Pravděpodobnost snížení britských sazeb v srpnu klesla z 50 % na 25 %. Libra zpevnila nad 1,3000 GBPUSD. Dolar plošně oslabuje. Proti euru nad 1,0930 a proti koruně pod 23,15.

Švejkování: „Talken Negro“ Kanye West & Špionská univerzita LIVE

„Talken Negro“ nazval panel CNN vedený moderátorem Donem Lemonem spolu s dalšími „pundity“, tedy televizními „odborníky“ (všichni pochopitelně afroameričané), rapera Kanyeho Westa po jeho slavné návštěvě Bílého domu, během níž vysvětlil zírajícímu prezidentovi i ostatním Američanům své vize. Dokonce se na CNN neopomněli otřít o Westovu mrtvou matku! Podpora Donalda Trumpa ze strany Afroameričanů se do druhého dne zdvojnásobila.

Steve Bannonfantastickou přednášku na Oxford Union, v níž stručně a pádně vysvětluje, co se dělo za tzv. finanční krize v letech 2007-2008, a nastiňuje základy Trumpovy politiky. Jeho kariéra v námořnictvu i v Goldman Sachs tomu dodává pořádné grády! Jeho elitní oxfordští posluchači se evidentně poslechem či studiem Trumpovy politiky neobtěžují, neboť mají napilno – musí protestovat proti jeho „fašismu a rasismu“.

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Pokračující osekávání youtubových kanálů nezávislých komentátorů vede mimoděk ke koncentraci posluchačů na kanálech jako jsou X22 Report či SGT Report. Ty podávají dramaticky odlišný obraz reality skryté pod absurdním mediálním povrchem: Deep State/globalisté se snaží mermomocí udržet moc a pokouší se rozfoukat konflikty po celém světě. Sítě zkorumpovaných evropských politiků podle nich sabotují brexit a Donald Trump vstoupí do historie jako prezident, který se postavil Deep State – první od JFK. Zatímco část frustrovaného posluchačstva váhá, zda mu na to budou stačit síly, dostává se jim povzbuzení nejen od autorů zmíněných kanálů, ale také od Lionela, který viditelně pookřál, a dokonce i od špiónského investigativce George Webba. 

Dave z X22 je také přesvědčen, že se americká i světová ekonomika hroutí. Podobně vyznívají také ekonomické zprávy na Zerohedge. My si ale počkáme, co se bude dít doopravdy, neboť doby, kdy nás tahal za nohu kdejaký zlolajný ekonomický nobelista, jsou dávno pryč!

Trhy reagují na aktivity amerického prezidenta dlouhodobě pozitivně, ale spadly po volební ošvindlované plichtě, kdy Trumpovi republikáni (na rozdíl od předchozích anti-trumpových) získali senát a demokraté dolní komoru.

Zaražení Američané užasle sledují falšování svých vlastních voleb v přímém přenosu. Celkem 93 tisíc nezapočítaných hlasů se zničehonic objevilo ve slavné Broward County na Floridě, kde porušují další a další časové limity pro odevzdání spočtených hlasů. Právník demokratické strany se vyjádřil, že nevidí důvod, proč by neměly být započítávány také vyřazené neplatné hlasy. Možná protože to odporuje zákonu? Na YouTube koluje video s třemi náklaďáky, zaparkovanými před volebním střediskem v Broward County, z nichž jsou přenášeny bedny do volebního centra. Svědky odhání bodyguardi. Další krabice s volebními lístky byla nalezena ve vypůjčeném autě společnosti Avis na letišti. Pětasedmdesátiletá afroameričanka s divokým účesem Brenda Snipes vysvětluje, proč v jejím okrsku opět nedokážou spočítat hlasy: prý se jim přehřívají mašinky… Odstranit si ji ovšem nikdo netroufne, přestože Florida měla po osm let republikánského guvernéra Scotta Ricka. Nakonec pod tlakem odstoupila a prohlásila, že se jedná o rasismus.

Desítky tisíc hlasů se po volební uzávěrce našly také v Arizoně a v Georgii. Demokratům se údajně podařilo republikánům odloupnout již čtrnáct kongresových míst. Republikáni mlčí. Bill Still přináší novinku o smlouvě demokratů s republikány, kteří byli v roce 1982 prokazatelně načapáni, jak zastrašují minoritní voliče, a tato smlouva prý republikánům dodnes zabraňuje podniknout legální kroky proti volebním podvodům demokratické strany. 

