin či vyšetřovat důkazy o zločinu?“ Již dříve Q citoval a odzdrojoval zákonné ustanovení, definující, ve kterých případech a z jakých důvodů utajení dokumentů použito být FBI nesmí. Patřilo mezi ně například skrytí (utajením) nezákonného jednání nebo selhání agentury.

Znectěný bývalý náměstek Andrew McCabe znectěného bývalého ředitele FBI Jamese Comeyho, loni propuštěný tehdejším ministrem spravedlnosti Jeffem Sessionsem dva dny před odchodem na tučně placenou penzi nárokovanou v 50 letech, pobíhá po televizích, prodává svou knihu a vykládá, jak se Rod Rosenstein nabízel, že si bude prezidenta USA nahrávat, aby se mohli pokusit jej podle 25. ústavního dodatku (neschopnost vykonávat funkci ze zdravotních důvodů) zbavit úřadu. Nejeden komentátor se domnívá, že se jedná o McCabeovu sebeobranu před sebevraždou. Existují také jakési náznaky, že jej má pod palcem sám „Maestro“, jak Donaldovi říká SerialBrain2 ve svých numerologicko-biblisticky bombastických performancích.

Po vysilujících bojích s Nancy Pelosiovou přednesl Donald Trump svou druhou “State of the Union” 5. února v Kongresu. Komentátoři ji označují za nejlepší řeč posledních dvaceti let, někteří ale také celé americké historie. Byla koncipována tak, že přiměla k potlesku a skandování “USA! USA!” i demokratické kandidáty a zejména kandidátky, a dokonce viditelně nadchl i kandidátky protestně (proti jeho údajné mysogynii) oblečené podle vzoru sufražetek v bílém. “Ještě bílé čepičky!” smějí se komentátoři v narážkách na KKK. Vyfoukl jim témata naprosto bravurním způsobem!

Senát schválil zákon, který klasifikuje lynčování jako “hate crime”. Trochu to z globalistických masmédií působí, jakoby lynčování bylo až do této chvíle v USA legální! Vzápětí vzplane aféra “Jussie Smollet”: tento afroamerický homosexuální herec ze seriálu Empire ohlásil chicagské policii přepadení a pokus o lynčování z rasových důvodů dvěma násilníky s čepicemi MAGA (způsob mediální prezentace naznačuje, že nošení MAGA baseballové čepice neznamená, že máte rádi svou americkou vlast a fandíte prezidentovi, ale že jste rasista, fašista a xenofob). Ukázalo se, že útočníky jsou dva nigerijští bratři, z nichž jeden byl externistou ve stejném seriálu a druhý byl nějakou dobu  jeho osobním trenérem. Jeho historka měla mnoho sporných bodů, z nichž bychom vypíchli, že až do příjezdu policie, tedy více než 40 minut, chodil s tou smyčkou na krku, a že prý bratři na ten provaz měli účtenku. Rozhořčená reakce šéfa chicagských policistů je zde. Také se ukázalo, že Jussie je pravděpodobně (my už dnes nevěříme vůbec ničemu!) synovcem demokratické političky a čerstvé prezidentské kandidátky Kamaly Harrisové, která zákon protlačovala spolu s kolegou Corym Bookerem, taktéž demokratickým prezidentským kandidátem. Ten měl v minulosti jakési trable s “groping”, česky “osaháváním”, ale už se prý poučil. Jussie Smollet svým nigerijským kamarádům, kteří ihned po činu odletěli do Nigérie, aby se za několik dní vrátili, zaplatil tři tisíce dolarů šekem (!), a zbývajících pět stovek měli dostat po návratu do USA. Silná masmediální podpora pro chatrnou Smolletovu historku se novinářům vrátila jako plivanec proti větru, a milý Jussie je v současné době obviněn z 16 trestných činů.

Ředitel National Intelligence Dan Coats si bude podle Q balit kufry. Prý se chystá něco velkého! My ovšem tušíme, že když Q šponuje pozornost k nějakému datu (tentokrát 18. března), většinou si upravuje pozici k nějakému vyjednávání – a tak trpělivě (na rozdíl od rozrušených Anonů) vyčkáváme…

Senátní finanční komise bude vyšetřovat schůzky dvou top Obamových finančních poradců s ruskou špiónkou Mariou Butinou, která, jak víme od George Webba, je nejen aktivistkou za práva držitelů zbraní, ale především obchodnicí s kalašnikovy. Schůzky organizovalo Center for the National Interest s CEO Dimitriem K. Simesem. Butinová prý měla v úmyslu infiltrovat NRA (National Riffle Association).

