Švejkování XII. Julian Assange: Nová částice – lidská integrita

Vypadá to, že jediným prostředkem, který dokáže zdolat clintonovskou mašinerii, je lidská integrita. Julian Assange v nejnovějších videorozhovorech potvrdil, že e-maily, uniklé z DNC (Volebního výboru Demokratické strany), nebyly „hacknuty“, ale „leaknuty“. Jasně prý potvrzují, že kampaň Bernieho Sanderse byla ze strany Debbie Wassermanové-Schultzové a jejího týmu už od počátku záměrně sabotována, a to korupčními a nezákonnými metodami.

Zveřejněné DNC e-maily ukazují, že Bernie Sanders byl „okraden“ až o 11 států! Její „vyhazov“ a následné „povýšení“ je jasným veřejným vzkazem, že se Clintonovi o své ovečky postarají. Násilná smrt Setha Conrada Riche mohla být také takovým vzkazem.

Julian Assange upozorňuje na to, že jak mainstreamová, Clintonovým nakloněná média umně odvádějí pozornost od zmanipulovaných voleb, například směrem do mezinárodní sféry jako v případě Trumpova obvinění demokraty ze spolupráce s Ruskem, z čehož BBC ovšem obvinilo republikány, a předkládá e-maily prokazující manipulace s hlasy ze strany vedení demokratického volebního výboru.

Julian Assange opakuje znovu a znovu, že informace, zveřejňované Wikileaks, jsou takzvané “pristine”, “bez poskvrnky”, že do nich tedy nijak editorsky nezasahují, aby Wikileaks nemohly být obviněny z manipulace, a že zásadně své zdroje neodhalují. To je důvod, proč nemohou zakrýt ani citlivé údaje; následné neodvratitelné obvinění z manipulace by znehodnotilo věrohodnost všech materiálů. Vypadá to, že jediným prostředkem, který dokáže zdolat clintonovskou mašinerii, je lidská integrita.

Komise OSN: Assange je svévolně zadržován, měl by být svobodný

Zatímco Hillary Clintonová se promenuje v záři reflektorů s miliardskymi magnáty Warrenem Buffetem, Markem Cubanem a Michaelem Bloombergem, mává plnou podporou prezidenta Obamy, Goldman Sachs, celé Wall Street i washingtonského establishmentu (zčásti i toho republikánského), a zejména plnou podporou mainstreamových korporátních médií, a zatímco Paul Ryan řeční před shromážděním 400 “uber rich” na dýchánku bratří Kochových, Donald Trump začíná mít aureolu amerického lidového hrdiny… s nevymáchanou pusou. Uvidíme, jak dlouho mu bude trvat, než Ameriku naučí smyslu pro humor, a zejména, jestli to stihne za 80 dní. Také teď už víme, co na něm ta Ivana viděla…

Pro neznalé: Warren Buffet – to je ten miliardář, co věhlasně oznámil, že odkazuje své obrovské jmění na charitu, a byl široce oslavován jako filantrop. Zdaleka ne všechna média zprávu dokončila: polovinu Buffetova majetku dostane nadace jeho syna, a druhou polovinu nadace Gatesových. Prostě – charita!

Taky mohl něco odkázat chudákům Clintonům… Když přišli do Bílého Domu, byli na tom tak bledě, že museli pronajímat Lincolnovu ložnici. Ano, tu v Bílém domě, za peníze zájemcům o přespání, takový “Motel Bílý Dům”. A když odcházeli, byli zase tak chudí, že si s sebou odnesli i obrazy a nábytek za asi 200 000 dolarů ze stálého vybavení Bílého Domu… jeden by jim dal pětikačku.

V jednom z nejčerstvějších videí Julian Assange vysvětluje, co by znamenalo schválení TPP: globální otroctví. Vysoce postavené osobnosti Obamovy vlády v čele s Joem Bidenem volají po zařazení WikiLeaks na seznam teroristických organizací a po označení Juliana Assange jako high-tech teroristy, zatímco vládní stratégové a vysoce postavené vojenské figury volají po jeho zavraždění. Julian Assange je ale « busy » : píše, alespoň pro tuto chvíli, historii.

