Americké výnosy i po slabé aukci 7letého bondu klesly. Dolar oslabila vinou komentářů z Fedu nad 1,1000 za euro. Měnám regionu pomohl slabý dolar a pokles výnosů. Koruna pod 24,30 za euro.

UOL Klub – místo, kde se setkávají a učí podnikatelé

zdroj: UOL klub web

Jak vyjednávat nebo jak prodat firmu? I těmito tématy se zabývají účastníci UOL Klubu, který organizuje účetní společnost UOL. Klub funguje již šestým rokem a pořádá tuto networkingovou akci pro své členy v atraktivním prostředí pražského Volcano Complex.

Klub se schází zpravidla jednou měsíčně a zahajuje přednáškou na konkrétní téma. Po ní následuje večeře a networkingová část. Motivy účastníků, proč přijít, se liší. My jsme měli možnost být na květnové akci, na níž jsme na kameru vyzpovídali zakladatelku české účetní firmy UOL Účetnictví a šéfku UOL Klubu Janu Jáčovou a dva podnikatele – členy UOL Klubu.  Janu Jáčovou a dva podnikatele – členy UOL Klubu. Jak setkání klubu probíhá? Podívejte se na krátké video (1:40, s titulky).

Zdroj: Roklen, UOL

Jana Jáčová je zakladatelka a šéfka české účetní firmy UOL Účetnictví. Firmu buduje už osmnáctým rokem a chtěla by z ní udělat standard pro službu externího účetnictví. Aktivně se věnuje edukaci široké veřejnosti i podnikatelů a jejím posláním je bořit mýtus, že účetnictví je něco hrozného. Účetnictví vnímá jako osobní službu a možná ji budete znát z LinkedIn nebo TikToku (@uolucetnictvi), kde natáčí krátká moderní videa ze zákulisí firmy a přibližuje tak lidem taje účetnictví, mzdová, daňová a podnikatelská témata.

Newsletter