Švejkování: Syrské bouchnutí do stolu

Donald Trump velmi pravděpodobně podrazil nohy všem eventuálním snahám o impeachment kvůli údajné spolupráci členů svého týmu s Ruskem, stejně jako kongresové komisi, která to měla vyšetřovat.

Celkem 59 Tomahawků zasáhlo opuštěné letiště v Idlíbu na severu Sýrie asi hodinu poté, co prezident Trump varoval své ruské protějšky. Ti varovali své syrské partnery, a oběti na životech byly tedy minimální, pokud nějaké. Informace se rozcházejí. Dráhy zničeny nebyly a letiště je již znovu v provozu. Chemický útok byl připsán Bašáru Asádovi, ačkoliv není znám jediný logický motiv, který by ho k tak hrůznému činu vedl, a v souvislosti s relativně smířlivým vyjádřením Donalda Trumpa z předešlého týdne nedává smysl už vůbec. S tím si ale americká média hlavu nelámou.

Odpůrci útoku tvrdí, že z tohoto letiště vedla syrská armáda útoky na IS, a útok islamistům tedy pomohl. Otázka je, odkud čerpají informace, a proč se tváří, jako by se v Sýrii nenacházelo žádné jiné letiště. My jsme žádný seriózní zdroj nenašli, stejně jako jej nenašel Mike Cernovich – a ten najde všechno.

NYT a WaPo označily šmahem všechny, kdo nesouhlasí s „útokem na Sýrii“, za „white supremacists“, rasisty, xenofoby a supernacionalisty. Že to nedává smysl jim evidentně nevadí ani zbla!

Tiskovou konferenci Donalda Trumpa a jordánského krále Abdulláha II., na níž Donald Trump poprvé komentoval syrskou tragédii, jsme slyšeli a zaujala nás svou vřelostí a vzájemnou viditelnou komunikativností obou politiků. Jordánský král se docela rozpovídal a z jeho projevu jsme cítili naději. Působí to dojmem, jako by otevřenost a přímost Donalda Trumpa politiky probouzela z mnohaleté rezignované letargie.

Na dotaz jednoho přihlouplého novináře prezident celý svět ujistil, že ať už ohledně Sýrie podnikne cokoliv, nebude o tom předem vykládat médiím jako Obama.

„Watch!“, zakončil svou ráznou odpověď.

Tak koukáme!

Odvrátil jedním tahem hrozící impeachment a znevěrohodnil celou tu srandu o tom, že je ruským agentem.

Prestižní americký investigativní novinář Seymour Hersh (*1937, Pulitzer price 1970) v roce 2013 zveřejnil rozsáhlý článek „Who’s Sarin?“, v němž upozornil na zprávu amerických tajných služeb, která se zabývala tím, že sarin, použitý údajně Asádem v Sýrii, velmi pravděpodobně pocházel ze skladů Muammara Kaddáfího v Lybii. Zásoby zbraní měly být pašovány pracovníky základny CIA a konzulátu v Benghází ve spolupráci s Tureckem, Saúdskou Arábií a Qatarem. Ty spojuje úsilí o vybudování Trans-Arabic Pipeline a Qatar-Turkey Pipeline.

Také se tehdy našli očití svědkové, tvrdící, že nalezené mrtvoly byly již v rozkladu a alespoň čtyři dny staré. Do toho všeho se spekuluje, že by se mohlo jednat o chemické zbraně, které si v Sýrii schoval Saddám Husajn.

U.S. Námořní kapitán Jeff Davis média informoval, že rakety byly vystřeleny z U.S. destroyers USS Porter a Ross, které se nacházely ve Středozemním moři. Prezident Donald Trump jejich kapitánům a posádkám prostřednictvím Seana Spicera poděkoval.

Média nereflektují, že tato uměřená a precizní akce zároveň celému světu ukázala absurditu hororové story o prý omylem opakovaně bombardované nemocnici Lékařů bez hranic i dalších civilních cílů.

Lisa Haven, Martin Brodel a další nezávislí novináři v této souvislosti upozorňují na velmi neobvyklou nedávnou tajnou (ale oficiální) návštěvu Johna McCaina (R-Arizona) v Sýrii, o níž informovaly WSJ a USA Today z 22. února. Mluvil s americkými jednotkami a kurdskými bojovníky, kterým vysvětloval, jak mají vytlačit IS z Rakky. Navštívil také Turecko, Saúdskou Arábii a Spojené arabské emiráty. Sýrii navštívil také v roce 2012.

Ať útoky spáchal kdokoliv, Donald Trump nenechal nikoho na pochybách, že Obamovská politika „mouchy, snězte si mě“ je u konce. Američtí váleční štváči jej, chca-nechca, přivinují na své omedailované hrudi a John McCain s Lindsey Grahamem (R-Jižní Karolína) dokonce po útocích vyjádřili pochvalu jeho strategii. To nevěstí nic dobrého.

Kupodivu nikdo nepřipomíná Obamovy dronové útoky, cílené téměř výhradně na lidi!

Skoro to vypadá, jako by si Donald Trum se všemi neokóny a neomarxisty vytřel dupku a teď se snaží vykolejit Deep State – nebo ho alespoň přimět k přehození výhybky. V Mar-a-Lago jedná s bratry Kochovými. Jenom abychom se nepletli a oni mu naopak nezačali přerůstat přes hlavu…

Konspirační rubrika: doporučujeme youtube audio „LEAKED AUDIO – CIA/NSA Operations & Techniques HAMR“, v němž bývalý miliardář Timothy Blixseth vysvětluje “ovoce z otráveného stromu“ soudci Arpaiovi, Zullovi a Mackiewiczovi v Úřadě šerifa okresu Maricopa dne 18. října 2013. Podrobně hovoří o superpočítači, zpracovávajícím obrovská megakvanta informací, o pozadí jednotlivých operací zneužívání informací v masovém měřítku či naopak při cílených vyhledáváních a manipulacích. Popisuje, jak se pracuje s whistleblowery a jak byl Snowden osmnáctkrát odmítnut, když se pokoušel upozornit na zneužívání moci mocí legálními kanály. Brennana a Clappera označuje za lháře a dokládá to příklady.

Americký neúspěšný vzpěrač se jednoho dne rozhodl býti ženou a vyhrál šampionát v ženském zápase. Další podobný ženy porazil v běhu – a dostal medaili. Chemtrails fungují…

Zdroje: Drudge Report, Zerohedge, Telegraph, Breitbart, FOX News, independent sources

Newsletter