Nastává napjaté očekávání, jak se s tím vším vypořádá soudní systém, kam to vše míří. To prověří práci Jeffa Sessionse… Ten ještě před svým odchodem ohlásil hon na mezinárodní drogový Cartel Jalisco Nueva Generacion (CJNG).

Arizona požádala o soudní přezkoumání role George Sorose ve volbách. Ten pro změnu zaútočil na Cukrouše – Facebook je prý antisemitský. A nebojoval s těmi ruskými inzeráty, které nikdo neviděl a které propagovaly například Black Lives Matter – a tím údajně nějak umožnily zvolení Donalda Trumpa. Je toho plný NYT, hlásná trouba CIA!

S Cukroušem by si rád promluvil kdekdo, například parlamentní činitelé z Austrálie, Irska i Nového Zélandu, stejně jako z UK a Kanady, ale jemu se moc nechce. Five Eyes! Ty se, domnívají se nezávislí komentátoři na základě postupně unikajících i zveřejňovaných dokumentů, donedávna ochotně nechaly zneužívat Obamou k politickým cílům, tedy k operaci Crossfire Hurrican za účelem odstranění Donalda Trumpa, a teď se třesou před „DECLASS“, které slíbil Q. Zdá se, že Deep State usoudil, že je třeba Cukroušovi tuto mocnou hračku sebrat (nesplnil úkol) a dostat ji pod kontrolu.

Facebook se prý domnívá, že jeho aktivity odpovídají evropskému právu. My se zase domníváme, že právní „vakuum“ v IT doméně není žádná náhoda nebo nedopatření, stejně jako fakt, že EU ve stejné době schvaluje sabotážní emisní zákony na nějakých padesát let dopředu. Předpokládáme, že existuje nějaký legislativní přípravný proces, a při přípravě asistují také týmy odborníků – nebo to v té komisi opravdu dělají „na koleně“??

Přicucli jsme se na špiónský kanál George Webba, protože konečně alespoň částečně chápeme, o čem mluví. Pořádá cosi jako „Špiónskou univerzitu LIVE“, kdy se při moderování a odkrývání aktivit tajných služeb prohání jednotlivými městy i významnými lokalitami, přístavy (s jachtami, možná pašujícími drogym a některé snad i s „garáží“ pro malou ponorku) i letišti (například toho, z kterého pravidelně létával McCain). Nedávno měl celou sérii LIVE postů ze San Francisca, každý i s hudební vložkou, kterou obstarával muzikant, jehož známe pouze jako JK. George sám má ale také muzikální talent, bluesové duety či „americana“ zpíval lehce a suverénně! 

Ve Washingtonu, DC, nám ukazuje jednotlivé úřady i s informacemi, kdo v nich sedí a jakou roli hraje v divokém reji současných událostí, stejně jako místo, kde byl zastřelen Seth Rich, jehož po převozu do nemocnice navštívily kolem čtvrté ráno dvě osoby z DNC (podle vlivného bloggera Dana Couche a novinářky Laury Loomerové to byli starosta Washingtonu Muriel Browser a bývalá šéfka DNC Donna Brazile), načež byl Seth prohlášen za mrtvého, a naposledy jsme s Georgem navštívili námořní základnu Quantico. Dělá investigativní žurnalistiku „naživo“ a můžeme sledovat v přímém přenosu, jak přemýšlí. Má, podle vlastních slov, „Air Force background“, a umožňuje nám fantastický vhled do špiónské mysli. Moc se nám líbila světová mapa, zobrazující lodní dopravu v reálném čase – ukazoval, kde se nachází která jachta, komu patří (saúdští princové, Oleg Děripaska…) a kam směřuje. Není to ovšem kanál pro mainstreamového posluchače – jeho vyprávění se hemží desítkami známých i méně známých postav a pobíhá v nich spousta špiónů. Tihle zločinci jsou strašně aktivní!!! Jak se Peter Strzok dostal do CIA, když neprošel jejich Akademií? ptá se například. Kde jsou všechny ty Blackberry telefony? (Jeden z Georgeových zájmových okruhů je vojenský program založený na telefonech Blackberry vevnitř v NSA.) Kdo jim zařizuje síť?  A kde jsou servery? V kolika světových i amerických přístavech se nacházejí kontejnery „Club K“? (Systém kontejnerových zbraňových systémů)

Oblíbil si, poměrně překvapivě, H.A.Goodmana, kterého jsme pro jeho intenzivní příchylnost k socialistovi Sandersovi dávno opustili. Ten se nám mezitím potrumpovatil a s černými kruhy kolem kulatých kolouškovských očí prohlašuje: „Ano, předpovídal jsem to nejen já, ale i Noam Chomsky: Bernie by ve spravedlivých volbách vyhrál – a zaplaťpánbu, že nevyhrál, protože by byl jen Hillaryinou loutkou!“ To to trvalo!!

Zdá se také, že Obama poslední dva měsíce ve službě nezahálel a nasázel jim tam zdivočelých „progresivních“ soudců jako václavek, zatímco sedmdesát pět soudců jmenovaných Donaldem Trumpem stále čeká na schválení kongresem.

Jeden fouňa na CNN prohlašuje, že karavanu ze Střední Ameriky si platí sám Trump, aby protlačil svou zeď.

Integrita Goldman Sachs

CEO Goldman Sachs David Solomon, který nahradil Lloyda Blankfeina, řeší „damage control“ po aféře, do které se na popud Malajsie pustilo americké ministerstvo spravedlnosti (DOJ). Jedná se o roli Goldmanů při zprostředkování 4,5miliardového byznysu/podvodu, v němž prišel Malaysian Sovereign Wealth Fond 1MDB, který teď chce 600 tisíc dolarů zpět, o téměř všechny vložené peníze. Lloyd Blankfein se prý v roce 2009 osobně (ale v utajení) účastnil jednání s malajským premiérem Najibem Razakem. David Solomon je rozhořčen, neboť to prý není konzistentní s dobrou prací banky a její integritou.
Asi má na mysli tu integritu, kterou GS prokázal již v roce 2008, kdy nalákal Libyan Investment Authority (LIA) do devíti vysoce strukturovaných, komplexních a rizikových obchodů, v nichž LIA údajně přišla o 1,2 miliardy dolarů a GS vydělal 200 milionů. Libyjské činitele uplatil pobyty v pětihvězdičkových hotelech se vším komfortem. Jeden vysoký libyjský úředník charakterizoval GS jako „bank of mafioso.“ Obchody se týkaly společností Citigroup, Santander a UniCredit, francouzské energetické společnosti EDF, utility ENI a německé Allianz, píše The Guardian.

Clintonův zeť Marc Mezvinsky figuruje v řeckém hedgeovém fondu Eaglevale Partners hedge fund, který pracuje na přípravě ropovodu přes Řecko a který záhadně přišel o 90 procent investic.. Investorem byl například – Lloyd Blankfein z Goldman Sachs. To by měl být ten ropovod, o kterém se v žádných zprávách ze Sýrie nic nepíše. Druhá varianta je podle George Webba Kypr.

Řecko je prý z krize venku. To se nám nějak nezdá, ještě nedávno byly jeho dluhy podle odborníků nesplatitelné. Také se nám nezdá ticho ohledně řeckého rozpočtu na obranu, který je jeden z nejvyšších v Evropě! Kdepak se nám ta slavná řecká armáda schovává?

Nancy se těší na kladívko – prý je to prima „leverage“.

Čerstvě zvolená Alexandria Ocasio-Cortezová nemá, jako správná socialistka, na washingtonský nájem, a tak si hbitě zřídila GoFundMe a také přijala jakousi nabídku bydlení zdarma. Někdo jí bude muset vysvětlit význam slova „korupce“. Také se jí, spolu s dalšími, nelíbí, že by kladívko měla znovu dostat demokratická veteránka Nancy Pelosi, a vzniká klasický levičácký mocenský konflikt. Zdá se ale, že „Akácie“ se obává i Donald, který raději podpořil Nancy. Nepochybujeme, že ta si své mladé odbojáře dokáže postavit do latě!

