Švejkování: Pravda je tam venku zavřená

Amerika zdá se býti ponořena do kultu osobnosti, po generace pečlivě budovaného Hollywoodem, prodlouženou to rukou Deep State. Svět se ale mění – ani pro naši středoevropskou mírumilovnou povahu poněkud krvežízniví Američané už nechtějí bombardovat Sýrii, kde prý došlo, jako přes kopírák, po výletě Johna McCaina k plynovému útoku a fotky zubožených dětí zaplavily internetové i televizní zpravodajství. Bývalý ambasador UK v Sýrii Peter Ford ale tvrdí, že k útoku pravděpodobně vůbec nedošlo. Stalo (či nestalo) se tak jen chvíli poté, co prezident Donald Trump – zcela proti svým zvykům – oznámil úmysl americké síly ze Sýrie stáhnout. Přesně totéž se stalo i Obamovi…A co dalšího se odehrálo v USA?

FBI udělala šťáru v úřadu i domově Trumpova právníka Michaela Cohena, což vyvolalo obrovské pobouření. Konspirátoři to většinou považují za provokaci, která má za účel přimět Donalda Trumpa odvolat šéfa speciální vyšetřovací komise Roberta Muellera. Zdá se, že existuje jakýsi scénář, který se bez tohoto odvolání nedaří uplatnit.

Vysoce si ceníme výběrového domáckého zpravodajství Martina Brodela, který svým nezaměnitelným způsobem vybírá ty nejdůležitější zprávy a pikantně je komentuje. Pro základní přehled stačí projet názvy jeho videí, my si ale jeho denní peprné komentáře nenecháme ujít.

Facebook típnul populární Diamond & Silk, prý jsou jejich videa nebezpečná. „Jak dvě rapující černošky podporující prezidenta ohrožují naši bezpečnost?“ táže se senátor Tim Scott.

Pečlivě připravené vystoupení Marka Zuckenberga před kongresovou komisí proběhlo hladce a bez zádrhelů. Komplikovaně formulované dotazy jej sice občas trochu zaskočily a bylo vidět, že neví, o čem je řeč, ale jinak z dotazů většiny demokratických členů komise, jejíž 44 členů z celkem 56 od něj nedávno obdrželo blíže neupřesněný „příspěvek“, vyplynulo, že jeho největší vinou je nedostatečná cenzura. Blábolil nacvičené fráze o „hate speech“ a připravované cenzuře za pomoci AI a nikoho kupodivu nenapadlo se jej zeptat na nedávno streamované několikahodinové skupinové znásilnění nebo videa teroristů. Také otázka na to, jak je možné, že Facebook špehuje své uživatele i tehdy, když nejsou k platformě připojeni, a dokonce i ty, kdo FB nemají vůbec, zapadla.

 

Dr. Jerome Corsi na veřejné přednášce potvrzuje, že Obama i Clintonová, která se jako zombie vynořila někde v Indii a plkala o tom, že za jejím nezvolením prezidentkou ve zmanipulovaných volbách je Trumpova nenávist k ženám, budou obviněni. Corsi také potvrzuje, že „Cukrouš“ je jen fasádou pro projekt CIA. Ve stejnou chvíli se totiž vynořuje nesmírně zajímavá informace o projektu Pentagonu LifeLog (Information Processing Techniques Office of the Defense Advanced Research Projects Agency – DARPA) o podrobném špehování úplně všech, který byl ukončen 4. února 2004, v den, kdy oficiálně vznikl Facebook. Zdá se, že tuto explozivní informaci vypustil Edward Snowden.

„Enlarge your thinking,“ říká Q. Tak „enlargujeme“. Vynikající analytička Tracy Beanz, která se, stejně jako my, ptá, co vlastně celých čtrnáct měsíců dělá speciální vyšetřovatel Robert Mueller a jeho tým sedmnácti top právníků (všichni do jednoho v Hitleřině pytli) a pomocí studia zveřejněných a hodně začerněných oficiálních dokumentů podrobně mapuje kontakty Paula Manaforta na Ukrajině, kde se tento kamarádil s Olegem Děripaskou (to je ten s tou Rybkou, co ji čapli v Thajsku za sex coaching bez razítka). Ten se zase kamarádí s Johnem McCainem i Vladimírem Putinem, v Londýně potom s Nathanielem Rothschildem. Ten se před pár lety saunoval na Sibiři s anglickým Lordem Mandelsonem, tehdy předsedou jakési evropské komise rozhodující o clech na – hliník! To jsou věci! Už si děláme čepičku… Nathanielova vygooglovaná fotečka nám připomíná staré pověsti konspirátorské, že jsou s „Cukroušem“ bratranci…

Dr. Corsi také říká, ze Jeff Bezos (Amazon, Washington Post) přišel o smlouvu s Pentagonem na devět miliard dolarů. Původně jsme četli o šesti stech milionech, ale smlouvy s Pentagonem asi nebudou zveřejňovány úplně celé.

New York Times (Carlos Slim – Telephonica, původem Mexičan – po zaostření zjišťujeme, že je čistokrevný Libanonec) zveřejnily rozsáhlý útočný materiál na Q. My ovšem víme, že negativní reklama je také reklama (Donald by mohl vyprávět, kdyby měl čas), neboť o co tu jde, je lidská pozornost. My jsme si už dávno při našich občasných intelektuálních výbojích všimli, že ať zkoumáme, co chceme, pravidelně končíme na Blízkém východě!

Julian Assange vypustil tweet týkající se role britské vlády a MI6 v přípravě Steelova dossier na Trumpa, poté také zpochybnil oficiální verzi otravy dvojitého (a téměř trojitého) ex-agenta Skripala a jeho dcery Julie, načež mu byl odstříhnut internet.

Ivance vypověděl službu motor helikoptéry. A padají další helikoptéry při blíže neurčených vojenských akcích v USA: jedna ve Fort Campbell v Kentucky, další v Kalifornii – prý běžný trénink (čtyři mrtví, výrobce: Lockheed Martin), jedna v Indii a jedna začala nekontrolovaně rotovat u ropné plošiny v Severním moři, ale to prý bylo už v roce 2016. V Arizoně spadlo malé letadlo Piper PA-24 Comanche s šesti mrtvými influencery a modelkami z Instagramu.

Konspirátorskými zdroji prosakuje neověřitelná informace, že všechny letecké a také některé automobilové motory (Michael Hastings? Výrobce: Mercedes) obsahují jakýsi čip Freescale Semiconductor’s ARM microcontroller ‘KL-03 (embedded processors, which according to the firm are “stand-alone semiconductors that perform dedicated computing functions in electronic systems” – toto vysvětlení neříká nic jiného, než že čip plní určenou funkci. Aha!), jehož patent získal díky zmizení letadla Malaysia Airlines Flight MH370 Jacob Rothschild. To je ten, který měl podle některých konspirátorů být tím nejmenovaným pasažérem v helikoptéře pilotované legendárním leteckým instruktorem Mikem Greenem, která se vloni na podzim zřítila na rotshchildovský pozemek v Buckinghamshire (ta Cessna ho jasně sejmula, psali jsme podrobně v před-předposledním díle). Letadlo MH370 s dvaceti vysoce specializovanými čipovými inženýry na palubě zmizelo 8. března 2014 uprostřed Indického oceánu, kde není široko daleko nic – jen malinkatý ostrůvek s americkou vojenskou základnou, o kterém se nemluví. Vyšetřování bylo zastaveno, pokusy o nezávislé vyšetřování různými nezávislými společnostmi také, honorární konzul Malajsie Zahid Raza, který zmizení vyšetřoval v roce 2017, byl zastřelen. Speciální plavidlo Seabed Constructor (Ocean Infinity Team), registrované v norském Bergenu, které bylo do oblasti vypraveno letos, v oblasti 31. ledna 2018 na 80 hodin zmizelo z radaru a pak se zase objevilo, píše The Sun. Plavidlo se prý vrátilo, protože objevilo jakýsi vrak z roku 1911 a svou misi prý opustilo. To považujeme (a nejen my) z mnoha důvodů za manipulativní báchorku. Pokud je někde na internetu něco o pokračování této mise, googlovské algoritmy nám to nechtějí ukázat.

 

„Rothschildové a Rockefellerové musí padnout, aby Amerika mohla být svobodná“, je název materiálu publikovaného Zerohedge 25. března 2018. Respektovaný a statečný nezávislý novinář Greg Hunter (dříve CNN, vyhozen) v rozhovoru s hostem dr. Davem Jandou (česká stopa! – čte se to ovšem jako „žanda“, což zní skoro jako „bžunda“) diskutují o procesu vysoušení bažiny Donaldem Trumpem. „Je to obrovský úkol, který si žádá čas.“

Dave Janda připomíná, že Bob Mazur, bývalý tajný agent DEA, který se podílel na dopadení Pablo Escobara a zničení banky BCCI, v níž se praly drogové peníze, říká, že to byla pouze malá operace v porovnání s bažinou globalistickou, která byla vytvářena v průběhu více než stovky let. „Když pracujete na takové operaci, každý začne být netrpělivý, protože to nejde dost rychle.“

Metallica zpívá v Praze Jožina z bažin, což chápeme jako varování před chemtrails a podporu vyčištění bažiny.

„Když chcete rozbít celý systém, je třeba se dostat opravdu až nahoru na vršek. Mluvíme o lidech jako jsou Clintonovi, Obamovi, rodině Bushů a Sorosovi, ale to jsou pouze ‚middle-level players‘, loutky globalistického syndikátu, pyramidy, na jejímž vrcholu jsou Rothschildové a Rockefellerové. Dostat to monstrum může trvat ještě mnoho měsíců,“  upozorňuje Janda. K tomu jsou potřeba hluboké tajné operace, které pochopitelně nějakou dobu trvají.

