Švejkování: Problematika Clinton Foundation a jejích zločinů

Lionel (Lionel Nation) zveřejnil další ze série obzory otevírajících videorozhovorů s investorem a investigativcem Charlesem Ortelem. Ten má dopodrobna nastudovánu problematiku Clinton Foundation a jejích zločinů, od nelegálnosti jejích aktivit, absence legální kontroly i zákonných auditů až po nezákonnosti související s obchodem s lidmi, dětmi i orgány, ředěním léků pro pacienty s HIV vodou a dalšími.

Charles Ortel opatrně (ač není právníkem, má právnické vzdělání) mluví o velkých auditorských i právnických firmách, které se na globalistické pavučině celé roky podílely, a o jejích velkých donátorech, jako Gates Foundation, Rockefeller Foundation a další. Lionel chce vědět, co mohou občané udělat, aby se věci pohnuly, a Charles Ortel podrobně vysvětluje, jak je nutná osobní aktivita a kontakt s politiky. Oba se ptají: “Kde je Trump? Kde je Sessions?“ Sessionse jsme tuhle viděli, jak si v televizi stěžuje na úniky, něco jako Milouš Jakeš… Chudák Donald!

Vykreslují velikost celého obrovského mnohaletého podvodného schématu Clinton Foundation, nedozírné následky eventuální žaloby a rozbití celého systému. Nejlepší Comeyho parťák, vyšetřovatel Robert Mueller prý nabral na vyšetřování údajného splynutí Trumpovy kampaně s Ruskem více starých obamovských kádrů, než Trump do administrativy stihl umístit svých vlastních lidí. Že jejich vlastní NSA mezitím prokázala, že dotyčné dokumenty Demokratického národního výboru (DNC) nemohly být hacknuty, ale byly leaknuty lokálně, americká korporátní média nezajímá, ani co by velbloud uchem jehly….

Je zajímavé, že americká korporátní média téměř nereflektují skutečnost (pravidelnému čtenáři se tímto omlouváme za neustálé opakování, ale média opakují lži, tak my opakujeme pravdu), že do údajně napadených počítačů DNC vedení demokratické kampaně (tedy Debbie Wassermanová – Schultzová a její Pákistánci) nepovolilo FBI přístup a celý příběh o ruském hackování v tomto případě stojí na tvrzení šéfa prý Obamou oblíbené cyber společnosti CrowdStrike (o záležitosti informujeme pravidelně). FBI k těmto počítačům neměla vůbec přístup. Sedmnáct amerických tajných služeb se tedy scvrklo na jednoho Rusa, který navíc sedí v Atlantic Council.

Lionel také zeširoka vysvětluje, co to je Deep State a jak funguje, a podrobně předvádí, jak v diskusi nevyplašit konspirační nováčky, kteří se rojí jako houby po dešti po každém výstupu WikiLeaks. Potěšilo nás, že má vysoké mínění o historiku Websteru Tarpleym, jenž patří mezi naše oblíbence a jehož přednášky o americké historii se zájmem a mrazením v zádech pečlivě sledujeme a vřele doporučujeme!

Lionel varuje nové komentátorské hvězdy před podléháním vlastní slávě. Podobný posun zaznamenáváme u mnohých nadějných youtubových nezávislých autorů, jimž se vymyká vlastní ego a začínají strhávat pozornost na sebe.

Činnost Clinton Foundation označuje Lionel za monumentální charitativní podvod, a na své případné vítězství v příštích prezidentských volbách v živě probíhající diskusi říká, že by byl zavražděn tak rychle, že by to ani nebyla legrace. Tvrdí také, že federální vláda sedí na technologiích, které by mohly naprosto změnit náš způsob života.

Vysvětluje jednu veřejnosti téměř neznámou, ale silnou a nepolitickou pohnutku zaslepené anti-trumpovské nenávisti korporátních médií: Donald Trump je vpodstatě obral o desítky milionů dolarů. Místo toho, aby je vybral od svých budoucích loutkovodičů a investoval do televizní inzerce, a tedy do kapes jejich majitelů, postaral se svým tweetováním o to, že ho všechna média musela pokrývat celou dobu zadarmo. To se mezi žraloky neodpouští! A že mu na to naletěli, to mu nemohou odpustit už vůbec!

Probíhá fakticky mediální válka mezi korporátními médii a jejich často divokými internetovými soupeři a nástupci. V součinnosti s těmito procesy probíhá transformace rozložení publika – a tedy i mediální moci ovlivňovat mínění ostatních. Sklony Američanů ke kultu osobnosti jeví se stále zřejmější a síla argumentů stále slabší.

Američané si navzájem vymývají mozky tak šíleným způsobem („I beleive in beleiving“, slyšíme často, a jsme stále na click či dva od nějaké sekty), že se národ, pokud vůbec kdy nějaký existoval a nebyla to celé jen mediální fikce, rozpadá. Američtí intelektuálové ostudně a zločinně selhali v úsudku jak před prezidentskými volbami, tak zejména po nich, kdy část z nich tiše podporuje násilí, anebo jej alespoň veřejně nerozporuje, protože jde o „naši“ pravdu. Historické paralely očima ani mozkem, zaslepeným fanatickou nenávistí k verbálně neuhlazenému prezidentovi, nevidí. Nadále pevně věří v americkou výjimečnost a Obamův rodný list.

Jako konzervativní a kontroverzní autor Charles Murray, významný politolog, jehož vypískali z Middlebury College, aby pak na sebe v jednom jinak sympatickém internetovém rozhovoru prásknul, že svůj negativní názor na Donalda Trumpa si udělal pouze na základě několika náhodně přečtených článků v mainstreamových médiích bez jakéhokoliv dalšího vlastního ověřování… Univerzitní politolog! Není divu, že „obyčejný Američan“ pak kouká jak zjara a bere do ruky pušku, aniž by si byl vědom, že média s jeho vztekem následně cíleně pracují.

Celková úroveň tvorby nezávislých amerických autorů ukazuje někdy až absurdně nedostatečné povědomí jejich publika o fungování vlastní země a jejího demokratického systému, a také určitou sveřepou politickou a religiózní zabedněnost, vycházející z přesvědčení, že „stačí věřit“. O dno vědomostní i morální úrovně jsme narazili u článku, obviňujícího Donalda Trumpa ze spolčení s Ruskem a žádajícího jeho impeachment, protože prý dvě jeho manželky pocházejí ze zemí bývalého Sovětského svazu… Vzedmulo se v nás vlastenectví a musíme prohlásit, že vedle lecjakého amerického profesionálního komentátora působí i průměrný český internetový troll značně intelektuálně na výši!

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter