Švejkování: Svištění prezidentského pera

Svištění prezidentského pera sype písek do rozjetého globalizačního soustrojí. Hned 20. ledna vyplnil prezident Donald Trump formulář FED číslo 2 (Federal Elections Commission). Tímto legálním, byť neobvyklým aktem se jaksi „předzapsal“ do voleb v roce 2020, a teoreticky vyrazil propagandistickou zbraň ze Sorosovy ruky, neboť přestože se nejedná o formální vyhlášení prezidentské kandidatury, NGO se podle zákona nemohou angažovat v „political speech“ aktivitách, jež by teoreticky mohly ovlivnit výsledek těchto budoucích voleb.

Jedná se zjevně o tah v rámci předvolebního slibu, že se pokusí umenšit obrovský vliv zájmových nevolených skupin (nejen Sorose a spol.) ve Washingtonu,D.C. Jaké to bude mít praktické důsledky na excesivní mediální anti-trumpovskou propagandu, jež hraje na první signální, teprve uvidíme.

Prezident Trump je Mistrem třídimenzionálních šachů, což je v historii politiky nevídané,“ píše nadšeně jeden anonymní blogger. Jeden z těch, kteří pochopili, že vykřikování anti-trumpovských fanatiků o chaosu vychází z frustrovaných hrdel těch, kdo možná půjdou do vězení. Jeff Sessions bude mít plné ruce práce, říká Martin Brodel. Ten také mluví o tom, jak jihoamerické drogové kartely v podstatě kontrolují hranici s Mexikem a zaplavují zemi levnými a těžce návykovými drogami. O tom se v evropském tisku moc nepíše. Nás by zajímalo, kdo kontroluje ty drogové kartely (a hlavně – kdo s nimi dělá ty obchody…), protože prezident Nieto to zjevně není! Také pobaveně informuje o množících se žádostech Kaliforňanů prezidentu Donaldu Trumpovi – o odstřihnutí financování jejich vlastní zdivočelé levičácké vlády!

Znovu se nám vybavuje Henry Kissinger, upozorňující na historickou a unikátní situaci, kdy nastupující americký prezident není nikomu zavázán a může si v podstatě dělat, co chce. Byl z toho úplně paf!

Mainstreamovými médii je také ignorován fakt, že Donald Trump odmítl prezidentskou výplatu ve výši 400 tisíc dolarů a bude si platit 1$, což nařizují americké zákony. Stejně to dělají „Google Boys“ a další, i ten, který se soudí se všemi sousedy na Havaji, kde si staví kolem vlastního sídla plot, zatímco hubou a svou propagandisticko-špízovací sítí bojuje za nekontrolované otevřené hranice pro ostatní. Před Donaldem Trumpem se prezidentského platu vzdal např. George Washington, Herbert Hoover či JFK.

Lionel (Lionel Media) ve své nezvykle vážné „videodispozici“, jak tomu sám říká, rozebírá humanitu, kortex a lidskou schopnost obhájit vraždění skrz situační morálku, náboženství a vlastenectví. „Člověk je z podstaty špatný,“ říká vážně ve své velmi seriózní videodispozici s názvem „The Man’s Inherently Evil“. My jsme bohužel došli ke stejnému závěru. Čtenářům se sklony k depresím nedoporučujeme.

V Kalifornii se mezitím již soudí o to, aby mohli dětem dát do učebnic, že Rusko ovlivnilo americké prezidentské volby 2016. Tady to všechno začíná, u malých vymytých mozečků.

Dávno, dávno tomu, co Guccifer 2.0 hlásil, že při svých toulkách nelegálním a nezabezpečeným serverem ve sklepě Hillary Clintonové v něm narazil na nejméně deset dalších entit, z nichž bylo později pět označeno americkými tajnými službami za „cizí“ bez dalšího upřesnění, a byla by přece docela ostuda, kdyby se těchto medových hodů nezúčastnil ruský medvěd. Ostatně přesně toto je jediný představitelný důvod samotné existence tohoto nelegálního a nezabezpečeného serveru ve sklepě, o němž musela celé ty roky vědět celá americká administrativa i bezpečnostní složky. To ovšem zhlouplé, zkorumpované a zfašizované americké „levici“ žíly netrhá…

Rádi bychom připomenuli eventuálním novým čtenářům, že WikiLeaks získalo e-maily DNC (to nejsou ty maily Hillary Clintonové ze serveru ve sklepě, ale například e-maily Johna Podesty o tom, jak má rád pizzu, nebo o tom, jak si Bílý dům objednal chicagskou pizzu za 65 tisíc dolarů s velkou pravděpodobností od zastřeleného Setha Riche, ale John Podesta – dle vlastní korespondence – naletěl navíc na phishing. To samozřejmě nevylučuje nějaké další, opravdu hackerské aktivity, ale ve veřejně dostupných zdrojích o ničem takovém nenajdeme zmínku, natož důkaz.