Janda tvrdí, že mu jeho washingtonské zdroje potvrzují, že zrádci z Deep State mají starosti a jsou zahnáni do rohu. Připravuje se nová zpráva generálního inspektora (Inspector General) Michaela E. Horowitze, který si vyžádal dokumenty o celkovém počtu 1,2 milionu stran (a dobrovolně z nich dostal asi 3000) popisující a prokazující podvody a kriminální aktivity v FBI a ministerstvu spravedlnosti (DOJ). Tuto zprávu prý mají předběžně k dispozici tři kongresové komise a věci jsou v pohybu za scénou. Souvisí to také s Nunesovým memem, které způsobilo ohromné pozdvižení, o němž jsme zde psali docela podrobně, a s odložením soudu s generálem Flynnem, jemuž byla zničena kariéra podvodem, kdy zástupce šéfa FBI Andrew McCabe přikázal svému „č. 2“ Peteru Strzokovi změnit Flynnův výslechový formulář 302, načež byl generál Flynn obviněn ze lhaní FBI. Jeho přiznání bylo získáno na základě vyhrožování ohledně jeho syna a na zaplacení právních služeb musel prodat svůj dům… 50 000 odhalených sms zamilovaných agentů Petera Strzoka a Lisy Pageové ovšem odhalují daleko více: systematickou přípravu na odstranění prezidenta USA.

Jandova výslovnost jména Strzok je „strozek“, což nám napovídá, že stejně jako dr. Corsi poslouchá Martina Brodela, investora a Donaldova kamaráda, který poskytuje skvělé a zábavné stručné výtahy z relevantních médií a takto si pro Američany nevyslovitelné jméno zjednodušil.

„Tato zpráva je o znovuzavedení vlády práva”, říká dr. Janda. Tito „hráči“ (názvosloví nám jasně napovídá o psychologii zúčastněných) podle něj převzali kontrolu nad celým systémem do takové míry, že spravedlnost mohla být zneužita proti oponentům, a tato kontrola pomohla krýt systémové kriminální aktivity.

S velkým respektem hovoří také o nových neoficiálních poradcích prezidenta Trumpa, bývalém žalobci a ctihodném advokátu Joe DiGenovovi, manželovi Victorie Toensingové, která zastupuje whistleblowera Johna Campbella v aféře Uranium One. Prezident je kvůli tomuto konfliktu zájmů nemůže jmenovat do oficiálních funkcí, ale jejich radám naslouchá.

 

Nový ministr obrany Mike Pompeo, který byl ve svém ročníku ve West Pointu jedničkou, je v kontaktu s bývalým vysokým činitelem NSA a nynějším whistleblowerem Williamem Binneym, o němž jsme již zde také několikrát psali.

Vyzdvihují práci Catherine Austin-Fittzové, která zmapovala zmizení 21 bilionů (amerických trilionů) dolarů jen z ministerstva obrany (Pentagon) a bydlení (Department of Housing). Ty peníze samozřejmě nikam nezmizely, jsou v kapsách globalistů a je třeba je z nich dostat zpět. V souvislosti s exekutivním prezidentským výnosem z 21. prosince 2017 Dave Janda tvrdí, že má k dispozici  seznam již zabaveného majetku přímo z DOJ, celkem 1100 stran.

Mueller byl podle nich postaven před volbu: Gitmo s Comeym, nebo spolupráce…

Greg Hunter a dr. Dave Janda hovoří o operaci Freedom, o níž jsme zde již psali a která se týká zátahu na pedofilní sítě. Děti jsou „recyklovány” a poté zužitkovány na orgány. V byznysu se točí biliony dolarů. Rozhovor je na Youtube a vřele jej doporučujeme.

My myslíme na naši babičku Růženku – švadlenku, která nám v dětství kladla na srdce, abychom sami venku nechodili daleko, protože na světě jsou zlí lidé, kteří kradou děti. Proč to dělají už vysvětlovat nechtěla a zbytek rodiny ji rychle umlčel. Když nám zatrpklý děda Vilda – klouboučník, kterého, protože měl ve své brněnské dílničce i jednoho učně, zavřeli komunisti v 50. letech jako kapitalistu na deset let do ostravských dolů, kde promeškal dětství svě jediné dcery, vysvětlil, co jsou komunisti zač, přimklo se naše dětské srdce k Američanům. Moc jsme ale nepochodili. „To jsou taky chudáci, co jim vládnou zločinci, jako nám,” vysvětlovala dál babička. To bylo přibližně v době, kdy si CIA trénovala mučící techniky na lidech ve Střední Americe, jak to podrobně popisuje Noam Chomsky. Američané ale moc nečtou…

Bulvární rubrika: Daily Mail píše, že Brad Pitt chodí s izraelskou profesorkou architektury z MIT.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter