Americké výnosy po včerejším poklesu rostou. Dolar zpevnil pod 1,0800 za euro díky silnějšímu poklesu evropských tržních sazeb. Koruna se obchoduje pod 24,35 za euro.

Vedete firmu a chybí vám inspirace či pohled zkušených podnikatelů? Máme řešení!

Know how, zkušenosti s vedením firem i novou energii můžete najít na jednom místě. Expertní board 21 je mastermindová platforma určená pro majitele a ředitele firem, kteří zde otevírají byznysová témata, na něž pak společně hledají odpovědi. Na pravidelných setkáních boardu tak nacházejí partnery pro řešení všeho, co je při řízení firmy trápí.

Jak takové setkání probíhá? To nám ve videorozhovoru prozradila zakladatelka Expertního boardu 21 Lucie Libovická. O své zkušenosti přímo z boardu se pak podělil jeho ostřílený člen a výkonný ředitel společnosti Bureau Veritas Services CZ Pavel Teňak.

Lucie Libovická vystudovala ekonomii a dlouhá léta se věnovala marketingu a segmentu tištěných periodik. Před sedmi lety nasměrovala svou pozornost do oblasti eventů pro podnikatele. Odtud byl v roce 2020 již jen krok k založení další firmy Expertní board 21, která slouží majitelům a CEO firem pro sdílení a hledání řešení jejich aktuálních témat a výzev.

Newsletter