Také bychom rádi připomněli, že teprve poté (!) DNC požádala o ochranu svých komunikačních serverů, a to nikoliv nějakou zodpovědnou vládní agenturu, např. FBI, ale agenturu soukromou: CrowdStrike, jejíž spoluzakladatel Dmitri Alperovitch je seniorním členem think-tanku Atlantic Council. A vzhledem k tomu, že DNC vůbec nepovolila FBI přístup ke svým prý zhackovaným serverům, třetí světová válka, tak, jak ji detailně popsala Hillary Clintonová v prezidentské televizní debatě včetně nukleárního útoku, málem vypukla pouze na základě tvrzení soukromé firmy tohoto vlivného člověka, narozeného v roce 1980 v Moskvě. Ta byla ovšem v tomto případě najata DNC… Ten malware (údajně ukrajinský – na Ukrajině byli začátkem ledna na návštěvě John McCain a Chuck Schummer, ale to s tím určitě nijak nesouvisí) se jmenuje APT 28/Fancy Bear. Fancy name!

Guccifer 2.0: „I‘m a hacker, manager, philosopher, women lover. I also like Gucci! I bring the light to people. I‘m a freedom fighter! … I used 0-day exploit of NGP VAN soft then I installed shell-code into the DNC server.”

Guccifer 2.0 je hacker, manažer, filosof a milovník, který má rád Gucci. Přináší lidem světlo a bojuje za svobodu. Zbytek milému čtenáři bohužel nepřeložíme…

Nejrůznější autentičtí Rumuni prý podle jeho chabé rumunštiny soudí, že není Rumun, ale on sám v chatu, jehož přepis jsme četli, pouze tvrdí, že je z Rumunska, což není totéž. Také tvrdí, že není Rus a že Rusy nesnáší.

V rámci naší ajťácké rubriky bychom zájemcům doporučili rozsáhlé zpracování této hackerské problematiky na The Intercept: Here’s the public evidence Russia hacked the DNC — It’s not enough.

 

Anti-trumpovský teror vypukl

The Alliance for Global Justice je financována Sorosovou Tide Foundation, která zafinancovala 50 tisíc dolarů poněkud orwellovskou organizaci Refuse Fascism, jež se veřejně chlubí tím, že lidi s jiným názorem umlčuje násilím. To jsou ti bijci z Berkeley! Dále se na tom finančně spolupodílely odbory a několik korporací. Zakládajícím členem této fašistické buňky bojující proti fašismu je např. princetonský profesor Cornel West, profesor Robin Kelly z kalifornské univerzity UCLA, univerzitní profesor ze San Diega a Carl Dix, zakladatel Komunistické strany USA… Dix a West také spoluzakládali organizaci, bojující proti masovému zavírání lidí do vězení. Jak se asi staví k faktu, že tento masivní vězeňský systém zavedl demokrat Bill Clinton? Martin Brodel Donaldovi nabízí vypracovat reformu tohoto vězeňského systému.

Situace je v USA v tuto chvíli tak strašná, že americká polovina našeho novinářského týmu, původem z Bostonu (studia v Kalifornii), jež se statečně a neúnavně činí na Facebooku, dostává ustrašené privátní vzkazy od přátel a rodinných příslušníků, kteří se dnes obávají mluvit a komunikovat. Nejen veřejně, ale i v rodině. V Kalifornii!

Chci ti jen říct, že i když nelajkuji všechny tvé FB posty, se vším souhlasím! Jako mnoho dalších, i já jsem obdržel hroznou reakci ze strany svých levicových přátel, a dokonce i rodiny. Ukončil jsem přátelství s mnoha lidmi, kteří šířili liberální propagandu. Bohužel mám blízké členy rodiny i přátele, kteří mají vymyté mozky, a které prostě vyškrtnout nemůžu, a mluvit s nimi rozumně není možné. Je jednodušší držet se stranou od politiky. Ale měl bys vědět, že je nás tady mnoho. Zapomenuté masy. Je prostě jednodušší držet se stranou od těch sr.ček. Jen ti chci říct, že máš od nás velkou podporu!“

Wow. To je dnešní Amerika.

Za chvíli tam budeme pašovat disidentskou literaturu!

Sportovní rubrika to trochu kompenzuje:

Bostonští Patrioti naprosto senzačně vyhráli Super Bowl, Tom Brady (velký stoupenec Donalda Trumpa) přepisuje historii amerického fotbalu a Lady Gaga je zfašizovanými masmédii vláčena, protože výtečně odzpívala a odtančila svou úžasnou show, která nám vyrazila dech (ale nejsme odborníci, naším životním zážitkem byl Eric Clapton v Bataclanu a Paul McCartney předloni na Stade de France). Měla prý protestovat proti prezidentu Donaldu Trumpovi. A zase jsme u toho: kdo rozhoduje a jakým právem?

Lionel praštil v souvislosti se Super Bowl kladivem do národního psychopatického hřebíčku (redakčně zkráceno): „Dnes víme, že opakované nárazy do hlavy vedou k nevratnému poškozování mozku a k dlouhodobému poškození paměti. Paměť je vpodstatě to, co nazýváme „já“. Fakt, že to víme, a radostně se na to díváme po milionech, to je syndrom psychopatie. Odpojení mozku od srdce.“

Nekompenzuje…

I am feeling mean!“, pumpuje adrenalin do kamery kouzelně bublající Alex Jones v reakci na současný mediální šrumec. Agent CIA (je nebezpečnej a je zlej) Roger Stone se vrátil z nemocnice, kde byl zachráněn po otravě poloniem, a posluchač volající do studia žádá okamžité zatčení Iluminátů, Sorose i Rothschildů.

Tak to by pro dnešek stačilo.

Newsletter