Švejkování XXI. Šéf FBI Comey rozkopl House of Cards

„Svobodu slova máme jen do té doby, než začneme mluvit o důležitých věcech – jako Julian Assange“, říká Gavin Mcfadyen. Voliči Donalda Trumpa procházejí intenzivním turbo-školením Larryho Nicholse, bývalého „zlého muže“ Billa Clintona, napraveného to hříšníka na smrtelné posteli, nyní páchajícího dobro v žoldu Alexe Jonese, na téma volebních podvodů a volebních machinací všeho druhu – a jak se jim ubránit. Stejné rady vykládají do světa jeho půvabné kolegyně a celé široké spektrum nezávislých novinářů. A Američané tasí mobily a vracejí se k papíru.

Prezidentská kandidátka Jill Steinová veřejně podpořila Donalda Trumpa. Rozumná to žena.

Náš oblíbený seriózní komentátor Bill Still tvrdí, že Jamesi Comeymu, šéfovi FBI, pod ukrutným tlakem hrozilo obvinění od vlastních kolegů a na stole má prý celou kupu rezignací. Bill Still hovoří také o „pression from dark side“. Proč u toho zmiňuje také Comeyho manželku, nevíme (zato víme, že ta jeho červencové rozhodnutí nestíhat špatně nesla).

Podobné signály se ozývají z různých zdrojů, např. Lionel Nation a H.A. Goodman. Ten vykonává historickou a heroickou novinářskou práci: denně prochází veškeré zveřejněné e-maily WikiLeaks, jejichž resumé vydává na YouTube. Slouží jako spolehlivý zdroj v dnešním denním přídělů lží a špinavostí a jeho kanál vřele doporučujeme. Lionel mezitím trpělivě, barvitě a dramaticky vykresluje charakter psychopata… zatímco se chystá na Haloween, a to nikoliv za upíra, ale za Hillary. Také opakovaně zmiňuje duševní zdraví a případné „sebevražedné“ sklony Anthonyho Weinera.

 

 

Ministryně spravedlnosti Loretta Lynchová a prezident Obama jsou kvůli Comeyho pátečnímu rozhodnutí znovu otevřít vyšetřování korespondence Hillary Clintonové velice rozezleni. No aby ne! Zdá se poměrně jasné, že Weinerův „weiner“ s tím nějak souvisí, ale to už bychom se pouštěli do spekulací. Ty se v zásadě soustřeďují jediným směrem… Lolita Express 26x!!!

Jeden tak trochu podezřelý konspirační web uveřejnil korespondenci agenta DEA, ze které vyplývá, že USA se rychle přeměňují v narco-fašistický stát, a role DEA je většinou ta, že vyšetřování efektivně brání omezením možností vyšetřujících agentů nahlížet do spisů.

Clintonovská média obviňují nejen Jamese Comeyho, ale rovnou celou FBI ze spolčení s Ruskem.

Někteří nezávislí komentátoři nevěří, že Assangeovo nedávné telefonické interview v rámci argentinské softwarové konference je pravé, z čehož usuzujeme, že si nedali tu práci, aby si jej poslechli (Assange poměrně široce komentuje aktuální geopolitickou situaci i své odstřihnutí od internetu), což nás zklamalo. Naopak si dělají starosti o jeho život. Michael Trimm si starosti nedělá, a tak si je neděláme ani my.

Julian Assange skokově vzdělává několik generací Američanů najednou v geopolitice, právu a morálce, čímž si zasluhuje náš nehynoucí obdiv a pedagogickou slávu.

Assange upřesňuje, že nejnovější masivní várku e-mailů přihráli FBI minulý čtvrtek večer Anonymous. Ti také oznámili, že součástí těchto 650 000 weinerovských e-mailů (k čemupak si asi někdo dělá takovou hezkou sbírku?) jsou také ty proklaté e-maily smazané BleachBitem. Upřesňují, že bez ohledu ma to, co vykládá CNN, nejsou Rusové. Jedna složka v zabaveném počítači Anthonyho Weinera měla název „Life Insurance“. Máme se na co těšit!

 

Dnes jsme sledovali jedno čerstvé vystoupení Billa Clintona. Přišlo pár desítek lidí, kteří měli stále ještě dobrou vůli jej podpořit (a teď to nemyslíme ironicky, bývalý prezident má stále své charisma a doba jeho vlády představuje pro celou střední generaci Američanů jejich mládí), ale celá situace byla dost trapná a Billovi se při předstírání dobré nálady třásly ruce. Špitá se o Parkinsonovi.

Opakovaně se objevují zprávy, že Quatar chystá luxusní palác pro příjezd vysoce postaveného hosta k dlouhodobému pobytu. V souvislosti s tím se spekuluje o Obamových úmyslech opustit zemi po předání úřadu prezidenta USA.

Bill Clinton, Joe Biden, Barack Obama i jeho žena, ti všichni kmitají ze všech sil, aby převážili vychylující se ručičky spravedlnosti. Na druhé straně je ovšem US žalobce pro Východní okrsek města New York, těžká váha Preet Bharara (Madoff, Deutsche Bank). Ten podle našich informací dozoruje také Weinera s jeho „weinerem“. Ve stejném okrsku dříve působil také James Comey.

Newsletter