Člen bankovní rady ČNB Holub se zřejmě přikloní ke zvýšení sazeb o 50 bb na zářijovém zasedání, tento krok připustil i pro listopad. Koruna zpevňuje k 25,40 za euro. Evropské i americké výnosy rostou. Dolar se proti euru obchoduje kolem dnešní otevírací ceny na 1,1720 EURUSD.

Švejkování XXII. Revolta tajných služeb, vyhrůžky smrtí

V USA probíhá informační puč v přímém přenosu. Informační šílenství se stupňuje a nezávislá média sotva stíhají aktualizovat a zpracovat informace. Steve Pieczenik, autor mnoha publikací, povoláním psychiatr a bývalý zaměstnanec ministerstva zahraničí USA, informuje, že 17 amerických organizací tajných služeb jej pověřilo informovat veřejnost o jejich rozhodnutí zachránit zemi před clintonovským zločineckým syndikátem a zabránit mu zfalšovat probíhající prezidentské volby.

Mezi těchto 17 organizací tajných služeb se řadí FBI, CIA a dále několik organizací tak tajných, že ani kongresmani nesmějí znát jejich jména. O dříve neznámém počtu těchto agentur nás informovala v médiích – Hillary Clintonová! Ani Julian Assange jejich počet neznal, zmiňoval se asi o deseti.

Steve Pieczenik vysvětluje, že clintonovský zločinecký syndikát získával dlouhodobě moc pomocí korupce a kooptace. Těmito praktikami znechucení agenti tajných služeb se rozhodli se spojit a proti syndikátu bojovat společně s pomocí WikiLeaks a poskytovali Julianu Assangeovi materiály ke zveřejnění. Žádní Rusové!

Oznamuje, že poprvé v historii došlo ke counter-puči pomocí internetu. Zdůrazňuje, že nemají zbraně a nemají v úmyslu nikomu ublížit. Žádají o klidné předání moci.

 

 

Dvaasedmdesátiletý Steve Pieczenik, který odhaluje spolupráci tajných služeb s WikiLeaks, je samozřejmě také specialista na tajné služby a agent, zcela zjevně nikoliv bývalý, a je rusko-polského židovského původu, narozen na Kubě. V minulosti pracoval pro všechny od Kissingera dále. Odehrává se před námi skvostné představení boje tajných služeb proti vlastní vládě.

Náš oblíbený šumný kongresman za Utah Jason Chaffetz oznámil, že poté, co v pátek odeslal tweety potvrzující obnovení vyšetřování Clinton Foundation (které nebylo nikdy uzavřeno), obdržel vícečetné výhrůžky smrtí. Požádal o zesílenou ochranu a ve svém regionu prý nosí pistoli. Ve Washingtonu, D.C. je vlastnictví střelných zbraní nelegální.

WikiLeaks by, podle bignuggetsnews.com, měly co nevidět potvrdit další tzv. „konspirační teorii“ (laskavý čtenář se dovtípí) týkající se Benghází. Velvyslanec J. Christopher Stevens tam byl ponechán úmyslně napospas smrti. To vyšlo najevo z další várky e-mailů v pondělí. Vypadá to, že Stevens měl už zásobování islamistů zbraněmi, pašeráctví dětí a drog ve velkém v režii CIA už dost (pozitivní verze je, že se o tom teprve dozvěděl a špatně to nesl, ale neměli bychom být v otázkách svědomí agentů příliš optimističtí) a informace o těchto aktivitách začaly tehdy, v r. 2011, jen pár měsíců před prezidentskými volbami 2012, prosakovat na veřejnost. Těžce uvěřitelných více než 600 žádostí o posílení ochrany stanoviště v Benghází bylo v průběhu několika měsíců tehdejší ministryní zahraničí Hillary Clintonovou ignorováno či rovnou zamítnuto. Ředitelem CIA byl v té době generál David Petraeus…

Ten dostal dva roky podmínky a 100 000 $ pokuty za to, že sdílel nějaké blíže neupřesněné tajné informace se svou biografičkou a milenkou Paulou Broadwell. Udala ho rodinná přítelkyně. Že se k tomu dobrovolně sám přiznal a zničil si tím kariéru mu ve světle těchto okolností docela věříme.

Stejný server publikuje další dopis (my tipujeme, že ho psal Julian Assange nebo někdo z jeho nejbližších spolupracovníků), adresovaný panu Hodgesovi (patrně kongresman), se shrnutím odhalení, ke kterým vedou či povedou e-maily, zveřejňované WikiLeaks:
1/ Katar kontaktoval Clintonovy ve věci katarsko-tureckého plynovodu. V rámci tohoto jednání dostal Bill Clinton k narozeninám 1 000 000 $, jak jsme již informovali.
2/ Jediná země, kterou tento plynovod prochází a která není spřátelená s clintonovským kartelem, je Sýrie.
3/ ISIS byl zformován a využíván k vytlačení dalších ropných konkurentů v regionu (Assad, Kaddáfí etc.) s cílem vytvořit ropný monopol Clinton/Katar/Saudská Arábie/Turecko/ISIS .
4/ Obama měl zaručit Erdoganovo udržení se u moci.
5/ Hillary Clintonová usiluje o sankce Ruska ze strany NATO/UN a odstavení Evropy od možnosti kupovat ruský plyn, což by kartelu zaručilo monopol.
6/ Rusko je na vývozu plynu a ropy závislé a v případě uskutečnění tohoto monopolu by ho čekalo rychlé ekonomické zhroucení. Erdoganův zeť byl Ruskem obviněn z obchodování s ropou s ISIS.
7/ Velvyslanec Stevens zjistil, co se vlastně děje, od bývalých Kaddáfího generálů. Když se s tím pokoušel něco udělat, Killary ho nechala zemřít v rukou islamistů, které sama vyzbrojila. Tento fakt vysvětluje, proč jediní, kdo se Stevensovi pokoušel pomoci, byli Kaddáfího generálové.

 

Autor dopisu dále znovu upozorňuje na propojení ISIS/Lafarge/Clinton, o němž jsme informovali již dříve. Naznačuje také souvislost mezi zájmy Clintonových a 9/11 a fakt, že Clintonová žene svět na pokraj III. světové války.

My bychom dodali, že jsme viděli reportáž, kde jeden z vrchních velitelů společných afrických sil podrobně vysvětluje, že vedení spojených afrických sil (osvětluje zhruba také jejich strukturu) bylo o kritické situaci v Benghází průběžně informováno a speciální letadlo (na světě existují prý jen dvě letadla tohoto typu) bylo i s týmy připraveno k okamžité záchranné operaci. Tato operace byla zastavena z míst nejvyšších, nadřazených africkým silám, a naznačil, že šlo o osobu v postavení nejvyšším. To nás zarazilo i z jiných důvodů: jak je možné, že africkým spojeným silám (přesný název si nepamatujeme) velí Bílý Dům?

Opakovaně na nás vyskakuje neověřená informace, která by mohla Clintonům způsobit ještě mnohem závažnější trable: Jeffrey Epstein prý měl umělecké sklony…

 

Newsletter