Švejkování XVIII. Assange Off & Korupce v přímém přenosu

Assange off – E-maily Johna Podesty – Korupce v přímém přenosu – Michael Trimm je zpět – Nezávislá média se profesionalizují a rostou.

Julian Assange je už více než týden odpojen od internetu ekvádorskou ambasádou na žádost Johna Kerryho ekvádorskému prezidentu Rafaelu Correovi. Obamovská administrativa spolu s Kerrym to popírá, ale odpojení proběhlo těsně poté, co byly WikiLeaks zveřejněny části milionových projevů Hillary Clintonové pro Goldman Sachs, Deutsche Bank, Morgan Stanley a další skupiny, ve kterých jednoznačně ukazuje svou dvojí morálku a lži, které předkládá publiku. Českého čtenáře taková maličkost nerozhodí, ale Američané na něco takového nejsou zvyklí.

Další poklady odkrývá série tzv. „Podesta e-mails“, kterým se podrobně věnuje například skvělý nezávislý komentátor H.A. Godmann a které se bez ohledu na Assangeovo odpojení dále denně rojí. John Podesta (dříve šéf Úřadu vlády Billa Clintona a poradce Baraka Obamy) je šéfem kampaně Hillary Clintonové a figuruje ve všech aférách s ní spojených.

Ekvádor přiznal, že Assangeovi omezil přístup k internetu

Jedna várka obsahuje obvykle kolem 1200 zveřejněných e-mailů, které uvádějí nezávislé novináře, kteří stále ještě pláčou po „Berniem“ (Sandersovi), do vytržení. Potvrzují vše, co bylo politiky establishmentu dosud arogantně označováno za „konspirační teorie“, včetně volebních podvodů. Dvaadvacet států je vybaveno hlasovacími přístroji, spojenými s Georgem Sorosem a clintonovskou mašinou. Důkazy o falšování voleb už přiměly Texas k návratu k papíru…

 

 

My jsme si poslechli prezidenta Obamu, který pobaveně komentoval rozhořčení Alexe Jonese slovy, že on sám ani neví, co výraz „rigged election“ (zmanipulované volby) znamená, a druhého dne proběhla médii nenápadná zpráva, že OSN vyšle do USA přes 500 nezávislých pozorovatelů kvůli oficiálním stížnostem na podezření z falšování voleb. Tomu se říká pech.

Prozatímní vyvrcholení představuje projekt Veritas (Project Veritas Action), kdy kamuflovaný novinář James O’Keefe pronikl přímo do nitra nepřátelského tábora a rovnou všechno to svinstvo nafilmoval. Video by mohlo sloužit jako manuál „Jak zmanipulovat volby“: korupce jako základ, nepoctivost, lhaní, plýtvání, podvody a další. Vřele doporučujeme, dnes vyšel třetí díl, videa jsou s titulky a je čemu se přiučit!

Navzdory divokým spekulacím je Julian Assange v pořádku a zdráv, a připojení, podle informací znovuobjeveného Michaela Trimma, má sice snad jen přes USB klíč, ale komunikace je možná.

Při sledování poslední prezidentské debaty nás (a Pentagon) zaujalo, jak se Hillary Clintonová detailně rozpovídala o protokolu platném pro vrchního velitele ozbrojených sil, tedy prezidenta, při nukleárním útoku. Chápeme, že si chtěla zlepšit renomé a předvést svou ochablou paměť, která si během výslechu FBI celkem 39krát nemohla vzpomenout vůbec na nic, ale štěbetat o „nuclear response time“, součásti národního bezpečnostního protokolu v přímém přenosu, přišlo i nám, militaristickým laikům, poněkud neuvážené. Podle reakcí a jednoho tajemného pentagonského zdroje se zdá, že to Pentagon značně špatně nese, protože prý to předtím nikdo nevěděl: ani Čína, ani Severní Korea, Rusko (to by nás trochu udivilo, ale což), Írán, a dokonce ani Islámský Stát! Pro nukleární fanoušky: jsou to asi čtyři minuty. A zdroj neochotně potvrdil, že tentokrát nelhala…

Zmizelý komentátor Michael Trimm nahodil sako, přestěhoval se (alespoň vizuálně) do Washingtonu, DC, zprofesionalizoval formát svých videí – a je zpět. Nemučila ho tedy CIA někde ve sklepě, jak se jeho fanoušci domnívali, ale připravoval se na nový formát. Jeho první nové video bylo ovšem poněkud pochmurného rázu, a soustředil se na sandersovská „zelená témata“, tedy zejména frakování, a na nadcházející apokalypsu. „Buďte šťastní! Nemáte moc času…“. Doplnil to anti-frakovací tirádou zakončenou barvitým popisem výbuchu Yellowstonského národního parku a konce světa. Frakování na nás od zklamaných Sandersových podporovatelů začalo vyskakovat jako ti Pokemóni!

 

 

V jednom ze svých posledních „starých“ videí hovořil ovšem podrobně o tom, že Fethullah Gülen, dřívější kolega a posléze protivník tureckého prezidenta Erdogana, byl v roce 1999, kdy mu v Turecku hořela půda pod nohama a armáda zahájila jeho stíhání, letecky dopraven přímo do Washingtonu, DC. Zařídil to prý přímo tehdejší prezident Bill Clinton, oficiálně kvůli zdravotním důvodům. Od té doby je ve Washingtonu usazen a dostává apanáž. Dne 13. září turecký prezident požádal o jeho zatčení. Od té doby se média odmlčela a o jeho roli v tureckém pokusu o puč se pouze spekuluje.

Teroristické útoky, které nesmějí být nazývány teroristickými útoky, překryly v médiích skutečnost, že Hillary Clintonové ubývá příznivců takovou rychlostí, že novináři Alexe Jonese už nemohou žádného najít, a to ani v tradičně demokratickém New Yorku.

Hvězdný Bernie Sanders, který plnil před pár měsíci stadiony, řečnil na její podporu – a přišlo na něj 150 lidí. Vypadá to, že se Američané začínají konečně probouzet a mžourat skrz Matrix. Bezostyšná mediální potěmkiáda jede na plný plyn. Alex Jones, který už neprodává zbraně, ale kafe, prská rozhořčením a s uspokojením sleduje, jak jeho energické úsilí naučit své posluchačstvo myslet začíná pomaličku nést ovoce.

Putin odmítl tvrzení, že Rusko se vměšuje do voleb v USA

Judge Napolitano, „Foxí“ televizní právnická hvězda, před nějakou dobou dramaticky odhalil, že „extrémní neopatrnost“ Clintonové při zacházení s tajnými informacemi (svévolně pořízený nelegální a nezabezpečený server doma ve sklepě) zavinila ztráty na životech několika agentů, nasazených v terénu. Jeho pořad byl ihned zrušen a dnes vystupuje jen již jen jako host.

Debbie Lusignan ze Sane Progressive situaci popisuje poměrně výstižně: „Máme na výběr mezi ignorancí a pokrytectvím. Je námi manipulováno.“ Jako jediná také nepláče a nenaříká, že chce Bernieho zpět – jako životem otřískaná ženská dobře ví, že chlap, který zradí, zradí znovu. Mužští komentátoři se s jeho zradou vyrovnávají podstatně hůř. Bravo, Debbie!

Také se zamýšlí nad tím, že FBI rozdává imunitu, což se většinou dělává při vyšetřování zločinů. „Tady se ale nic nevyšetřuje,“ podtrhuje Debbie tuto absurditu rázně, a není sama. Přizvukuje jí Jason Chaffetz, republikánský kongresman a předseda jedné z vlivných komisí – ale o tom příště.

Goldman Sachs, kteří finančně nepodporují Donalda Trumpa, ale Clintonovou, to nějak zapomněli říct svým zaměstnancům, kteří Donaldovu kouzlu podlehli, a situace se vyhrotila do té míry, že jim to nakonec museli oficiálně zakázat. Ano, zaměstnanci této banky mají zakázáno od zaměstnavatele podporovat ze svých soukromých prostředků jednoho ze dvou prezidentských kandidátů… ale rádi by!!! Že je to pravděpodobně nezákonné – no a? Kdo bude žalovat Goldmany?

 

Edward Snowden tvrdí, že má dokumenty, které potvrzují, že Usáma bin Ládin žije na Bahamách pod pseudonymem a je stále na výplatní pasce CIA. S měsíčními platbami přes sto tisic dolarů by patřil mezi nejlépe oceňované agenty, s tou výhodou, že ho nikdo nehledá. Zaujala nás v této souvislosti zpráva, kterou ale nemáme ověřenou – že dvaadvacet z pětadvaceti specialistů komanda SEALS – TEAM 6, které akci provádělo a které prý po jakýchsi muslimských úkonech bin Ládinovo tělo hodilo někam do moře, zahynulo nedlouho poté při havárii helikoptéry při akci někde v Afghánistánu. 

Michael Savage, oblíbený rádiový moderátor s dvaceti miliony posluchačů týdně na čtyř stech rádiových stanicích, byl i se svým pořadem „utnut za chodu“ newyorskou rádiovou stanicí WABC a nahrazen náhradním programem ve chvíli, kdy se pustil do rozboru zdravotního stavu Clintonové. Velká část jeho pořadů je dohledatelná na YT.

Naším dalším oblíbeným zdrojem je Corbett Report. Ten tvrdí, že útok v Benghází byl proveden v režii CIA. My víme z jiných zdrojů, že tamní buňka CIA tam byla „neoficiálně“, a že CIA operativců bylo 20 ze 35, kteří byli evakuováni den po útoku. V jeho videích týkajících se 9/11 nás zaujalo svědectví popisující do podrobností, jak počítače americké pobočky Deutsche Bank, sídlící tehdy ve World Trade Centru, před prvním útokem převzala pod kontrolu „neznámá entita“, a to po dobu asi čtyřiceti minut až do útoku na druhou věž, ve které se tato pobočka nacházela. James Corbett také tvrdí, že existuje trh s něčím jako „futures“ na teroristické útoky…

A na závěr malá perlička: náš oblíbený a hubatý Lionel Nation popisuje, jak Bill Clinton prohrál čínský porcelán, který Clintonovi ukradli z Bílého Domu, v pokeru. Vy zíráte, my zíráme…

Newsletter