Švejkování XVII. Vládní notebook na cestách

Obama rekapituluje – Assange odstřihnut – Dáma s kladivem – Vládní notebook na cestách – Sheriff Clarke: Demokratická strana prokazuje sympatie ke zločinu – Happy Birthday, Mr Bill Clinton!

Prezident Obama udělal malou rekapitulaci své osmileté vlády a vyhlásil vládní prioritu pro poslední tři měsíce své vlády: odlet na Mars.

Internetové spojení Juliana Assange na ekvádorské ambasádě bylo úmyslně přerušeno ze strany státu. Poněkud nejasná informace, publikovaná v ponděli ráno Wikileaks, způsobila erupci dohadů, zda je Julian Assange naživu, a odstartovala distribuci tzv. „dead man’s switch“, zašifrované balíčky informací, jejichž uvolnění je automaticky naprogramováno v případě ohrožení. Jestli to má nějakou souvislost s tím, že jej Hillary Clintonová chtěla sestřelit drony, pokud by se odhodlal udělat veřejné prohlášení z balkónu, jak původně (a podle nás zřetelně naivně) plánoval, nebo s výhrůžkami přímo ekvádorskému prezidentovi Rafaelu Correovi, který s Assangem udělal několik rozhovorů on-line, není v tuto chvíli jasné. Další vývoj budeme sledovat.

Wikileaks Twitter: Julian Assange‘s internet link has been intentionally severed by a state party. We have activated the appropriate contingency plans.

 

Pokryteckou Amerikou otřásá další strašlivý sexuální skandál Donalda Trumpa, který nevhodně mluvil. My jsme tady ošlehaní válečníci a slůvko „pussy“ nás jen tak nerozhodí, ale je nesmírně zajímavé sledovat rozhořčené americké televizní pokrytce, jimž ovšem nevadí, že kandidátka Clintonová aktivně zastrašovala, a to pravděpodobně i pomocí vládního aparátu, znásilněné oběti Billa Clintona. O jeho pravidelném skotačení na pedofilním ostrově Jeffreyho Epsteina v Karibiku nemluvě.

A zatímco se Američané honí za Pokemony, FBI se honí za Hillaryinými telefony. Zajímalo by nás srovnání skóre úmrtnosti… Ačkoliv Clintonová v médiích veřejnosti tvrdila, že měla mobilní zařízení jen jedno, ukázalo se, že ve skutečnosti (v tuto chvíli, skóre se ještě může změnit) jich bylo třináct, a také víme, že „se“ jich sedm ztratilo.

 

 

V těchto sedmi je zahrnut také jeden notebook s její veškerou korespondencí – jedná se také o ty tzv. soukromé e-maily, které byly jejími právníky bez bezpečnostní prověrky smazány ze serveu speciálním programem BleachBit, o kterém před touto aférou kromě hackerů a clintonovských právníků nikdo ani neslyšel, a to prokazatelně až po obdržení soudní obsílky Kongresu, žádajícího o jejich vydání.

Tento notebook se nedaří FBI dohledat, neboť si jej účastníci této srandy, nejbližší spolupracovníci Clintonové (všichni už nafasovali imunitu) sami poslali poštou – a překvapení: notebook se ztratil… Kdo by to byl řekl? Kdo si asi sám sobě posílá horký notebook nabušený tajnou korespondencí, jež musela být smazána z původního nezabezpečeného serveru právníky Clintonové bez bezpečnostní prověrky i přes to, že obdrželi obsílku, poštou? Bez poukázky? A co na to Jan Tleskač?

Ale pozor – Donald se před 11 lety nevhodně vyjádřil! Na nahrávce mluvil s Billym Bushem, který se nepotlouká v politice, ale v médiích. Ano, další Bush, a tento má prý špatnou pověst – taková náhoda! A z Today Show jej ihned vyhodili. Mediální společnost, která to zorganizovala, si nahrávku celých 11 let „sušila“. Cyničtí novináři potom veřejně pláčou nad „ztrátou důvěry“ občanů. Hm. Kde by ten zakopaný pes mohl…

Trump by jako prezident podle novinářů ohrožoval svobodný tisk

My jsme se výtečně pobavili sledováním Judge Jeannine Pirro i Alexe Jonese, jak v přímém přenosu (každý ve svém pořadu) předvádějí mechanickou destrukci smartphonů kladivem, kteroužto používanou metodu pod přísahou FBI popsala pravá ruka Hillary Clintonové Huma Abedin, a došli jsme k názoru, že ačkoliv Alex byl nepochybně fyzicky zdatnější a celkově efektivnější, půvabná Jeannine ho zcela zastínila svým šarmem a podtržením absurdity celé aféry. Kladivo prý, podle Alexe, s sebou vozili i v letadle. Hm, nás by docela zajímalo, jak asi vypadá americké bezpečnostní školení o práci s utajovanými materiály nejvyššího stupně, a který bezpečnostní expert jim to poradil. Ministrem obrany byl tehdy, když Clintonová „úřadovala“ (2009-2013), Leon Panetta.

Ostřílený komenátor Charles Krauthammer suše konstatuje, že USA mají tentokrát velmi neobvyklou kampaň s komediálními prvky.

Clintonovým ale přituhuje: Huma Abedin, od r. 1996 nejbližší spolupracovnice a důvěrnice Hillary Clintonové, která vyrůstala v Saúdské Arábii a jejíž matka Saleha Mahmood Abedin je vydavatelkou muslimského časopisu, který podporuje extrémní praktiky šáríi, jako je ženská obřízka, dětské nevěsty či kamenování, zabíjení bezvěrců a podobně, ve kterém Huma Abedin pracovala v letech 2002-2008, tedy Huma Abedin u výslechu FBI přiznala přidávání denních rozvrhů Hillary Clintonové (v době, kdy tato byla ve funkci ministryně zahraničí) do pytlů určených ke spálení, což je pochopitelně nezákonné, neboť se jedná o vládní dokumenty.

Huma Abedin je přes svou matku přímo napojena na Muslimské bratrstvo.

Zároveň ovšem pracovala i pro Clinton Foundation, což je střet zájmů jako vyšitý – a dvě výplaty jako vyšité. Média to prozatím překrývají aférou týkající se sextování jejího manžela, který se příhodně jmenuje Anthony Weiner, protože na to kliknou úplně všichni, kdo jsou ještě natolik hloupí, aby četli korporátní murdochy (ale nestojí to za to, to vás můžeme ujistit), a konspirativci špitají o velezradě a práci pro cizí mocnost.

NBC odvolala moderátora Bushe, který vedl obscénní řeč s Trumpem

Sheriff David Clarke z Milwaukee, kterého si neprozřetelně pozvali do CNN, se již před nějakou dobou dostal do poměrně vyhroceného verbálního konfliktu s hvězdným a slizkým moderátorem Donem Lemonem, který se ho docela sprostě pokoušel umlčet v přímém přenosu, když Sheriff Clarke (sám černoch) začal natvrdo říkat nepohodlnou pravdu o Black Lives Matters v osouvislosti s nepokoji v Milwaukee. Video visí na Youtube a našinci to hodně připomíná. Je taky dobře vidět, jak to teď chodí v CNN, ačkoliv na druhou stranu v Turecku by dnes byl zmizen raz-dva. Sheriff Clarke se ale umlčet nenechal a v přímém přenosu na CNN prohlásil, že Demokratická strana prokazuje sympatie ke zločinu. Nás velmi těší, že s tímto přímým a zásadovým odvážným mužem Donald Trump počítá do své budoucí vlády!

Z nepokojů v Milwaukee, které vypukly po zastřelení černošského mnohonásobného delikventa taktéž černošským policistou, na něhož mířil zbraní, Clarke přímo obviňuje neoliberální politiku a liberální média, která podle něj situaci dále úmyslně vyostřují. 70% protestujících „aktivistů“ zadržených policií za výtržnictví nejsou místní, ale „přespolní“. Skloňuje se jméno George Sorose, který si je platí a vozí. Vnucuje se námitka: No a co, Saúdská Arábie si zase platí Islámský stát a Clintonovou, a Bill Clinton dokonce, jak ukázala dávka nejnovějších e-mailů, tentokrát z korespondence, v r. 2012 dostal k narozeninám šek na milion dolarů – od Kataru. Ten taky sponzoruje islamisty.

Naprosté zhroucení amerických mainstreamových médií, která v přímém přenosu zfúzovala s clintonovskou kampaní, je dechberoucí. Většinou se novináři už ani nesnaží předstírat, že jde o něco víc než o sprostou propagandu, a cynicismus z nich jen srší. Nás trochu mrazí při představě, co se stane, až se k vedení země dostane dnešní mladá generace, které Sandersova zrada zlomila srdce. Stanou se z nich chladnokrevní a zahořklí cynikové, jako z mnoha bývalých hippies?

Newsletter