Švejkování: Sám doma & Transformátory

„…a zůstal jsem tady v tom velkém Bílém domě úplně sám,“ vypráví americký prezident a popisuje své vánoční čekání na demokraty, kteří se nedostavili k vyjednávání o dohodě o rozpočtu, jež se zasekla na zdi s Mexikem. „Poor me“, tweetuje žertovně. Těsně před Vánocemi navštívil i s Melanií americké jednotky v Iráku a poté v Německu. Dříve to prý nešlo, protože to vždycky někdo vykecal…

Ve svých tweetech, které dostává do nepřátelských masmédií pomocí umně zakomponovaných „chyb“ a „překlepů“, zmiňuje „Scott Free“ místo „tax free“. Zatímco se mu „DC press kids“, jak washingtonské stádečko novinářů nazývá investigativec George Webb, smějí, Anoni vykoumali, že se jedná o narážku na společnost Scott Free, která spoluprodukovala slavný film White Squall (Bílá bouře) Jeffem Bridgesem, z něhož pochází slavný motivační slogan „Where We Go One, We Go All“ (WWG1WGA), používaný fanoušky hnutí Q v memech, jimiž zaplavují internet.

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Hlavní (viditelní) představitelé Deep State se na sociálních sítích někdy od 22. prosince odmlčeli. Konspirátoři se dohadují, zda jsou již na Gitmu a zda jsou ustanoveny vojenské tribunály, o kterých měl velmi zajímavou výměnu se soudcem Kavanaughem republikán Lindsey Graham. O těch podrobně referuje námi čerstvě objevený neuvěřitelný youtuber dinajlion7 jménem Daniel, který vysílá z divoké Aljašky, spojuje judaismus s křesťanstvím a své i z našeho pohledu divoké politické zpravodajství prokládá extatickými výkřiky „Haleluja!“.

New York zažil těsně po vánočních svátcích oslňující exploze, prý explodovaly transformátory. Internet obsadili fanoušci UFO. Také nedávné tajemné záblesky radarů v jižním Illinois a západní Kentucky stále nemají vysvětlení.

Zahájení roku kongresem v novém složení přineslo omlazené a trochu šišlající a hihňající se Nancy Pelosi vytoužené kladívko. Mediální vlny rozvířila čerstvá kongresmanka Rashida Tlaibová, která někde v hospodě vykřikovala: „We are going to impeach this motherf..ker!“

„Kolik Američanů vědělo, že máme vojáky v Sýrii, než je Donald Trump odvolal?“ ptá se nabušený svalovec Tom Fitton z Juditial Watch na videu, v němž vysvětluje zapeklitou problematiku Benghází a cituje oficiální dokumenty Defence Intelligence Agency (DIA), prokazující lodní zbrojní dodávky Obamovy administrativy do Sýrie ve spolupráci s Al-Káidou. V čele DIA stál v té době generál Flynn.

 

Soudce Emmet Sullivan dal Muellerovi befehlem zveřejnit proklatý formulář 302 s výslechem generála Flynna agentem Peterem Strzokem a Joem Pientkou (to je snad nějaký všeslovanský slet… ). Tři týdny trvalo, než bývalý náměstek FBI „Andy“ McCabe schválil finální verzi, která ale zase tak moc finální není. Pientka zmizel z mediálního povrchu a originální zápisky se „ztratily“. Generál Flynn o tom, že je vyslýchán, vůbec nebyl informován, Flynnův právník nebyl na žádost agentů přítomen a nic se nenahrávalo. Prostě – profesionálové!

Navíc existují tři totožné dokumenty s různými daty, poslední byl schválen neuvěřitelných šest měsíců po výslechu. Generál Flynn si také s McCabem v předvečer svého výslechu telefonoval. Dokumenty si protiřečí v tom, kdo komu volal.

Soud s generálem Flynnem, jenž měl s Muellerovými vyšetřovateli spolupracovat v průběhu deseti měsíců na celkem 19 schůzkách (což je bezprecedentní), jež obvykle trvají šest až osm hodin, byl odročen na březen 2019. Soudce jej ale stihl veřejně nařknout z toho, že zradil svou vlast, aby se vzápětí ukázalo, že si nepřečetl spis a nezná fakta. Neobvykle vysoký počet schůzek vede komentátory k domněnce, že se jedná o širokou spolupráci, která zahrnuje mnoho různých vyšetřování. Investigativní novinář a youtuber (a možná agent) George Webb se domnívá, že Flynna, který očekával zproštění, výsledek šokoval, a že se mohlo jednat o jakési „varování“. 

Deklasifikace se zasekla, neboť se Mueller nechal slyšet, že ji bude považovat za nepřijatelné zasahování do vyšetřování. Mezitím se mu podařilo „ztratit“ textovky zamilovaných agentů Petera Strzoka a Lisy Pageové za pět měsíců. Jedno je jasné – funguje to všude stejně!

