Švejkování XXV. „Monster vote“ zdravého rozumu

Zpolitizovaná, zglobalizovaná a řádně zhysterizovaná americká korporátní média si hrají na velké překvapení a šok. Čtenář našeho sloupku vítězstvím Donalda Trumpa zajisté nebyl zaskočen tolik, jako novináři Bílého domu, tulící se k mluvčímu Joshi Earnestovi jako zimomřiví králíčci v touze po ochraně před zlým světem a ošklivým rasistou, demokraticky zvoleným příštím prezidentem USA, Donaldem J. Trumpem. Docela by nás zajímalo, co se dělo v Las Vegas…

TPP je pohřbeno dva dny po Trumpově zvolení. Ten chlap teda umí!

Navzdory zmapovaným, odhaleným a zveřejněným volebním podvodům se naplno projevil tajně očekávaný „monster vote“, hlas všech těch, kteří nemají potřebu se vyřvávat v médiích ani na sociálních sítích, ale kteří té přetvářky a planých falešných slibů mají už prostě dost. Hlas těch, kteří se navzdory podfinancovanému a zuboženému americkému veřejnému školství naučili číst a přečetli si WikiLeaks. Hlas těch, kterým víra ve vlastní pravdu nezatemnila mozek natolik, aby nepochopili, že byli Obamovou administrativou obalamuceni. Americká religiozita si zde patrně vybírá svou kultovní daň, jinak si neumíme vysvětlit truchlení tzv. „liberální levice“ (co to dnes vůbec znamená?) po kandidátce, která se ochotně nechává platit stejnou saúdsko-arabskou rukou, která krmí ISIS.

Moc, moc jim moc zachutnala…

Za Donaldem Trumpem, slovník–neslovník, stojí mrakodrap, a naděje milionů Američanů i ne-Američanů, že svá slova o „vysušení bažiny“ (Washingtonu, D.C.) myslí vážně. Fakt, že si za poradce ohledně komunikace s EU vybral Nigela Farage, vzbudil paniku i u Junckerů. Ano, víme, že jeho bláznivá podpora masmédii v průběhu primárek dosáhla výše mnoha milionů dolarů, a že byla demokraty a samotnou Hillary Clintonovou přiživována či dokonce iniciována, neboť jej považovala za nejsnadnějšího kandidáta k poražení. To, jak toho využil, bylo ale brilantní a těžko mu to vyčítat.

Za Hillary Clintonovou stojí Benghází, pod rukou prodané uranové zásoby Rusku, servírování tajných, národní bezpečnost (včetně NATO, pánové!) a životy agentů ohrožující informace doslova kdekomu, a zejména a především veřejnosti neznámý počet probíhajících kriminálních vyšetřování FBI, týkajících se korupce, špionáže, velezrady a práci pro cizí mocnost, nepravdivé výpovědi u výslechu FBI, a v neposlední řadě možné souvislosti s činy ještě daleko temnější kategorie.

Zatímco volební panika na trzích se rychle uklidnila (která korporace by také protestovala proti snižování daní?), Dow Jones trhnul rekord a dolar se také nezhroutil, globalistická sorosovsko-clintonovská mašinérie se vyhýbá jakékoli sebereflexi a pokračuje v boji, jakkoliv teď již jde o destrukci americké demokracie nerespektováním platných a uznaných výsledků voleb.

 

 

Soros prý platí 35 dolarů denně účastníkům násilných demonstrací tzv. „Purpurové revoluce“, jak bylo zdokumentováno, ale existují také „kontraktoři“ s dlouhodobější smlouvou, kteří projdou např. školením identifikace emočně nestabilních jedinců v davu a jejich provokace, které pak aplikují dle potřeby při vyvolávání nepokojů.

Amerika šokovaně sleduje své k přehnané citlivosti vychované univerzitní padavky, které v emocionálním zoufalství z výsledku regulérních prezidentských voleb organizují kromě oblíbených „safe space“ také „cry rooms“, tedy něco jako „plačírny“, kde se fasují polštáře, do kterých se hrůzou z Donalda Trumpa trpící studenti mohou vyplakat. Objevila se také nabídka speciálníantistresové caniterapie s pejsky, kluby chápajícího objetí, terapeutické skupiny, choulostiví, přecitlivělí a vystrašení studenti nosí „sponku bezpečí“, aby poznali, koho se nemusí bát… a tak podobně. Neuvěřitelná podívaná, doporučujeme!