Odhalování korupce je tedy obamovsko-clintonovským establishmentem postaveno naroveň terorismu, a zkorumpovaní politici jedou dál. Za posledních 60 dní zemřelo několik lidí spojených s Clintonovými. Celkové výčty podezřele zemřelých, zavražděných a zasebevražděných se potulují po internetu a vzájemně si vcelku odpovídají. Jedná se například o Vince Fostera, poradce Bílého domu, který se oficiálně zastřelil v r. 1993 při procházce kolem řeky Potomac a jehož spis z archivu FBI následně „ zmizel“, o zde již zmíněného Setha Conrada Riche, který byl brzy ráno 10. července 2016 zastřelen, a který měl na tentýž den naplánovanou schůzku s FBI, nebo o tu slečnu, co s Billem čekala miminko a sama se střelila zezadu do hlavy… Jedná se možná také o Johna Ashe, bývalého prezidenta Valného shromáždění OSN, zapleteného do mnoha korupcí, který si zrovínka den před výslechem FBI upustil při posilování činku na krk – to už je jako z detektiva Colomba…

Ve stanici West Hampstead v Severním Londýně skončil 18. dubna 2016 pod vlakem Assangeův advokát John Jones (48), jeden z britských top “lidskoprávních” právníků. Závěr vyšetřování: sebevražda. Podezřelé okolnosti: žádné. Dvě děti a manželka, šťastná rodina, na vrcholu kariéry, žádný dopis na rozloučenou. Přesně na den měsíc poté, co byla Wikileaks zveřejněna první dávka e-mailů Hillary Clintonové. Dívá se tady někdo na televizi? Tohle bylo v House of Cards! Jenom tam to byla ženská! Stejně jako v Arkansasu v roce 1990! Colombo!

Assangeův právník Jones pracoval ve speciálním týmu zaměřeném na vydírání, válečné zločiny a boj proti terorismu, spolu s Amal Clooneyovou, manželkou George Clooneyho, o kterém mimochodem už nějakou dobu není ani vidu, ani slechu, ačkoliv jindy by demokratům rozdával růžičky…

Bývalý arkansaský guvernér Mike Huckabee cituje rovnou Mikea Corleoneho, a říká :”Tohle je drsný byznys. Kdo je citlivý, musí zůstat mimo politiku.”

Zatímco George Soros se schází s demokratickým kandidátem na viceprezidenta Timem Kainem, aby sladili noty, Julian Assange oznamuje, že má přímý kontakt v CIA. Alex Jones oznamuje totéž. Média mlčí, nikdo se toho nechce dotknout. Jen nepřímo Assange potvrdil, že zastřelený Seth Conrad Rich byl spolupracovníkem Wikileaks: “Ze zásady nepotvrzujeme ani nevyvracíme informace o tom, zda někdo byl spolupracovníkem Wikileaks. Od případu Aarona Swartze jsme toto opatření začali uplatňovat I pro ochranu zdrojů, které již nežijí. K veškerým hrozbám, směřujícím k potencionálnímu zdroji Wikileaks, přistupujeme s největší vážností.” Aaron Swartz, o kterém jsme zde již také psali, tedy spolupracoval s Wikileaks…

Další WikiLeaks? Obří únik dokumentů odhalil daňové ráje

Julian Assange slibuje na Youtube říjnové předvolební překvapení, bezpochyby v e-mailovam balení, a rozmáhají se silné obavy o jeho život. Nejnovější várka e-mailů, tentokrát od Judicial Watch, prokazuje, že Hillary Clintonova prodávala zbraně ISIS.

Assange vysvětluje plány globalistů v čele se Sorosem, a upřesňuje, že Comeyho vyšetřování bylo sabotováno od samého počátku, a že by Comey nebyl schopen eventuální obvinění prokázat.

“Wikileaks se staly jakousi novou rebelovskou Alexandrijskou knihovnou. Je to jedinečná a nejvýznamnější sbírka informací, která nikde jinde neexistuje, v prohledavatelné, přístupné a citační formě, o tom, jak se moderní instituce ve skutečnosti chovaji.” A dodává: “Nemůžeme doufat, že něco změníme, pokud tomu neporozumíme.” To je posun od původní formulace Noama Chomského: “Nemůžeme doufat, že něco změníme, pokud tomu alespoň nezačneme rozumět. Zní to neuvěřitelně, ale jeden Američan se nám tady dušuje, že tuto větu zná – od Trumpa!

Newsletter