Švejkování: Válka idejí po americku & Rojení agentů

To, co zbylo z americké levice (tzv. „left“), tedy „Mad Maxine“, bláznivá a k násilnému obtěžování a harašení vyzývající multimilionářská „demokratka“ Maxine Watters s ošklivou parukou, téměř osmdesátiletá Nancy Pelosi, plačící spolu s Chuckem Schumerem nad snížením daní, kterým jim prezident Donald Trump sebral peníze na hraní (= korupci), a Sorosem financovaná zdivočelá Antifa, se před 4. červencem pustilo do nenápadného vyhrožování občanskou válkou. Natrénováno mají od loňska, kdy si likvidovali historické sochy jižanských osobností. 

Jane Fondová říká bojovně: „Je čas si vzít naši vládu zpět!“ Na volby nějak zapomněla, demokratka…

„Válka“ rychle skončila masivním rozšířením videa jedné prima pouliční bitky, v níž se celkem organizovaně (žádné oběti na ženách a dětech) střetli „trumpíci“, tedy patrioti, s černě zamaskovanými příslušníky Antify, kteří jako by z oka vypadli těm z Malé Strany, a jeden poskakující antifák s klacíkem dostal od vysvalovaného vlastence do budky tak, že mu odletěly brejličky z masky na deset metrů a tuhého jak štok jej museli odtáhnout jeho soudruzi. Video s peprným komentářem Jordana Sathera na kanále Destroying the Illusion zde (2:20). 

Server Roklen24 publikuje texty „Pařížské spojky“ od července 2016. Autorka přináší informace, kterých si média tolik nevšímají. Nevyjadřují stanovisko serveru.

 

Zástupce ministra spravedlnosti Jeffa Sessionse Rod Rosenstein, který podepsal FISA žádost o odposlouchávání kampaně kandidáta Donalda Trumpa a který stojí také a zejména za dokumentem ustanovujícím celé Muellerovo vyšetřování údajného propojení Trumpovy kampaně s Ruskem (to je ten dokument, který teď Rosenstein odmítá předložit a tváří se, že o něm teď nic neví), i bývalý šéf protišpionážní jednotky FBI, zamilovaný agent Peter Strzok, jsou vyslýcháni před kongresovou/senátní komisí. Peter Strzok, kterého jsme jen o několik dní později dostali naservírovaného naživo, odmítl na radu svého právního poradce odpovědět na otázky týkající se jeho kontaktu s „novinářem“ Glennem Simpsonem (jak se vlastně spisovně říká zkorumpovaným novinářům, kteří se dají k dispozici tajným službám a páchají nekalosti?), zakladatelem Fusion GPS, a Nelly Ohrovou, manželkou Bruce Ohra z ministerstva zahraničí pracující pro Fusion GPS, která se podílela na umělecké tvorbě slavného „pee dossier“ na Trumpa, zjevně tedy „na klíč“.

Peter Strzok byl předvolán k veřejnému slyšení, ale jak informoval u koženého Chrise Cuoma na CNN Strzokův poněkud zločinecky působící ušatý právní zástupce Aitan Goelman, ještě se nerozhodl, zda pozvání přijme… Ten zároveň zdůrazňoval ochotu svého klienta svědčit, takže výsledek celého interview byl poněkud matoucí. Nakonec datum o kousek posunuli a bylo to.

Podle analýzy skvělé a detailní Tracy Beanz, která celé „Steelovo pee dossier“ rozebírá a ukazuje na kameru, v něm není v podstatě žádná relevantní informace – obchody s Ruskem Trump podle agentů samotných nedělal. A i kdyby se ty prostitutky nakrásně na tu Obamovu hotelovou postel vyčuraly a FBI to nějak ověřila – což by bez spolupráce s Rusy šlo pravděpodobně jen těžko – tak co? To je nějaký diskvalifikační protiprezidentský čin? To by možná mohl být prezidentský happening…

Na základě vytrvalé snahy Jima Jordana se ale postupně při Strzokově slyšení ukazuje, že části hned tří verzí „dossier“ tam poletovaly v kruhu, a skoro se zdá, že jsme zpětně svědky samotného kreativního procesu! Odpovědi se pravidelně zadrhávají na Fusion GPS – začíná to někde u Nelly Ohrové, a do Londýna cesta dlouhá… Na otázky ohledně „insurance policy“ téměř nedošlo. Připomínáme, že Q publikoval již před nějakou dobou fotečky z Londýna, na nichž lze zahlédnout dvojici z dálky připomínající Strzoka s Pageovou. Zajímavostí je, že demokraté všichni do jednoho Strzoka vychvalují a pomáhají mu, a všichni mluví o dětech, odtržených od rodin. Jeden komediant mu dokonce navrhoval „Purple Heart“, medaili určenou vojákům zraněným v boji… A co Seth Rich?

