Švejkování: Q-Apocalypse & Mediální šílenství

Q vstupuje skrze fanoušky na předvolebním mítinku republikánských primárek v Tampě na Floridě na masmediální (MSM) scénu – a ta okamžitě útočí jako chřestýš. Koordinovaný chřestýš. Prý konspirační teorie! Q vydává denní seznamy útočných článků jakoby z jednoho pera a směruje pozornost dnes již desítek milionů lidských myslí směrem k analýze fungování propagandy. Chomskyho Manufacturing Content se dnes čte jako detektivka!

Divoce se rozvíjející americkou soudobou historii, masmédii ignorovanou a překrucovanou, sledujeme na YouTube se zatajeným dechem. Na meetingu posledního červencového dne v Tampě došlo k protržení mediálního temna. Cedule a trička s Q (Qanon) se v publiku jen hemžily, a média byla donucena to reflektovat. Druhého dne MSM mašiny vychrlily desítky, možná  stovky negativních článků o „konspirační teorii“ jménem Q. Ten si začíná získávat ostruhy, které nám, starým trumpům (!), připomínají temný song Ladislava Vodičky o tajemném lidském zachránci jménem Shane: „Byl to Q…“ 

Něco se ale dělo v pozadí: místní tisk vydal článek (MSM ignorovaný) o Kate Mazzochiové, která podle všeho den předtím upozornila policii na ozbrojeného muže s autem, který prý slyšel hlasy (MK Ultra?), které ho poslaly z Oklahomy až na Floridu zastřelit prezidenta a jeho rodinu. Q naznačil, že bude na rally pozvána na tribunu VIP.

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Meeting jsme sledovali na kanále Right Side Broadcasting, který se vynořil odněkud z hlubin, a prezident mluvil trochu… roztržitě. Navíc přenos někde uprostřed podivně „přeskočil“. Po skončení jsme se šli podívat na FOX – a tam právě začínal tentýž prezidentský projev LIVE! Lionel jej vysílal také, a jeho livechatoví ohaři si rychle všimli, že něco nehraje: projev nebyl tak úplně tentýž a publikum v pozadí za prezidentem bylo rozdílné! Kravatu měl ale tutéž… Co to znamená, nevíme.

Těšili jsme se, že budeme mít „scoop“, tedy trhák, ale Donald nám ho vyfoukl a vybalil to hned o dva dny později v Ohiu na dalším předvolebním stadionovém meetingu: “Dianne Feinsteinová měla 20 let za řidiče čínského špióna!“

Dianne Feinsteinová je mocná senátorka z Kalifornie, sedící ve spoustě komisí (i v té pro tajné služby), a do čela vedení San Francisca se dostala poté, co byl George Moscone, její předchůdce, v roce 1978 zastřelen.

Po Q nebylo v Ohiu ani stopy. Špitá se o zastavené připravované false flag operaci, která měla sloužit k obvinění příznivců Q z násilností. Tajňáci prý zabírali u vchodu všechny cedule s Q a říkali lidem totéž, co Q: „Trust the plan!“

Neon Revolt rozrušeně vyčítá Q, který projevuje jistou rozmrzelost ze zabedněnosti některých Anonů, že je nespravedlivý, a říká mu, že má „communication gap“. My vidíme původ nedorozumění ve výrazně nedostatečném rozhledu hackerů, kteří evidentně nechápou světové souvislosti (během summitu v Singapuru měli dokonce na svém streamu nadpis „Q, where are yoooouuu?“ No – kde by asi byl?). Youtubeři všeho druhu jsou netrpěliví, a ne vždy chápou roli jak svou, tak Q. Teď je čas šířít informace mezi tu část veřejnosti, která si stále nechává manipulovat emocemi, a Q určuje narativ – nevede paralelní dialogy s každým komentátorem, a sledují jej nejen Anoni a Anonky, ale také tajné služby a organizace všeho druhu, je to tedy jakási „multikomunikace“. Během svého projevu na Floridě v Tampě americký prezident sedmnáctkrát vyslovil číslovku „17“ a vesele ukazoval na cedule Q přítomných návštěvníků. Je nutno vědět, že nošení vlastních cedulí na předvolební meetingy je zakázáno, a v Tampě to byla výjimka. Q také zveřejnil video, na kterém prezidentská kolona troubí v odpověď hloučku nadšených obdivovatelů Q vedle silnice s cedulí „Honk for Q!“. Skvělou rekapitulaci dějů přináší 31. července Praying Medic, včetně závěrečného zasazení událostí do světového kontextu.

Jedna rozrušená debata Anonů vede autora Neon Revolt k odhalení členů úzkého „Circle“, označovaného za P. Je to prý něco jako Bilderberg, jen v menším a královštějším. D5, což by měl být jakýsi marker používaný Q, je prý závěrečný tah v dříve zmiňované šachové partii, ale také to prý může znamenat Dauair, což prý je Angela. Ta v této teorii celou operaci dossier řídila. Trochu jsme se v tom ale ztratili, takže validitu teorie potvrdit nemůžeme… Praying Medic ale přichází s uvěřitelnějším vysvětlením: jedná se o nejvyšší stupeň v kvalifikaci lavin!

Neon Revolt ve svých rozsáhlých, blogově koncipovaných analýzách například podrobně ukazuje, jak „white hats“ (asi podle Limonádového Joea) v průběhu voleb vpodstatě zastavili celou mašinérii tím, že pozastavili elektronické „šidění“ v pěti okresech, kde Trump nevyhrál o menší počet hlasů, než bylo Deep State globalisty naplánováno, což mu ale stačilo k vítězství ve tom kterém státě: Florida, Michigan, Wisconsin, Pensylvánie a Ohio. Toto bylo mediálně překryto DDos útokem na WikiLeaks.

Lionel uspořádal spolu se svým vividním live chatem na počest Sarah Silvermanové, zastávající se pedofilně tweetujícího a mazajícího hollywoodského režiséra Jamese Gunna, jakýsi defekační lingvistický jam session. Gunn byl aktivní součástí divokého honu na Roseanne Barrovou, které kvůli jedinému nepochopenému vtipu na Obamovu pravou ruku Valery Jarrettovou zrušili celý veleúspěšný sitcom a označili ji za rasistku. (Psala, že Jarrettová vznikla zkřížením Muslimského bratrstva a Planety opic, což nebyla ovšem narážka rasistická, ale týkala se nastavení totalitního smýšlení – a ano, asi i vzhledu. Pro posouzení doporučujeme laskavému čtenáři se smyslem pro humor Google Image. Valery Jarrettová je původem Íránka.)

Gunn smazal na deset tisíc pedofilních tweetů – ale to byl prý obyčejný černý humor. My jsme ty tweety četli, a vůbec jsme se nesmáli…

„Orchestrated mob“

Lionel také říká, že lidé jsou jako hejno špačků. Nemají žádné jasně strukturované vedení, ale přesto jsou všichni jednotlivci součástí systému: „Orchestrated mob.“

Peprně komentuje pytle s výkaly v ulicích San Franciska – a jeho Live Chat exploduje! Lionel tvrdí, že výkaly v ulicích nejsou socialismus. Mno… My tam třeba jakousi paralelu zcela jasně cítíme! „I left my fart in San Francisco,“ pěje tesklivě.

Na návrh uzavření Brennanského tunelu migrantům říká: „Salvini má ‚elefantis couillones‘!“

Martin Brodel tvrdí, a není sám, že Anthony Weiner a Huma „flipped“, otočili. To by mohlo znamenat výrazný posun. Od Sessionse (z ministerstva spravedlnosti) neuniká ani tečka. Není jasné, jestli tak úporně bojuje proti marihuaně nebo jejím dealerům. IPAC (Intra-Governmental Payment and Collection System) podle Martina sedí nahoře v kongresu a monitoruje. Kdo netleská, jak má, nedostane prašule.

Dinesh D’Souza, autor slavného filmu Obamova Amerika, dostal od prezidenta Trumpa milost. Byl odsouzen Obamovou administrativou za porušení volebního zákona a podvodné financování volební kampaně své spolužačky Wendy Longové, když přes prostředníky poskytl v roce 2012 deset tisíc dolarů na její kampaň. Po přiznání dostal osm měsíců vězení, kdy mohl chodit do práce, ale každý večer se musel vracet mezi kriminálníky a strávit mezi nimi noc, dále dostal pět let podmínku a pokutu 30 tisíc dolarů. Také musel jeden den v týdnu učit angličtinu neanglicky mluvící. Srovnání s Killary bije do očí!

Prezident Donald Trump udělil také milost vzpurným Bondyům z Bondyho ranče (psali jsme dříve), spojeného s aférou Uranium I, kde to bylo, jak říká Styx, „shitshow“.

Deutche Bank má podle SGT Reportu 50 amerických trilionů dolarů v derivátech. Také prý neprošla jakýmisi bankovními testy, stejně jako JP Morgan.                                                                                                                                                                 

Objevuje se další falešné video Juliana Assange, jemuž nový ekvádorský prezident cuká židlí. My se ve výrobě falešných videí moc nevyznáme, ale ten límec mu tam dělá opravdu divné věci. Juliana nikdo neviděl už spoustu měsíců, naposledy snad někdy loni Pamela. Twitterem koluje fotečka Donaldova strýce Johna G. Trumpa – Julian Assange jako by mu z oka vypadl!  

Vault 8, vydaný WikiLeaks, mezi jiným například popisuje, jak fungují skryté přihlašovací stránky, o jejichž běžní uživatelé ani netuší, do tajných koutů internetu.

Do správní rady Netflixu, který si najal manžele Obamovy za 50 milionů dolarů, byla nedávno přijata Susan Rice. Netflix je vyšetřován kvůli vysílání dětské pornografie. Jedná se o masturbující mladistvé dívky. Akcie „Obamaflixu“ klesají. Na TED Talks se dají najít přednášky o tom, že pedofilie je vlastně tak nějak normální.

V listopadu 2017 prezident Donald Trump během svého projevu trochu nešikovně hledal a posléze nalezl vodu Fiji, ze které se poté v průběhu své řeči na téma asijské cesty dvakrát napil. Celkem 80 procent jednoho z ostrovů Fidži (dříve Kanibalské ostrovy) patří Clare Bronfmanové, která byla nedávno zatčena v souvislosti s její funkcí ve vedení NXIVM, oficiálně jakémusi klubu pro osobní rozvoj, neoficiálně sex kultu a reálně podle všeho organizaci provozující child sex trafficking a mučení. Jiná členka vedení, herečka Allison Mack, již chodí s náramkem na noze. Šéf organizace Keith Reiniere, který si ženy značkoval jako dobytek, Lauren a Nancy Salzmanové a Kathy Russelová již zatčeni byli. Clare Bronfmanová dcerou Edgara Bronfmana.

Facebook se nedávno ptal svých uživatelů, zda schvalují pedofilii.

Rense.com píše, že naprostou většinu amerických televizních stanic a konglomerátních mediálních domů vlastní sedm osob: Gerald Levin – AOL Time Warner, Michael Eisner – Walt Disney Company, Edgar Bronfman – Seagram Company Ltd, Edgar Bronfman, Jr. – Seagram Company Ltd a Universal Studios, Sumner Redstone – Viacom, Inc, Dennis Dammerman – General Electric, Peter Chernin – News Corporation Limited. Společně kontrolují ABC, NBC, CBS, Turner Broadcasting System, CNN, MTV, Universal Studios, Curb/Universal Records a další.

