Švejkování: Spekulace o Assangeově zmizení

Dnes se budeme zabývat aktuálními spekulacemi, a prosíme váženého čtenáře o shovívavost, neb historie se odehrává často v několika vrstvách, v jakýchsi zákrytech, kdy není zcela jasné, co je opona a co již dekorace představení. Ukazuje se, že Juliana Assange nikdo prokazatelně neviděl od konce října.

Panují nejistoty ohledně jeho lokace, potvrzují se zprávy o masivních útocích DOS na WikiLeaks a objevila se také zpráva i se screenprintem, údajně prokazující, že nejbližší skupina asi patnácti spolupracovníků Juliana Assange ztratila kontrolu nad webovými stránkami i twitterovými účty WikiLeaks; dokonce podle jednoho dalšího zdroje byli všichni zatčeni. (To považujeme za značně nepravděpodobné.) Za oknem ekvádorské ambasády se objevila kočka s červeným kravatovým obojkem, prý patřící Assangeovi. Jeho stoupenci to považují za důkaz, že ambasádu neopustil dobrovolně.

Komise OSN trvá na svém názoru, že Assange je svévolně zadržován

Znovu z internetu zmizel asi před dvěma týdny také Michael Trimm, novinář a IT specialista, Američan rumunského původu, který spolupracoval s Julianem Assangem. Guccifer byl taky z Rumunska…

Juliana Assange navštívila opět také Pamela Anderson, a to, podle našeho zdroje, v situaci, kdy k němu nebyl připuštěn ani jeho právník během návštěvy švédského státního zástupce. Ten se, po čtyřech letech odmítání, osobně dostavil na ekvádorskou ambasádu v Londýně. Pamela se svou návštěvou v očích konspirativců okamžitě pasovala na agentku CIA. Švédský státní zástupce prý ale Assange také neviděl, neb s ním hovořil jen zprostředkovaně přes ambasadora. Tyto zprávy jsou velice matoucí a přinášíme, jak jsme nakoupili, protože se nám to hodně nelíbí.

Celá situace ohledně Juliana Assange je charakterizována výstižně jako „radio silence“. Jeho nejbližší spolupracovníci, kterých je asi patnáct, se prý přestali ozývat nedlouho poté, co byl Julian Assange odpojen od internetu a co byl rozeslán jeho „Dead Man Switch“. Není jasné, co je info a co desinfo, zato víme, že Obama označil Juliana Assange a WikiLeaks za teroristy.

Švédští vyšetřovatelé vyslýchali v Londýně Juliana Assange

Téměř všichni nezávislí komentátoři tyto informace dávaji do přímé souvislosti s Pizzagate, aférou, v níž ze zveřejněných e-mailů dlouholetého spolupracovníka obou Clintonů a šéfa prezidentské kampaně Hilarry Clintonové Johna Podesty vyplynulo obrovské množství poměrně nechutných a, zdá se, podložených podezření, sahajících od satanistických večírků k pedofilii a organizovanému zločinu včetně obchodu s dětmi za účely sexuálního otroctví, a to v rozsahu mezinárodním. Jednomu vytane na mysl Barnevernet rychleji, než bys řekl „podesta“. V tomto kontextu je třeba chápat výkřiky Obamy a následně všech globalistických médií o „fake news“ a jejich cenzury. Nějak se zapomněli zmínit, kdo bude o pravdivosti zpráv rozhodovat, a jakým právem. A jsme zase na začátku: u moci.

 

 

Comet Ping Pong je jméno pizzerie ve Washingtonu, D.C., spojené s bratrem Johna Podesty, Tonym. Také je ta pizzrrie spojena s organizovaným zločinem, spojeným s pedofilním ringem. A s jinými pizzeriemi. Po internetu se potloukají celé pedofilní video-slovníčky a zdá se, že celá Amerika prochází opět skokovým vzděláním, tentokrát v pedofilní terminologii… Média brebentí o nesmyslech a mlčí o Pizzagate, WikiLeaks i Assangeovi.

Nový kanál Culture Shoc News (ještě nevíme, co se z něj vyklube) přináší nové WikiLeaks, tzv. „Yemen files“ z let Clintonové a Kerryho a tvrdí, že USA již válka v Jemenu stála třicet miliard dolarů, investovaných do podpory „rebelů“, stejně jako v Sýrii, aniž by se o tom mainstreamová média příliš zmiňovala, a výsledkem bylo mimo jiné nucené přesídlení již více než tří a půl milionu lidí uvnitř jemenských hranic.

Našli jsme jedno trochu podezřelé video Anonymous, které vypadá jinak než normální Anonymous a je na jiném kanálu, také zvaném Anonymous. Zdá se, že válka pokračuje již i na Youtube! Potvrzuje Assangeovo zmizení, tvrdí, že záznam rozhovoru s Assangem v rámci softwarové konference v Buenos Aires, o němž jsme také psali, byl editován, a zpochybnil, že se jednalo o Assange samotného.

Časová linka událostí:
16/04/2016 – pod vlakem skončil John Jones, Assangeův právník, britský specialista na lidská práva a spolupracovník Amal Clooneyové
11/05/2016 – zemřel Michael Ratner, poradce WikiLeaks, na rakovinu
07/10/2016 – WikiLeaks začínají zveřejňovat e-maily Johna Podesty
10/10/2016 – Joe Biden vyhrožuje Rusku kvůli WikiLeaks
15/10/2016 – návštěva Pamely Anderson (konspirativci se dohadují, zda ho neotrávila svým veganským jídlem)
16/10/2016 – rozeslán „Dead Man Switch“, snad jako varování. Stejného dne došlo k přerušení internetového spojení. Není jasné, k čemu došlo dříve.
Taktéž se objevily zprávy a fotky, ukazující přítomnost ozbrojenců a tmavých vozidel před ambasádou.
18/10/2016 – londýnské letiště je evakuovámo kvůli chemickému poplachu
21/10/2016 – masivní útok DOS na WikiLeaks
22/10/2016 – Gavin MacFadyen, zakladatel WikiLeaks a Assangeův mentor, umírá na rakovinu plic
23/10/2016 – RT zveřejnilo editovaný rozhovor s Assangem, ale bez aktuálních informací, může se tedy jednat o sestřih
12/11/2016 – švédský žalobce navštěvuje Assange, ale komunikuje pouze s velvyslancem. Assangeův právník není vpuštěn.

Americké volby skončily, ale spojení s Julianem Assangem nebylo obnoveno.

Web 50-shadows-of-abuse.com tvrdí, že byl v kontaktu s Julianem Assangem několik hodin poté, co byl rozeslán jeho „Dead Man Switch“. Od té doby se podle něj Assange neozval. Také tvrdí, že asi před měsícem na ekvádorskou ambasádu dorazil americký „Black Ops Team“, který si s sebou odvedl muže s kapucí přes hlavu a odvezl jej opancéřovanou dodávkou.

Také tvrdí, že ta kočka s červenou kravatou má svůj vlastní twitterový účet a lobuje pro WikiLeaks Shop. Moc šikovná kočka! A kdo tedy obsluhuje kočičí twitter, když Julian je nezvěstný či nepřipojený? Protože ta kočka prý tweetuje!

H.A.Goodman ani Martin Brodel si starosti vůbec, ale vůbec nedělají, a tvrdí, že Julian Assange se o cebe umí postarat.

 

Newsletter