Už skoro půlroku evaluuje Fintokei české obchodníky. Jaké jsou jejich výsledky?

Klíčové body

  • V tomto článku se dočtete, jak hodnotí česká evaluační firma Fintokei české obchodníky a jak jim umožňuje stát se profesionálními tradery.
Zdroj: Fintokei

V říjnu roku 2023 vešla česká evaluační firma Fintokei na evropský trh poté, co naučila japonské tradery, jak obchodovat se seriózním kapitálem. Jaké jsou výsledky českých obchodníků?

 Evaluační a prop tradingové firmy zažívají již několik let boom a těší se oblibě u stále většího množství online traderů. Nabízejí totiž poněkud jiný pohled na online obchodování. A zejména mladá generace obchodníků na to slyší.

U standardního online tradingu potřebujete k obchodování vlastní kapitál, který se postupně zručným obchodováním snažíte rozšířit. Větší kapitál na účtu vám totiž umožňuje obchodovat s vyššími částkami a získávat větší zisky.

Prop tradingové společnosti vám však jsou ochotny poskytnout kapitál klidně ihned, a to mnohdy v řádu milionů. Musíte jim pouze ukázat, že obchodovat skutečně umíte. To prokážete tím, že splníte jejich placenou výzvu. Pokud se vám to povede, dají vám k obchodování účet s penězi. Ty jsou jsou sice virtuální, avšak část vašich případných zisků je vyplácena přímo vám, a to v penězích skutečných.

Evaluační firmy, jakou je i česká Fintokei, také nabízejí placené výzvy (jako například program ProTrader) či dokonce relativní novinku, kterou je tzv. Instant funding program. U toho nemusíte procházet placenou výzvou, ale účet získáte ihned po zaplacení programu (tento program se u Fintokei nazývá SwiftTrader). Přístup evaluačních firem se však od prop tradingových společností liší v jednom podstatném rozdílu.

Fintokei SwiftTrader instant funding program

Fintokei SwiftTrader program umožňuje získat účet až s dvacetinásobkem kapitálu, než je jeho pořizovací hodnota, a to bez nutnosti projít tradingovou výzvou, zdroj: Fintokei

Profesionálním obchodníkem během 6 měsíců? U Fintokei ano.

Posláním Fintokei je obchodníky evaluovat a nabízet jim možnost, jak prokázat, že zvládnou obchodovat na účtech s velkým kapitálem. To vše z toho důvodu, že Fintokei je na neustálém lovu tradingových talentů. A svým svěřencům je tato evaluační firma ochotná nabídnout poměrně lákavou vidinu – dveře do světa profesionálního tradingu.

Konzistentně výdělečné obchodní strategie, jsou velmi vyhledávanou investiční příležitostí u investorů, kteří hledají způsoby, jak zaplnit dynamickou část svého portfolia. Problém je, že investoři často neumí obchodovat, či na to nemají čas, a tak hledají způsoby, jak do těchto strategií investovat pasivně.

Strategie obchodníků, kteří dokázali projít tradingovou výzvou Fintokei, zhodnocovat kapitál na získaném účtu a během toho ještě minimalizovat ztráty po dobu alespoň 6 měsíců, jsou přesně tím, co investoři hledají. A přesně toto propojení je Fintokei schopno zařídit.

Fintokei jako součást Purple holding

Ačkoliv Fintokei působí v porovnání s konkurencí na trzích teprve relativně krátkou dobu, nejedná se o žádný startup. Fintokei je totiž součástí robustního ekosystému firem s fintech zaměřením, který se u nás budoval posledních 15 let. Pilíři tohoto tzv. Purple holdingu jsou přímo 2 brokerské společnosti, firma vyvíjející platební portál a další, ale také například nadační fond a další.

A právě díky tomu Fintokei může obchodníkům nabídnout spolupráci se společností, zabývající se správou investičních portfolií. To všechno v rámci jejich škálovacího plánu. Stačí obchodovat více než 6 měsíců ziskově a bez zbytečných ztrát.

Tito obchodníci poté mohou svou strategii nabízet jako investiční produkt a obchodovat s penězi investorů a za případné zisky získávají nemalou finanční odměnu. Mohou tak zúročit veškeré své zkušenosti, které nabrali u Fintokei.

A jak si tedy zatím čeští obchodníci vedou?

Vzhledem k tomu, že Fintokei na tuzemském trhu působí teprve od podzimu minulého roku, neměli ještě zdejší obchodníci dostatek času, aby prokázali, že zvládnou obchodovat konzistentně a bez přílišných ztrát více než 6 měsíců.

Avšak to klientům Fintokei nebránilo v tom, aby si vyobchodovali na tzv. payoutech (pravidelných čtrnáctidenních výplatách zisků) poměrně slušné částky!

Rekordní payouty evaluační firmy Fintokei

Dle informací od Fintokei nejsou u obchodníků payouty až tak výjimečné a dosahuje na ně stále větší procento klientů Fintokei. Je tedy velmi pravděpodobné, že Fintokei zanedlouho najde svého skutečného profesionálního obchodníka, zdroj: Fintokei

Vyzkoušejte některý z programů Fintokei a odstartujte svou profesionální tradingovou kariéru! VYZKOUŠET FINTOKEI

Zdroj: Fintokei

Disclaimer: Tento článek má pouze informativní charakter a neslouží jako investiční doporučení dle zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu. Při zpracování tohoto článku autor vycházel z veřejně dostupných zdrojů. Za případné chyby v textu nebo v datech nenesou společnosti Roklen Holding a.s. ani Roklen360 a.s. zodpovědnost.

Newsletter