Stormy Daniels byla zadržena ve striptýzovém klubu, kde prý omylem propleskla prsy několik policistek. Byla ovšem zadržena v jakési nejasné souvislosti s pašováním dětí.

Ze zveřejněných tweetů to začíná vypadat, že právník této prostitutky a tanečnice Michael Avenatti, který ji zastupuje v rozvodovém řízení, jež inicioval její manžel kvůli nevěře, se objevil na CNN 59krát za 54 dní, je placen saúdským princem Al- Valídem (to je ten, co prý v Ritzu v Rijádu visel za nohy), a má také vazby na saúdského prince Abdulazíze bin Turkiho, se kterým spolupracoval v roce 2015 v týmu JMW Motosport a jel s ním 24h Le Mans.

Otec tohoto prince, Turki Alfaisal bin Abdulaziz Al Saud, vedl 24 let saúdské tajné služby, až do 9/11. Princ je také spojován s Josephem Mifsudem, dalším profesorem a specialistou na tajné služby všeho druhu, který je také spojován s tvorbou dossier. Mifsud se objevuje ve všech hlubších materiálech týkajících se dossier a pracoval pro al-Faisala v rijádském think-tanku. Princ byl také štědrým donátorem šestimístných sum pro Clinton Foundation. Odpovědi se podle komentátorů skrývají na Avenattiho bankovním účtu. Donald Trump se prý se současným saudským vůdčím princem Mohammedem Bin Salmanem (MBS) zná již od 90. let.

Q také zaměřil pozornost na „Dopis z ciziny“, v němž pisatel, pravděpodobně z Evropy, citlivě vyjadřuje podporu Američanům v jejich boji za svobodu (nejen) slova, a ujišťuje je, že je sleduje celý svět. Komentáře reagujících Američanů jsou pohnuté a emocionální. To koresponduje se zprávani o částečném přesouvání Stevena Bannona do Bruselu, kde zřizuje jakousi centrálu budoucího Evropského populistického hnutí. Junckerova médii poněkud opomíjená návštěva Bílého domu začíná být zajímavá – jestlipak jednali také o něčem jiném než o dovozech sóji?   

Donald Trump zvažuje odnětí bezpečnostní prověrky a odepření přístupu k tajným informacím bývalým představitelům vlády a tajných služeb, jmenovitě Johnu Brennanovi, Jamesi Clapperovi, Susan Riceové a dalším. Sarah Huckebee-Sandersová na tiskovce Bílého domu i Rend Paul otevřeně hovoří o „monetizaci“. Zdá se, že je to velmi výnosný byznys! Senátor Flake (R-Arizona, jako No Name McCaine) se tomu arogantně chechtá přímo do foxí kamery, ale my se domníváme, že jej ten úsměv přejde docela rychle.

Bývalý operativec CIA Joshua Adam Schulte byl obviněn z neoprávněného zacházení s tajnými informacemi a z držení a transportace dětské pornografie.

Boj o moc se zostřuje: IT Boys, samozřejmě zcela nezávisle, zablokovali Infowars. Za co přesně, není jasné – prý to ale nebylo kvůli jeho kontroverzním výrokům o střelbě v Sandy Hooks. Hate speach – a kdo rozhoduje? A jakým právem? Zásadní bude, zda se potvrdí konspirátoraké náznaky o podílu americké vlády na tvorbě těchto IT gigantů.

V domě, v němž měli byt Anthony Weiner a Hum Abedinová, se v kompaktoru na odpadky našlo lidské tělo.

Prezidentská rubrika:

Prezident Donald Trump veřejně prohlásil, že nikdy nebyl součástí Deep State.

Zde je v pěti minutách shrnuto, proč byl zvolen (je třeba mít na paměti, že nemluví k evropskému intelektuálovi): 

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, Neon Revolt, FOX News, independent sources

Newsletter