Q nastiňuje různé scénáře. Na jezeře Loch-Ness podle něj panuje zoufalství. Naznačuje, že londýnské fotečky Petera Strzoka a Lisy Pageové byly pořízeny u hotelu Corinthia, a že si je umí vzít z průmyslových kamer. Také publikuje seznamy adres svých příznivců pronásledovaných globalistickými sociálními sítěmi. Informace jsou „banovány“, jejich proudění usměrňováno, účty a youtubové kanály jsou zneviditelňovány či rovnou rušeny. Zdá se, že « válka » se odehrává na všech frontách : Amazon prodává knihu QAnon: An Invitation to The Great Awakening, která se okamžitě vyšvihla na první příčku. Masmediální domy se chvějí v mrtvičném záchvatu.

Amazon ohlásil, že ruší plány výstavby nového sídla firmy v New Yorku jako následek negativního postoje demokratů v čele s Alexandrií Ocasio-Cortezovou. New York přišel o 25 tisíc nových pracovních míst. A, jak jízlivě podotýká Lionel, získal 25 tisíc republikánů do příštích voleb.

Amazonský Big Boss Jeff Bezos (140 miliard dolarů) rozvířil mediální scénu, když unikla jeho milostná korespondence s milenkou Laureen Sanchezovou do National Enquieru. Posílal jí také fotečky svého pindíka („big willy“), ty ale prozatím zveřejněny nebyly. Jeff žaluje redaktora za vydírání. Aféra trvala již osm měsíců a Jeff stihl jen tak-tak narychlo oznámit rozchod s manželkou, než to propuklo. Laureen Sanchezová dříve pracovala pro Fox News a je označována za „glam personality“.

„Vy víte, že jsem off script, že ano?“ ptá se prezident rozjásaného posluchačstva při rozvolněném projevu pro CPAC (The Conservative Political Action Conference). „A tak jsem vyhrál volby: off script !“ Vesele přehrává sám sebe při slavné scénce z projevu z kampaně, v němž udělal vtip a požádal Rusko o údajně vymazané e-maily Clintonové, čehož se chopila FBI a s humorem sobě vlastním na základě tohoto vtipu započala proces iniciace Muellerovy speciální vyšetřovací komise. „Bullshit !“ komentuje celý proces prezident.

Neopomene laškovně znectít Adama Schiffa, toho nejslizounštějšího demokratického politika široko daleko, spojovaného s hotelem Standard v Kalifornii. Ten má být podle konspirátorů součástí významné pašerácké sítě. Ve médiích se také objevila zpráva o zřícené helikoptéře s majiteli hotelu na palubě.

Oznamuje brzké podepsání prezidentského EO, Executive Order, který podmíní federální financování univerzit jejich respektováním svobody slova. Q publikuje další fotečku prezidentského pera, v němž se podle komentátorů odráží prezidentova hlava se žlutou kravatou.

Prezident v báječném a uvolněném projevu vysvětluje základy své celní politiky a byznysu a jeví neodpustitelný přebytek humoru a zdravého rozumu. „All by myself !“ připomíná teskně své osamělé Vánoce v Bílém domě. „Tolik samopalů jsem v životě neviděl !“ Citlivě naznačuje, že slavný dům je stará ratejna, ale zároveň upozorňuje, že vše je relativní, a že třeba pro čínského prezidenta se jedná v podstatě o novostavbu… 

„A bylo mi tam smutno! Tak jsem řekl: Pojeďme do Iráku!“ objasňuje, jak se vše seběhlo. Předvádí jednotlivé americké generály v Iráku: „Týden? Mně tvrdili, že to bude trvat dva roky!“ přehrává celou konverzaci (1:05) o časovém limitu, který je podle jeho poradců potřeba na zničení zbytků Islámského státu. Prý to ti generálové nikomu neřekli, protože prezident je podle samotného generálského vedení první, kdo se kdy zeptal na jejich názor. Ti to tam tedy vedou! Donald Trump také široce popisuje, jak je třeba provádět stavební dohled při stavbě budov, což prý aplikuje i v politice.

