Švejkování: Vypouštění bažiny

„Release the memo!“ hřmí Amerikou. Jedná se o čtyřstránkový utajený materiál, týkající se vyřizování žádostí FISA, tedy žádostí o špehování. Viditelně rozrušený republikánský kongresman za Floridu, Matt Gaetz, člen komise pro dohled nad tajnými službami a host u Tuckera Carlsona na Fox News, šokovaně sděluje, že informace v memu jsou natolik výbušné, že budou žádat o jejich okamžité zveřejnění. Hvězdná a statečná novinářka Sara Carterová, toho času s ochrankou, se domnívá, že toto memo pošle celou Muellerovu komisi do kytek a některé vysoce postavené vládní činitele před porotu. Právnický expert Gregg Jarrett mluví o propouštění a trestním stíhání.

Všichni členové této kongresové komise z Demokratické strany v čele s Adamem Schiffem se zveřejnění zoufale snaží zabránit. Členové komisí pro dohled nad tajnými službami (Oversight Committee Chairman) Trey Gowdy a Devin Nunes (House Intelligence Committee) a (Judiciary Committee Chairman) Bob Goodlatte zvažují jakousi nikdy nevyzkoušenou urychlenou proceduru pro rychlejší zveřejnění tohoto explozivního mema.

Alex Jones z Infowars oznamuje, že memo má. Ema má mísu!

FBI oznámila, že ztratila korespondenci svého znectěného agenta Petera Strzoka za pět měsíců. Tomu už nevěří ani CNN. Zapomněli ale na NSA, ta má všechno! Opakovaně to tvrdil bývalý vysoce postavený intelligence official William Binney, který to měl pod palcem, než se stal slavným whistleblowerem.

Peter Strzok je ten agent, který vyslýchal za FBI Hillary Clintonovou bez přísahy a bez záznamu, v sobotu, jen několik dní po setkání jejího manžela Billa Clintona a Loretty Lynchové ve Phoenixu na tarmacu, a několikrát vyměnil výraz „grossly negligent“ (trestné) za „extremely careless“ (netrestné) v Comeyho prokazatelně několik měsíců předem připravované řeči, v níž tehdejší ředitel FBI 5. července 2016 oznámil, že nenavrhne její stíhání. Ještě dnes jej slyšíme pečlivě pronášet: “Žádný rozumný žalobce by stíhání nenavrhl“. My jsme si byli jisti, že k tomu měl pádné důvody.

Komentátorům to připomíná slavné ztracené e-maily vysoké úřednice IRS Lois Lernerové, které se ztratily v okamžiku, kdy měly být předloženy jako důkaz o cílené šikaně konzervativních subjektů za Obamovy vlády ze strany všemocného daňového úřadu.

Až 85 procent žádostí FISA o povolení odposlouchávání ze strany FBI a ministerstva spravedlnosti Loretty Lynchové bylo v průběhu let Obamovy vlády nelegálních. Potvrdil to FISA Court Rulling již loni na jaře. Informace navíc dále předávali vnějším entitám bez prověrky. The Gateway Pundit zveřejňuje kopie výsledků vyšetřování. Oligarchická masmédia tuto informaci nereflektují, stejně jako třeba klasifikaci Antify jako domácí teroristické organizace ze strany Homeland Security již v roce 2016.

„It’s a big club and you ain’t in it!“, charakterizují konspiraci monumentálních rozměrů nezávislí komentátoři pomocí slavné citace nesmrtelného George Carlina, který pod rouškou legrace říkal lidem tvrdou pravdu. Jedná se podle nich o největší konspirační aféru americké historie.

Lionel (Lionel Nation, každý den naživo v 18:00 SEČ) nastiňuje nesmírnou oblast jakési globalistické bankovní sítě, částečně operující v Jihovýchodní Asii, a komplexní plán elektronického zotročení lidstva. Ukazuje se, že veškerá elektronika obsahuje špehovací a kontrolní programy, a má s tím hodně společného Intel (Kernel memory), právní firma Rose Co a další, spojené s Richardem C. Walkerem (Facebook guy), Muellerem a dalšími Clintonovými koňmi. Tyto firmy a společnosti jsou také vlastníky mnoha zajímavých patentů.

Michael Trimm mluví o vlivné Export-Import Boeing Bank – to by mohla být ta nejslavnější „tajná“ banka, o níž se zmiňovala Catherine Austin Fittzová!

V Saúdské Arábii byla odhalena pašerácká síť dodávající chlapečky pro závody velbloudů.

„Podesta – You are Elvis!“, říká Lionel při rozboru současného dění. Jeho nakažlivý entuziasmus, s nímž sleduje a komentuje boj s Deep State a snahu dát svět zase do pořádku je nakažlivý a fakty opodstatněný. Pokud laskavého čtenáře politika dosud nezajímala, je možná čas změnit optiku a zaostřit, neboť se odehrává historický proces, tzv. “ II. americká revoluce“, jak snad malinko nadneseně říkají nezávislí komentátoři.

Více hlav více ví

Lionel ve svých performance analýzách, které nazývá Conspiratorium, spolu se svými spoluposluchači a spolukecálky vytváří něco jako organický brain trust, kdy v reálném čase klade otázky a dobírá se smysluplných odpovědí (nebo taky ne), zkoumá problematiky nejrůznějšího druhu a provozuje psychologické experimenty online, takže si odpovědi a reakce můžeme přečíst všichni. Ty nejzajímavější pak používá k dalšímu rozvíjení svých úvah a asociací. Opakovaně kritizuje prezidentovu podporu financování armády. Ono podle nás taky trochu záleží na tom, co ta armáda dělá, a také – v každé společnosti existují jedinci, pro něž je jediná reálná volba armáda nebo kriminál…

Globální tlampač Cenk Uygur z The Young Turks dostává od Lionela pořádný globální výprask – ani Ovčáček by si teď od něj kůrku nevzal! Stručně: plácá globalistickou propagandu bez znalosti tématu a na argumenty reaguje pokřikem, že Trump je idiot. „A jasně, že spolu nic nemají“, říká Lionel na adresu Cenkovy půvabné spolupracovnice Any Kasparian.

Celá situace začíná být pro jednoduché černobílé mysli sebevražedná: buď jste na jedné lodi s Donaldem, nebo s pedofily…

„Proč jste tady?“ zněla jedna z nejdůležitějších Lionelových otázek. „TRUTH“, zní nejčastější odpověď. Pravda.

Julian Assange byl zbaven obvinění, 12. prosince 2017 obdržel ekvádorské občanství a pravděpodobně i diplomatickou imunitu. Od té chvíle se opět začalo spekulovat o místě jeho pobytu. Oficiálně je stále na ekvadorské ambasádě v Londýně, ale spekuluje se o jeho údajném možném pobytu v Camp Davidu v době, kdy tam pobýval Donald Trump a kdy Q Anon, jak mu američtí komentátoři říkají, publikoval fotečku znalci identifikovaného prezidentského camp-davidovského stolku s perem.

Další spekulace se týkají Assangeovy eventuální přítomnosti ve Washingtonu, DC, či ve Švýcarsku. Tam absolvoval svůj léčebný pobyt Weinstein, který se po týdnu prohlásil za uzdraveného, a tím to pro něj haslo. Pro srovnání bychom uvedli, že Anthony Weiner, bývalý kongresman a kandidát na starostu města New York, manžel jakési společnice Clintonové Humy Abedinové, se kterou se nedávno dali znovu dohromady a rozvádět se nebudou, aby proti sobě nemohli svědčit, sedí ve federálním vězení za to, že posílal fotečky svého weinera patnáctileté. Nikoho se, alespoň v tomto případě, ani nedotknul. Weinsteinovy obžaloby oproti tomu nějak drhnou.

Vyslechli jsme ale také jeden docela dojímavý Assangeův obituary servis, a to v době, kdy se jiní komentátoři radovali nad Julianovým přesunem někam. Desinfo je dokonalé. WikiLeaks publikují korespodenci, jasně prokazující spiknutí (konspiraci) Obamovy vlády s Demokratickým volebním výborem (DNC) a ministerstvem zahraničních věcí ve snaze dostat Assange za mříže. Nově zveřejněné informace pocházejí z Weinerova laptopu, který měl loni po jeho zabavení zkoumat vysoce postavený agent FBI Peter Strzok, který ale překvapivě nic nenašel. Toto mu asi uniklo, protože měl napilno s psaním hloupých a nenávistných sms své milence a spolupracovnici Lise Pageové. Jestlipak se jeho paní přidá k hnutí Me Too?

