Švejkování: Ruty šuty Arizona-Phoenix! & Televarieté tajných služeb

Slavná a odvážná Sarah Carter ze Circa News uvádí, že nejnovější úniky v americkém mariáši tajných služeb a zrádců v Bílém domě prozrazují, že generál McMaster zaručil i nadále přístup k tajným dokumentům Susan Riceové, bývalé národní bezpečnostní poradkyně Baracka Obamy. Ta je jednou z hlavních figur tzv. „odmaskovávací aféry“. A sám Barack Obama se prý znovu chystá do politické arény.

Roger Stone, bývalý agent tajných služeb a spolupracovník Alexe Jonese, který se čiperně účastní veškerého dění, opakovaně potvrzuje, že generál Flynn disponuje seznamem elitních pedofilů.

E-maily Demokratického národního výboru (DNC), čerstvě zveřejněné WikiLeaks, prokazují, že FBI i největší americká korporátní média o setkání tehdejší ministryně spravedlnosti Loretty Lynchové a Billa Clintona ve Phoenixu v Arizoně loni 27. června, jen několik dní před předvoláním Hillary Clintonové na FBI (bez přísahy a bez záznamu) věděla. Obávala se důsledků zveřejnění této informace a dohodla se na společném nepublikování této události. Dohoda se týkala Washington Post, Fox News, ABC, CBC a New York Times. Do médií se toto setkání dostalo v podstatě nedopatřením díky jednomu místnímu odvážnému či neposlušnému novináři jménem Christopher Sign z ABC15.

Média, jichž se ta která záležitost týká, vždy pracují s informacemi selektivně. Například v aféře falešného „dossier“ na Donalda Trumpa, vypracovaného britským agentem MI6 (údajně bývalým, ale my na bývalé agenty ani na Ježíška nevěříme) Christopherem Steelem, jindy přesný britský tisk psal o agentovi „evropském“.

 

CNN začala bojovat za leakery, kteří prý odhalují nemorální či dokonce kriminální jednání mocných. Jejich emotivní obhajoba se ovšem z pouze jim známých důvodů vztahuje na leakery z Trumpova Bílého domu, samozřejmě ale nikoliv na Juliana Assange či Edwarda Snowdena. Po těch se v podstatě slehla mediální zem (může se to stát i internetu?).

Lionel učí své ovečky rozdíl mezi korelací a příčinou, faktem a názorem, a vůbec rozdává celkovou naději, že lidstvo bude ovládnuto zvědavostí a ne agresivitou. Na masmediální intenzivní propagandu zaměřenou proti Severní Koreji říká: „O Tonkinském zálivu vám lhali, o Vitenamu vám lhali, o Iráku vám lhali a o Afghánistánu lžou pořád. Proč bychom jim měli věřit, že dnes říkají pravdu u Severní Koreji?“

Náhodné sledování Fox News nás ukolébalo do hezkého a romantického válečného snu o statečném hrdinovi, prokládané milými reklamami ve stylu 40. let. Celý dojem vytvářel nostalgii po těch krásných válečných časech a navozoval myšlenku, že sloužit výjimečnému národu ve statečném boji za ušlechtilou ideu je vlastně docela dobrý nápad. To nás malinko znepokojilo. Pokud ten promyšlený mix stylové programace a reklam ukolébal nás, co to asi dělá s americkými hlavami bez totalitní zkušenosti, navíc přesvědčené o své vlastní výjimečnosti?

Server SOTT na svém podcastu zveřejňuje zajímavou debatu o praktikách Ivy League a jmenovitě Harvardu, který přijímá studenty podle rasového kritéria. Pracuje s kvótami tak dobře, že minority v současné době tvoří většinu (!) a studenti asijského původu jsou diskriminováni, protože jsou chytřejší. Když minoritní student dostane C, je to rovno výsledku A bílého studenta, který je teď ovšem minoritou… Nějak zapomněli na dělnický původ! Debatující se ptá: Co je to za organizaci, která rozlišuje lidi podle rasy? A dospívá k logickému a zároveň absurdnímu závěru: Rasistická organizace. Pes se kouše do vlastního ocasu.

The Guardian se věnuje americké vášni pro sdružování se v církvích a věnuje osvěžující prostor tomuto tématu v článku s názvem „Holy Smoke! The Church of Cannabis“. Založili si jej v coloradském Denveru. Zvažujeme emigraci.

Willy Nelson musel přerušit koncert v Utahu kvůli dýchacím obtížím.

Ekonomický laik při pohledu na do výšin tryskající trhy dospívá k otázce, zda se americký prezident, který ztěžka otáčí koly moci, nepokouší nalákat ty triliony dolarů, které jsou podle analýz Catherine Austin Fitts po desítky let vysávány z reálné ekonomiky a skryté v paralelním militaristickém a drogovém byznysu a miliardářském světě, zpět na světlo úpravami finančního rámce investic a podnikání, a možná také postojem, který by se dal shrnout výrazem „Investorům po krku nepůjdeme“.

 

NSA vyvrátila ruské hackování, americká média to nezajímá. Tentokrát to píše The Nation a oznamuje Lionel (Lionel Media). Někdo by to měl říct americkým tajným službám a jejich šéfům, než bude pozdě!

Nejmenovaný vysoký generál FBI je vyšetřován kvůli únikům informací z Bílého domu. Právník Donalda Trumpa Jay Sekulow varuje před nebezpečím, které tyto praktiky způsobují, a podtrhl osudovou roli Jamese Comeyho, který to užaslým Američanům ukázal na jednoduché partii se svými slavnými „memy“, které navíc nikdo nikdy neviděl, v přímém  televizním přenosu. Něco jako Televarieté tajných služeb… Do jaké míry byl jeho trik legální, nevíme, ale udavačský způsob prozrazení obsahu jeho přímé komunikace s prezidentem  na nás udělal nesmrtelný dojem.

Mimochodem, profesor Columbijské univerzity, jemuž James Comey svá mema údajně předal, se jmenuje Daniel Richman, dříve působil jako federální žalobce na Manhattanu a s Comeym jej pojí dlouholeté přátelství. Od osudné FBI reality show zmizel ze svého domova v Brooklynu a skrývá se před médii.

Jeff Sessions oznámil, že jeho ministerstvo spravedlnosti (DOJ) zvažuje vyšetřování novinářů, kteří uveřejňují uniklé tajné informace, aby zjistil, kdo je z Bílého domu propouští. Jak pokračuje vyšetřování zločinců, kteří tyto trestné činy páchají, se nezmínil. Konspirátoři optimistického ražení se domnívají, že jeho nedávné řeči o pronásledování kuřáků marihuany byly jen kouřovou clonou a že v zákrytu pracuje na důležitějších věcech, jiní mluví o jeho neschopnosti a totalitním přístupu k moci. Lionel dělá nedořečené, ale povzbudivé narážky na dění budoucí. Necháme se překvapit.

Konspirační rubrika: server unitedwestand2017.com zveřejňuje materiál o Dimitri Noonanovi, pilotovi letadla, v němž se odehrálo ne tak úplně tajné setkání tehdejší ministryně spravedlnosti Loretty Lynchové s Billem Clintonem na tarmaku ve Phoenixu (Arizona). Noonan prý měl vlastní nahrávku celého setkání, jehož se podle něj zúčastnil také Paul Ryan, a rozhodl se promluvit, načež náhle zemřel… Zprávu v tomto okamžiku ale není možno ověřit a pochází z jediného citovaného zdroje.

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter