Švejkování: „Transparency, Nancy“! & D5 fiasco

Donald Trump udělal neústupným zástupcům amerických demokratů Nancy Pelosi a Chucku Schumerovi pořádnou čáru přes rozpočet a pozval do Bílého domu na závěrečné jednání o rozpočtu na zabezpečení hranic média. Viditelně podráždění top demokraté opakují stále dokola, že země potřebuje bezpečnou hranici, ale v žádném případě neodsouhlasí finance na zeď (pro kterou vlastnoručně před pár lety za Obamy hlasovali), maximálně prý odsouhlasí plot.

Prezident opakovaně zmiňuje do země proudící drogy, ale ty demokratům zřejmě na srdci příliš neleží, neboť na to nijak nereagují. Když se díváme na tiše, tichounce přísedícího viceprezidenta Mikea Pence, vyvstanou nám na mysli vyprávěnky o politicích, kteří si nechávají umrtvit obličejové svalstvo, aby si v jejich obličeji nikdo nepřečetl, co si doopravdy myslí. U ženských se to běžně sveze s plastikou. Diskomfort demokratů je viditelný.

Server Roklen24 publikuje texty  „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si masová média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

Donald Trump také znovuoživil „spící“ speciální poradní komisi Bílého domu pro tajné služby, Presidential Intelligence Advisory Board, původně vytvořenou prezidentem Dwightem Eisenhowerem. Ta by měla zblízka sledovat počínání tajných služeb a plnění prezidentových přímých rozkazů. Pět čerstvě jmenovaných členů komise doplnilo již dříve jmenovaného předsedu a jeho zástupkyni. Komise nemá žádné velké pravomoci, ale s autoritou, odvozenou od prezidenta, operuje jako jeho zástupce při urovnávání rivalit mezi jednotlivými agenturami, vyšetřuje prohřešky a vyhodnocuje způsoby získávání tajných informací. Bushovi se prý komise rozutekla pod rukama, když se její členové vzepřeli a nechtěli schvalovat mučení.

Napjatě očekávaný den D5 skončil fiaskem

Celkem tři whistlebloweři se vynořili z Clinton Foundation a málem způsobili zemětřesení. Na poslední chvíli byli ale bez vysvětlení staženi z programu Fox News a od té doby o nich nikdo neslyšel. Dennis Nathan Cain, u něhož udělala FBI 19. listopadu šťáru, měl vystoupit na Fox News u Seana Hannittyho spolu s dalšími „hot“ účastníky, což vyvolalo divoké reakce. Nejsilnější reakci projevil George H.W. Bush, který zemřel. Jeho velkolepý prezidentský pohřeb, atmosférou připomínající Harryho Pottera, zaměstnal celou masmediální i politickou scénu na týden a interview byla zrušena bez vysvětlení. Konspirátorská verze zní, že Bush starší zemřel již 14. listopadu, ale schovávali si to jako trumf. Přeložena byla také původně na tentýž (!) den naplánovaná slyšení Jamese Comeyho (ex-šéf FBI), Johna Hubera (nezávislý vyšetřovatel z Utahu jmenovaný bývalým ministrem spravedlnosti J.Sessionsem) i Loretty Lynchové (bývalá ministryně spravedlnosti) před senátní komisí pro tajné služby (Senate Intelligence Committee). Dennis Nathan Cain předal dvě USB lidem vyšetřujícího inspektora již v říjnu 2016.

Konspirátoři se věnují videím, zobrazujícím manželky bývalých prezidentů, které v pohřebním „programu“ nacházejí také obálku, po jejímž otevření zúčastněným tuhnou obličeje. Obsah není znám. Do jaké míry se jedná o realitu a do jaké míry o bujnou konspirátorskou fantazii je obtížné odhadnout, zejména pokud vezmeme v potaz hravou náturu komentátorů i tajemného zdroje Q https://qanon.pub/, který 10. prosince dorazil i na Jižní pól – a zveřejnil fotečku!

O několik dní později objevil pilot vrtulníku dvě bezvládná těla u stanice McMurdo Station na Rossově ostrově, z níž stoupal dým. Ani jeden z pracovníků nepřežil. Příčina smrti není známa.

Q také ve volné chvíli odpovídá na některé nejčastější dotazy, odvádějící pozornost od poctivé konspirátorské práce (pod tímto pojmem rozumíme odhalování globalistických konspirací proti nám): volební podvody v Kalifornii budou odhaleny, ale ne hned, internet nespadne, JFK Jr. není naživu, Seth Rich také ne, Země není placatá a zlato by mělo zničit Fed. Snowden je zrádce, jehož úkolem bylo poškodit NSA, a existuje již také plán na dobu „po Trumpovi“.

Kdo do kongresu, navzdory velkým očekáváním, nedorazil vůbec, byl zvláštní vyšetřovatel John Huber. Prý úmrtí v rodině, které se po chvíli změnilo na „nemohl najít správné parkoviště“, a George Webb i spousta ostatních si myslí, že dostal bobky. My si myslíme, že prezidentským pohřbem mistrně narušený sled událostí prostě zamíchal nějakými legislativními nebo mocenskými kartami. Q také zmiňuje jakéhosi „druhého vyšetřovatele se stejným zadáním“.

Během neveřejného slyšení před kongresovou komisí v následujícím týdnu řekl bývalý ředitel FBI James Comey (který se předtím hlasitě domáhal slyšení veřejného, aby – z povahy věci -nemusel na nic odpovídat) 166x „Nevím“ a 71x „Nevzpomínám si“. Trey Gowdy jej označil za amnezika s obrovským egem, který pracuje na show jménem „Comey“. Zatlačen do kouta ale bývalý ředitel FBI přiznal, že FBI vědomě předložila soudci FISA neověřené „pee-dossier“ na Trumpa, a že postup FBI ve Flynnově případě byl nezvyklý. Také potvrdil, že „ověřování“ stále probíhá…

Média se točí na Trumpovu právníkovi Michaelu Cohenovi, který několika děvám zaplatil za mlčení, a kongres tiše, tichounce schválil vyhlášku, že odteď si budou poslanci vyrovnání za sexuální harašení kolegyň i zaměstnankyň platit sami – dosud na to totiž měli fond, který celkově vyplatit více než 17 milionů dolarů.

Stejně potichounku schválili kongresmani farmářský zákon s přílepkem (na poslední chvíli) o změně postoje USA ke konfliktu SA v Jemenu. Takhle se to hýbe…

Demokraté se chystají hned po převzetí dolní komory otevřít na dvaapadesát vyšetřování vlastního prezidenta. Nová newyorská žalobkyně Laetitia Jamesová se chystá vyšetřovat jeho rodinný byznys. Neslibuje věrnost vlasti, ale pomstu Trumpovi. Meryl Streepová mluví o Donaldových dětech.

DECLASS se nám trochu zaseklo. Na Donalda Trumpa činí nevídaný (a neveřejný) tlak mimo jiné britské tajné služby MI6 i GCHQ – zveřejnění 21 stran žádosti FISA o odposlouchávání Trumpovy kampaně pomocí nasazení Cartera Page jako „čidla“ by je, tedy MI5, MI6, protiteroristickou jednotku i CIA, prý zapletlo do aktivit, do kterých nechtějí být zapleteni. Ale ale…

Pro připomenutí: „Deep State“ masmédia (MSM) tvrdí, že nezákonné sledování členů Trumpovy kampaně, nazvané Operace Crossfire Hurricane za účelem odstranění Donalda Trumpa, ať již před volbami nebo po nich, bylo rozjeto na základě barového opileckého rozhovoru Trumpova tehdejšího poradce pro zahraniční záležitosti George Papadopoulose a australského velvyslance Alexandera Downera v Londýně v květnu 2016. Jak podrobně dokládá George Webb, situace je mnohem komplikovanější a vážnější, a počátky celé operace sahají až do roku 2015, kdy Donald Trump oznámil kandidaturu. V hledáčku byl prý ovšem již nejméně od roku 2005. Podle George celou operaci řídil Steve Bannon.

Na nezávislé scéně vládne napětí a zklamání. Část komentátorů se pesimisticky domnívá, že Donald Trump je příliš oslabený Muellerovým kutáním, zatímco fanoušci Q trpělivě vyčkávají a čekají, co se z temnot vyjednávání vynoří. Youtube se začíná zahušťovat agenty, a podle nás relevancí jasně vyhrává George Webb, který podle všeho vede v otevřeném vyšetřování aféry Uranium One a ukradených centrifug, které pravděpodobně skončily v Íránu, rovnou několik spolupracujících týmů a na obrazovce je několikrát denně „live“. Pracoval pro Sun, s McAfeem, s Ericem Schmidtem v komerční divizi (nevíme čeho) a pravděpodobně i pro Mossad – prý existuje „dobrý“ i „zlý“ Mossad. To nás tak úplně neuklidnilo… Dodává odvahu novinářům i agentům a sám jde příkladem; když mu jakýsi horkokrevný protivník vyhrožuje zabitím, filmuje v roztomilé červené čepici „live“ a uvádí místo svého pobytu. „Tady jsem, klidně to zmáčkni! Já jsem udělal, co bylo v lidských silách!“

Po odstoupení ministra spravedlnosti Jeffa Sessionse se ujal funkce „Acting Attorney General“, tedy něco jako „úřadující ministr spravedlnosti“ Matthew Whitaker, který tímto také převzal kontrolu nad Muellerovou komisí z rukou Roda Rosensteina, neboť se na něj nevztahuje vyloučení Sessionse. Zdá se, že Muellerovi hoří koudel… Docela by nás zajímalo, jak to vypadá v reálu! Whitaker bude vykonávat funkci do doby jmenování regulérního ministra spravedlnosti, maximálně 210 dní. Tuto lhůtu je možno jednou obnovit. Q zmiňuje tzv. „Scaramucciho scénář“, kdy zdivočelý Scaramucci nastoupil, a když za deset dní, které otřásly Bílým domem, zase odešel, zbylo za ním několik uvolněných míst lidí, kteří v hrůze podali výpověď.

U analýz kolísajících cen ropy a volání po sankcionování Saúdské Arábie kvůli údajné smrti agenta a novináře Khashoggiho, o němž jsme podrobněji psali minule, marně hledáme nedávné výhružné vyjádření, zveřejněné v několika menších médiích, že cena ropy by v tom případě mohla stoupnout i na 200 dolarů za barel. Takové ostré vyjádření by se zcela jistě v cenách promítlo. Také se díváme, kdo nahlas volá po sankcích. „MBS must go!“ vyjádřil se například pro-trumpovsky překabátěný Lindsey Graham (R-NC). Ten otočil ihned po McCainově smrti, která byla oznámena 25. srpna na minutu přesně 30 dní poté, co Q zveřejnil McCainovu fotografii (ve 4:28 p.m.), a do análů se zapsal svou překvapivou a významnou výměnou se soudcem Kavanaugh – během jeho nezapomenutelného slyšení – na téma vojenských soudů a možnosti souzení civilistů.

Stále není jasné, co vlastně dělal tři měsíce ženatý Khashoggi a občan Saúdské Arábie v Turecku. Teoreticky je také možné, že není mrtev, protože všechny průběžně se měnící informace pocházejí od tureckých tajných služeb, jež je zveřejňují v novinách, patřících Khashoggiho kamarádům. Zdrojem této informace je novinářka a bývalá překladatelka pro FBI, posléze whistleblowerka Sibel Edmons, šéfredaktorka nezávislého webu RoseBuds. My navíc ze seriálu Breaking Bad víme, že rozpouštět lidi v kyselině není zase taková rychlá prácička, jak si někteří představují. Také postrádáme video odchodu Saudů z ambasády – pokud jich přišlo osmnáct a jeden z nich předstíral, že je odcházející Khashoggi, pak by jich mělo odcházet pouze sedmnáct… Ale to je samozřejmě jen spekulace.

Zrovna jsme se dočetli, že ta půvabná slečna, co s ní ve filmu Manhattan chodil Woody Allen a hrála ji Mariel Hemingway, se ve skutečnosti jmenuje Babi Christina Engelhardtová. Zmiňuje hrátky ve třech s Miou Farrow, což Lionel chápe v mediálním kontextu jako možnou odvetu Ronanu Farrowovi, synovi Mii Farrow a Woodyho Allena, který pomáhal rozvířit hnutí #MeeToo. Po osmiletém poměru s Allenem Christina Engelhardtová pracovala jako osobní asistentka pro Jeffreyho Epsteina, létala s Adnanem Khashoggim (strýček Jamala) a poté prý byla platonickou múzou Federika Felliniho. Svět je malý! Článek vypadá jako součást komplikované (nejen) hollywoodské partie.

Násilná smrt zločince Whiteyho Bulgera jen několik hodin po převozu do věznice Hazelton vzbudila mnoho otázek, z nichž ta první zní: „Kdo dal pokyn k převozu 89letého nemocného muže na kolečkovém křesle do věznice, která k jeho pobytu není uzpůsobena?“ Jeho smrt vyvolala mnoho komentářů. Podle harvardského profesora práva Alana Dershowitze mu FBI umožnila po desetiletí vraždit a páchat násilnou trestnou činnost výměnou za informace o bostonské mafii. Kvůli jeho ochraně strávili čtyři nevinní muži před třicet let ve vězení, dva v něm zemřeli a dva se dostali na svobodu. Amerického poplatníka to bude stát 102 milionů dolarů na odškodnění. Bulgerovy informace by teoreticky podle konspirátorů byly mohly pomoci rozkrýt nitky vedoucí k Uranium One, Skolkovo (ruské Silicon Valley), Clinton Foundation a dalším potencionálně kriminálním aktivitám spojeným s působením bývalého šéfa FBI Roberta Muellera.

Kontejnerové zbraňové systémy Club K byly původně vyvíjeny pro ponorky. Svět moří a oceánů je obrovský – a hluboký…

George Webb chválí Trumpův postup: “Slow move!“ Tak je podle něj třeba postupovat. Představa vitálních Američanů, že prostě někdo přijde za Clintonovou nebo Brennanem a řekne: „Jste zatčen!“ je úsměvná, stejně jako nadšení, s nímž se hodlají zformovat do milic a jít s vlastními zbraněmi chránit hranici. Že mají největší armádu světa, pro kterou by to snad měla být samozřejmá součást práce, kupodivu nikoho nenapadá, a to ani v médiích, což je podivuhodné!

Na začátku bylo slovo…

Fakulta politických věd na Fordham University oznámila, že podle nového opatření jsou profesoři povinni studenty oslovovat jejich preferovanými zájmeny a jmény. To je lingvistický teror! Nás udivuje, že zrovna studenti politických věd nemají v dnešních divokých dobách jiné starosti. Co třeba volební podvody?

Sacramento Bee přineslo zajímavý článek o jedné Sorosově organizaci, určené k veřejnému zostouzení protivníka, což nás nijak nepřekvapilo – co nás ale překvapilo, byl ilustrační případ (než zmizel), kdy si ji najal slovenský podnikatel Krúpa na Bakalu.

Na Haiti se odehrál jakýsi puč a kontrolu nad letištěm Porte-au-Prince údajně převzaly US Forces.

V Texasu bylo zadrženo kvůli volebním podvodům devět osob. 

Karavan ilegálních imigrantů ze Střední Ameriky zmizel z obrazovak a dál už téměř nikoho nezajímá. Naprosty nezájem médií o to, co se v těch zemích opravdu děje, je frapantní.

Hillary Clintonová nabádá Evropskou Unii k ochraně hranic.

Dr. Jerome Corsi strávil nakonec s Muellerovými vyšetřovateli 40 hodin a na konci oznámil, že po něm chtěli, aby lhal o tom, že jim lhal, a poštval na celou slavnou Muellerovu komisi svého právníka Larryho Kleymana, který ji teď žaluje. Svou mediální roli si Corsi vychutnává, spolu s agentem a pravidelným komentátorem na Infowars Rogerem Stonem, který se těší všeobecnému respektu.

Jižní okrsek města New York odsoudil 19 osob za “sex trafficking”, sexuální pašeráctví dětí i žen.

Cloonovic se prý rozvádějí!

Zahraniční rubrika: Australské prase ukradlo 18 piv, opilo se a zaútočilo na krávu.

Zdroje: X22 Report, SGT Report, George Webb, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, James Munder, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources
https://www.washingtonexaminer.com/news/white-house/trump-names-hand-picked-panel-to-supervise-investigate-intelligence-community?_amp=true&__twitter_impression=true
Day 50.1 Now Trump Has The McDuff Option: https://www.youtube.com/watch?v=uHSpq_tXGvA
https://www.msn.com/en-gb/news/uknews/exc-mi6-battling-donald-trump-over-release-of-classified-russia-probe-documents/ar-BBPXIzh
https://www.breitbart.com/politics/2018/12/10/james-comey-admits-he-knew-democrats-financed-pee-dossier-before-fisa-warrant-signoff/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20181210
https://www.breitbart.com/politics/2018/12/09/james-comey-admits-fbi-was-still-probing-pee-dossier-until-day-he-was-fired/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20181210
https://www.thegatewaypundit.com/2018/12/rep-nadler-says-trump-hush-money-payments-with-his-own-money-are-impeachable-offenses-but-what-about-the-hush-money-payments-from-congress/
https://www.foxnews.com/us/source-of-mysterious-radar-blips-over-illinois-and-kentucky-still-not-solved
https://principia-scientific.org/breaking-us-military-suddenly-blocks-uk-from-all-spy-satellite-access/
https://www.thenewamerican.com/usnews/crime/item/30517-was-whitey-bulger-s-prison-murder-a-deep-state-hit-to-protect-mueller?fbclid=IwAR0a32IWUSAAXZlbLSeeQfZxJQjwJoZcCUn40g-hsUMJ-Gm29e5Vj2-GbLI
https://www.breitbart.com/tech/2018/11/13/fordham-university-political-science-department-mandates-use-of-students-preferred-pronouns/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=
https://www.hollywoodreporter.com/features/woody-allens-secret-teen-lover-manhattan-muse-speaks-1169782
https://www.sacbee.com/news/business/article220427190.html
https://www.rollingstone.com/politics/politics-news/jerome-corsi-plea-759066/amp/
https://www.thegatewaypundit.com/2018/12/rep-nadler-says-trump-hush-money-payments-with-his-own-money-are-impeachable-offenses-but-what-about-the-hush-money-payments-from-congress/
https://www.breitbart.com/politics/2018/12/10/james-comey-admits-he-knew-democrats-financed-pee-dossier-before-fisa-warrant-signoff/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20181210
https://www.breitbart.com/politics/2018/12/09/james-comey-admits-fbi-was-still-probing-pee-dossier-until-day-he-was-fired/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=daily&utm_content=links&utm_campaign=20181210
https://www.9news.com.au/national/2018/12/13/07/48/antarctica-two-dead-technicians-mcmurdo-station-ross-island
https://www.theguardian.com/world/2018/dec/12/antarctica-two-technicians-dead-mcmurdo-station-ross-island

Newsletter