Švejkování: Příšera Deep State bojuje v křečích o život

Pod temnou hladinou jezera Lochness zuřivě bojuje o život příšera Deep State, která v předsmrtných křečích vyvrhla ze svého nitra Hillary Clintonovou. Pád Clintonů odstartovala zjevně na povel odněkud z útrob bývalá šéfka národního demokratického výboru (DNC) Donna Brazile. Ta se světově proslavila, když na ni prasklo, že Clintonové předala v průběhu kampaně předem připravené otázky pro televizní prezidentskou debatu (pracovala totiž současně pro CNN), a která převzala DNC ve dvoumilionové ztrátě.

Žádné problémy s konfliktem zájmů, integritou kampaně či osobnosti nezaregistrovala až v těchto dnech, kdy zdánlivě zničehonic vydala knihu Hacks! Podrobně popisuje, že Hillary Clintonová si DNC v podstatě koupila. A jsou zveřejněny i smlouvy, podle nichž Clintonová získala naprostou kontrolu  – finanční, logistickou i personální. Brazile také potvrdila zfalšované primárky a fakt, že nominace Clintonové byla naplánována dávno dopředu a že Bernie Sanders dělal od začátku pouhou stafáž. Tato ukázka, jak v USA funguje demokracie, je okořeněna absurdním rozsudkem soudu ve sporu DNC s fanoušky Bernieho Sanderse, dožadujících se vrácení peněz, který podvodné manipulace DNC s hlasy ve prospěch Clintonové de facto označil za legální, neboť prý to mají ve stanovách…

Poutavá je podle komentátorů pasáž, v níž Donna Brazile popisuje svou paniku po zavraždění Setha Riche v červenci 2016 a svou hrůzu z odstřelovačů, kvůli nimž si pečlivě večer doma zatahovala závěsy a zavírala okenice. Tomu říkáme předvolební atmosféra!

Clintonová Donnu Brazile prý nazývala „dead brain buffalo“ (to ale v knize pravděpodobně nebude). K Donně Brazile se ihned přidala vlivná demokratka Elisabeth Warrenová a zmanipulované demokratické primárky veřejně odsoudila, což bylo významným veřejným zahájením lovné sezóny.

Charles Ortel u Lionela komentuje vývoj situace v oblasti nadací: „A ejhle, máme tu Trudeauovu nadaci s problémy s off-shorovou společností v Panamě, problémy jsou ve Francii, v Norsku, Švédsku…“ Důrazně doporučuje „rich“, aby začali spolupracovat na vyšetřování Clinton Foundation i dalších, neboť síť se zatahuje. Dokonce jmenuje jednu velmi vlivnou izraelskou rodinu, dříve stojící za Clinton Foundation, která se od nadace distancuje. To by teoreticky mohlo zajímat levičáky, kteří většinou fanaticky podporují boj Palestinců proti Izraeli (nikoliv mír). Zmiňuje také nadaci Obamovu, která snad někdy v těchto dnech nuceně ukončuje svou činnost.

My jsme slyšeli youtubové ptáčky štěbetat o nadaci Kevina Spaceyho, to bylo ale v jiných souvislostech. Skandál Spaceyho má pravděpodobně něco společného s osmou epizodou páté řady House of Cards, odehrávající se zčásti v Bohemian Grove (v překladu bohémský hájek/lesík, nikoliv hrob, jak jsme si původně mysleli) a naznačující spojitost se satanistickými rituály. Prasečiny Weinsteinovy také nikoho asi 50 let nezajímaly, a jeho dnešní pád možná souvisí s jeho podporou Roberta de Nira, který se díky svému postiženému synovi začal výrazně veřejně zajímat o možnou souvislost rozšíření autismu s vakcínami.

Sorosův portfolio manager Howard A. Rubin byl zatčen za násilí na ženách, které drsně bil ve svém manhattanském penthousu. Platil jim 5000 až 7000 dolarů a část z nich poté potřebovala intenzivní lékařskou pomoc. George Soros čerstvě daroval 18 miliard dolarů své nadaci Open Society.

Během prezidentovy nepřítomnosti v průběhu jeho veleúspěšné asijské cesty (zahraničním zprávám věnují Američané minimum pozornosti) začaly vybuchovat zprávy o zalepených zatykačích, nejprve jich bylo sedmnáct, pak přes třicet, pak 184 a dnes by jich mělo být přes 1800 po celých Spojených státech.

Muellerovo pátrání, zdá se, nese ovoce: obžaloba Manaforta vede dále k Podesta Group, kterou si Manafort na lobbování najal spolu s další společností. Tony Podesta byl údajně zatčen a jeho bratr John Podesta se podle neověřených zpráv pokoušel zmizet letadlem, což se mu nepovedlo. Oběma bratrům byly odebrány pasy, což potvrdilo také CIA a Marine specialista Robert David Steele. K těm mariňákům se ještě dostaneme. Tony Podesta měl také, kromě zvrhlého uměleckého vkusu, také e-mailovou adresu na doméně Charlieho Sheena.

Doslova do bondovské pohotovosti vyburcoval Američany tajemný Q, který začal během Trumpovy asijské cesty upouštět breadcrums, drobky, na anonymním fóru tajných služeb a trollů 4chan.  Začal stylově na Halloween. Q svými otázkami jako tahy štětcem impresionisty vykresluje celé mapy oblastí ke zkoumání, jimiž přivedl celou internetovou populaci do varu. Otázek je několik stovek. Zde jsou některé volně přeložené body, které nás „cinkly do nosu“ při poslechu detailních analýz uživatelky Tracy Beanz:

Co se přesně dělo na Titaniku? Kdo tam nebyl?
Kdo kontroluje narativ?
Jason Bourne
Sedm  oddělení CIA pojmenovaných podle sedmi trpaslíků
Snow White (Sněhurka, také přezdívka Edwarda Snowdena ve filmu Snowden, k shlédnutí na YouTube)
Jednal Snowden na vlastní pěst?
Podpisy jsou důležité
Kdo kontroluje masmédia?
Proč byla Sara Carter (vynikající novinářka z Circa News) napadena?
Disney jako distrakce
Věci se nedějí náhodou.
Nic není, jak to vypadá.
Proč POTUS kandidoval? (POTUS – President of the United States)
Co když jej o kandidaturu někdo požádal?
Co když už se nemohl dívat na to, co se děje (v souvislosti s dětmi)?
Desinformace jsou nutné.
Jak lovit nebezpečné zvíře?
Kdo velí Marine Corps? (prezident USA)
Proč byly zalepené zatykače vystaveny mimo jurisdikci Washingtonu, D.C.?
Jak funguje MS-13?
Kdo financoval 9/11?
Proč je to relevantní? (Tato otázka se pravidelně, téměř rytmicky opakuje u každého tématu)
Snow White
Alice & Wonderland
Godfather III.

 

Jedna poznámka se týkala údajného nedávného útoku na prezidenta ze strany CIA, jemuž prý bylo zabráněno a prezident o něm byl informován. Znovu jsou zmíněny Marine Corps a admirál R. (Rodgers?). Nastoluje téma možné instalace elektromagnetické zbraně do Bílého domu předchozí administrativou za účelem poškození prezidentovy mysli, asi jako na americké ambasádě na Kubě. V průběhu asijské cesty v Bílém domě probíhala blíže neupřesněná rekonstrukce.

Q clearance je nejvyšší bezpečnostní prověrka energetického typu srovnatelná s Top Secret. Ze stovek navádějících otázek, při nichž mrazí, se řada týkala incidentu v Las Vegas, financování gangu MS-13 a toho, zda mohou pracovat na politickou zakázku.

Mike Rivero informuje o čerstvě ukončené operaci U.S. Department of Homeland Security (DHS) and U.S. Department of Justice (DOJ)  v součinnosti s Immigration and Customs Enforcement (ICE), nazvanou Racing Bull, během níž bylo zatčeno 267 členů tohoto gangu, z toho 53 v Salvadoru.

Jako nejmocnější centra moci Q označuje SA (4 triliony dolarů) +++

Rothschild’s (2 triliony dolarů?) ++  (Q se dále ptá, zda je opravdu je možné, že SA oplývá mnohem větší finanční silou než R.)

Soros (1 trilion dolarů) +

Ve stejný den se v prezidentském tweetu objevilo +++, což s největší pravděpodobností souvisí s dramatickými událostmi v Saúdské Arábii, jejichž význam bude dalekosáhlý. Zadržení princové jsou propojeni s Hillary Clintonovou, Clinton Foundation a celosvětovou organizací dětské prostituce (elite pedofile ring). Kromě toho jim patřila část Twitteru a dalších a také velké části „amerických“ mediálních domů včetně FOX News. To by mnohé vysvětlovalo.

Publikované texty Q obsahují také kódované vzkazy, a jeden z těch pozdějších má v závorkách roztroušena písmena L,D,R, což většina komentátorů a analytiků považuje na pravděpodobnou zkratku pro Lynn de Rothschild. Tento vzkaz zněl docela výhružně: „Víme, kde vy i vaše rodina jste. Slyšíme váš dech.“ Jestli a jak s tím souvisí tragická nehoda vrtulníku a Cesny v sobotu v Buckinghamshire na pozemcích rothschildovského rodinného sídla Waddesdon Manor, při níž zahynuly čtyři osoby, není v tuto chvíli jasné. Nejpodrobněji o události informoval Daily Mail, jména obětí ale o víkendu zveřejněna nebyla. Z článku ovšem byla asi za hodinu po publikování odstraněna zmínka o přihlížejícím místním neznámém občanovi, který poznamenal, že “They better have taken this call…“ a zmizel.

Ve stejný den Q píše: ++

Nás zaujalo, že helikoptéra i Cesna údajně vzlétly ve stejnou dobu z místního letiště a těsně před kolizí se Cessna vyskytovala o 1700 stop výše. Pak prý z radaru zmizela…

Teprve o den později bylo uvedeno jméno legendárního leteckého instruktora Mikea Greena jako jméno jedné z obětí. Řídil prý helikoptéru, kterou vzal na výlet svého studenta. V Cesně prý letěl další instruktor se studentem.

Většina postů Q je zakončena poznámkami Snow White, Alice & Wonderland, Godfather III.

V tomto díle Michael Corleone legalizoval rodinný business s pomocí Vatikánu.

Za velmi zajímavý považujeme fakt, že všechny naše ověřené zdroje kromě Davida Seamana Q zvysoka ignorovaly, a absenci komentáře ze strany Bílého domu či jiné části administrativy. Zato se objevil útočný článek v NYT, který se snaží odvést pozornost k senzačnímu tématu „kdo je Q“, zatímco relevanci otázek potlačuje. Pokémony vycvičení Američané se ale tentokrát učí přemýšlet nad fakty – tedy kromě těch, kteří ve vzkazech Q odkrývají biblickou numerologii…

Internet se v podstatě postavil na hlavu. David Seaman komentuje: „Možná jsme všichni mrtví a žijeme Vanilla Sky! Alternative timeline…“ Jeho inspirativní rozhovor s Davidem Wilcockem získává nesmírnou pozornost: David Wilcock EXCLUSIVE: Pizzagate, Donald Trump, & Fall of the Cabal. David Seaman se také domnívá, stejně jako my, že pedofilie se z pochopitelných důvodů na stránky masmédií nikdy nedostane, a zúčastnění budou obviněni spíše z finančních zločinů.

Ačkoliv YouTube začal odstraňovat celé kanály a cenzurou se již ani nijak netají, Q svými evidentně relevantními otázkami spustil lavinu nových YouTube kanálů mladých inteligentních ajťáků a komentátorů, kteří se sem přesunuli z uzavřených okruhů Periscopu a podobných. Boj Američanů o svobodu nejen slova a nejen internetu nabírá na síle.

Poetická rubrika: Trey Gowdy tvrdí, že z Muellerova vyšetřování mohou vykvést růže…

To zní slibně!

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter