Švejkování: The Age of Daddy & Demokratická sebevražda

„Daddy“ je Donald Trump. Autorem výroku je brilantní novinář, řečník a provokatér, strhující Donaldova „tajná zbraň“, Milo Yiannopoulos, který má v oblibě velkolepá „entrées“ (mariachi band) a teatrální vystupování. Milo Yiannopoulos je také technický editor Breitbartu a extravagantní homosexuál s donedávna příšerným odbarveným účesem a se slabostí pro „black dicks“ (citace), což mu – teoreticky – zaručovalo nenapadnutelnost ze strany politicky korektních nepřátel.

Zejména feministky jej nenávidí poměrně intenzivním způsobem. Stal se stal historicky prvním uživatelem Twitteru, vyloučeným na doživotí, a to kvůli rasismu: po jeho drsné kritice hereckého výkonu afroamerické představitelky nového hollywoodského propadáku Ghostbusters, Leslie Jones, se na ni na Twitteru vrhly hordy primitivů a zasypaly její účet gorilami. Vyloučen ze sociální sítě byl ovšem Milo, který měl v té době více než 200 tisíc „followerů“. On sám to považuje za diskriminaci. Byl vyhlášen největším internetovým trollem. Jeho narcisismus je inteligentní a zábavný a jeho verbální hravost je nakažlivá. Za svou misi považuje zničení levičácké „kultury oběti“, skupinového myšlení (identity policy), politické korektnosti a společenské spravedlnosti.

Vřele milému čtenáři jeho originální přednášky a excentrická vystoupení doporučujeme (než ho zcenzuruje i YouTube), a přejeme příjemnou zábavu v kulometné palbě intelektuálních hříček, sprosťáren a žertíků, omotaných kolem seriózních a těžších politických i filozofických témat.

Teorie tzv. „fake news“, valící se mainstreamovými médii, jež se zcela bezostyšně vykašlala na snahu o objektivitu a vyváženost a stala se dobrovolně a s plným nasazením vojáky propagandy, jsou mediální obranou před Pizzagate (viz předchozí článek „Pařížské spojky“). Rádi bychom také připomněli, že Jimmy Saville měl hodně vlivných kamarádů. Na to upozornil již před lety Johny Rotten ze Sex Pistols v BBC Pierce Morgana, načež mu rádio BBC zakázalo přístup.

 

 

Existují údajně zevnitř FBI potvrzené spekulace, např. na webu SGTreport, o tom, že bratři John a Tony Podestové prý měli pronajatou letní vilu od jistého miliardáře Clementa Freuda (vnuk Sigmunda Freuda, britský moderátor a bývalý velvyslanec, politik a prominentní kuchař), jež byl, jak se ukázalo bohužel až po jeho smrti, aktivním pedofilem. Zneužil desítky dětí. Jeho vila se nachází v Portugalsku, 1,3 míle od Praia de Luz, odkud zrovna v době pronájmu bratrům Podestům (03/05/2007) zmizela tříletá Madelaine McCaine, jejíž případ se dostal do mainstreamových médií a zacloumal veřejností. S jejími rodiči se Clement Freud po jejím zmizení prý dokonce spřátelil.

Vzhledem k tomu, že momentálně není jasné, kdy přesně se WikiLeaks dostaly pod kontrolu CIA, mainstreamová média nadále pokračují v kampani a na YouTube vládne informační válka, není možno se v situaci přesně orientovat.

David Seaman tvrdí, že existuje kryptoforenzní důkaz, že inkriminované e-maily Johna Podesty jsou pravdivé.

Naši pozornost vzbudila v médiích absentující operace Cross Counry X, jež byla největší operací svého druhu v historii FBI. Bylo do ní zapojeno 55 poboček FBI a 74 týmů Child Exploitation Task Forces, reprezentujících více než 400 právnických organizací. Několik dalších operací proběhlo v Kanadě (Northern Spotlight – 16 dětí), v Kambodži, v Thajsku a na Filipínách (25 dětí, jedno dvouleté). Policisté v USA vysvobodili 82 nezletilých a zatkli 239 pašeráků lidí a jejich společníků. Cross Counry X je součástí širší operace FBI, Innocence Lost Initiative,probíhající od roku 2003, a její detaily jsou k dispozici na fbi.gov a tisková konference FBI ze 17. října je ke shlédnutí na YouTube.

 

 

Po Assangeovi se na nějakou dobu slehla zem. Vynořují se starší recyklované materiály, upravené tak, aby nebylo poznat, že jde o starou vestu, tiskové prohlášení Pamely Anderson z léta, a zajímavou historku bývalého islandského ministra vnitra Ogmundura Jonassona z nedávného rozhovoru pro Katoikos Publication. Ten tvrdí, že v honu na Assange Obamova administrativa v roce 2011 naznačovala islandským úřadům, že zemi hrozí hackerský útok, a nabízela pomoc. Jonasson však začal být podezřívaný a spolupráci odmítl. Přesto v létě 2011 USA poslaly celou skupinu CIA operativců, kteří se snažili navázat spolupráci při stažení pasti na Juliana Assange a WikiLeaks, a Jinasson je musel vykázat ze země.

Sean Hannity z Fox News spekulace uťal živým rozhovorem s Julianem Assangem na svém podcastu. Tématem byla současná politická napjatá situace a novinářské zásady, jež WikiLeaks úzkostlivě dodržují. V průběhu deseti let své existence WikiLeaks nepublikovalo jediný dokument, jehož autenticita by byla vyvrácena. O tom, kde se v tuto chvíli nachází, nepadla zmínka. Zdá se ale, že obvykle dobře informovaní lidé si nedělají starosti.

Senátoři USA chtějí komisi – má vyšetřit ruské hackerské útoky

Edward Snowden již před nějakou dobou upozorňoval, že operativci NSA našli jen za poslední rok a půl dva průlomy, indikující použití jemného hackerského nářadíčka, a to přímo v elitní hackerské jednotce NSA, agentuře Taylor Acces Organisation. Jeden ze zúčastněných je napojen na společnost Booz Allen Hamilton, která je zapletena do největší krádeže tajných vládních materiálů v historii.

Po zodpovědnosti zodpovědných činitelů se neptá nikdo. Čekali bychom, že informace o ruském ovlivňování amerických voleb bude mediálně komunikovat sám ředitel CIA, ale stále se točíme dokola: televize hlásí, že jeden novinář napsal, že byl v kontaktu s anonymní osobou z blízkého Obamova bezpečnostního okruhu, a John Brennan prý na schůzce řekl… Tohle zavání zoufalstvím.

Nejen Styx (uživatel StyxandHammer666 z Vermontu, roztomilý okultista s nebes se dotýkajícím intelektem i arogancí, argumentační vybaveností a ohromující schopností sarkasmu), ale v podstatě všichni nezávislí komentátoři kladou důraz na to, že letošní prezidentské volby byly historické a znamenají hluboké politické, ideové i legální změny, které otřásají celým paradigmatem. Tyto změny také ukazují, že značná část amerického obyvatelstva prochází skokovým vývojem v práci s informacemi a jejich zpracování, stejně tak jako ve vlastních zmanipulovaných dějinách a politologii.

Hnutí Black Lives Matter zmizelo ze scény, ale policisté umírají i nadále. Afroameričtí studenti na amerických univerzitách jsou tak zblblí, že se dožadují segregace, a stále ještě prezident Obama, o němž Martin Brodel tvrdí, že se nevyhne stíhání, se prohlašuje za oběť rasismu. Čekáme, kdy se vynoří Hillary s nakorkovaným obličejem, prohlásí totéž, a vyhlásí nové volby…

Reuters: Trump bude mít větší vliv na státní média včetně RFE/RL

Obama prohrává svou válku s whistleblowery, píše Craig Murray, bývalý britský velvyslanec, jež před několika dny potvrdil, že e-maily (Johna Podesty a dalších) byly z DNC vyneseny zevnitř, a že zná dotyčnou osobu. Za Obamovy vlády bylo whistleblowerům uděleno 751 měsíců vězení, ve srovnání s 24 měsíci pro všechny ostatní whistleblowery, jež byly uděleny za celou americkou historii od revoluce. Jmenuje Drakea, Kiriakou, Binneyho, Manningovou, Snowdena a Assange. Konstatuje, že při budování policejního státu, kdy dochází k skladování veškerého internetového provozu, tedy nejen prostého lidu, ale také elit, se se nikdy nedá vyloučit, že se v organizaci neobjeví čestný člověk, který nepoužije tyto materiály (např. Podestovy) k odhalení nepravostí. Může se přitom obrátit na příklad na Juliana Assange. Craig Murray spokojeně konstatuje, že to vypadá jako karma za Obamovu bezprecedentní perzekuci whistleblowerů, s Clintonovou jako výkonnou jednotkou, a jejich válka skončila potupnou prohrou, s níž teď kráčejí do historie.

Facebook oznámil, že rozhodovat o tom, co jsou „fake news“, budou mediální „fact check“ organizace (původně ABC News, The Associated Press, FactCheck.org, Politifact a Snopes), z nichž některé jsou placeny přímo či nepřímo Georgem Sorosem. Martin Brodel se domnívá, že se nejedná jen o něj osobně, ale i o další finanční síly za ním, a pokládá to za jasné známky paniky. Martin Brodel je bývalý vysoký operativec a analytik, na něhož se nám nepodařilo nic vygooglovat. „Těm lidem jde o všechno“, říká.

A my bychom dodali, že House od Cards byla ve srovnání s americkou realitou břečka a limonáda!

Newsletter