Web Veterans Today přináší zprávu, že Ed Asner, výkonný ředitel právnické komise pro vyšetřování 9/11, slaví významný krok při hledání pravdy a spravedlnosti. Podle něj americký žalobce Geoffrey Berman oznámil, že americké ministerstvo spravedlnosti vyhoví petici právnické komise v souladu se sekcí 18 USC Section 3332. Měla by být ustanovena Speciální velká porota pro nezávislé vyšetřování nevyřešených zločinů z 11. září 2001, a začít by měla vyšetřováním viditelné explozivní demolice komplexu tří mrakodrapů World Trade Center.

FBI vyšetřuje ztrátu 18 tisíc materiálů, týkajících se 9/11.

Kevin Spacey (vlastním jménem Kevin S. Fowler) nečekaně protnul hollywoodský svět s realitou a na mnohočetná sexuální obvinění zareagoval jako Frank Underwood v téměř shakespearovsky působícím videu s názvem Let Me Be Frank, kde v zástěře s malinkými Santa Clausy upíjí z hrníčku, který podle některých komentátorů patří k dárkovým suvenýrům Buckinghamského paláce.

Poněkud nedůvěryhodný web se srpem a kladivem jako ikonkou Chronicle.su píše, že Julian Assange zveřejnil na první svátek vánoční 700 terabytů „Deep State Files“, kompletní databázi CIA. Ta podle Dr. Angstroma H. Troubadora, analytika pro Lebal Drocer, Inc., zachycuje, jak aktivity CIA ukončily éru komunismu, rozložily Sovětský svaz, dosadily Vladimíra Putina, ale také jak Clinton Foundation pracuje na nukleární proliferaci a zásobuje svět chemickými zbraněmi. Usáma bin Ládin byl prý na výplatnici CF po většinu svého života a Clintonová s ním prý měla„revenge“ aféru jako reakci na Billovy „trable“. Jak jsme psali – úplně nedůvěryhodné!

 

The Guardian, britská trubka globalistického Deep State, přišel s vymyšlenou historkou od anonymního zdroje o Manafortově návštěvě Juliana Assange na ekvádorské ambasádě v Londýně. Všichni zúčastnění i zaměstnanci to popřeli a budou se soudit, ale to nijak nevadí, masmédia jedou dál. O tom, kde se nachází Julian Assange a v jakém je zdravotním stavu, se vedou spekulace již od doby, kdy z ambasády zmizela jeho kočka. Rojí se podivná a nejspíše falešná videa, ale jej samotného nikdo neviděl již měsíce, naposledy snad Pamela! (Nebo, že by… blonďatí jsou oba!) George Webb říká, že nemůže vyloučit, že se Julian již nějakou dobu nachází na nějaké vojenské lodi v mezinárodních vodách, kde neplatí zákony žádné země. Prý to tak udělali s jedním islamistou…

Rodiče, vedoucí děti do školky, si povšimli krabice na led před redakcí El Expreso v mexickém hraničním státě Almendros. Uvnitř byla uříznutá lidská hlava. Přiložený leták upřesnil, že se jedná o kritiku listu, protože se, údajně na pokyn vlády, nevěnuje zvýšené kriminalitě (únosy, vydírání, popravy) v regionu Ciudad Victoria ze strany Los Zetas Cartelu. Vzápětí policie i hasiči zasahovali u nedaleko hořící dodávky, zachycené na bezpečnostních kamerách u redakce.

Martina Navrátilová protestuje proti transsexuálům, kteří se hrnou do ženského tenisu. Kdo má penis by prý neměl hrát za „ženy“. LGBTQ lobby se na Martinu okamžitě nenávistně vrhla. Kontrolní otázka: co je to „žena“ – a kdo rozhoduje? V Austrálii mají trans-házenkářku, která roky hrála za muže, než si vzpomněla, že je žena, a teď s šesti stopami a dvěma palci výšky a 110 kg bezkonkurenčně válí v ženské lize. A co je v tomto kontextu vlastně feminismus? A jak to bude s kvótami? A co hokej?

WhatsApp má, podle TechCrunch, problém s dětskou pornografií v kryptované podobě. Facebook má 20 tisíc kontrolorů, ale existují otázky o jejich prioritách. IT giganti považují na důležitější „deplatformovat“ – tedy vyhodit ze všech dostupných platform – nepohodlné údajné „alt-right“ uživatele, jako například velmi oblíbený Sargon of Akkad, který je ve skutečnosti, stejně jako většina komentátorů označovaných masmédii Deep State za „alt-right“, umírněným komentátorem se zdravým rozumem. (Dnes je jako extrémní pravice označován každý, kdo stojí napravo od Lenina. Steve Bannon se také dříve prohlašoval za leninistu, než se stal „alt-right“.) Sargon používal, stejně jako většina amerických youtuberů, souběžně platformu Patreon, která jej ovšem odřízla, protože kritizoval – nacisty… Prý je to rasismus. Sargonova „kritika“ ovšem zazněla nikoliv na jeho kanále na Patreonu, ale na úplně jiném kanále na Youtube, kde byl jako host. Patreonu se tedy zrovna tohle vůbec netýká. Protože Sargon i další odříznutí komentátoři mají celé své „živobytí“ na internetu, vypadá to, jako kdyby si IT hoši začali osobovat podobná práva jako ti, kdo likvidovali židovské obchodníky v Německu 30. let.

 

Patreon tak porušil vlastní podmínky, které se (logicky) výslovně týkají pouze materiálů, zveřejněných na této platformě. Twitter nedávno odstřihl jednoho čiperného uživatele, prý na pokyn Mastercard! Komu vlastně patří Mastercard? Novinářka Laura Loomerová – se 260 tisíci followery – se na protest proti svému „odstřihnutí“ přivázala ke dveřím sídla Twitteru v New Yorku. Mezi cenzurované se překvapivě zařadil také povedený synáček Fidela Castra, který to roztočil na Instagramu – ale už mu to zatrhli!

CEO Googlu Sundar Pichai není schopen při svém slyšení před kongresovou komisí odpovědět na otázku, jak je možné, že jeho vyhledávač po zadání „idiot“ zobrazí fotografie prezidenta Spojených států amerických. Sundar toho, stejně jako například šéf Facebooku Zuckerberg, mnoho neví, a to ani o vlastní firmě. Také nic neví o úmyslech svých vysoce postavených zaměstnanců manipulovat výsledky vyhledávání, které jsou zaznamenány na asi hodinovém videu z jejich firemní besídky, které už viděl kdekdo. Také neví, jak se může stát, že si sedmiletá vnučka kongresmana Kinga hraje na svém iPhonu dětskou hru, a naskočí jí obrázek dědečka se sprostými nápisy. Prý „Apple“… A prý bude šťasten, pokud to bude moci objasnit.

Čínský lékař He Jiankui, který manipuloval s geny čerstvě narozených dvojčátek, zmizel.

Více než šedesát agentů FBI bralo úplatky od CNN, New York Times, NBC News a mnoha dalších, ve formě vstupenek na koncerty, drahé večeře, vstupenek na NFL, večírků na okružních lodích a cestovních slevách.

Demokratičtí operativci vytvořili podle Fox News za pomoci jednoho miliardáře a bývalého Obamova úředníka tisíce falešných ruských účtů pro vytvoření dojmu, že ruská vláda podporuje alabamského republikánského kandidáta do Senátu, Roye Moora. Tajný projekt měl rozpočet 100 tisíc dolarů a probíhal na Facebooku a Twitteru. Zprávu zveřejnily na základě obdržené vnitřní zprávy New York Times, ale článek je zamčený.

Hedge fondy prý neměly dobrou sezónu a zavírají pobočky. Ekonomicky to ekonomové prozatím nedokáží zdůvodnit, ale my bychom věděli: i nám, ekonomickým laikům, se při čtení výrazu „hedge fond“ v hlavě rozsvítí červené kontrolky a rozhoukají sirény. Obchod je o důvěře.

„Gag order“ byl uvalen australským soudem na proces s kardinálem Pellem, obviněným ze zneužívání hochů z kostelního sboru v Melbourne v 90. letech. Australská média ani neceknou, US média se zcela vážně dohadují, zda má australský soud právo rozhodovat i o nich. Jedná se o nejvýše postaveného vatikánského hodnostáře souzeného za zneužívání dětí. Jeho tým právníků vede slavný Robert Richter, který bere 11 tisíc dolarů za den. Neví se ale, kdo jej doopravdy platí.

Tajemný zdroj Q se po vánoční odmlce pustil do práce a spadl mu server. Naznačuje, že CIA špehuje úplně všechny (včetně vlastní senátní dohledové komise), nejen Angelu! Stáčí pozornost na FVEY, Five Eyes, a také se ptá, jak je možné, že Edward Snowden jako bývalý agent CIA a NSA nevěděl, že je třeba zveřejnit materiály až po dosažení destinace, neboť jeho pas bude ihned zablokován. Také vznáší otázku na roli Johna Brennana, bývalého šéfa CIA, v celé aféře, a upozorňuje na kontraktory CIA, kteří se hrnou jako kandidáti do úřadů. „Jednou agent, vždycky agent“, končí. Sérií otázek také otevírá téma přístupu bývalých činitelů a zejména Hillary Clintonové do databází a SAP, „Special Acces Programs“.

Web Coreydigs.com zveřejňuje odtajněné dokumenty CIA, například tento, zabývající se údajným poválečným Hitlerovým pobytem v Jižní Americe.

Válečná rubrika podle našeho vkusu 

Zdroje: X22Report, SGT Report, George Webb, Zerohedge, Drudge Report, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources
Smoking Gun Obama/Clinton Docs Tie Benghazi Weapons to Syria Mess
Senator Lindsey Graham Questions Brett Kavanaugh Military Law vs Criminal Law
Ed Asner, Lawyers Committee celebrate a step toward 9/11 justice
Let Me Be Frank
White Squall 1996 Movie Trailer (Jeff Bridges, Scott Wolf)
 

Newsletter