Švejkování: Vření v americké bažině

Masakr v Las Vegas stále čeká na podrobnější analýzu, média ověřenými informacemi šetří a ani šerif Lombardo toho na tiskové konferenci příliš neřekl. Nezávislí komentátoři našlapují opatrně a konspirátoři mají žně, protože oficiální verze osamoceného střelce s duševní poruchou jako obvykle nesedí.

Objevují se další a další neověřené náznaky, že střelec Stephan Paddock byl profesionální gambler a obchodník se zbraněmi, vlastnil dvě letadla a v hotelu Mandalay Bay (to je ten masivní zlatý ve všech filmech o Las Vegas) byl pravidelným VIP hostem. Dále se objevují spekulace o tom, že na fotce mrtvoly chybí vytetovaná třináctka na krku, že Paddock spáchal sebevraždu tím, že se střelil do srdce a potom do úst, a že na několika zveřejněných či uniklých fotografiích z místa střelby se ani zdaleka nenacházel odpovídající počet nábojnic (kadence byla podle P. J. Watsona 400 výstřelů za minutu). V neposlední řadě existují i dohady o skutečném stáří mrtvoly. Pátrá se také po filipínské přítelkyni, která má být tou ženou, která podle očitých svědků v davu pětačtyřicet minut před střelbou vykřikovala, že všichni zemřou. Několikrát se také změnila oficiální časová linka, objevuje se i otázka, proč vlastně po deseti minutách přestal střílet. Bezpečáka hotelu prý postřelil už předtím a nějak si toho týden nikdo nevšiml…

Spolehlivý Bill Still přichází s informací, že CEO hotelu Mandalay Bay i jednotliví ředitelé a členové vedení se zbavovali svých celkem asi šesti milionů akcií v hodnotě dvou milionů dolarů v průběhu zhruba tří týdnů před útoky. Předkládá také záznamy těchto obchodů.

Bill Still, stejně jako ostatní komentátoři, také nově ohlašuje neutralitu názvů svých videí, neboť Yo-bot, jak nazývá youtubovské cenzorské algoritmy, systematicky demonetizuje a znesnadňuje vyhledávání všeho, co souvisí s tragédií v Las Vegas či jinými tématy a neodpovídá oficiální verzi o osamělém střelci, který se s nikým nekamarádil a nikoho neznal, jíž se z korporátních médií do jisté míry vzpírá pouze FOX News.

New York Times přinesly zprávu o sexuálním harašení hollywoodského mogula Harveyho Weinsteina, šéfa Miramaxu a Weinstein Company, rozprostřeném do tří dekád, zahrnující například svědectví herečky Ashley Judd, před níž v roce 1997 masturboval. Také se prý rád před nedobrovolnými divačkami sprchoval. Hollywoodské feministické hvězdy leští Oscary, ale za Ashley se tehdy nepostavily, jak jízlivě podotýká Daily Mail. Studie téměř čtrnácti set děkovných oskarových řečí, provedená webovými stránkami Vocativ, zjistila, že Weinsteinovi bylo děkováno častěji než Bohu.

Masmediální televizní hvězdy Stephen Colbert, Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon a další, které Donalda Trumpa týdny a měsíce zostouzely kvůli nekale nahranému jedenáct let starému obhroublému komentáři, aféru kolem konání tohoto pilného demokratického mega-přispěvatele ignorují. Kdo by nebral miliony dolarů za to, co neřekne… Weinstein platil celému klubku demokratických spolků, samozřejmě včetně DNC i Clinton Foundation.

 

Prominentní, a v tuto chvíli radioaktivní producent, známý snímky Pulp Fiction, Anglický Pacient, Zamilovaný Shakespeare či Good Will Hunting, svou pozici ihned opustil („leave in absence“). Jedná se o jednoho z těch, kdo vzpomínají na staré dobré časy, kdy bylo v pohodě nasypat holkám do pití drogy a pak je zneužít, ale za posledních deset let se prý polepšil. Po týdnu v léčebně publikoval něco jako veřejné pokání a slíbil, že už bude hodný. Kamarádili se s ním v Hollywoodu všichni a o jeho úchylce se všeobecně léta vědělo. Nám se vybavuje perverzní mocný hollywoodský producent v seriálu Californication… Někteří komentátoři si kladou otázku, zda za jeho skandalizací není něco jiného. Přestal svým chlebodárcům vydělávat, protože ho opustila jeho „golden hand“, zlatá ručka, kterou vybíral úspěšné filmy? Mohlo by se jednat o tzv. „limited hangout“, tedy úmyslně vypuštěná ostuda – neostuda, která jej má ochránit před daleko hlubšími nebezpečnými vyšetřovacími vodami? Jeho údajný odlet do Evropy po vzoru Romana Polanského byl dementován. Jeho odstřihávání probíhá vertikálně celým Hollywoodem.

Zajímavý je výklad, že jde o pomstu ze strany „Powers To Be“ za to, že podpořil Roberta De Nira, když se tento postavil proti Big Pharma s tím, že autismus jeho syna by mohl mít něco společného s očkováním, a Weinstein byl prý tehdy na jeho straně…

Mike Cernovich, jemuž otcovství pomáhá v dozrávání a posunulo jej do větších hloubek, se ptá, jak je možné, že Barack Obama poslal svou dceru k takovému chlápkovi na stáž. Stejnou otázku si kladou i další komentátoři.

Norské noviny VG publikovaly zprávu o zásahu proti největší současné pedofilní síti na netu, kterou už nějakou dobu řídila australská policie se sídlem v Queenslandu. Síť se jí podařilo odhalit ve spolupráci s evropskou (pravděpodobně norskou, zpráva je převzata z amerického zdroje) a kanadskou policií a americkým ministerstvem pro vnitřní bezpečnost (US Department of Homeland Security). Odhalili celou síť administrátorů a producentů. Hacknutý web se jmenoval „Child’s Play“, měl přes milion registrovaných uživatelů a tisíce uživatelů aktivních. Jedna skupinka sledovala mučení dětí.

Podobné vyšetřování vedla v roce 2015 také FBI, což vedlo k 870 zadržením a vysvobození 259 dětí. FBI, která měla tehdy stránky pod kontrolou asi dva týdny, se za to ocitla pod pochopitelnou palbou kritiky, na druhé straně ale příliš jiných návrhů, jak do pedofilních kruhů proniknout, nepadlo. Australská policie měla stránky Child’s Play o zhruba pětinásobné velikosti pod kontrolou asi rok.

 

Lionel (Lionel Nation) do svých politických komentářů zahrnuje také nečekané tematické piruety, jako například silné osobní vzpomínky na seskok padákem s ilustrační fotkou a podrobným popisem účinku volného pádu na jeho mužné ústrojí, ale také ta nejjemnější hnutí ve své adrenalinem zahlcené letící mysli, a zejména popis účinku adrenalinu na lidskou mysl obecně. A její schopnost si na něm vytvářet neukojitelnou závislost.

Autor falešného „dossier“ určeného k dehonestaci Donalda Trumpa v průběhu prezidentských voleb 2016, britský agent Christopher Steele, nebyl ani po devíti měsících vyšetřování předvolán FBI k podání svědectví, ačkoliv na základě jeho spisku, za který mu údajně FBI zaplatila padesát tisíc dolarů, a na základě „Comeyho neviditelných memů“ byla ustanovena celá slavná Muellerova vyšetřovací komise, která pořád kutí Trumpovo spolčení s Ruskem, ačkoliv vztahy obou zemí se nacházejí na bodu mrazu a média spekulovala o vojenském konfliktu. FBI potřetí promeškala lhůtu pro dodání dokumentů žádaných vyšetřovací komisí a slyšení muselo být odloženo.

Roste také napětí mezi Muellerovou komisí a IRS, daňovým úřadem. IRS se nezvykle nezúčastnila červencové náhlé domovní prohlídky v domě Paula Manaforta, hezky nad ránem, kdy se neurvale chovali k jeho ženě a trvali na její osobní prohlídce, protože měli podezření, zda u sebe nemá zbraň. Hledali dokumenty, které se podle povolení k domácí prohlídce mohly vztahovat k finančním a daňovým operacím až do roku 2006. O akci informovala CNN. Mueller je evidentně na rybách a najal si sedmnáctičlenný tým clintonovských pudlíků.

Pod povrchem všeho tragického dění bublá i další aféra obrovských rozměrů, kterou sledujeme – aféra bratrů Awenových. Právnická skupina Juditial Watch upřesňuje jejich naprosto neuvěřitelné fungování v americkém kongresu, kde měli jako zaměstnanci Debbie Wasserman-Schultzové ve funkcích IT specialistů přístup k počítačům kongresmanů i senátorů, případně  ten přístup někomu zprostředkovávali na dálku. Úžas právníků popisujících dlouhodobou skandální situaci, kterou jsme se zde věnovali podrobněji v minulých dílech, hovoří sám za sebe. Juditial Watch podrobně sledují toky peněz zaslaných Imranem Awanem do Pákistánu.

Ani na klimatickém poli se globalistům příliš nevede. Steven Koonin, bývalý podsekretář ministerstva energetiky, obvinil Obamu z výroby důkazů ve prospěch klimatické změny. Potvrzuje slova Dr. Johna Batese, bývalého vedoucího klimatologa v důchodu, který v únoru svědčil před kongresovou vyšetřovací komisí o manipulacích NOAA s daty.

 

Facebook používá program firmy Kaspersky, který umožňuje scanning počítačů uživatelů skupin. Stejný program byl prý použit k hachnutí kontraktorů NSA. Odhalení přinesl Wall Street Journal.

Tak ani nekonečně trpělivý a svou profesí zcela jistě nervově zocelený vojenský psychiatr a specialista na psy-ops, doktor Steve Pieczenik, pravidelný host Infowars, nevydržel nápor kombinace sebestřednosti a paranoie Alexe Jonese, který hulákal o nebezpečí otrávení prezidenta a vůbec ho nezajímalo, že se Steve Pieczenik osobně nachází téměř doslova v oku hurikánu Andrew, neboť žije v zasažené oblasti. Humpolácká necitlivost a nedostatek empatie vedl k narušení jejich patnáctileté spolupráce a Dr. Pieczenik teď na Infowars komunikuje s Davidem Knightem. Uvažujeme nad hypotézou, že jedině tato až klaunovsky nezdvořácká poloha, spolehlivě odrazující jakéhokoliv intelektuála, Jonesovi umožňuje vykřikovat pravdu celými hrstmi, například tu o pedofilním webu, spravovaném FBI a australskou policií. Pieczenik ale také učinil něco ne zcela pochopitelného, když naznačil, že celá tragédie v Las Vegas byla nahraná. Pokoušel se tím snad poškodit Alexovu pověst? Ta je ovšem nepotopitelná!

Nesmírně zajímavý dokument „SHADOW GOVERNMENT Who Rules America?“ (na jeho vzniku spolupracoval námi již dříve zmiňovaný Ben Swann, mediálně „zmizelý“ po své reportáži o smrti Setha Riche, investorka Catherine Austin-Fittzová, geniální finanční komentátor Gérald Celente a další osobnosti) přináší informace o americkém Fedu, jeho vzniku v roce 1913, ekonomických důsledcích jeho vzniku i jeho účelu a vřele jej laskavému čtenáři doporučujeme!

Koňácká rubrika: na uklidnění nervů doporučujeme na youtube „Clint Eastwood Meets Mister Ed“, půvabný díl poněkud prostomyslného seriálu o mluvícím koni Edovi, jemuž Clintův černý hřebec přebere všechny místní klisničky, tedy „phillies“. Lze nastavit titulky, ale na mladého Clinta Eastwooda a hřebce se dá dívat i bez nich!

 

Newsletter