Při našem wiki-pídění nás zaujalo, že Strzokovo datum a místo narození ve Wikipedii vůbec nefigurovalo a o několik dní později se tam objevilo datum 1969/70. Nepřehánějí to s tím utajováním trochu? Také se zdá, že celá Strzokovic rodina jede v Deep State. A jeho strýc působil před mnoha lety jako pastor v Keni… poté, co ukončil kariéru u tajných služeb, samozřejmě. V Keni se také momentálně nachází Obama!

Strzok nám ukazuje nepokrytou a cynickou aroganci moci. Už samotný fakt, že svědčí, je signálem, že se nedomnívá, že by mu něco hrozilo. Jeho podivné otřesení připomíná podobný nekontrolovaný pohyb Clintonové během jedné z debat – trochu jako by měl v zádi „butt“ na dálkové ovládání… Stovky svých nenávistných sms z profesionálního i soukromého telefonu prý připravoval k předání komisi sám, což evidentně nikdo z jejích členů nevěděl, a otázečky pomáhala připravovat „FBI“ – tedy pravděpodobně opět Strzok sám. Jeden nebo dva vypomáhající „demokraté“ jeho jméno vyslovují, stejně jako Jerome Corsi, „strozek“. Podivné. Na požádání vlastní nechutné textovky předčítá, ale ačkoliv to s ním viditelně nehne, vztek a aroganci cítíme zcela jasně. „A když tolik textovali, tak kdy vlastně pracovali?“ ptá se v narážce na stovky textovek mezi Strzokem a Lisou Pageovou denně prostořeký Lionel. „A kdy potom vůbec to… schtupovali?“

Lisa Pageová svědčí neveřejně a spolupracuje.

Šťavnatou výměnu mezi republikánem z Ohia Jimem Jordanem, který také kandiduje na funkci speakera po Paulu Ryanovi, a Rodem Rosensteinem, kterému přes profesionální práci rukou viditelně rupou nervy, můžeme shlédnout zde: Full exchange between Rep. Jim Jordan and Deputy Attorney General Rod Rosenstein (C-SPAN).

Rosenstein tvrdí, že on ty začerněné texty neredaktoval a zaměstnancům ani členům komise tím, že si nechá předložit jejich mailovou i telefonickou komunikaci, nevyhrožoval. Na většinu otázek neodpovídá, protože je vše tajné. „Já jsem zástupce ministra spravedlnosti Spojených států amerických,“ říká výhružně ve zjevném šoku, že si jej nějaký Jordan veřejně podává. „Pracuje pro mě 115 tisíc lidí“, utrousí Rosenstein, když je v úzkých. „Demokratičtí“ účastníci pravidelně sezení narušují v jim nepříslušícím čase a jsou napomínáni.

Odmítl dokonce odpovědět i na otázku, zda FISA žádost četl. Nikdo z FBI jej prý o žádosti ani neinformoval. A o osobní a politické zodpovědnosti zástupce ministra spravedlnosti již od svých podřízených slyšel nebo jej o něčem podobném také nikdo neinformoval?

Shodou okolností dochází v tentýž den ke střelbě v redakci deníku Capital Gazette v Marylandu (5 mrtvých). Když Rosenstein mluvil na veřejnosti ohledně ruského vyšetřování a konstatoval, že Muellerova komise navrhne obžalobu třinácti ruských subjektů, které se prý pokusily ovlivnit americké prezidentské volby v roce 2016 několika inzeráty na FB (ještě zbývá dovysvětlit, co je na koupi inzerátů nelegálního či dokonce kriminálního), bylo to 16. února 2018, dva dny po střelbě v parklandské střední škole Marjory Stoneman Douglasové (17 mrtvých studentů), která se proslavila svým bojem proti vysoušení floridské bažiny. To je okres Debbie Wasserman-Schultzové. Tyto inzeráty propagující např. Black Life Matters nikdo, koho známe či posloucháme, neviděl, a zástupci jednoho jmenovaného ruského subjektu se zcela nečekaně dostavili k jednání, které se Mueller zoufale pokoušel odložit, a prokázali, že v roce 2016 jejich firma ještě vůbec neexistovala. Firma Concord Management and Consulting LLC, zatupovaná Jevgenijem Prigožinem, dělá také problémy, a zpochybňuje legalitu počínání Muellerovy komise. Tracy Beanz dochází k opatrnému názoru, že Mueller zametá stopy.

Několik dní poté se do médií vylil skandál, že Jim Jordan v 90. letech, kdy působil na Ohio State University jako zápasnický kouč, věděl o zneužívání mladíků doktorem Richardem Straussem, který spáchal sebevraždu v roce 2005, a nijak nezasáhl. Zmíněný lékař údajně v letech 1978-1998 zneužil či znásilnil až dva tisíce atletů… A zrovna teď si na to všichni vzpomněli! O několik dní později měl synovec Jima Jordana Eli Stickley (21), také zápasník, smrtelnou autonehodu v Illinois.

Rod Rosenstein také vystupuje v pátek 13. července na další tiskové konferenci a oznamuje, že vysoce postavení činitelé ruské tajné služby GRU phishingovali jeden účet (John Podesta s heslem „heslo“) a tím pronikli do serverů prezidentské kampaně. Guciferové prý byli oba ruští trollové. Konspirátoři používali kryptoměnu, zneužití chudáci Američané o tom všem vůbec nevěděli. A dále prý konspirátoři získali stovky tisíc dokumentů, údaje o půl milionu voličů a hacknuli počítač, který ověřuje voličské registrace. Oznamuje obvinění dalších dvanácti ruských subjektů.

Následuje rozvířená internetová debata o Sethu Richovi, který zmíněné dokumenty s největší pravděpodobností z DNC vynesl na USB klíči a 10. července 2016 byl v ulicích Washingtonu dvakrát střelen do zad. A znovu se objevuje neověřené, ale reálně působící svědectví lékaře z nemocnice, kam byl Seth po střelbě převezen. Dva členové MS-13, kteří jej měli mít na svědomí, jsou údajně již také po smrti, teď se dokonce objevil i přímý svědek, který pod jménem Luke přináší prozatím neověřené svědectví o tom, co se vlastně stalo.

Washington Times přicházejí s pozoruhodným materiálem „America really did have a Manchurian Candidate in the White House“, který zmiňuje nejen většinu kontroverzních Obamových rozhodnutí, ale také účelovou politizaci tajných služeb a jejich zneužití za účelem falešného obvinění Donalda Trumpa. Končí konstatováním, že USA měly po osm dlouhých let v Bílém domě lišku a že Donald Trump bude mít hodně práce s úklidem.

Dvaadvacetiletý Joel Davis, bývalý činitel kampaně Clintonové a předseda prominentní charity pro boj proti zneužívání dětí, byl nachytán při vyhledávání sexu s batolaty.

V Arizoně se rozjíždí poněkud morbidní youtubové pátrání Backyard Browl, kterou vede chlápek s podivnou pověstí jménem Lewis. Podezřelý homelesácký kemp s mnoha podivnostmi a náznaky, že tam přebývaly děti, leží na pozemku, který patří společnosti CEMENT. Tu vlastní George Soros, Carlos Slim a také dostala zakázky na obnovu Haiti…

Server Colective-evolution.com přináší informace o pedofilním ringu Elysium odhaleném v Německu s devadesáti tisíci zaregistrovanými anonymními uživateli.

Asi 900 osob bylo podle serveru www.dw.com (Deutsche Welle) zadrženo v roce 2017 v souvislosti s odhalením pedofilně zaměřené sítě Playpen network. Na odkrytí sítě se podílela také FBI. Dohromady 368 osob bylo zadrženo v Evropě. Identifikováno bylo 259 zneužívaných dětí. Celkově se zadržení týkala 26 z 28 zemí EU, Norska a Švýcarska.

Europol se zmiňuje o Střední Americe, Německu, Itálii a Španělsku.

Vatikán se potýká s kauzou australského kardinála Pella, vysokého vatikánského seniorního úředníka a pokladníka, obviněného ze sexuálního zneužívání, trvajícího desetiletí. Kolik zničených životů má asi tento duchovní a vatikánská „trojka“ na svědomí? Desítky? Stovky? Tisíce? Ze znásilnění, a nejen v dětství, se nikdo úplně nevzpamatuje.

Server Yournewswire.com informuje o policií rozkrytém sedmdesátitisícovém pedofilním ringu v Norsku, kde prý byla zadržena asi dvacítka lidí. Ring má velkou část členů s vyšším vzděláním, patří mezi ně také právníci a politikové.

Na texaské hranici byli zadrženi a obviněni ze zneužívání dětí dva členové gangu 18th Street.

Server humansarefree.com a mnoho dalších menších webů podrobně popisují údajnou pedofilní mašinu spjatou s bushovsko-clintonovským zločinným syndikátem (“Operation Brownstone a Operation Brownstar”, později “The Finders or The Franklin Coverup” podle místností pojmenovaných podle bývalého senátora Barneyho Franka, D – Massachusetts), a systémovým zneužitím náhradní rodiné péče, kdy popisuje údajný konkrétní případ, kdy byly „rodiny“ s dětmi v náhradní péči pozvány do Bílého domu, dětem byl zorganizován program a večer prý byli náhradní rodiče požádáni o svolení s pobytem rozdováděných dětí v Bílém domě přes noc. Zmiňuje také jakýsi “Voodoo drink” nebo “Voodoo Drug”. Celá záležitost se prý začala dostávat napovrch až o několik měsíců později, kdy si před televizní obrazovkou se zprávami děti začaly vzpomínat…

Absentujícího Q, který teď asi paří v Londýně a v Helsinkách, kde se stalo nepředstavitelné a konal se civilizovaný summit USA – Rusko (jehož nejagresivnější částí byl rozhovor poněkud nekompetentně a nervózně působícího Chrise Wallace, nahrazujícího nedostatek síly osobnosti zbytnělým egem, nezdvořilostí a agresí, s Vladimírem Putinem), dnes bude muset zastoupit rychle se šířící konspirační video, které celý fenomén Q po americku poněkud bombasticky shrnuje do třinácti minut: The Plan To Save The World 

Newsletter