Malou zmínkou také předvídá „bad stock prices“. My bohužel neumíme rozklíčovat válku na ekonomickém a finančním poli, ale je to pravděpodobně pořádná síla. Například jsme se nedávno dočetli, že dědička Heinz Ketchup, který má v současnosti jakési trable, je manželkou dalšího prezidentského kandidáta, tentokráte republikánského, Mitta Romneyho, a v divokém dění, popisovaném a analyzovaném Georgem Webbem (který se nuceně přestěhoval na Patreon po zablokování možnosti živého vysílání ze strany YouTube) prý hraje roli mimo jiné také společnost Carlyle Group.

Minule jsme psali, že po sérii závažných zdravotních problémů a dvou operacích koncem loňského roku se „nezvěstná“ soudkyně Nejvyššího soudu Ruth Bader Ginsburgová (*1933) zúčastnila koncertu na svou počest. Vzápětí se ukázalo, že koncert, o němž psala v článku s ilustrační, léta starou fotografií agentura AP, se tak nějak nekonal: v programu National Museum of Women in the Arts událost vůbec nefigurovala a internetové oznámení se ukázalo býti zveřejněno asi 20  minut před začátkem. Nepodařilo se také dohledat žádné další účastníky, kteří si prý, dle globalistického agenturního zpravodajství, pochvalovali, jak báječně Ginsburgová (RBG) vypadá – ale selfiem se kupodivu nikdo nepochlubil. Ruth prý také denně ujde, se svým osobním trenérem, dvě míle! Internetem kolují vtípky trollů o tom, kdo viděl Ruth trénovat v parku na skateboardu či trsat na diskošce. Masmédia před několika dny také šířila, že se RBG pilně účastní práce Nejvyššího soudu a dokonce podepisuje či snad i vypracovává jakési posudky. Nikdo ji ovšem od loňska neviděl, a žádného „oficiálního“ novináře nenapadne se zeptat… Na její eventuálně uvolněné místo Nejvyššího soudu by nastoupil další soudce, jmenovaný Donaldem Trumpem.

Intelektuální polohu celebrití demokratické političky Alexandrie Ocasio-Cortezové lze shlédnout zde (1:51). Za představeným utopisticky vágním programem New Green Deal údajně a nepřekvapivě stojí instituce George Sorose.

V den setkání amerického prezidenta s prezidentem KLDR, pod jejímiž nukleárními hrozbami vyrůstalo několik generací celého světa, americká masmédia masivně nasazují čerstvě vyškrtnutého právníka Michaela Cohena, který prezidenta veřejně špiní před senátní komisí pod vedením demokratického zástupce Elijaha Cummingse. Kalifornský demokrat Adam Schiff, který v současnosti předsedá Parlamentní komisi pro tajné služby, Cohena předběžně školil – na desetihodinové schůzce! Prý Cohenovi pohrozili, že jeho žena, zapletená do nějakých úvěrových machinací, může dostat až 30 let vězení. Celou taškařici před senátní komisí zařídil Cohenův právní zástupce Lenny Davis, a republikáni se docela čílili, že jsou přinuceni tam sedět na zadku a hodiny poslouchat usvědčeného podvodníka a lháře, který za dva měsíce nastupuje do vězení za – lhaní kongresu… Lenny Davis byl právním poradcem Billa Clintona v době aféry s Monikou Lewinskou. Cohen také tvrdí, že Donald Trump je xenofob. Ano, takový xenofob, že poměr mezi jeho manželkami je 2:1 pro cizinky!

Facebook má trable, neboť se ukazuje, že až 50 procent uživatelských účtů je falešných. To prý má jakýsi vliv na cenu společnosti. Také vychází najevo, že spousty osobních aplikací automaticky Facebooku zasílají osobní data uživatelů, aniž by tito tomu mohli jakkoliv zabránit. O tom, že za IT giganty stojí tajné služby již od začátku, jsme již psali.

AP zveřejňuje zajímavý stručný přehled aktivit USA v Latinské Americe. Masmédia se i nadále tváří, že se jedná o zcela nezávislé země.

Zerohedge přináší rozsáhlé materiály, v nichž se dočítáme, že globální jmění miliardářů se zvýšilo z 3,4 trilionu dolarů v roce 2009 na 8,9 trilionů v roce 2017. Šéf JP Morgan Jamie Dimon své jmění ztrojnásobil.