Montagraph upozorňuje na tweet US Army z 25. prosince 2017: „Julian Assange“, který byl ihned smazán. Zmiňuje přísné procedury zveřejňování oficiálních armádních tweetů a vylučuje, že by se mohlo jednat o omyl. Byl to podle něj signál.

Málokdo z nezávislých komentátorů pochybuje o Assangeově spolupráci s prezidentem USA. Málokdo z nich také pochybuje o existenci jiných civilizací, nejčastěji v jiné dimenzi.

Arizonská národní garda byla převelena na devítiměsíční misi na Guantanamo.

Po vážných problémech s tripcodem na hackerském foru 4chan se Q Anon přestěhoval na 8chan. Pak mu ale začali špióni ohlodávat nový tripcode i tam, a tak si po komplikovaných jednáních (pro nás) se správci těchto hackerských vřídel zřídil forum vlastní: Calm Before the Storm – CBTS. Pro ctěného čtenáře s hackerskými sklony v mezích mírného pokroku doporučujeme ke sledování vynikající Tracy Beanz, která je se správci přímo ve styku a zveřejňuje detailní analýzy Q. Její interview s fenomenálním Jeromem Corsim osvětluje základy Q fenoménu a důsledky jeho postů. Podrobnosti pro ajťáky pak přináší kanál qanon 8chan. Q také povzbuzuje své hackery a trolly, když klesají na duchu, a aktivně a empaticky jim dodává optimismu. To nás potěšilo.

Podle Lionela se v USA prudce snížil výskyt sebevražd. Kdo by nechtěl být naživu, když se dějí dějiny!

Hlavní žalobce Mezinárodního kriminálního soudního dvora oficiálně požádal o povolení vyšetřovat US Military a CIA za údajné válečné zločiny a zločiny proti lidskosti v Afghánistánu. The Drug Enforcement Administration, DEA, odhaduje, že se v zemi nachází 400-500 laboratoří na výrobu opia. Deset z nich bylo nedávno vybombardováno, píší Marshall Report a Global Research. 90 procent světového heroinu dnes pochází z Afghánistánu.

James Munder a SGTReport přicházejí s neověřenou informací, že Delta Forces udělaly razii v Obamově sídle v Thajsku.

Objekt podle nich patřil do Solyndra Corporation, zkrachovalé solární společnosti, do níž prezident Obama těsně předtím nalil stovky milionů dolarů. Týmy Delta prý dorazily na místo ve 03:00 místního času ve dvou helikoptérách. A ačkoliv bylo sídlo opuštěné, v kuchyni byla čerstvě nakrájená zelenina a teplé kafe. Podle citovaného zdroje se jednalo o jednu z mnoha menších operací.

U Clintonů v Chappaqua hořelo. Nikoliv ovšem v hlavním sídle, ale v přístavbě, v níž měli něco jako „koutek tajných služeb“. O několik dní později hořelo nahoře v mrakodrapu Trump Tower na 721, Fifth Avenue na Manhattanu. Zasahovalo 80 hasičů, tři osoby byly zraněny.

Celebrití právnička Lisa Bloom je zapletena do skandálu s uplácením „svědkyň“ proti Donaldu Trumpovi.

Ono je to s tou „pravdou“ ošemetné. Nejnovější vědecká zkoumání mysli potvrzují, že naše mysl funguje obráceně, než si myslíme: nejprve dojde naše vnitřní „já“ k nějakému žádanému výsledku, a poté náš logický mozek rychle vymyslí, jak k němu dojít. Proces je tedy spíše post-racionalizace emocionálních podvědomých stavů. A jsme zpátky u Freuda… A u vynikajícího Scotta Adamse.

Ministerstvo spravedlnosti obnovuje vyšetřování ilegálního nezabezpečeného soukromého serveru Hillary Clintonové a potvrzuje dále neupřesněný počet dalších existujících vyšetřování.  Zmatečnost informací svědčí o chaosu a panice.

Právní zástupce týmu Donalda Trumpa Jay Sekulow má svůj Jay Sekulow Band a docela dobře paří na bicí!

Zdroje: Dustin Nemos, You Are Free TV, Drudge Report, Zerohedge, Lionel Nation, Martin Brodel, Styxhexenhammer666, FOX News, independent sources

Newsletter