Tato křehká stvoření, naším oblíbeným Lionelem označovaná za „snowflakes“, sněhové vločky, stejně jako jinak „zelená“ masmédia z nějakého důvodu vůbec netrápí, že ve stejném okamžiku jsou jejich vrstevníci, spoluobčané a příslušníci indiánské menšiny biti, rozháněni a zavíráni do vězení policií pod vedením Obamovy administrativy za svůj protest proti pokračování stavby plynovodu Keystone přes federálním zákonem chráněná posvátná siouxská území s nenahraditelnými zdroji vody v Severní Dakotě. Nejsou ale opuštěni úplně. Poté, co na ně „Homeland Security“, která má sice chránit občany, ale místo toho chrání korporace, poštvala psy, zastřelila pár koní a nastříkala protestantům do očí pepřové spreje, protesty bez zájmu médií pokračují dále. Několik demonstrantů také bylo zavřeno, ale našel se neznámý dobrodinec, který je hromadně vyplatil na kauci 2,5 milionu dolarů.

My zde nejsme odborníci na plynovody, ale slyšeli jsme na vlastní uši rozhovor se samotným prezidentem Obamou z loňska, kde vysvětloval, že je samozřejmě možné projekt Keystone plynovodu změnit a posvátným místům se vyhnout, ale že se uvidí, až jak se situace vyvine. Teď využívá uměle vyvolané infantilní protitrumpovské hysterie, která zaplavila mainstreamová média, k tvrdým zásahům proti demonstrantům. Média celou situaci ignorují a univerzitní emo bojovníci za právo se veřejně vyplakat do polštářku mají důležitější věci na práci než se starat o lidská práva, která se netýkají jich samotných.

 

 

Nalezli jsme zmínky o další oběti jménem Max Spiers, který byl, podle spekulací, na stopě pedofilního ringu a zemřel 26. července tohoto roku ve Varšavě. Bill Still, stejně jako Amy Goodmanová, která spolupracuje s Julianem Assangem a zároveň reportuje ze Severní Dakoty, ohlásili nečekanou smrt prozatím nejmenovaného vysoce postaveného whistleblowera přímo ze státní administrativy, který čekal na své přemístění do bezpečí mimo USA příliš dlouho. Tyto zprávy ale prozatím nemáme ověřeny.

Velký otazník teď visí nad tzv. tradičními médii. Nevypadá to růžově, a prozatím nepozorujeme ani náznaky jakékoliv sebereflexe. CNN se plní odborníky, kteří upřímně žasnou nad výsledky voleb a produkují nejneuvěřitelnější bláboly, aniž by jediný z nich zmínil WikiLeaks a strašlivé skutečnosti, které odhalily.

Zdroje nezávislého komentátora Martina Brodela potvrzují, že Obama je produktem CIA, zkorumpovaným již od počátku, a potvrzují také dlouhodobou spolupráci klanu Bushových se Saúdskou Arábií.

Fascinující je neexistující debata o šíleném rozpočtu na obranu, který tvoří více než polovinu celého amerického rozpočtu. Situaci, ve které je svět mimo jiné v důsledku obamovské a clintonovské zahraniční politiky zachvácen vlnou terorismu a džihádizmu a západní civilizace ohrožena koordinovanou migrační vlnou, jíž se bezbranní občané brání tím jediným, co jim vládnoucí elita nechala k dispozici, tedy hlasováním ve volbách, vlastní propagandou zhlouplí novináři v čele s hysterickou Rachel Maddow z MSNBC nejsou vůbec schopni zpracovat. Zdokumentovaný fakt (Steven Crowder), že významnou část Trumpových voličů tvořili zklamaní a naštvaní bývalí voliči Baraka Obamy, jim mozková kůra nebere.

Zaujal nás ručně psaný dopis Pat Nixonové, manželky ex-prezidenta Richarda Nixona, z roku 1987, adresovaný Donaldu Trumpovi, v němž vyjadřuje své přesvědčení, že kdyby se někdy rozhodl kandidovat, zcela jistě by zvítězil. Politický instinkt a předvídavost této dámy byly výsledky prezidentských voleb 8. listopadu 2016 historicky potvrzeny.

Newsletter