George Webb komentuje zprávu, že Deutche Bank byla spolu s Danske Bank nachytána u praní 230 milionů dolarů přes Estonsko. George má šest stop a palců osm a v mládí hrával basket, stejně jako Mueller i Comey. Zasvěcuje své posluchače nejen do současného dění, rámovaného historií, ale také do historie vojenské a občas vytáhne nějakou story z historie tajných služeb.

Také zmiňuje tři vysoké představitele smluvního dodavatele Pentagonu jménem Anham ve Spojených arabských emirátech. Tato společnost organizuje nákladní dopravu přes Írán, což odporuje embargu. Prý to bylo levnější, říkají. George, jemuž YouTube na pár týdnů zrušil živé přenosy, vysvětluje, že ani to není pravda, a rozkrývá, jak to celé funguje. V tomto krátkém přehledu se věnuje zbrojařským nákupům na nejvyšší úrovni. Současné dění charakterizuje jako „puč elit“ proti prezidentovi.

Globalistická masmédia téměř ignorují Trumpovu justiční reformu včetně reformy vězeňského systému, na níž se významnou měrou podílel jeho zeť Jared Kushner, a informují maximálně o tom, že ji prezident „podpořil“. Jared byl motivován, neboť jeho otec Charles Kushner, strávil 14 měsíců ve vězení za nedovolenou finanční podporu demokratů přes prostředníky a manipulaci s důkazy – nastražil prý prostitutku na vlastního švagra a nahrávku poslal své sestře… 

Slavný profesor práva Alan Dershowitz, který byl obhájcem odsouzeného pedofila Jeffreyho Epsteina, který dostal pouhých 13 měsíců, odpovídá na obvinění (od 06:26), že sám měl sex s nezletilými: „There will be prominent people in handcuffs once these e-mails come out!“ Prý to na něj bylo nastraženo, aby mohl být vydírán. Přesně o tomhle celou tu dobu mluví George Webb, kterého ovšem z nějakého důvodu nikdo neposlouchá!

Demokratická kongresová „mládež“ to docela rozšoupla: Ilhan Omarová, nová muslimská poslankyně somálského původu za Minnesotu komentovala vlivnou lobbistickou skupinu AIPAC (American Israel Public Affairs Committee) takto : „It’s all about the Benjamins, baby!“ Strhla se mela. Jedná se o citát z díla rappera Puffa Daddyho a jedná se o narážku na stodolarovou bankovku s podobiznou Benjamina Franklina. Benjamin je také biblické jméno, a Ilhan tím naznačovala, že její kolegové američtí kongresmani podporují Izrael, neboť jsou zkorumpovaní. Masmédia šla do vývrtky a mediální specialista Lionel konstatuje, že nová mladá generace politiků mění nepsaná pravidla. Nebo je prostě nezná a nehodlá je dodržovat. Demokratická strana sepisuje proti-antisemitské petice, ale přímo Ilhan Omarovou odsoudit nechce. Sledujeme kvílení zdrceného mladého poslance: “Stačí přece dodržovat základní pravidla z mateřské školy: Be nice!“ Zbrojařská ani izraelská lobby si poslance ale určitě neplatí proto, aby byli „nice“…

Při psaní o tom, jak si v Alabamě demokraté zorganizovali svou vlastní „ruskou kampaň“ s tzv. ruskými „boty“, nás napadá – kdo to vlastně doopravdy organizuje jinde v USA? A u nás v Evropě?

Laskavému čtenáři bychom se rádi omluvili za prodlevu; naše literární odhodlání vyfičelo do ztracena při dentistickém řádění v našem zubním hájemství.

Jdeme si osvěžit duši k úplně jiné sortě Američanů a zapřemítat o vlastní identitě.

Zdroje: I.P.O.T., X22Report, RedPIll78, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources 
Hannity: We now have damning evidence on the ‚deep state‘
https://www.youtube.com/watch?v=bBV9-m34N2A CPD Supt. Eddie Johnson on Jussie Smollett case
Alexandria Ocasio-Cortez Brands Climate Change Proposal As ‚Green New Deal‘ | NBC News
HIGHLIGHTS: Michael Cohen’s testimony to Congress (Part 1)
Before Venezuela, US has long involvement in Latin America
March 11th, 2019 Summary. Mueller’s Private Military Secrets Showroom For DuPont – Gibson Island
Vassar Clements, Tony Rice – Kissimmee Kid

Newsletter