GoFundMe si již před nějakou dobou zřídil také vyhozený náměstek šéfa FBI Andy McCabe (získal více než 550 000 dolarů), znásilněná-neznásilněná Christine Blasey-Fordová (700 000 dolarů), parklandskou střelbu přeživší student-nestudent David Hogg (milion dolarů), a vůbec se zdá, že si Deep State konečně zřídil legální veřejnou korupční platformu. Nepochybujeme, že někoho napadlo si schovat seznamy dárců.

Manželka v Číně zmizelého čínského šéfa Interpolu Menga má obavy o jeho i svou bezpečnost. Čína oznámila, že je vyslýchán. Masmédia mlčí.

D5 prý není jen stupeň laviny a kód pro Angelu, ale také jakýsi odbor FBI a datum December 5, kdy se chystá další významné kongresové slyšení, a narozeniny generála Flynna.

Předvolán senátní komisí byl také Jerome Corsi, který se chystá dle vlastního dramatického líčení strávit ve vězení zbytek života, a kurážnější Roger Stone, oba spolupracovníci Alexe Jonese, v podezření, že byli v kontaktu s Julianem Assangem. Na toho prý byl vydán zatykač – jak uniklo z jakési nesouvisející zprávy díky „nepozornému“ Ctrl-X a Ctrl-V nějaké asistentky. Takové náhodičce nevěří ale nikdo, kdo slyšel více než pět minut George Webba!

Harvard čelí soudním žalobám, neboť praktická aplikace pozitivní diskriminace afroamerických studentů vede k zákonité diskriminaci nejen těch bílých, kteří si to, jak všichni víme, zaslouží, ale zejména těch asijského původu, kterí svými výkony strčí do kapsy všechny. Ale mluvit o IQ v souvislosti s rasou je „ee-ee“, neboli veřejná sebevražda, jak říká Lionel. A kromě toho – Martin Luther King přece říkal „colorblind“!

Salátový terorismus
Římský salát šíří infekční virus E.coli v jedenácti státech USA. 

Z Q board:

Anon:
Once you take care of yours.. pls help Canada Q.
Odpověď:
The world will follow.
Think Merkel.
Q

Vzácné a krásné záběry na závěr. Bylo tehdy velmi chladno, ale prý trvala na tom, že vystoupí v šatech s odhalenými rameny.
Hawkeyho jsme neviděli, nejspíš už čekal v zákulisí…

Sources:
Steve Bannon | Full Address and Q&A | Oxford Union
https://www.youtube.com/watch?v=8AtOw-xyMo8
https://thepoliticalinsider.com/cnn-kanye-west-negro-token/
https://www.youtube.com/watch?v=UhaQS5AXdcE
https://www.breitbart.com/the-media/2018/10/12/cnns-don-lemon-uses-kanyes-dead-mother-to-attack-him-she-would-be-embarrassed-by-this/
https://www.cleveland.com/metro/index.ssf/2018/11/death_of_hhs_official_daniel_b.html?fbclid=IwAR35FKy8nZ45gEaqkvjAZl7h1NZixnLudtWyNYAiE1iDJSW4-hR-6cQkX_o
https://www.dailydot.com/layer8/donna-brazile-matt-couch-seth-rich/
https://www.zerohedge.com/news/2018-11-15/goldman-ceo-outraged-over-banks-involvement-45-billion-1mdb-scandal
https://www.zerohedge.com/news/2016-06-13/goldman-won-over-libyan-investors-hookers-five-star-hotels-then-promptly-lost-all-it
https://www.express.co.uk/news/world/1042277/facebook-news-mark-zuckerberg-fake-news-investigation
https://www.breitbart.com/politics/2018/10/17/sessions-whole-of-government-effort-to-take-down-drug-cartel-they-are-in-our-crosshairs/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=
https://www.breitbart.com/national-security/2018/10/22/wife-fears-missing-interpol-chief-dead-everybody-china-risk/?
Jane Simmons?CLUE: CLINTON SON-IN-LAW GREECE HEDGE FUND = OIL PIPELINE THROUGH GREECE
https://www.democraticunderground.com/12511951303utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=
https://www.breitbart.com/tech/2018/10/18/harvard-asian-discrimination-trial-day-3-money-in-exchange-for-admission/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=
https://www.wtnh.com/news/connecticut/consumers-advised-by-cdc-to-not-eat-romaine-lettuce-following-ecoli-outbreak/1609464911

Newsletter